Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

CoD23
#7279
persze hogy érdekel

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#7278
sajnos a kerék miatt ilyen nagy méretû a fájl
#7277
Egyedül annyi a bajom vele, hogy nagyon nagy a fájl. Megpróbálok kezdeni vele valamit.

#7276
ha érdekel valakit,van még néhány modell készítve
#7275
Nagyon durva ez a RÁBA. Király! Ki tette át i3d-be? Jó lenne megcsinálni azt is, amelyiknek elõre van csúsztatva a fülkéje. Korábban volt betéve kép arról is. A típusát nem tudom.

#7274
olyan gondom lenne,hogy letöltöttem a játékot torrentel daemonnal minden tökéletessen ment feltelepitettem és nem indul el me másoltam a magyarositást és ugy sem.Amugy vissza olvastam áprilisig és elég sok mindent letöltöttem mégis szükségem lenne egy kis segitségre!! gondolom,hogy ez a játék is van olyan jo mint a többi! további betakaritást!!

PEGASO ez a legjobb spanyol gyártmányu kamion de az a baj hogy sehol nincs ilyen ahol lelehet tölteni a pttm-be!ja DAF,SCANIA ezek elismert haszongépjármüvek..!

CoD23
#7273
meg azt nem értem hogy ha nincs textura attól kéne mûködnie a gépnek nem?? mit kell még ezen a fájlon változtatni hogy mûködjön??

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

CoD23
#7272
mivel lehet texturát csinálni??

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

DJKonya
#7271
Giants Editorral a 3id filet
amit le lehet tölteni mert belinkelték

CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"

wazul
#7270
mármint mit nyitottál meg??

wazul
#7269
ezt közben hogy tudtad megnyitni Konya??

DJKonya
#7268
jelenleg íg néz ki a Career Vehicles.xml fileom😄

CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"

CoD23
#7267
én próbáltam xml-t írni megnéztem 3 nagyobb traktor xml jét ugyan az így áttírtam 1 két dolgot rajta de amikor elindítanám a játékot kilép a töltésnél nem tom mi lehet ezt csinálja a tartálykocsinál is, ha valaki tud segíteni az segítsen pls!!

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

wazul
#7266
okéköszi

DJKonya
#7265
meg kell írni az XML file-t meg skin kell rá

CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"

wazul
#7264
DjKonya amitbelinkeltél rábát avval mit kell csinálni??

#7263
Sziasztok! Valaki megtudja mondani hogy mivel lehet füvet vetni???
#7262
Vki olyan segítségét várom aki érti a giants editort meg az irogatást is mert odáig eljutok hogy nagyobb az asztal de elünik rollla a skin meg csak az eredetí méreténél vág :S:S
Ez miért van léccives valaki aki tud 1 normális vágóasztalt készíteni nagyot ! 😄 az msn-re egyen már fel és ott megbeszéljük.
msn: [email protected]

#7261
valaki tegye má a 13 fejes ekémek a linkjét
köszönöm
joci14
#7260
tedd fel sendspace-re vagy vhova máshova pls.

claaslexion
#7259
az annya ez nem lazannya! hanem egy kurvajó rába!
nagyon komoly!

DJKonya
#7258
<#szeret><#szeret>

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

DJKonya
#7257
nem õ szerintem erre gondolt

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

DJKonya
#7256
hát még azt sehogy😞 még annak meg kell csinálni az xml fijlát kell rá skin
csak akkor

amúgy nagyon király lett a modell ez tény

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

claaslexion
#7255
neked van rábád?
melyik ami a MB -re alapul?

CoD23
#7254
tudna abban segíteni valaki hogy hogy rakjam be a játékba a raba steigert??

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

claaslexion
#7253
6milan6 eddig még indul bár a pót nincs a játékban
küld el a wehycle Types xml-t mert nem azt küldted hanem a carrer Wehicles-t!
köszi!

6milan6
#7252
c:\Documents and Settings\felhasználónév\Application Data\FarmingSimulator2008\

Az Application Data rejtett mappa!

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

kispalko
#7251
abba hogy miért nem számolja a kröger pótkocsi amit bele engetem gabonát ezt írja ki -214748364.

6milan6
#7250
Mit segítsek? Helyetted nem tudok olvasni.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#7249
a careervehicles.xml jó a vehicles.xml merre található :S:S:S:S

kispalko
#7248
Lécci segítsetek mert nekem nem számolja a gabonát a kröger ppótkocsi meg a zöld forgómozgásos se lécci segítsetek. Köszi

6milan6
#7247
Vagy a careervehicles.xml, vagy a vehicles.xml fájl nem jó. Valószínûleg nem ez: "</careerVehicles>" az utolsó sor.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#7246
Szerintem erre a témára kár több hsz-t pazarolni, mindíg ugyanoda jukadunk ki. Ingyenes a cucc, törvényt nem sértettünk szóval semmi rosszat nem tettünk. Ha a németek nem csinálnak több modot, akkor majd csinál más nem döl össze a világ.😄

#7245
valaki tegye má be nekem a 13 fejes ekének a linkjét
nagyon köszönöm
#7244
PLS segíts egy kicsit 😞 beraktam a pótot de minden más eltûnt ilyen még soha nem történt velem Gondolom már sokszor elmagyaráztátok de lécc még 1x utoljára THX

#7243
nekem is ezt irta kb 5 mp után,de hamarabb ráklikkeltem és letölötte
bevizzoli125
#7242
Helo!
Szeretnék segítséget kérni. Amikor berakom a kfarmot és elindítom a játékot akkor annyira akadozik hogy egy perc kell mire körbe tudok nézni. Mit tegyek? Miért van?

TDUnick: bevizzoliHUN

NH G240
#7241
Beszántottak mindenkit??<#buck><#nyes><#eplus2>

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#7240
Milán a saját seggüket nembirnák kitöröltetni ne hogy 1 extrás oldalt...

#7239
És az acidosok megvették a liszenszet hogy lemodellezhetik a Kröger kocsiját?😄😄 Ha õk perelnek akkor mi is😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

6milan6
#7238
Amit eltudnak érni, az maximum annyi, hogy töröltetik az extrásokkal az oldalt.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#7237
De szerinted ilye "kamu copy rightel" majd foglalkoznak ? ugyan már ....
arra hogy õ oylat rakasson rá nemlenne elég az hogy csak odairja....

#7236
De ha ennyire bassza a csõrüket hogy mink hamisítjuk az õ elképzelésüket akkor arra is van 1 megoldás.
Mi van most ? Búza aratási szezon leszarom kimék lefényképezem 5 oldalról 1 pótót és megcsináljuk közösen aztán kereshetik hogy mit hamisítottunk .... ha azt õk lelopják akkor tik is küldthetitek a levelet de felesleges ez így van rendjén....
nekünk is legyen az ami a németeknek és a németeknek is az ami nekünk ... kapcsolattartás...

joci14
#7235
kösz. csak nem tudom hova tegyem amit lekaszáltam csak én nem találom vagy nem tettél bele ? ja és több gépet fogsz még bele rakni ?

#7234
Ezután is ugyanúgy át fogom alakítani a modokat, ha nekem úgy jobban tetszik. A fritzek meg menjenek bíróságra. Mekkora lenne: Bíró úr én csak két kereket tettem az LS2008 egyik modelljéhez....<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>
Na de komolyra fordítva, szerintem sem kellene ekkora ügyet csinálniuk belõle, de hát õk tudják. Azzal fenyegetõznek, hogy nem csinálnak több modot. (majd csinálnak a lengyelek.) Nem vagyok íjedõs.

#7233
Te Laci.....
Most erre énm is tudnék példát mondani másik szemszögbõl is de felesleges az idõt pazarolni rá...
Ha küldenek még 1 levelet akkor szólsz az extrásoknak ha nekik is küld 1 levelet haggyák figyelmen kívül mert hazudnak meg ilyesmi seperc lenne elintézni de szerintem ez az ijesztgetésen kívül semmi más...

6milan6
#7232
Szerintem ebbõl kifolyólag szûnt már meg párszor a lengyel fórum...

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

6milan6
#7231
http://www.bauernhofsimulator-mods.coolix.com/

Bonyolult mûvelet használni a "válasz erre" gombot.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#7230
Például a Lengyelek ugyanúgy megpiszkálják a modokat. A szemétláda álszent németek is ugyanúgy belenyúltak a Krögerbe, a fórumukon láttam szélesebb kerékkel, meghosszabbított platóval, sõt át is festették. Úgyhogy álljunk már meg egy pillanatra....