Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8770
sziasztok!
Tudnátoksegiteni hogy lehet-e az irányitáson állitani?
Mert kormánnyal játszok és igy kicsit rossz az irányitás😊
A segitséget elõre is köszönöm😊
BMW320i
#8769
Tisztelt mod készítõk!Egy kéréssel fordulok önökhöz.Szeretném a 150tir elnevezésû félpótkocsit megszélesíteni , mert a Scania szélesebb nála és így elég viccesen néznek ki.Megcsinálná nekem valaki?Elõre is köszönöm!Maradok tisztelettel: Farkas

#8768
de lehet én csak bedugtam a kormány USB-jét és mentem
a gombokat nem tod állitani de mûködnek
tehát LEHET jáccani kormánnyal!!

#8767
talán mert rosszul pakoltad be, vagy nem olvastál vissza ,h mentett játékba nem jellenek meg a gépek

BMW320i
#8766
Azért nem jelenik meg mert valamit elkúrtál.Nem kicsit , nagyon!!!

Nézd át mégegyszer az egészet!!!

#8764
ha berakom a gépet miért nem jelenik meg a játékba??
BMW320i
#8762
Cutter nagy C-vel írd. <vehicle filename="data/vehicles/cutters/Dominator-cutter/DominatorCutter.xml" xPosition="180" yOffset="0.5" zPosition="174" yRotation="0"/>

BMW320i
#8761
Nagyon szépen köszönöm az új gépeket mindenkinek , aki részt vett a készítésben!!!<#eljen><#worship><#taps>Nagyon joóóóféleeee gépecskék!!!Csak így tovább!Köszi!

DJKonya
#8760
nem lehet!!!!

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#8759
Sziasztok!
Tudnátok nekem abban segiteni hogy kormánnyal szeretnék játszani,de sajna igy az irányitás elég gáz,és ezért valahol lehetne rajta állitani?
Segitséget elõre is köszönöm😊
Sziasztok
#8758
Sziasztok!
Az irányitást átlehet valahogy állitani ugy a kormányhoz hogy elfogdható legyen a kormányás?
A segitséget elõre is köszönöm):
lippet
#8756
nemezé de ez még egyáltalán nincs kész! ne beszélj légyszi hülyeségeket!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#8755
most nézegetem pár oldalt és már a vontatók közt ot van a bálázó
http://img246.imageshack.us/my.php?image=ballenpressemt3.jpg
nézd meg magad
lippet
#8754
mien bálázórol beszélsz te?

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#8751
nem tudna valaki az mtzre másik hangot mert egy kicsit tul vékony a hangja!!!!!
#8750
beraktam a script-et ugyan ugy a hogy levolt irtva!!!
#8749
Szeretnélek megkérni titeket arra hogy tudnátok csinálni egy case kombájnt 6.70 m-es asztallal?
Daneszka
#8748
lehet nem raktad be a script-et!
sõt tuti😊

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

#8747
Köszönöm nektek a Dominator 108-at.<#worship><#worship><#worship>
#8746
szevasztok...nem tudja valaki hogy mért van az hogy ha berakom a butterfly akkor a játék ban mért nem engedi használni ráálok a traktorral és felveszem aztán megál az egész játék de nem fagy le !!!!!és leis tudom akasztani a traktorrol!!!!! mért lehet ez segitsetek köszi!!!
#8745
#8744
nemtudom a gépekt belerakni a játékba pedig mindent úgy csinálok ahogyan kell
#8743
köszi jóó

#8742
akkor az Lacké lessz, hozzá fordulj!

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8741
Használja vki az autopilot-ot?

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

#8740
kössz
lippet
#8739
kerssél magadnak, mi se a gépünkön találtuk a modokat!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#8738
Hello mindenkinek én még kezdõ játékos vagyok aki tudna és akar az segítsen légyszi vegyetek fel msn-re kéne segítség meg ha adnátok skineket modokat az jó lenne aki felvesz annak elõre is köszi
#8737
ez volt az :http://uploaded.to/?id=p064f3
innen töltöttem: .LS-Modschmiede Forum Index -> Traktoren

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

#8736
F.A.Q

#8735
Köszi. Jó lett!

#8734
na itt van a mi mtz-nk: itt tudjátok letölteni


adam0713 honnan töltötted le a JD-t?

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8731
és az még miért lehet hogy ha az amazone tárcsával szántanák akk meg nyomom az "n"-et és nem szánt meg az idõjárás jelzõ is eltûnik.
Segítsetek már légyszíves!!!!!!

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

Peugeot08
#8730
köszi 16gaborm. <#worship>

16gaborm
#8729
vki lécci linkelje be a jó MTZ(sok súly elöl),mert én enm tudom megnyittani az Editor-omat<#rinya>

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

#8728
Hy! az miért van hogy beraktam JD-t és amikor tölt akk el kezd szólni 1 hajókürt? Ezt már többször is tapasztaltam nem csak ennél az egy nél.

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

#8727
és ne asztirjátok hogy olvasak visza
mert hiába olvasokvisza
#8723
vki belinkelné az MTZ és a htw pótot???
köszi
am kerestem de nem találtam sehol

16gaborm
#8722
Letöltés: http://uploaded.to/?id=5lmy34

Ide kell bemásolni!

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

Peugeot08
#8721
Ahan, de ezt honnan szerezted?<#wow1>

lippet
#8720
aha megmég van 4 lexion 600asotokXD

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

16gaborm
#8719
akkor lécci linkeld be az MTZ-det mert én nem tom elindítani az Editoromat

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

16gaborm
#8717

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

ZTM
#8716
hehe +szereltem hehe 😊))))))))))))))))))))))) most má jó megy 😊))))))

rambo12
#8715
Hol kell letölteni a játékot vagy a torrentet tudom hogy nagy lámaság ez de válaszoljatok pls

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#8714
Köszönöm szépen, rendes vagy. Most énis fasz voltam mert mindenütt kerestem a megoldást csak a FAQ-ba nem. Köszi mégegyszer.
rambo12
#8713
odáig eljutottam hogy van 3 dominatorom meg három uj vágóasztalom
de egyik sem olyan mint amilyen zoli képén van

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#8712
Menj a FAQ-ba töltsd le a Rábákat és használd azokat, és láss csodát nem lesz ott a láthatatlan fal, azok már javítottak.

#8711
nem az asztallan van a gondja hanem a kombájnal.

írd át a koordinátáit 250, 250-re és nyomogasd a TAB-ot, ha úgy sincs benne akkor ne tom, de még mindig mindenkinek jó, csak neked nem. vagyis te vagy gyér

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8710
megnyitod giants editorral a mapot, ott meg rákattintasz és delete. máshogy nem tudod törölni

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB