Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ZTM
#7879
mi is ez pontosan??

#7878
sziasztok

Leszedtem a kutivátort és nagyon jó csak elvileg sormüvelõ eszköz végigmentem a lucernán és kivitte az egészet vagy rosszult tudom

BMW320i
#7877
CoD23
#7876
nagyon jó ez a kultivátor szerintem

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

wazul
#7875
Lack az ekét betudnád linkelni??

#7874
Hello!
Nagyon jó lehet a tárcsa!http://landwirtschaftssimulator-mods.de/pl-mod-fuer-saddletruck-t3814.html ez mi lehet??Lucernavetõgép?

\"A bort csak tisztán, de a sört mocskosul.\"

CoD23
#7873
vagy úgy kéne megcsinálni hogy becsomagolni egy .rar vagy .zip fájlba és azt lekódolni akinek kell az meg elkéri pm-ben, csak nem tom mivel lehet lekódolni😄

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

16gaborm
#7872
Mintha pár napja láttam volna hogy vki tudott úgy nyirni a tandem fükaszával hogy sorbha is rendezte és nem kelett 80szor végigmenni silózoval a területen!

Ha vki tudja hogy kell lécci rija le!

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

#7871
ez porzik mint a picsa, és még hangja is van. Kicsit már hasonlít az igazira😊

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#7870
és ZTM megtudnád mondani honan szeted le a játékot
#7869
ésa 512-es
6milan6
#7868
Összecsukható kultivátor 2.0 😊

http://www.acids-mods.de.tl/Grubber-Klappbar-V2-.-0.htm



\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

ZTM
#7867
jah tényleg

#7866
akarod mondani 3😊

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#7865
helosztok figyelejetek megtudnátok mondani hogy ezt a játékot melyik oldalrol birnám letölteni léci
ZTM
#7864
hú ha kész lesz még függesztetként is fasza lesz!!! fõleg ha az a 2 kerék forogna is amikor megy a szántás...😊<#taps>

#7863
Hello!
Légyszíves tedd fel valahova az ekét!Elõre is nagyon szépen köszönöm!

\"A bort csak tisztán, de a sört mocskosul.\"

ZTM
#7862
<#buck>nem az 1 BIZON ha érdekel má rég van róla link a fórumon nézz utánna ja a K-farm grassba is bent va kicsit átalakítva(engem nem érdekel az 516-os az 514-es szebb😊

#7861
akkor a klappbar grubberbõl meglehet csinálni a tárcsát is, nem?

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#7860
a Rábához az ekét meg a tárcsát honnét lehet letölteni ???
Valaki adjon hozzá linket!!!
KÖSZI

spawnmadrid
#7859
Sega! Nekem nem a K-farm nem jó, hanem sz oldal egyáltalán nem jelenik meg és le sem tudom tölteni a K-farmot. Tudom hogy melyik hsz-ben van belinkelve de szeretném kérni akinek van másik linkje az dobja fel lécci. thx.

BMW320i
#7858
Ne írjatok semmit a németekrõl , mert engem már letiltottak az oldalukról.Különösebben nem érdekel , csak szólok , hogy ezt is megtehetik.

#7857
A németek ne pofázzanak, ide is fel lehetne tenni az összes új cuccot.

Én az IH ekét függesztett eszközként tudtam betenni a játékba. Hogy így mennyire jó vagy mennyire rossz azt nem tudom.

#7856
császtok olvastam az F.A.Q-ban hogy hogyan kell modokat betenni azt irta
hogy másoljam át ezt a fájlt <vehicle filename="data/vehicles/tools/plow01.xml" xPosition="211" yOffset="0.5" zPosition="180" yRotation="0" /> egy új sorba de nem engedi hogy át másoljam hogy kell jobb egérgombb másolással bróbáltam
#7855
ZTM a kombáj a képen 516-os??
CoD23
#7854
hja

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#7853
Hello!
Á a németek pofáznak hogy Kata felteszi a módjaikat!A német fórumon az összes gép magyar gép fent van!A Lack által készített bálaszállítótol a 3 tengelyes Kröger-ig!

\"A bort csak tisztán, de a sört mocskosul.\"

Roger6
#7852
Köszönöm a gyors választ! :-)

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

#7851
nem..nem felejtettem feltelepiteni....

#7850
nekem mûködik

#7849
internet által nyújtott lehetõséget kilehet használni, vagy vissza olvasni 2 napja volt belinkeve, de ha nem elég akkor áttolvasod mind a 97 oldalt

#7848
honnan tudom letölteni ezt a programot?
elöre is köszi

Roger6
#7847
Sziasztok!

Csak azt szertném kérdezni, hogy mûködik kormánnyal a program, vagy csak bill-el lehet irányítani?

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

NH G240
#7846
OK.OK.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#7845
legyen már ebbõl elég, neketek semmi nemjó ami bevan linkelva
ha a data-ra van feltõlva akkor az nemjó ha a speedyshare-ra akkor az nemjó, ha másra van feltõlva akkor már term. hogy nemjó
meglehet nyugodni hogy a szólgáltatóval van vmi és nem a feltõltött anyagal, ha most nemjó akkor lehet hogy 1 óra múlva már jólesz és akkor majd letöltöd
és nem rögtön azzal jönni hogy már megint rossz

#7844
azt mondták jó
csak nem bírták letölteni😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

NH G240
#7843
Hello. Fel tudnád tölteni máshova a grasslandhoz átalakított K-farmot mert a speedyshare nem jó.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

NH G240
#7842
A német fórumon fenn van a Rába: http://landwirtschaftssimulator-mods.de/wip-traktoren-f52.html.
Legalább odaírták hogy a tõlünk van.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

ZTM
#7841
hát ez az sehol nem írnak róla pedig a kép +gyõzõ

#7840
még nincs kész. azt sem írják hogy áll jelenleg.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

ZTM
#7839
a kombájn már +van

de a zt300 még nincs + remélem elõbb-utóbb be lesz linkelve mer innen úgy néz ki mintha má készlenne és mûködne.bocs hogy ezzel foglalom a helyet de má alig várom... A gyengébb értelmûek kedvéért (#7773) +szeretném elmondani én semmiféle MTZ-t nem készítek köszönöm

#7838
Hello!
LOL az az eget ennyire lamit!Ez már fáj!!XDhihi!<#mf2><#banplz><#lama><#wilting> 1 hsz-el elõtted irtem le!!pfff

\"A bort csak tisztán, de a sört mocskosul.\"

#7837
szoboszlai szented van megyfa a játékba ??? xD met szentem nincs xD
#7836
sziasztok sztem egy meggyrázógép tök jó lenne a játékba
#7835
jah meg tányleg van 1 60 tonnás potom és tele rakom akor fel áll 2 kerékre a traki hogy kel az elejére sulyt rakni mert probálom a Q val de le rakja potot :SS: HELP pls
#7834
Hello!
Istenem ennyire nem lehetsz dódó<#wilting>!Még 10 hsz-t se kell visszaolvasnod!Ott irtam le!<#banplz>

\"A bort csak tisztán, de a sört mocskosul.\"

#7833
aloha forum társak van 1 problémám :S:S le szettem a Kfarm grass modot és be másolom ahova kell el inditom a játékot és fekete képernyö se kép se hang ez nem tugyátok mitöl lehet ???? (jah de elöte be raktam a sima K farmot)
PLS HELP PLS
TaSsI GeRgŐ
#7832
bátyó linkelem neked :http://www.btmon.com/Video/Unsorted/Landwirtschafts.Simulator.2008.German-ASRG.torrent.html van letöltõ progid? mert ha nincs akkor ittvan annak is a linkje:http://utorrent.en.softonic.com/

http://ls2009-mods.gportal.hu ¤&#248;&#8222;¸ TECHNO ¸&#8222;&#248;¤ ¨°&#186;¤&#248;&#8222; FoReVeR &#8222;&#248;¤&#186;°¨

#7831
nekem lenne egy nagy kérdésem hogy lehet-e a johnderenek a súlyán változtatni me van nekem egy 100 tonnás potkocsim és semmi nem huzza el csak a johndereom elõl hátun duplakerekes és nekm az a gondom hogy kiemeli az ejét
valaki segítsem pls
elõre is köszönöm
meggabor09
#7830
én leszedtem a grassmod-hoz a kfarmot és abban volt egy rába a között és a Lack által készített rába között kicsi a különbség
tuképpen annyi hogy a kfarmosban elsõkerék fordul a Lack általiban pedíg ha jól emlékszem akkor mindkét kerék
amúgy ez a kfarm amirõl beszélek itt található meg: #7069 -es hozzászólásban