Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

6milan6
#9235
Az egy dolog, hogy bemásoltad, de jó helyre? A "<trailers>" és a "</trailers>
" közé kell egy új sorba.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#9234
Akkor new_scripts be ezt a mappát Wheel_Cultivator

rambo12
#9233
Bemásoltam már

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#9232
Azért mert vehicletypes be kell másolni ezt as sort:
Trailes:
type name="Wheel_Cultivator" className="Wheel_Cultivator" filename="data/new_scripts/vehicles/Wheel_Cultivator.lua"/>

rambo12
#9231
az amazon cartos vagy valami ilyesmi a neve
ez egy tárcsa mért nem tom kinyitni??
nyomom a b meg az n-t és nem csinál semmit

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#9230
KÖssz neked is de megoldottam a segítségetekkel ugyhogy kössz mindenkinek

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#9229
hali! ha van rar tömörítõd akkor csak a rar kiterjesztésüt kell kitömörítened.
Ezután ha cd képet (*.iso, *.nrg,...) kapsz azt rakd be a DaemonTools-ba
rambo12
#9228
KÖSZZ SIKERÜLT NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET MUTHIG
XD XD

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#9227
Hali! ha mindent ugy csináltál ahogy az Installation_xxxxxx.txtben van akkor müködnie kell. Szerintem amúgy a vehicletypes.xml - be nem raktad be amit kell.
Ha igen akkor akaszd fel és nyomd meg az N billentyût majd N majd NUMPAD 1 vagy NUMPAD3 majd NUMPAD 0 majd K bill és megy.
pickány
#9222
szerintem neked nincs fent a grass mod és valoszinu azért de lehet hogy azért mert rossz helyre raktad a vehiclestypes mappán belül de ez csak egy ötlet

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

#9221
csá tudna valaki segiteni aban hogy beraktam Lemken Solitair 12k Sähmaschine
meg a vontatot szétnyithatos tárcsát nem tom semelyiket szétnyitni csak huzni tudom meg tudná valaki mondani hogy mi lehet a
baja.
kispalko
#9219
Kösz Kösz Kösz Kösz. Nagyon jó lett. Ki csinálta?

lippet
#9218
Kész, lehet tölteni!
Lemken Solitair 12k Sähmaschine

DL

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#9214
Hy! Van valakinek lexikon 600-hoz autopilot-ja?

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

#9213
Hellosztok segitség kéne beraktam a kröger potkocsit + a 2 potkocsis modot és mikor elakarom inditani a játékot hajo kürt szólala meg kérlek benneteket segitsetek+ amozone catros nekem nem lehet szétnyitani emeleni és sülyeszteni
6milan6
#9210
Readme nem poénból van mellékelve a módokhoz.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#9208
ezt én csinálltam!nem lehetne valahogyan beletenni a game-ba?

#9207

#9206

Zoli108
#9205
Találtam egy fasza hangot Fendthez és a többihez ami azt használja érdemes ketölteni és lecserélni nagyon jó,még a szelep is lefúj meg ilyenek <#circling>
Letöltés

http://germantrucksimulator.hu

#9204
szerinted ez itt mi akar lenni?😄😄
data/new_scripts/vehicles/Wheel_Cultivator.lua

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9203
Ezt a Catrosnal
<type name="Wheel_Cultivator" className="Wheel_Cultivator" filename="data/new_scripts/vehicles/Wheel_Cultivator.lua"/>
#9202
ez nálam is igy van de még én ésszrevettem hogy a kerekek sem mindid forognak csak 1 es ben 2- 3 nem és ez annyira nem jó

#9201
Hali Segítsetek a kröger 3 tengelyes pótosnál "vehicletypes.xml" Fileba a <type name="trailer01" className="Trailer01" filename="data/new_scripts/vehicles/Trailer01.lua" /> Hová kell bemásolni? És az amazon Catrosnál ezt hová kell másolni? Mert mindig kürtül a hajó. Elõre is nagyon szépen köszönöm.
#9200
csokee hüha eléggé odavág az ujj Fendt Trisix nagyon jó 😄😄 csak szentem vagyis nálam nekem olyan nyersnek tunin vagyis olyan nem anyira részletespl.a kabin :S nálamm inden szürke:S jobb lenne ha reszletesebb lenne 😄😄
#9199
sziasztok!!! visszaolvastam de erröl nem naon van szo!!!halllotam az autopilot modrol hogyan mükszik ez aki tud segitsen plz!!!am naon jo a game!!!csak sajna még nincs multi rem lex!!!!na császtok
#9198
sziasztok!A Fraps-al hagyan tudok képet készíteni?

BMW320i
#9197

A Német oldalon találtam Schlüter Profi Trac duplakerékkel.Letöltése itt

BMW320i
#9196
BMW320i
#9195
Amit belinkeltem oldalt.Onnan!!!Reges , de onnan mást is leszedhetsz.

lippet
#9194
németek

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#9193
honnan lehet a trixis et leszedni
#9192
ejha ki csinálja???? mert szentem a sorjelzö tártát picit kisebre kéne venni mert szentem ronda h olyan nagy :S:S
#9191
john deere hon töltötted le az a telepet amin az mtz képen van
#9190
Remek, már csak egy ilyen nagyteljesítményû vetõgép hiányzik a gyûjteménybõl.😊 Jó lesz!<#eljen>

lippet
#9189

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

NH G240
#9188
Sehogy.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#9187
csá a giants editorba hogyan lehet színet változtatni?átfesteni gépeket?
#9184
Bocs az OFF-ért de ezt muszáj ide írnom:
1 Valami kéne csak ide és akkor rendbe lenne a topik....
1 program, ami figyeli hogy ki mit ír és az oylan üzenetet amibe az van írva hogy ez mikor lesz kész vagy hogy kész van-e már vagy hasonlók vannak azt automatikusan nemengedi hogy beküldjék..
Mert ebbõl a kész van nincs cuccból van csak 40 oldal + 20 abból hogy tik szidjátok õket.
Felesleges, látod hogy nemtanulják meg 😞

CoD23
#9183
szentem nagyon jó lett a Trisix

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

Kenny85
#9182
csak annyit, hogy grass modos kfarmban müködik-e egyáltalán az autopilot...
mert ha nem nem próbálkozom feleslegesen vele...

BMW320i
#9181
Nekem meg kéne pls egy nagycsöcsü feket hajú 30-as csaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BMW320i
#9179
Gyakorlatilag is kész a Trisix.Nagyon jó és erõs!

#9178
Nem tudják eldönteni hogy milyen nemzetiségû😊 de az egyik gyereknek megint van valami problémája:/

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

Toby0501
#9177
Megtalálták a németek a Dominator 108-at 😊 Igaz, lengyel fórumon és ezért lengyel modnak tituálták 😛

BMW320i
#9176
Elvileg elkészült a Fendt Trixis

rambo12
#9175
mondjuk az a kukorica fasza csak lehetne nagyobb mert így akkora mint a búza XD

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

BMW320i
#9174
Készül.

rambo12
#9172
Lack a #6611-es hozzászólásodban van egy kukorica módrol képek arról még mindig nem tudsz semmit???

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#9170
Jó látni h valiki értemlesen is tud gondolkodi!! És normálisan beszél(ír)!!!!