Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8636
ember akkor próbáld ki, és uttána tanuld meg az internetet használni
nemlettél volna lelámazva ha elsõnek vissza olvasol
de akkor se lettél volna ha pl a rába vagy 2-3 hétel az írásod elõtt lett volna belinkelve és a többi láma miat akik 2-3 oldal hülyeséget írnak naponta sé emiatt nem találtad volna.
de nem elõted vagy 5 anpal volt linkelve és még kép is volt hozzá h meglehesen ismerni, akkor még olvasni sem kellet volna

#8635
Hali!
Néztem a képeket és lenne ezzel kapcsolatban hozzátok egy pár kérdésem. Teljesen új cuccokat tudtok a játékba rakni? Vagy a régieket változtatjátok, rajzoljátok át? Hogyan és Mivel csináljátok? Légyszi válaszoljatok!
Elõre is köszi!
rambo12
#8634
Nekm így volt Dominator-108
próbáltam így Dominator 108
és így Dominator108
és egyik semm jó

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

thomme
#8633
Sziasztok!
Azt hogyan lehet megcsinálni hogy a Claas Lexion 600-as eggybe gyorsabban menjen mert 1-be csak 2-vel megy 2-be meg 9-cel

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

#8631
Köszi Zoli meg köszi Valaki! Hogy az ember életébe elöszõr kérdez és már levan lámázva! Tehetek róla tegnap tettem elõször fel és csak próbálgatom csak a Rába hiányzik belõle, amivel élõbe is dolgozok! De bocs hogy élek!!<#beka2>
#8625
mert nincs jó helyen
a mappája Dominator 108 vagy Dominator-108? nem mind1...

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8623
a talaj lazítóval annyi a problem, hogy nem megy bele a földbe, csak ott pattog a tetején😄😄 És nem is tudjuk megcsinálni hogy belemenen😞 úgyhogy lehet belinkelem

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

New Holland
#8622
Köszi a gyors választ.

ASUS P5Q-PRO Q9550 SAPPHIREHD4850 DUAL SLOT 4GB CSX CEC FAN KIT COOLERMASTER CM690

CoD23
#8621
MIlán linkeld már be az altalaj lazitót meg a tem MTZ-d thx!!

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#8620
de nem le szolásbol irtam a mtz hangáj ez is fasza meg a traki is csak nekem szokatllan :S:S majd meg probálom 😄:S ha nem baj :S?! 😄:S
#8618
am be linkeltétek már a mély talaly lazitot ?? mert érdekelne 😄😄
#8617
oda van írva
data/vehicles/steerable/Dominator-108
ha ilyened nincs akkor csinálj

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

DJKonya
#8615
milán neked honnan van a kukorica adapter?😮

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#8614
kissebb az egész modell, kissebbre vettem az elejét. Sztem egész más a modell beállítása(legalábbis mi a 716-osra tettük rá) És van benne egy üveg is, csak nem illeszkedik tökéletesen😊

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

New Holland
#8612
Ez menyiben más?

ASUS P5Q-PRO Q9550 SAPPHIREHD4850 DUAL SLOT 4GB CSX CEC FAN KIT COOLERMASTER CM690

wazul
#8611
a kukorica adaptert betudod linekelni 6milan6 vagy már bent van valahol és keressem meg😊😊csak kérdés

6milan6
#8610
Elkészült a Viktor és általam elképzelt MTZ verzió is.😊

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#8609
Köszi Lack!!!!

#8608
Eredeti MTZ-hang, az indítás hangjánál úgyse tudsz jobbat szerezni. 😊) Azért a program is korlátokat állít a hangoknak, akármilyenre nem lehet megcsinálni.

#8607
Probléma volt a csomagolt fájllal. Töltsd le újra, most már jónak kell lennie.

#8606
HÖHÖ AZ MTZ igen baba 😄😄 de lehet tudnák hozzá jobb hangot szerezni :S😄
#8602
helló mindenki!!! megtudná valaki mondani hogy az miért van???? amikor a JD4650-est kicsomagolom akkor kiirja hogy CRC-hiba a jd4650.i3d fájlban
a válaszokat elõre is köszönöm!! 😊 😊

#8600
kösssz szépen

DJKonya
#8599
mondjuk nem könnyû

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

DJKonya
#8598
hagyd rájuk nem éri meg ilyen nyomik miatt pontot kapni

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#8596
Sziasztok! Nem tudom a pót nevét sõt az se biztos h volt egyántalán ilyen. Van olyan oldalra bill pót am olyan mint a kröger csak laposabb meg szürke?? (mindtha régen láttam volna itt a forumon) Kérlek adjatok linket ha van Elõre is köszi

Zoli108
#8595

http://germantrucksimulator.hu

DJKonya
#8593
mit ordibálsz? nincs domunátor vágóasztal csak dominátor

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

New Holland
#8591
Nagyon szépen köszönök mindent 6milan6-nak JD4650-nek és Lack-nak és maximális tisztelet nekik<#worship>

ASUS P5Q-PRO Q9550 SAPPHIREHD4850 DUAL SLOT 4GB CSX CEC FAN KIT COOLERMASTER CM690

thomme
#8590
mifku nálad jó a kröger??

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

thomme
#8589
v.mi hibája van annak a módnak mert nálam se jó ugyhogy sztem ne is próbálkozz

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

#8588
letöltöttem a K-farmv1.1 grass modot beleraktam úgy ahogy kell és amikor elindítom egy fekete kép van nem tudom mi lehet a baj valaki segítsen? lécci!!!
#8587
nem te mondtad hogy legyen akkora mint az igazi? Akkor meg ne egy 7-8 méteres rövidtárcsát húzz vele bameg😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

rambo12
#8586
A Giants Editorban csinálok vágoasztalt és az eredeti cuccokkal rakom vissza meg az eredeti kordinátákkal és még is hajókürt szól mit rontottam el?????

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#8585
ja oké köszi

#8584
mert még nincs kész a végleges verzió ez csak próba mentésnél nem is marad bent

#8583
ja és bocs, + a modellezõk

#8582
Lack fasza az mtz, lassan csak azok a modellek vannak benne amit te csináltál

#8581
valaki elküldené nekem a data mappáját amiben sok-sok gép van???

CoD23
#8580
mert még béta változat

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#8579
Hellotok
tud valaki segíteni nekem ?
Miért nem tudom leönteni a háromtengelyes pótrol és a d47-esröl a takarmányt?
és miért van minuszba?

CoD23
#8578
kössz srácok a gépeket nem is tudtam hogy a FAQ-s oldalon van !! amúgy én is ilyen lámaságokat kértem volna

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

thomme
#8574
akkor most mit jelent a krögernél az hogy BÉTA verzió. kitöröltem az összes mentésemet de így se jó

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

#8573
Ennyi!!! Nem is néz itt senki semmit (tisztelet a kivételnek), rögtön megy a "linkeld be plíííííz", nem poénból mondogatjuk, hogy nézzétek a FAQ-t, néha lehet ott érdekes dolgokat találni.

#8572
Nézz már fel a F.A.Q.-ba fent az oldal tetején. Azon belül megtalálod. Ne linkelgessünk már össze-vissza.

ZTM
#8570
miez, nem pihetollak vannak az elején hanem 45kg-os súlyok még a D47 alatt is majdnem a levegõben van a kereke😞(((((((

#8569
Hehe, próbáld meg felemelni vele a kék nyitható boronát (vagy mi a fenét) az sem fog menni. 😊 Töltsd le a Rábákat a FAQ-ból azoknak meg sem kottyan. Az MTZ-vel meg vigyél kissebb munkaeszközt. 😊

lippet
#8568
hát ne húzd vele a catrostXD

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

ZTM
#8567
hy all
vki elmondaná hogy hogy tok súlyt rakni az MTZ-re mert így nem éppen jó neki +nekem se:

ZTM
#8566
köszönöm lackaz MTZ-t najon szép köszönöm