Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

TaSsI GeRgŐ
#7987
Jó reggelt vietnám már ha valakinek jó! nekem nem mert a báttyám letörölte a gamet az összes traktor kombájn hamszter pótkocsi 😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞 MINDENT :.(

http://ls2009-mods.gportal.hu ¤ø„¸ TECHNO ¸„ø¤ ¨°º¤ø„ FoReVeR „ø¤º°¨

#7986
Hello!
Kussmár má keszdessz az idegeimre menni!A PLS-t minek kell 1 hsz-be 5x beleirni??Am meg olvas vissza!

\"A bort csak tisztán, de a sört mocskosul.\"

#7985
lenne egy ötletem
beszélni kellene a németekell, hoyg mi lenne ha amit készítenek moddelleket még a kiadás elõtt a a mi modellezõnk javítani/alakítana rajta hogy még jobb legyen.
vagy amit már elkészítettek magyarok modelt és amihez kell scripts ahoz írnának õk egyet
így nem lenne az hogy lopjuk a skineke-et mod-at,
ez csak egy öttlet

#7984
valaki pls pls pls linelkjen be 1 használhato linket a grass landor mert nem tom le tölteni a forumbol pls ELÖRE IS NAGYONKÖSZI (lack fasza a kröger de nem mükszik nálam :S:S )
Martinez01
#7983
boccs megint láma vagyok de valaki linkelne egy oldalraborítós pótkocsit????

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

#7982
So cool down in Hungary and Germany....
pedig utoljára ezt írták😄 ha meglátják a képet...😄😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#7981
hehe, ez jó😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#7980
Csináltam már egy rendszámot a háromtengelyes Krögerre. Ha már ilyen szemét tolvajok vagyunk. Remélem a német okosgyerekek veszik az adást.

#7979
De miért potenza?😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

patyesz18
#7978
Jaaaaah értem! Kössz a segítséget még1x!

#7977
Jól néz ki!

yamaha26
#7976
Alkottam 1kicsit<#vigyor3>


Eddig ez a kettõ van kész, de még csinálok majd, ha tetszik.

#7975
Hasonló az enyém is csak a scripts mappában is a Trailer01.lua fájl van.
Ilyen:

<trailers>
<type name="trailer" className="Trailer01" filename="data/scripts/vehicles/Trailer01.lua"/>
<type name="forageWagon" className="ForageWagon" filename="data/scripts/vehicles/ForageWagon.lua"/>
<type name="Dungerwagen" className="Dungerwagen" filename="data/scripts/vehicles/Dungerwagen.lua"/>
<type name="trailer01" className="Trailer01" filename="data/new_scripts/vehicles/Trailer01.lua" />
</trailers>

patyesz18
#7974
És a grasslandot honnan lehet letölteni???
Ha adsz egy használható linket megköszönöm! Pls!!

#7973
és az neked mér baj?😄
a Grasslandal mentéseknél ott maradnak a gépek ahol hagytad õket.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#7972
valaki mondja már meg pls hogy mé lehet az hogy csináltam valamit és mikor beépek a játékba a gépekm ott maradnak ahol hagytam õket??
me idáig mindig a kezdõhelyre tette vissza a gépeket
elõre is köszönöm
patyesz18
#7971
Lank nekem így van benna kröger a vehicelstype-ban:
<trailers>
<type name="trailer" className="Trailer" filename="data/scripts/vehicles/trailer.lua"/>
<type name="trailer01" className="Trailer01" filename="data/new_scripts/vehicles/Trailer01.lua" />
</trailers>

szted jó?? Gondolom többet értessz hozzá mint én me én kezdõ vok! x)<#crazya>

BMW320i
#7970
Már megvan köszi.Milyen érdekes ha mi leveszünk egy mod-ot és átalakítjuk akkor mi lopunk.Ha ugyanezt õk csinálják , akkor az természetes , mert ugye német a játék.

#7969
valaki ad 1 értelmes linket ahonnan le lehet tölteni a littlerock map ot pls vissza kerestem csak http://ls-forum.xooit.fr/t292-LittleRock-V-1-1.htm ezt találtam de innen nem tom le szedni v ki linkeljen be 1 értelmeset PLS HELP PLS
BMW320i
#7968
Ez mi és kinek szól?

#7967

Hey, nice that you post my mods on your site!
BUT:

Didn´t you read the copyright rules?

You may not upload my mod, and put it on your site by seperate dl link!

You may just place a link to my homepage, that people can download it from there!

Please do this, THAT ARE COPYRIGHTS!
That can give much trouble

bazdmeg Martinez, muszály ezt? Ne szólj hozzájuk, most rajtad röhög mindeggyik. Szánalmas vagy.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

patyesz18
#7966
Deee áááá 5000x átnéztem az egészet, de az nem lehet,h benn van nekem a VehicleTypesbe a régebbi no name 2tengeje zöld pót (forgozsámojos) ééés,h az vhogy bezavar neki vagy nemtom!:S

BMW320i
#7965
Lack!Ne szidd õket mert téged is letiltanak , mint engem.De azért kapja be az összes!!!

BMW320i
#7964
Akkar valami mégsem jó.Ha minden jó akkor a gémnek el kell indulnia.Nézd át mégegyszer.Fõleg a pozíciókat.

patyesz18
#7963
Jah meg lack akármeik kröger pótot bebasztam ebbe a geci játék minden a helyén van amit el tudsz képzelni és mégsem indul el! (hajókürt)

#7962
Megnyitod a képet egy képszerkesztõvel és átméretezed. (image size vagy ilyesmi)

patyesz18
#7961
Bazz ez cink kérdés,de hol lehet átálítani a méretét vágod, g 1024x1024-es legyen?<#nemtudom>

#7960
Kicsit bosszantó, hogy a németeknél nem gond ha a Krögert módosítják. Na ezért sz*rok én a copyright-ra. (motherfuckergermans copyright??? ) <#mf1> Az én háromtengelyesemre meg piros betûvel írkálnak a fórumukban.





patyesz18
#7959
THX!

NH G240
#7958
Ennek meg 914-esnek a hangját kicseréltem a zetor crystal 12045-ös hangjára.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

DJKonya
#7957
mint egy homokfutó vagy quad<#idiota>

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

BMW320i
#7956
Állítsd át a textúrát 1024X1024-re és lesz színük.

patyesz18
#7955
Nemtudjátok véletlen, h mi van a GRASS MODAL????
Jah meg had kérdezzem már meg, h mér van az,h az IH ekét beraktam meg a három féle rábát (sima k., ballon k., dupla k.) ééés teljesen fehér nincs semmi színe! pls segítsetek
kössz

BMW320i
#7954
Azon nem gondolkodtál el , ha nem lenne paraszt nem lenne mit enned???Idióta!!!

NH G240
#7953

Kicsit morbid nem???<#vigyor2>

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

BMW320i
#7952
Ha kijátszottuk , akkor anyukádat fogjuk partyba játszani a hátadon.<#kocsog>

6milan6
#7951
Látod ez pont az a kategória, amirõl nekem hasonló a véleményem, mint neked errõl. Viszont én nem szakadok be egy szerepjátékos topikba sem lenézõ hsz-eket írkálni.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

kovecses
#7950
Jó termelést, ajánlom a biodiesel alapanyagokat azokra van most kereslet!

Töltsd le, teszteld és ha tetszik vedd meg és támogasd ezzel a készítőket!

kovecses
#7949
RPG

Töltsd le, teszteld és ha tetszik vedd meg és támogasd ezzel a készítőket!

#7948
És az neked miért fáj?? Amúgy nem "csak" ezzel játszunk. Én jelenleg pl UT 3, Race Driver GRID, UEFA EURO 2008. De ha nincs értelmes hozzászólásod talán mehetnél is nem? OFF vége

6milan6
#7947
Szerinted kérdezte valaki a véleményed?

Azért azt megkérdezném, te milyen jellegû játékokat részesítesz elõnyben?

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

kovecses
#7946
Nem csak jó lenne felébredni! Nézzétek már meg mivel játszotok! Nevetséges.

Töltsd le, teszteld és ha tetszik vedd meg és támogasd ezzel a készítőket!

#7945
Ezért jöttél ide te idióta? Takarodhatsz is.

#7944
De van, meg láthatatlan fal is van, de még nem találtam meg az ellenszerét. Nem tudom mi okozza ezt a problémát.

kovecses
#7943
Ennyi parasztott 😄 azta mindenit hihetetlen több mint 7000 hozzzászolás, ha kijátszátok jön majd valami Barbies játék vagy mi?

Töltsd le, teszteld és ha tetszik vedd meg és támogasd ezzel a készítőket!

CoD23
#7942
nektek nincs olyan bajotok a rábákkal hogy nem a koordinátán van??

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

meggabor09
#7941
nekem mûködik rendesen
a manual telepítéses módszert szedtem le és az instalenglish.txt alapján telepítettem
porzik is meg hangja is van

TaSsI GeRgŐ
#7940
MTZ "pros traktor jó traktor" te az jó lenne silózó alapnak!!

http://ls2009-mods.gportal.hu ¤&#248;&#8222;¸ TECHNO ¸&#8222;&#248;¤ ¨°&#186;¤&#248;&#8222; FoReVeR &#8222;&#248;¤&#186;°¨

6milan6
#7939
Miért ne mûködne?


\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

ZTM
#7938
kösz