Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9055
Sziasztok. Segítsen valaki létszíves. Minden kombány minden gép jól müködik a játékba. Már csak a „kröger pót és az amazone catros” hiányzik. Egész ma ezeket próbáltam és nem jók. Ezek hibásak, vagy én nem értek hozzá? Létszíves segítsetek! És köszike a gépeket irtó jók fõleg a Rába.<#vigyor2>
Zoli108
#9052
Oda van írva,hogy majd feltölti!!

http://germantrucksimulator.hu

#9051
szentem is Lack legyen az ujj házigazda mert én ismerem a mostanit(caseih 9400)at és szerintem 1 láma! xD
#9050
Nos nem szeretnék marakodást ezért ne haragudj ha megbántottalak nagyjából szinte minden nap átfutok a HSZ-eken idáig mindent megtudtam csinálni, a 108-ast megtaláltam de a 218-ast nem, valószínûleg átsikklottam felette. Ezért mindjárt HÜLYE LUSTA GECI vagyok?
#9049
gyorsan am a 980 asban V8 as van!!! vagy a 900 asba??!! tuggya aszar mind1 akor is jol néz ki 😄
#9047
Hello!!!

Segitene valaki hogy hol tom letölteni ezt a remek gamét?

nagyon fontos lenne

(ne oltsatok le plz,tom torrent meg minden,de 1 élõt sem találtam)


elõre is köszi
#9046
Valaki Dutrát nem szándékozik csinálni?Nem mintha hlányozna,de van hozzá indítási hangom!
XD

\"S hogy fregjeim szaporodnak,Előttem a lámák meghajolnak,És áldó imádság mellett,tisztelik a nevem!\"

nandorb
#9043
mar belejott a dolgokba

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

nandorb
#9041
nehigy kockanak de mikor mast nem birok kint csinalni akor szamitogepezek


u.i. : nincsen ebben a feljavitott XP-mben ekezetek ezer sorry

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

#9040

A kis elnyûhetetlen! Szép volt fiúk, jó munka!<#eljen>

#9039
köszi bugar
lippet
#9038
az még messze van! én is támogatom csak vki értelmes ebmer legyen és olyan aki sokat van gép elõtt!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

BMW320i
#9037
Augusztusba jön elvileg.Támogatom az ötletet.

BMW320i
#9036
Te tényleg ilyen hülye vagy???<#violent><#lama>

nandorb
#9035
Szavazuk ki az uj ideglenes hazigazdat.
Addig meg nem jon Laci,en valalnam
Hogy toroljunk par oldal baromsagot

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

Peugeot08
#9034
Azt a HW pótkocsit belinkelnétek ha kész lesz?<#worship><#wave>

lippet
#9033
inkább ne jöjjönXD

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

Zoli108
#9032
bugar tényleg ne majomkodj már pls!

http://germantrucksimulator.hu

#9031
Sziasztok a MEGA 218-at honnan szedtétek le, mert én nem találom? Köszike a választ!
BMW320i
#9030
Csodákszol?Én is az lennék.

#9029
akor poci1123 http://www.ls2008.extra.hu/betakaritok.htm
lippet
#9028
jaja Mega360 4ever

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

Zoli108
#9027
Lack ma nagyon harapós kedvedben vagy <#miaz>

http://germantrucksimulator.hu

#9025
ez erroros a link bugar
#9024
Ezzel a témával menj a mezõgazdasági topikba. Nem tartozik a játékhoz.

#9023
nem azt mondom... Hogy kerül a zsír új 10 milliós báláz egy 160-as 20 éves zetor mellé?😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9022
akkor megint félrehallotál valamit, mert a 980-ban 2 V6-os merci motor van😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9018
á halod ez régebi de ez is jó a V8 as jaguar 980 szentem jobb 😄D😄
Zoli108
#9014
A Claas Jaguar nekem is a kedvencem 😊

http://germantrucksimulator.hu

#9012
te áruld már el milyen gépparkotok van. Valahogy a zetor trakort és a quadrant bálázót nem tudom össze hozni egymással

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9011
hehe it nálunk meg a claas dominator 106 on pedig csoda ha van "normális" világitás (ebbe azt értem h ball index jobb index meg hasonlok) a munkalámpák vannak de nem müködnek xD (csoda lenne 1986 os géptöl 😄 )
#9010
nem tom mért fikázátok a Claas Tucanot szentem zsír kombájn igaz engem a vonalai fogtak meg 😄😄 (kedvencem a claas jaguar 980😄😄)
#9009
megsúgom neked halkan, de csak neked, hogy a Domináûtoron gyárilag nincs villogó, odateszed ahova akarok, itt a TSZbe volt 3 108-as, 1-nek volt a tetején és 2-nek oda volt felrakva mint amit megcsináltunk.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

BMW320i
#9008
Alex!!!8959-es Hozzászólás (tudod görgõvel lefele)!!!A hozzászólás számát a jobb oldalon találod!Így néz ki: egy ilyen #-jel és szám utána.Tehát addíg görgess lefele , amíg ezt nem találod : #8959

BMW320i
#9007
Addíg nyávogtok a Mega-ért , amíg basszák velünk megosztani (amit meg is értek) , de akkor megnyúzlak benneteket!!!Olyanok vagytok , mint az ovis kislányok!!!Én is várom , mert qrva jó lesz , de én tudok csendben , nyugodtan várni!!!Grat a készítõknek!!!

#9006
Legend 160 ?????? jó nak jó csak van 1-2 gyenge pontlya :S:S:S
Kata
#9005
Már forgalmazza a Claas, csak a weboldalára kéne ellátogatnod. Közepes méretû kombájn, ezt a piaci palettát tervezték lefedni vele, mivel a medion kiöregedett a szerepbõl. Továbbra is a Lexion 600-as a cég zászlóshajója, a legnagyobb méretû és teljesítményû.

[/cserf][/fülünyúl]

ZTM
#9004
joe lécci 1 db Fortschritt E 514 köszönöm nemtom hogy viszonzom de kösz elõre is

rambo12
#9003
mondjuk a googlésakon télleg nem fen tvan de az ismerõsömnek igen

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#9002
Az eredeti dominatoron a két villogó egyike nem a kabin tetején Van csak azé mert az igazin a tetején láttam.

De így is naon jóóóóóóóóóóóóóóó. XD XD

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#9001
Így van a türelem rózsát terem!!! De megmondom õszintén már én is nagyon várom!!! Nagyon jól mutat a 218-as!!
rambo12
#9000
Bocs

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

patyesz18
#8999
Hi al! Csak azt szeretném kérdezni, h amikor a grasslandod felteszitek és akkor benn van a lucernagyûjtõ arra meg van a fella kasza ha ezek tud vki class skint adni pls szoljon! Kössz elõre is!

#8998
ézd meg elöbb melyik hozzászólásodra írtam aztán válaszolj...

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

rambo12
#8997
Bocs lack látom télleg föönn van

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#8996
hy meg tudná mondani vki h mit kell csinálni a kröget póttal hogy elinduljon a játék? Már elolvastam az össze hsz-t de erre senki nem adott választ.

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

rambo12
#8995
Bocs lack Én az elöbb néztem de nem volt Dominator

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#8993
A mai napnak éjfélkor van vége, nem??? A dominator meg már fent van egy ideje, szóval mielõtt beírtok a fórumba, nézzetek szét egy kicsit!

rambo12
#8990
Tom hogy nem modellez de azt írta hogy még ma felrakja õket

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

wazul
#8988
az ujjabb mega 218-at nem rakod fel az oldalra Lack?,