Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

meggabor09
#8924
nem
mármint normális
nálam is ilyen
képzeld mi lenne ha nem tûnne el
sokan itt panaszkodnának hogy kifolyik a siló a takarmányátvevõtõl a farmra <#hehe><#hehe><#lama>

#8923
Sziasztok! Amikor leburítom a silót elkezd nõni a kupac de amikor a következöt viszem ugyan akkorára csökken mindt amekkora volt a játék kezdetén. Egyébként kb 100000 Eurom van. Ez normális vagy el van baszódva a játékom Elõre is THX

meggabor09
#8922
pl én is a játék után regeltem de azér ami kell azt meg tudom találni
csak keresni kell és sajna ebben az ellustult világban már az emberek töbsége erre is lusta hogy lenyomjon pár billentyût és kattintson egyet
tisztelet a kivételnek

lippet
#8919
A sok láma azért regel a fórumra, hogy állandóan követelõdzön. Ha megnéitek azonak az adatlapjait, aki sok hülyeséget ír meg követelõzik akkor rájöttök hogy többségük a játék megjelenése után regelt az sg-re. Erre volt esze, de arra nem hogy magától keressen LooL !

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

jvl445
#8917
Nagyon szépen köszönöm!

Man TGX XLX

#8915

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

meggabor09
#8914
meg sajna a tengelyeket nem tudm hogy hogyan merre

jvl445
#8913
Ezt honnan szedted???Ez a Fendt-i kéne nekem.

Man TGX XLX

meggabor09
#8912
kösz de már azt is próbáltam de nem jó 😄

#8911
ITT 1 zetor 16245
infót nem tudok róla, én fogom betennixd

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

Kenny85
#8910
mi lenne ha gondolkodnálkicsit és magad találnád ki a koordinátát pl a k-farmos többi géphez képest...

meggabor09
#8909
honnan lehet tudni a grassmod-os K-Farmnak a koordinátáit?
mert beraktam az amazone tárcsát meg az MTZ-t és hajókürt
mindent jól csináltam
elolvastam hogy a script-et is hova kell rakni a vehiclesTypes-ben is melyik sok stb minden stimm de szerintem koordináta hibás vagy nem tom
próbáltam más gép helyére berakni
az se jó
kérlek segítsetek!

DJKonya
#8906
rendben fõnök
de ne offolja senki a Lexion 600-ast<#mf1>

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

DJKonya
#8905
Lemken Primus 60
na végre ezt is megéljük😊😊
kép1
kép2
kép3

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#8904
hagyjad te is abba, igen egy degenerált hülye gyerek, és igen, a Lexionnak semmi köze a JDhoz, de ezt már lezártuk-

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8903
kafa a hátsó abla
de a traki is jóó

DJKonya
#8902

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

DJKonya
#8901
akkor is egy beteg hülyegyerek vagy bmeg nemtom melyik pizsidbe álmodtad ezt hogy a lexion 600 a JD STS-re épül, qva nagy szakértõlehetsz te degenerált

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#8900
lécci segits letöltöttem a d47-es pótot
de nincs lua fájla amit C:\Program Files\Landwirtschafts-Simulator 2008\data\new_scripts\vehicles ide kellene másolni
elküldöd nekem azt a fájlt

#8899
naon szépen köszi
<#worship><#worship><#worship>

#8898
hát......én már le zártnak tekintem -.- am azé jöttem reggel h milyen mapok vannak a K farmon kivül ?? :SS:Smert van v mi little rpck vagy mi kerestem de nem talál :SS:S
#8897
<type name="trailer01" className="Trailer01" filename="data/new_scripts/vehicles/Trailer01.lua" />

<vehicle filename="data/vehicles/trailers/D47.xml" xPosition="178" yOffset="1" zPosition="240" yRotation="270"/>

#8896
vki leirná ide nekem a d47-es pótkocsi carrerVehicles-jét???
köszi elõre is!

#8895
asszem a Témát lezártnak tekinthetjük. Amúgy sem ide tartozik...

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8894
azért mert tévettem omg -.-
#8892
jo hát halod erröl nem tutam de auzért találtam ezt hasonloságak mert a lexion 600 as nak is olyan a mag tartálya mint a JD STS nek-.-(vagyis olyasmi -.-)
Case ih-rol meg nem tutam -.-
#8891
ez egy kinyitható tányér szerüség, azért hogy több mag menjen bele. Különben meg kívülrõl teljesen megegyezik a Lexion 580-as, kivéve még a hûtõn lévõ takarólemezt.

ez pedig az STS 'tányérja', fixen áll rajta, nem tudsz vele semmit sem csinálni.

ez meg az európai változata az STS-nek, köze sincs a 600-as magtartályához...

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8890
jézus fasza... mi abban a közös? Akkor a JD a Case-rõl másol...

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8889
te hordod itt össze a baromságokat...
bizonyítsd be hogy neked van igazad aztán pofázz...
(ami nem fog menni mert nem lehet eze mit bizonyítani)

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8885
ezen már az "ûlj elõre" sem segít<#eplus2>

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

6milan6
#8884
Mondom menj el orvoshoz, amíg nem lesz komolyabb bajod.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#8882
ez milyen map???????????????????????????????????????
#8880
a miénk pl soha. de jól néz ki<#mf1>

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

6milan6
#8879
Szerintem te beteg vagy.<#idiota>

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

lippet
#8877
Oda van írva, hogy MA FELTÖLTÖM! Ebbõl mit nem értettél????

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#8876
Lack mikor lesz letölthetõ a Mega 218?
<#confused>
6milan6
#8875
Lap alján van egy érdekes mezõ, ha beírod amire szükséged van, általában megkeresi azokat a hsz-eket ahol szó volt róla, vagy belinkelte valaki. Nem ártana használni.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#8874
jó a 3.0 is

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

thomme
#8873
köszi szépen

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

16gaborm
#8872
de lécci linket is mellékeljetek mert nem nagyon találok 0.3.1-es verziót😞

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

Daneszka
#8871
Utánnad...:F Na önként jelentkezõk?:F

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

#8868
google, 0.3.1 név ez jó voltozat a 0.3.2 ez rossz

#8864
6. 7. oldalon is be voltak linkelve. Ne legyetek már ilyenek.

#8862
Senki ne kérje az msn címem a játékkal kapcsolatok kérdései miatt!!!
Akinek meg meg van, az se adja tovább😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8861
akkor nem tudom mi a probléma

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8860
http://rapidshare.com/files/131342336/case.rar.html
http://rapidshare.com/files/131638585/mtz.rar.html

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8859
Akár hogy át irtam JD4650 akor sem jó nem tudsz még többtet segiteni??
thomme
#8858
Szia Psycho!
Betudnád linkelni azt a Caset ott az MTZ-d mellett megköszöném mert innét naon jó gépenek látszik!

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

#8855
visszaolvastam, mert nem vagyok annyira gyér mint egyesek és ez is már levolt írva jónéhányszor... (de nem gáz, nem a te hibád)
C:\Documents and Settings\neved\Application Data\FarmingSimulator2008
és a game.xml-ben kell átírni
rejtett mappa ha nem találnád...

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8850
alapból nem segítek mert köcsög vagyok. de ha nem írod le mi a bajod, más se fog tudni segíteni.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB