Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

claaslexion
#7329
milán!
nem jött be a projektünk!mindig kiakad betöltéskor!már készvagyok teljesen!
az aratás meg nem halad mert baszakodok a nyüves póttal! 😊)
azért köszi,hogy megpróbáltál segiteni!

kispalko
#7328
Valaki tud segíteni nekem mert amikor kiengedem a kombájnból a gabonát a Kröger pótkocsiba nem számolja hogy mennyi megy bele. De ez miért van?

DJKonya
#7327
akkor talán nehezedre esne visszaolvasni?

CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"

claaslexion
#7326
hali!
mutassatok képeket!érdekel a dolog gondolom nem vagyok egyedül!!!

#7325
köszönöm,igen én csináltam kivéve tárcsát
#7324
Hali, kéne egy kis segítség! Nem számolnak a potkocsiaim a lucerna , és a dupla pót mód óta.vagy minuszokat r ki, valami ötlet h hogyan lehetne megcsinálni?
6milan6
#7323
inputBinding.xml-t nem másoltad át és írtad felül az eredetit.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#7322
csácsá
valaki mongya már el nekem hogy mér van az hogy ha ráakasztok a kaszára akkor megáll a játék se elõre se hátra ha viszont leakasztom akkor megy tovább mintha mi se történt volna
köszönöm
lippet
#7321
király a rába😄 engem fõleg az alkatrészek részletessége fogott meg! grat!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

CoD23
#7320
ezekt a gépeket te csináltad mert nagyon aprólékos és szép munka

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

nandorb
#7319
elbaszodot a jatekom hajo kurt hogy a fene ne enne meg

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

CoD23
#7318
lack ezt a texturát hogy tudtad ráhúzni a gépre a giantban?

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

DJKonya
#7317
gát mer ilyenek, nagyon nagyra tartják magukat....

CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"

Toby0501
#7316
Próbáltad kipucolni? (a nem látható részeket törölni)
Esetleg még a kereket lehetne cserélni olyanra, ami kevesebb polygonból áll! (ha van rá mód)
Elõször a méretet kéne csökkenteni, aztán az xml-el foglalkozni.

CoD23
#7315
minek akarsz füver vetni ha van benne akkor terület mint az állít?? vagy 3 hely ahol fû van!!

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

BMW320i
#7314
Csak azt nem értem miért hülyézik le azt , aki vissza mer nekik szólni?

lippet
#7313
bízunk benned! hajrá lack!=)

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

DJKonya
#7312
<#wow1><#wow1><#wow2><#wow2><#wow2><#szeret><#szeret><#szeret> ááááááá basszus ez már igen

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#7311
Nagyon jó a textúra. Köszi! Most már csak azt kellene megoldani, hogy ne akadjon ki a program tõle. Érzem, hogy közel járunk a megoldáshoz.

DJKonya
#7310
amilyen köcsögök

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

BMW320i
#7309
Csak nagyjából tudtam lefordítani amiket írtak , és elég keménynek érzik magukat.Azért mert Magyarok vagyunk , attól még nem kell minket mocskolni és lenézni.Õk is innen töltenek , csak nem tetszik nekik az átalakítás , amihez szerintem semmi közük.Én is átírtam egy-két dolgot a játékban , akkor most belém is belémállnak?

CoD23
#7308
én az MB traktor xml-jével próbáltam nem lett jó

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#7307
töltöttem fel néhány kiegészítõt i3d-be és texturákat

http://data.hu/get/408504/raba_steiger_text.bmp.html
http://data.hu/get/408493/tarcsa.i3d.html
http://data.hu/get/408494/tarcsa.bmp.html
http://data.hu/get/408498/ih10-720.i3d.html
http://data.hu/get/408503/ih10-720.bmp.html
bocs hogy így raktam be!
#7306
A textúra az jó lenne, jöhet.

BMW320i
#7305
Szerintem igaza van , mert nem mi kezdtük , hanem õk.Õ legalább ki mer állni velük.Szerintem.

DJKonya
#7304
nem, éppen a Rába helyreállításán dolgozik mindenki😄 ezér még aratni sincs idõ😛

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#7303
melyik hülye az a farek?

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#7302
texturát csináltam hozzá ha kell elküldöm
lippet
#7301
bocs, de most nem tudunk menni füvet venni, mert még sok helyen áll a búza, ezért most fontosabb az aratásXD

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#7300
valaki tudna segíteni nekem fûvetés ügyben???
#7299
törüld a rába kerekeit és a kormányát, aztán tedd be a K700-as helyére.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

lippet
#7298
valameik traktor xml-jét tetedd be vagy teljesen újat ítál?

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#7297
Valaki hozzáértõ megnézhetné. A game.exe hibával leáll, ha berakom a játékba. + textúrázni kellene + csuklósra nemigen lehetne megcsinálni, de amúgy jó lenne.

LETÖLTÉS

#7296
Milyen fajta videó kártyád anta?

\"S hogy fregjeim szaporodnak,Előttem a lámák meghajolnak,És áldó imádság mellett,tisztelik a nevem!\"

#7295
PLÍÍÍÍÍÍÍÍZZZZZZZ a directxet frissitettem de még mindig azt írja ki h frissicssem olavastam az F.A.Q-ban de már nem értem plíz majd irjatok vissza<#worship>

#7294
sziasztok hova kell buritani a levágott füvet a k farm modban?
#7293
Pickány köszi az infót!

\"S hogy fregjeim szaporodnak,Előttem a lámák meghajolnak,És áldó imádság mellett,tisztelik a nevem!\"

#7292
Az FAQ-s megjegyzés kinek írtad?

\"S hogy fregjeim szaporodnak,Előttem a lámák meghajolnak,És áldó imádság mellett,tisztelik a nevem!\"

BMW320i
#7291
Csak nagyjából tudtam lefordítani és ezek a buzi germánok elég jól tudnak fenyegetõzni.Menyjenek a qrva anyjukba!!!Nagyképû majmok!!!

pickány
#7290
én azt tom mondani a gép berakással kapcsolatba hogyha beraksz egy gépet akkor utána amikor ráléptél a mentett helyre ahova beakarsz lépni akkor nyomd meg azt az uj gombot amit a grassmoddal egyutt jelent meg ez a gomb a rendrakás t vagy a frissitést jelnti és ezzel egyutt beteszi a gépet és nem kella mentett részbe betenni egy poziciot és sennyi de erre már rá lehetett volna jönni és nem ......

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

joci14
#7289
lécci vki tegye fel máshova a rábát mert nekem data.huról nem szedi le

6milan6
#7288
Abba ez konkrétan (még) nincs benn.😄

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#7287
melyik a nyomjelzõs vetõgép? tudnál egy képet dobni róla? nekem mind a két vetõgépnél csak a "V" lerakás jelenik meg!!!
CoD23
#7286
FAQ csodákra képes

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

CoD23
#7285
jah ezt észrevettem amikor töltött de ami elõtt beadná a start gombot kilép, szented ezt mért csinálja??

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#7284
Helló!Egy olyan kérdésem lenne,hogy grass mod-ba hogyan kell betenni a gépeket!Tegnap raktam föl a grass mod-ot,elötte csak a sima LS-volt fönn!Ahoz betudtam tenni a gépeket,meg a kelékeket,is,csak ennél meg nem jeleníti meg a gépeket,amiket berakok!Valaki léccives segítsen!
Elõre is köszi!

\"S hogy fregjeim szaporodnak,Előttem a lámák meghajolnak,És áldó imádság mellett,tisztelik a nevem!\"

#7283
Végül is nem gond. Csak többet tölt a játék indításkor, be is lassulhat tõle.

CoD23
#7282
de az miért gond hogy nagy a mérete?

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#7281
a nyomjelzõs vetõgéppel ha megnyomod az N betüt akkor füvet vet

#7280
16MB a minimum amire sikerült csökkenteni a méretét.