Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8987
mondom hogy Lack nem modellez, õ csak pakol befele...

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

DJKonya
#8986
már a németek elvileg csinálják a Tucano-t

CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"

rambo12
#8985
Lack a Megát és a Dominatort miko rakod föl az oldalra??
Láttam írtad hogy még ma felteszed??

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#8984
nekem joban tetszik mint a Medion.
De akkor már nem medsiont csinálnék hanem Megát.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

rambo12
#8983
nekem csak a hátulja nem tetszik lehetne szögletesebb.
Maga a gép lehetne nagyobb is de amúgy szép

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#8982
hát sztem sem a legjobb
Medion sokkal kafább

Zoli108
#8981
Szerintem jól néz ki,egyszer volt róla szó,hogy 65%-ban kész a gép de azóta nem tudom mi van vele megállt a tudomány biztos.

http://germantrucksimulator.hu

Kata
#8980
Ez mondjuk ronda, nem is értem hogy csinálhatott ilyet a claas. Szerintem a formatervezõ részeg volt.

[/cserf][/fülünyúl]

rambo12
#8978
Lack tudom mi lenne a következõ projekted ez::

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#8977
Hy
Mien progival tudom pl a rába skinjét átméretezni?

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

#8976
most van pár mod, majd késöbb. Játsz addig az MX-el😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

lippet
#8975
Viktor! A MCCORMICK megvan még? Azt is be lehet csapatni!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#8970
höhö faxa lett a zetor majdnem olyan ami nekünk van 😄😄
#8969
A búzának (ami még a szárán van) van DDS filéje? Ha igen akkor lécci mondjátok meg h hol. Ha nincs akkor bocs az OFF miatt THX

#8968
Az ilyen hozzászólás is felesleges.

#8967
Én miért nem tudok a Funny Gamerol letölteni?
#8965
hllo valaki nem tudja hogy melyik oldalrol lehet ne letölteni a 2tengelyes potot vagy csak egy linket agyon köszi elöreisû!!!!!!!!!!!!!!!
ZTM
#8963
és még neked mondták hogy minek a modellezõ progi...valóban hosszú az eleje...ettõl függetlenül fasza<#taps><#taps><#eljen><#eljen>

#8962
Mondhattad volna azt is hogy rátetted a motorháztetõdet Joe-éra:d Amúgy baszott nagy az eleje, told már össze...

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

BMW320i
#8961
Reggel elmegyek melózni , mire megjövök 3 oldalnyi HSZ , aminek 95%-a értelmetlen fasz kérdés , ami már min 2szer le van írva de ti basztok visszaolvasni!!!A másik vicces dolog amikor azt írjátok , hogy visszaolvastam de nem találtam.Olyan nincs , mert az eddíg megjelent mod-ok 99%-a min 2szer be van linkelve.És a F.A.Q. (az oldal tetején található , a kép alatt)-ban is van egy csomó mod , ja meg élõ pornófilm megy minden nap.Tehát érdemes megnézni és nem csak 1szer.
Tisztelet a kevés kivételnek!!!

#8960
ismeritek ez amapot:version 3.1 mit careerVehicles

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

#8958
akk nem szánt hanem tárcsáz. de teljesen mindegy mert semmit nem csinál.
de gond van velem mert még a rábátnak is felemeli az elejét.

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

#8957
hogy tudok képet feltölteni ide a forumra

joci14
#8956
leloptam pár dolgot joe mtz-jérõl ugyhogy kész az enyém is :

DJKonya
#8953
megy=már😄

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

lippet
#8952
váó nem is tudtam, hogy a falu alatt is van búzaföldXD

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

DJKonya
#8951
ember te láttál megy olyan tárcsát ami szánt mert én még nem -.-

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

meggabor09
#8950
nah jó az MTZ de mégsem
odamegyek hozzá és 1 méterre vagyok tõle és lefagy a játék
mi a problémája?
valaki segítsen légyszives

#8949
Helo tudnál nekem küldeni gép listát?

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

#8948
nem mert nincs neki...

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8947
szerintem fellehetne rakni az új 108 dominátort a F.A.Q.-t ra nem lenne hülyeség és akkor nem mindenki itt kéregetné!!!!!!!!
#8946
Meg az amazone tárcsával nem tudok szántani mert amikor leengedem akk eltûnik az idõjárás jelzõ és nem szánt

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

#8945
Hy! Tudnátok segíteni abban hogy az miért van hogy már 3 különbözõ kröger pótot töltöttem le és egy se jeleneik meg a játékban?

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

#8944
nem tudna valaki egy pár oldallal ezelötti deutzhoz felrakni a vágóasztalát!!!!!!
#8943
http://www.youtube.com/watch?v=Nhbnux-nMn8
Ez Szudáni fû
az elején oda is van írva.
Amúgy jó az oldal.
Hello

kispalko
#8942
Végül is ez is jó,de a játéba bemásolni nem lehet?

DJKonya
#8941
hogyne lehetne!!! belépsz a Winamp-be bekapcsolod a zenét aztán elindítod a gamét éés mész szántani

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

kispalko
#8940
Azt szeretném kérdezni hogy a játékba lehet zenét rakni?

#8939
F.A.Q

#8938
Mi az hogy basszátok meg???? Nyisd már meg a FAQ-t (tudod fent van). És olvass, csak néhány sort. Tudom neked ez nagyon megerõltetõ, de próbáld meg. És próbálj meg viselkedni. Az idióta kérdésektõl és hozzászólásoktól meg lehetne kímélni a topikot. Mert most valahol 100-oldal fölött járunk, de annak fele hülyeség, amit legszívesebben azonnal törölnék.

meggabor09
#8937
a K-Farm magyar gyártmány?
ha igen akkor ki csinálta?

pickány
#8936
hy all valaki tud segiteni azon hogy nálam most a játékban nem mukodnek a mutrágyszozrok de csak azok és lehet ki töröltem valami fontossabb fájlt de ugy hogy meg se jelennek csak a nagy vontatott jelenik meg de az se muködik a többi meg semmi ha van valakinek ötlette azt meg köszönném.

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

Martinez01
#8933
meglessz!(MTZ,fendt,john deer,zetor,dominator108)😄

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

Martinez01
#8932
olyat mondj amit nem tudok!XDXD

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

Martinez01
#8931
nem grassmodos lessz!!

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

#8930
nem rakom

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

lippet
#8929
minek az neked mikor még nincs is kukorica a játékba?

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

TaSsI GeRgŐ
#8928
helló JD4650 rakd fel lécci a kukorica adaptert. PLZ

http://ls2009-mods.gportal.hu ¤&#248;&#8222;¸ TECHNO ¸&#8222;&#248;¤ ¨°&#186;¤&#248;&#8222; FoReVeR &#8222;&#248;¤&#186;°¨

meggabor09
#8927
azt cask úgy odaraktam

#8926
köszi de ez miért kellett odarakni az a<#lama> szmájlit???