Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

claaslexion
#7937
srácok!
nektek müködik rendesen a szétnyitható porzós kultivátor?

#7936
A lengyel fórumról. Ha már úgyis visszaolvasgattál, valahol ott a képek környékén megtalálod a fórum linkjét.

ZTM
#7935
Lack honnan szedted a képeket??

pickány
#7934
halljátok ez csak egy ötlet de már nem ártana frissiteni a FAQ ot szerintem😄 mert nagyon gyorsan fejlödik a játék szerencsére 😄

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

#7933
nekem se jo a kröger pot biztos jo lehet de nem mükszik :S :@
#7932
alapból ilyen vagy tudod állítani is le vagy fel

#7931
nálam is ez a baj
Zoli108
#7930
Sziasztok!Nekem sem jó a Kröger pót a Rábák nagyon jók Lack,minden elismerésem de sztem kicsit sok neki az a 60km/h 😊 A kamera fordított mozgására belsõnézetben tud vki megoldást?További szép napot mindenkinek!

http://germantrucksimulator.hu

#7929
felvetelek
6milan6
#7928
Neked szerinted lehet segíteni? 5 percenként kérdezel valamit, ahelyett hogy próbálkoznál, vagy esetleg visszaolvasnál. (bár nekem sem lenne sok kedvem ennyi értelmetlen hsz. közül kihámozni a lényeget, fõleg úgy, hogy egyeseknek a "válasz erre" gomb ismeretlen)

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

6milan6
#7922
Lap alján van leresõ! Bármilyen játékhoz kapcsolódó kulcsszóra megtaláltam a linkeket! ("ls2008", landwirtschafts", stb).

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#7918
am meg mért van az h be másolom a K-farm grass mod osat és amikor rá kattolok a játékra fekete képernyö és nem csinál semmit az mért van ??????????
ZTM
#7917
hy all a zt300 má tesztfázisba van a német oldal szerint:http://landwirtschaftssimulator-mods.de/fortschritt-zt300-t2428.html

#7916
vagykiröhögitek amásikat hogy nemtugya honankel letölteni<#boxer><#boxer>
#7915
enirenemsegetek senkinek?
#7914
nem az de minek kelle 30 percenként ugyan azt leírni, van keresõ és meglehet keresni, de amúgy van , nem linkelek be semmit

claaslexion
#7913
de van ami müködik: a nyagy permetezõ!!!!
hurrá!csak mellette van 8 ami nem! 😞

claaslexion
#7912
miért van az hogy minden gép vagy eszköz amit a script vagy a new_script mappábba kell bemásolni nekem nem müködik rendesen!pedig biztos jól csinálom ,mert már le is ellemõrizték!
kezd má telelenni a f....zom ezzel az egésszel!annyira idegesit

#7911
van még farm a K farm és az alapfarmon kivül ???
#7910
szentem joci nem lehet :SS::SS
joci14
#7909
tudja vki ac-t hogy lehet i3d-be átrakni ?

#7908
nah most akor van a másik farm is mint az ami alapbol van meg a K farm????? pls irjátok meg pls
ZTM
#7907
valószínû

#7906
ZTM ezek csak a grass modhoz jok nem ???
ZTM
#7905
hmmmm jó lesz most 80%

ZTM
#7904
na jó?? nézzétek a rendfelszedõt le van eresztva!!

joci14
#7903
az ac3dben a gumit hogy lehet körmösre megcsinálni ?

#7902
Halle azt kérdezném h van e az alap farm és a K farmnál több e ??? pls irjatok pls !!! thx
#7901
A tárcsát a kék grubber alapján be lehetne tenni, viszont át kellene alakítani függesztettre. De ha pótkocsiként raknám be akkor nem mûködne, csak egy új scripttel.

#7900
sziasztok tudnátoknekem segiteni nem engendi ezt a fájlt <vehicle filename="data/vehicles/tools/plug5s.xml" xPosition="110" yOffset="0.5" zPosition="200" yRotation="0"/> átmásolni egy másik sorbaúgy másoltam hogy kijelötem jobb gomb másolás és nem lehettet beilleszteni van valakinek másik ötlete kérem irja meg
#7899
az mind1 ellehet forgatni

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

DJKonya
#7898
JD4650
köszi a segítséget!!!

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

claaslexion
#7897
😊 bocs igy tényleg hülyeségnek tünt!

claaslexion
#7896
nem vizszintesen!!!!!!!
függõlegesen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

claaslexion
#7895
szevasz!
lehet hülyeséget irok de a permetezõn a szórókeret mozgatható vizszintesen !
te nagy mágus vagy lehet hogy feltudod használni a tárcsához meg az ekéhez!ha hülyeség bocs! csak tipp volt!
remélem még sok "finomsággal" elkápráztatsz minket!

T.CS.

DJKonya
#7894
ez szerintem nagyon jóó grat hozzá szép munka volt<#vigyor2>

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#7893
léci
#7892
csak asztirja le valaki honan ehet letölteni
#7891
Itt az ih eke, lehet tölteni, tõlem ennyire telt. Letöltés

DJKonya
#7890
ami azt illeti elcsenték tõlönk a Rábát de így korrekt szerintem hogy feltüntették a linket meg mittomén mit
ITT A LINK

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#7889
léci segitsetek
#7888
new_script> vehicles mappát kell létrehozni
vagy ha ugy a van a leírásásban akkor csak simás script mappa és vehicles és ide kell másolni

rambo12
#7887
Az mér van,hogy a data mappába van egy scripts.zip nevû fájl azt nem engedi rendesen kicsomagolni vagy valami jelszót kér bezárom a jelszós hülyeséget és kiad egy scripts nevû mappát.
(idáig jó)
A kröger pótnál meg a kultivátornál meg hasonloknál is van lau kiterjesztésû fájl azokat hova kell tenni.

Mert itt valaki azt mondta hogy csináljak egy new_scripts nevû mappát megcsinálom .
Ebbe rakom például a kröger pótnál lévõ lau kiterjesztésû fájlt és mindent berakok a megfelelõ helyre és mégsem jelenik meg a játékban és ugyan ez van a grubber nél meg hasonló eszközöknél


A rába cuccait is berakom a megfelelõ helyre még sincs a játékban mi lehet az oka???

Lécci segítsetek mert így nem élvezet a játék!!!!!!!

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

BMW320i
#7886
Adj neki pozíciót

BMW320i
#7885
2 tengelyes vágóasztal szállító tréler

#7884
lazitják vele a tajt meg egy kicsit megszagatják és jobban nõl

#7883
mi ez amit belinkeltél mert nincs hozzá pozició

6milan6
#7882
A lucernát mióta szokták sorköz mûvelni?😄

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#7881
már jó néhányszor be volt linkelve

#7880
ez szántóföldi kultovátor vagyis grubber. Ezzel a szántász szokták helyettesíteni jobb helyenek😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB