Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ZTM
#9167
ja készvan bazd+ még kórmány sincs benne de ha ennyire érdekel nézd + a germán fórumon õk készítik
és már most jobban néz ki

#9166
bálázó te mirõl beszélsz hol hallottál ilyent hogy van bálázó esetleng még csak készül ,tud valaki valamit errõ?

#9165
hello a bálázo gépet honnan lehet le tölteni mert nem kapom sehol ?
#9164
bocs ez készvan ?

#9163
Lehet, hogy a Google linkjét is ki kellene tenni a FAQ mellé.

#9162
Ez jó! 😄

rambo12
#9161
XD XD Úgy ahogy mondod Lack

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

Martinez01
#9160

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

#9159
Furcsa, eddig ha készen lett egy új gép (ami javarészt nem az én érdemem, hanem Viktoré és Miláné na meg Joe-é szóval ne engem istenítsetek) akkor az azért fel is került az oldalra (bár nem tudom minek mikor a gép már rég fent volt, egyesek mégis itt nyivákoltak hogy "linkeeeeld"). Na most a Mega nincs fent az oldalon és nem is linkeltem. Mi következik ebbõl??? Talán az, hogy még nincs kész teljesen. Szóval csitt, majd kész lesz ez is. Addig meg Dominatorozzatok! 😊

#9158
sziasztok
a gainst editort honan lehet letölteni?
#9157
ti tudjátok használni az autopilot-ot?? mert én tudom h kell!! Kis segítség kellene ezzel kapcsolatban!! De már csak félve merek kérni!!!!!!
Azért +köszönném!!!!
rambo12
#9156
JAh olvass F.A.Q-t vagy használd a googlét mondjuk én is megkérdeztem de nem 100-szor És tényleg NYUGALOM HIGGADJ MÁ LEEEEEEEE

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#9155
Amúgy az tégyleg idegesítõ h arra nem képes némeilyek h használja a googlét, hogy megtaláljon valamit!!!!!!!!!!!
#9154
Elég rossz azt látmni h akármikor feljövök erre a fórumra és mindig csak a szidás meg a káromkodás megy!!! Kezd egy kicsit uncsi lenni!!!!!!!!!!! Megnyugodhatnátok már srácok!!!!!!!!!!!!!!!! NYUGALOM!!!
rambo12
#9153
CSAK NYUGI!!!!

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

Martinez01
#9152
mielõtt kérdeznél valamit használd a googlét
és ha azt írják hogy nincs kész akkor még nincs kész és ne nyavajogjatok itt a "jaj mikor lehet letölteni??ezt + ezt linkeljétek már be léccives" mondókáítokkal!!

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

#9151
Lack a Megádat megtudnád osztani velünk? Negyon jo lenne.
16gaborm
#9150
Bocsi de nem erõszakoskodásból,csak úgy megkérdeztem hogy mivan a kukorica adapterrel!!!!

Vki lécci sgítsen hogy hogyan tudom mozgatni a kamerát a Giants Editorban?

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

#9147
#9130...

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9146
Az lsmi kiterjesztésû fájlokat mivel vagy hogyan lehet betenni?
#9145
Hali valaki tudna segiteni mikor elakarom inditani a játékot kér valami physX.dll-t honnan tudom letölteni vagy valaki eltudná küldeni? elõre is köszi a segitséget
#9144
a mega nincs megosztva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#9143
Nagyon érdekes emberek vannak! Miért nem lehet normálisan megkérdezni valamit?? Miért kell bunko modon eröszakosan kérni? Ha lesz mod akkor ugy is belinkelik!! Én türelmesen várom a Megát!!
#9142
valaki megosztaná a hw potkocsit?
lippet
#9141
oks! várjuk! de közben rájöttem hogy copyrightXD

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#9140
ott van kész van mivan vele?

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9139
jd4650 pls nekem add oda a megát
BMW320i
#9138
Most fejezd be!!!!!!!

#9135
Na jó, nem kapjátok meg a Megát, az adaptert, semmit. Köszönjétek 16gabormnak és magatoknak is mert nem tudtok annyit kinyögni hogy kössz. GRAUTÁLOK MINDENKINEK (tisztelet a kivételnek)

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9133
van kukorica adapter, mert? kéne? minek? van kukoricád? nincs? CSINÁLJ KUKORICÁT AZTÁN MEGKAPOD BELE AZ ADAPTERT. Addig kuss.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

16gaborm
#9132
A Kurkoica adapterrel mivan?

Meg nem tudom szerkezteni a Mapo-ot Giant-al mert mikor beakarom rakni (nem válszol)"modba lép" a progi,vkinek volt már ilyen?

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

#9130
ott a kröger. Viszont most írom le 5.x-re hogy a HW NINCS KÉSZ AMÍG A KRÖGER ALVÁZÁT HASZNÁLJA. És lehet nem is lesz, mert nem könnyû. Így meg nem oszthatom meg mert én baszok rá.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9128
Jók a képek JD4650!!!HA oda tudnád adni azt a pótot amit Case IH MX135 - ös húz akkor megköszönném nagyon kéne egy olyan forgózsámolyos pótkocsi!!!!
BMW320i
#9127
Jöhet.Köszi!

BMW320i
#9126
Ha megnéztétek volna a linket rájöttök , hogy a F.A.Q.-t linkeltem be.De ezt már le is írtam.

BMW320i
#9125
Mert már felbaszta az agyam , hogy mindenki a Mega-t követeli.

#9124
ok csak az volt belinkelve

#9123
a hodell is sokban különbözik, inkább megpróbálom megcsinálni, csak ne skineljetétek szét a modot. Annyit változtathattok hogy 208-as skin legyen ne 218-os, esetleg.

A McCormick emg azért nem jó, mert ott a modell van festve és csak pár résre van rátéve a felirat.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

lippet
#9122
ha sikerül megpróbálok egy 360as skint majd rádobni=)

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

lippet
#9121
a mccromick skint nem raktad rá? mert még annó nekem úgy ,mutatad😄

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#9120
farek gyere msn-re
#9119
Látom az én megámra már nem is lesz szükség, szép lett a Tietek. 😊 Majd ha kész lesz, vagy ha úgy gondoljátok érdemes megosztani, megy fel az oldalra.

Zoli108
#9118
Ezt most minek linkelted be,hogy mega???

http://germantrucksimulator.hu

BMW320i
#9117
MÉG NEM TÖLTHETÕ A MEGA!!!

kispalko
#9116
De még nincs fent

CoD23
#9115
jó lett thx

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

wazul
#9114
nem megát

wazul
#9113
köszi de nekem csak dominátort ad ki

#9112
http://www.ls2008.extra.hu/modok.htm
betakaritók menü?

BMW320i
#9110
A F.A.Q.-t.<#eplus2>