Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kispalko
#7379
OKé nem kell lehujogni

kispalko
#7378
Oké csak ezt akkartam nem kell lehujodni

rambo12
#7377
a CLaas xreiont felrakná valaki a forumba LÉCCI!

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#7376
a kröger pótban van egy fájl a Trailer01.lua
ugye ezt ide kell másolni /Landwirtschafts-Simulator2008/data/new_scripts/vehicles"
DE nekem nincs ilyen new_scripts mappám csak egy scripts.zip fájlom de azt nem engedi kicsomagolni
ilyenkor mit kell tenni ?????

LÉcci segítsetek!!!!!!!

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

pickány
#7375
hááát figyelj az a gomb csak a grassland al jelenik meg és abba a menusorba van ahol a mentett vagy uj játékot kell kiválasztani és nekem mukodik mert igy nem kell poziciot betenni hanem amikor berakok egy gépet akkor megnyomom a gombot és akkor frissiti a játékot minden eddigi amit csináltál meg marad csak a gépek vissza kerulnek a helyukre ennyi😄 a törlés (löschen) gomb mellet vehikelzurücksetzen gomb

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

#7374
egyszerû...mivel még csak Béta verzió...

Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))

lippet
#7373
senkinek nem számolja ájjá má le!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

kispalko
#7372
Segítsen valaki hogy miért nem számolja a kröger potkocsi a gabonát amit bele engedek.

#7371
hello
azt szeretném kérdezni h van e vkinek claas medion 340-es skin??
vagy nem tudna vki csinálni??
<#banplz><#banplz><#banplz><#banplz>

#7370
nekm nem sikerül a dupla pot modot megcsinálom addig jutottam hogy a kis pot után lehet kötni a nagy potot és utána mikor megkéne nyitmom az editorral nem megy a progi kiír valamit pls segítsetek
nem tudná valaki elküldni nekem amodosított fájlt????
köszi
rambo12
#7369
Lack Fantasztikus amiket alkotsz nekem nagyon bejönnek . Ha teljesen elkészül felteszed a forumra????

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#7368
nem majd megtartja magának. legyél már kicsit türelmesebb!<#ejnye1>

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#7367
dupla kereket neki 😄 az az igazi rába ha kész lesz a tárcsa eke és rába kérlek ted fel valahova
kössz

#7366
Lack a te segítséged kérném mert te látom tudsz skienekt rakni a cuccokra.
Megcsináltam 1 NH vágóasztalt rendesen mûködik meg minden de a skin eltûnt róla pls help.
Hogy kell a giant editorba ujj cuccokat csinálni ?<#wow1><#mf1><#integet2>

#7365
sziasztok valaki segitene leírtam már egy párszor de nem baj megtaláltam a rejtett mappát amibe a kordinátát kell másolni hogy a mentett játékba megjelenjenek a gépek és ez milyen kordináta mert ott van egy csoó szám, a z x poziciónál .a választ köszi

CoD23
#7364
ok thx

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

TaSsI GeRgŐ
#7363
valakinek van egy szk4-esse? vagy tud gyártani?

http://ls2009-mods.gportal.hu ¤&#248;&#8222;¸ TECHNO ¸&#8222;&#248;¤ ¨°&#186;¤&#248;&#8222; FoReVeR &#8222;&#248;¤&#186;°¨

#7362
Most csináltak hozzá scriptet 😄 szal mostmár mûxik..

Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))

CoD23
#7361
nem tudom nekem ez a trágyaszóró nem mûködik

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#7360

Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))

wazul
#7359
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/200807141029104.JPG

wazul
#7358
csak próbálkozok

#7357
megpróbáltam és mûködik nekem rendesen
még régebben mondták hogy a ahova silót kell borítani az nem emelkedik csak borításnál, ez igaz, de én azt tapasztaltam hogyha külsõ nézetbe a föld alá nézel akkor elsõnek ott lesz több a siló és szépen lassan nõ az - szerintem-

#7356
feliratot nézzétek😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

NH G240
#7355
Akko' má' jöhet innen (http://www.fortschritt-landmaschinen.de/) minden.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

ZTM
#7354
fasza de én E 514-nek örülnék!!

#7353
nekem azt nem engedi használni, de szerintem csak visza rendezi a gépeket az eredeti pozícióba

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#7352
köszi, megis próbálom

#7351
Hali.Fortschritt E 516-os kombájnt nem csinál valaki?Közel áll a szívemhez csak azért.

NH G240
#7350
Mielõtt betöltenéd a mentett játékot van bal oldalon egy új gomb. Azt kell megnyomni és frissíti a telepet (elméletileg).

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#7349
írtad hogy mentett játékban van egy GOMB amivel lehet frissíteni a telepet és az utólag berakott gépek megjelennek
én erra a gombra lenneék kíváncsi hogy melyik?
elõre is köszi

CoD23
#7348
mi volt neki a baja Lack?? írtál egy új xml-t vagy valamelyik traktorét használtad fel??

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

TaSsI GeRgŐ
#7347
meiken linkeld plz
köcce

http://ls2009-mods.gportal.hu ¤&#248;&#8222;¸ TECHNO ¸&#8222;&#248;¤ ¨°&#186;¤&#248;&#8222; FoReVeR &#8222;&#248;¤&#186;°¨

lippet
#7346
Figyeld meg a mai napon a német oldalon is fennt leszXD

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

lippet
#7345
áááá ez nagyon nagy😄 király😛 így akkor lehet nem vesznek kárba a modelleink amiket annó csináltunk?!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

TaSsI GeRgŐ
#7344
JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ reggelt fórumtársak

http://ls2009-mods.gportal.hu ¤&#248;&#8222;¸ TECHNO ¸&#8222;&#248;¤ ¨°&#186;¤&#248;&#8222; FoReVeR &#8222;&#248;¤&#186;°¨

#7343
A farmtól keletre van egy kisebb domb, rajta egy nagy betonplacc sorompóval lezárva. Oda kell bevinni. Van is elõtte egy tábla: silózott takarmány átvevõ!!!

#7342
Bent van a Rába, DE MÉG NINCS KÉSZ, jó néhány dolgot be kell lõni rajta.
Mivel csuklósra nem tudom megcsinálni ezért a hátsó kerekek is kormányozhatóak lesznek.



Az eke pedig így néz ki skinnel.

#7341
a dupla potkocsi modot nem tudom megcsinálni sajna mert az a szar editor nem indul el kiír valamit és arra szertnék kérni valakit hogy az átalakítot fájlt külgye át nekem nagyon megköszönném😄
msn cínen [email protected]
#7340
jó lenne vki megcsinálnámert nagyon jók ezek a gépek sztem

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

#7339
most nem azért, de pl a rába úgy beakasztja amjd az LS-t hogy mozdulni sem tudsz😄 valahogy lekell faragni belõle

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#7338
ne tudja nekem valaki egy 13 fejes ekének a linkjét megadni???
elõre is köszönöm
#7337
köszi szépen végre faxán mûködik a kasza😄
#7336
Én nem tudom másnál is a levegõbe ügrálnak az eszközök meg olyan mintha valami akadály lenne a gép elõtt pedig nincs semmi ja és olyan is van hogy nem akaszt rá a munkaeszközre pl tárcsa levegöbe föggölegesn van valakinek valami ötlete hogy mi lehet a gond vagy ez másnál is van

DJKonya
#7335
van, már csak xml-t kéne írni és jó lenne, csak sajnos én ehez nem értek pedig szivesen megcsinálnám az biztos

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

DJKonya
#7334
egy ilyen kis Cougar már azér széria tartozék lehetne a grasslanghoz<#hehe>

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#7333
ezekre csinál vki skint?

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

DJKonya
#7332
ittvan bocsi<#hehe>




amúgy én azt mondom hogya a németeknek erroa az arcuk akkor csináljanak ilyen modot mint ami ez a Rába és az eke meg a tárcs, mert én ehez foghatót még sehol se látta, az az eke az kibajól kivan dolgozva meg a rába meg a tárcsa, úgyhogy a németek elbújhatnak<#levele>

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

claaslexion
#7331
miért ott van kép?
a rábáról láttam reagáltam is rá!
mi van a többivel?

#7330
Láttm hogy irtad hogy ugy lehet azt megvalósitani hogy pl az 1 mentésbe legyen az összes gáp hogy a a rejtett mappába a vehiclesbe kell másolni a kordinátát de ott más is van pl
<vehicle filename="data/vehicles/cutters/nh_cutter/nhCutter1050.xml" xPosition="627.08343505859" yPosition="93.250213623047" zPosition="19.093944549561" xRotation="0.29493054747581" yRotation="-0.098773017525673" zRotation="-0.056121479719877" absolute="true"/>
ilyent kell irni vagy pedig pl
<vehicle filename="data/vehicles/steerable/fendt/valtraT191.xml" xPosition="185" yOffset="0.5" zPosition="212" yRotation="180"/>
ezt a választ köszi