Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Toby0501
#8709
He! Ne legyél már ilyen szerencsétlen! #8698-ban ott van leírva a válasz!<#wilting>

pickány
#8708
még mindig lenne az a kérés hogy ha valaki tudja hogy milyen nevu fájlokat kell kitörölni ahhoz hogy a fö épuletek eltunyenek ???hmm?

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

rambo12
#8707
amit leírtam abba mi a hiba most komolyan ???

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#8706
Sziasztok! Elejétõl kezdve olvasom a fmot és eddig szinte mindent megtudtam csinálni mert minden infó itt van. De most van egy kis gondom, beraktam Lack Rábáját és nekemis ott a láthatatlan fal. Megtaláltam, hogy lehet kijavítani csak az a baj, hogy a Giants Editor nálam se megy. Szóval betudná vki linkelni a jvított Rábát? Elõreis köszönöm szépen.
rambo12
#8705
bocs a lámáskodásért de a régit azt simán beraktam csak azujat nem tom berakni

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#8704
a JD nem jobb a Claasnál már-.-'
És ennek mi köze a játékhoz?😄😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

jvl445
#8703
azon belül is beraktama vehicles -ba.De nem jo.Mit csináljak vele???

Man TGX XLX

#8701
ja ez volt egyszer már 90%-on, aztán mondjuk lehet még belõle valami...

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8700

Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))

rambo12
#8699
a dominator 108 mappát ugy ahogy van berakom ide😄:\Program Files\Landwirtschafts-Simulator 2008\data\vehicles\steerable

aztán ezt😄ominator-Cutter, a mappát ide másolom😄:\Program Files\Landwirtschafts-Simulator 2008\data\vehicles\cutters

ezeket a kordinátákat:<vehicle filename="data/vehicles/steerable/Dominator-108/Dominator108.xml" xPosition="180" yOffset="0.5" zPosition="180" yRotation="180"/>
<vehicle filename="data/vehicles/cutters/Dominator-cutter/Dominatorcutter.xml" xPosition="180" yOffset="0.5" zPosition="174" yRotation="0"/>

ide másolom:
D:\Program Files\Landwirtschafts-Simulator 2008\data

ugye itt van ez a fájl ebbe másolom a kordinátákat:: careerVehichles.xml

aztán ezt bezárom elmentem elinditom a játékot de nem mentésben és nincs sehol a gép csak a scania a 2 fendt meg vágóasztal+a lexion meg a többi tartozék és sehol a dominator

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

Toby0501
#8698
<vehicle filename="data/vehicles/cutters/Dominator-cutter/Dominatorcutter.xml" xPosition="180" yOffset="0.5" zPosition="174" yRotation="0"/>

DominatorCutter.xml <- ebben a C is nagy betû!

Daneszka
#8697
Ne szerencsétlenkedjetek már:S OMFG-.-

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

pickány
#8696
nem elég csak a new script be tenni azon belul is van egy vehicles fájl és abba kell tenni ezt sokan elfelejtik

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

rambo12
#8694
figy én mindent berakok a rendes helyére mégs emükszik

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

jvl445
#8691
A tools- ba raktam be a fájlokat azt az 5 db ot.Aztán beraktam a Lua fáljt a new_scripts be.Aztán beraktam a vehicleTypes a sort a trailers -ek közé.És utána a careerVehicles -be beraktam a sor.

És nem megy.

Man TGX XLX

#8690
szevasztok egy ojan kérdésem lenne hogy az autopilotát be lehet e ugy álitani hogy több kámbáj is menjen egyszere köszönöm ha segitetek fontoslene
#8689
te is abba a topikba mehetnél, te sem vagy egy ls meister...
100X leírtam hogy gyenge a traktor, nincs elég súlya, azért elemi az elejét...
megnyitod valameik gépet editorban és átírod a densityt, alapból 0. valamennyi legyen 1. Vagy szedd le azt a JD-t amit én linkeltem be, azzal jónak kell lennie
ennyi

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

rambo12
#8687
ha berakná akko hova tenné????
ez érdekes mert az elözõ verzió az müködött

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#8686
mindent jól csináltál??
ird le mit hova másoltál

16gaborm
#8685
#8673<#help><#help><#help><#help><#help><#help><#help><#help><#help>

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

Zoli108
#8684
Tényleg nagyon jó az új Dominator <#eljen> Már csak egy Ifa W50-es kéne és teljes lenne az élmény <#vigyor2>

http://germantrucksimulator.hu

#8683
azt nem tom,az Lacké. De szerintem te basztál el valamit, mindenkinek jó lett...(bár én nem töltöttem le az mtz-t mert van saját, nem tudom mit lehet rajta elkúrni)

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8681
akkor jónak kéne lennie, mindenki másnál jó, csak nálad nem. Ezen nem lehet segíteni...

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

rambo12
#8679
a vágóasztalt beteszi csak a gépet nem

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#8678
<vehicle filename="data/vehicles/steerable/Dominator-108/Dominator108.xml" xPosition="180" yOffset="0.5" zPosition="180" yRotation="180"/>
<vehicle filename="data/vehicles/cutters/Dominator-cutter/Dominatorcutter.xml" xPosition="180" yOffset="0.5" zPosition="174" yRotation="0"/>

ez van benn a carreerVehichles-ben

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#8676
akkor nem tudok rajtad segíteni...
vagy inkább másold be ise szépen azt a sort amit a 108-ashoz rendeltél a carreerVehiclesben.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8675
inkább csináljanak egy Horschot, ot vagy Väderstadtot. Vagy inkább egy Soltair 9-et, de ne 12-õt<#szomoru1><#rinya>

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

rambo12
#8674
úgy is megcsináltam de akkor sincs semmi változás

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

16gaborm
#8673
Nekem vmi gond van a nagy tárcsával berakom bent is van a játkban csak semelyik trakeszom nem bírja el rákapcsolom a gépre és kiáll kerékre a trakesz,meg olyan merevnek tünik az egész eke,nem fordul a traktor után,mi lehet a gond?

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

#8672
grassland modot rakfel mert csak abban mûxik

#8670
Dominator-108
Dominatorkötöjelszáznyolc

szerinted viccbõl írtam így amikor belinkeltem?-.-'

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8668
Úgy néz ki lesz még egy Lemken cucc. Az Acid Mod-osok készítik. <#eljen>





ITT van néhány kép az igaziról.

#8665
Hy! Van egy olyan problémám hogy akröger 3 tengelye spótot beleraktam a game-be és vehiclesTypes miatt nem indul el a játék, ez miért lehet. ÉS innen :LS-Modschmiede lehet gépeket letölteni?

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

lippet
#8662
Viktor, ti nem csináltatok hw-t? Vagy azt még Joe nem konvertálta át?

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

pickány
#8660
halljátok valaki segitene hogy melyik mappábol melyik részt kell kitörölnöm ahhoz hogy az épuletek eltunyenek már mint a farm köruli épuletek ?????? csak a ház meg a két fészer vagymi

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

#8658
mindent amit betesz rosszol másolod átt, vagy nem oda másolod vagy rosszul szedi le a fájt
vagy csak alaból fogalmad sincs hogy mit hova kell másolni

DJKonya
#8655
az a jó ebben a tárcsában hogy annyival mész amennyivel akarsz, én ezzel a jdvel húzom mindig kettes fokozatba ami ennél a gépnél 28-30km/h, mikor fordulok meg a föld végén akkor átkepcs 1-esbe megfordultam ujra vágom 2-be azt gyûh😛

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#8653
látom 7930
nem baj ez már be van linkelve

#8649
#8638

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

DJKonya
#8648

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

rambo12
#8647
Valaki megtudná adni az új 108-as kordinátáit?? lécci

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

DJKonya
#8646
Amazone Catros Tárcsa
de jó lenne ha megtanulnál visszaolvasni! 4 oldalt kellet visszamenni

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

Daneszka
#8645
de bazz legalább ird le hogy mitben kellene a segítség-.- ennyiböl honnan tudjuk hogy mit balfaxkodtál el?<#lama>

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

16gaborm
#8644
Lécci linkeld be a nagy tárcsát meg egy kordináta sort hozzá!


NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

#8642
legalábbis arra hasonlít a legjobban xd

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

DJKonya
#8641
mind1😛

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#8640
ez nem is esõ hanem hó😄😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

DJKonya
#8639
még szakad az esõ addig neki láttam a már learatott földön tárcsázni(van mit)😛 úgy is sokáig esik az esõ mert Real Time-ban csapatom😛




CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#8638
sziasztok!
Nem régen van meg nekem ez a játék azóta próbálom olvasni a fórumot de nem tudok haladni vele, mert délelõtt házatépítek du dolgozom.
Ha lenne valaki olyan kedves és segítene azt megköszönném. Be tudnátok ismétlinkelni a rába-steigert, és vmi forgózsámolyos pótot?köszömöm.
Milyen módok vannak?
Olvasgattam és láttam hogy van több is mint az eredeti azok miben mások mint az eredeti és ha valaki be linkelné örök hálám neki.
igyekszem aktív tagjává válni a fórumnak. segítségeteket elõre is köszönöm.
ha nem túl nagy kérés akkor privát üzenetben írjatok azt könnyebben megtalálom.
#8637
légyszi valaki linkeje be a d-47 pótkocsit
csak ne rapidos link legyen !!!
elõre is kössz