Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

meggabor09
#9302
hát én sem
de a vetõgépem még mindíg fejtetõn van
nem tud rá valaki megoldást?

#9301
http://www.mvktech.net/index.php?option=com_remository&Itemid=26&func=fileinfo&parent=folder&filecatid=518 eszt kaptam meg ez jo lesze ha te töltöm ?
rambo12
#9300
Nekem jo az amazon carton tárcsa ha eere gondolszén mindent beraktam jo helyre nem toom nálad mi a gond

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#9299
melyik a legujabb verzio ? A 6.14 ese ?
rambo12
#9298
Ha nem frissíti tölcsed le a legujabb verzióját

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

meggabor09
#9297
nálam se jó az amazon catron sõt még a butterfly frontkasa sem
beraktam mindent jó helyre a helyet is olyat adtam meg hogy véletlenül se legyen ott más és belépek a játékba és sehol semmi
láthatatlan vagy mi van mert nincs hajókürt

meggabor09
#9296
szabi2008 frissítsd a videókártyád driver-ét

#9295
nah ja azt persze bele rakod csak nem irtam de jo aszem a nélül is xD
#9294
nem tom nálam az amazon catron nem müködik :S:S be rakom a játékba careervehicles meg a vehicletipes be is mindent és mikor el inditom a játékba 1 gép sincsen :@:@ fuck:@
rambo12
#9293
Nem mert az utolsóban van egy / jel XD XDXD

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#9292
hello amikor inditom el a játékot akkor nem tom ki irja Error Could not init 3D system.Shader Model 2.0 is required . Please install the latest video drivers. Nem tom mért irja ki .
#9291
ha lenne eszed akkro elsõnek gondolkodnál és nem pofáznál össze vissza hülyeséget mivel csak egy karakterrel többvan az ucsóban.
LÁMA

#9290
am ha van 1 pici eszed xD akor a felsöt ki másoltad volna és kész 😄 be ilesztés a ki törölt helyére és kész
#9288
hehe halod nekem a rába van fejtetön de ugy h ha kivülröl nézem(h nem ülök benne) akor rendesen van a helyén de ha be szálok akor van fejtetöd de akor ha madár távlatbol nézem ha bentröl a kabinbol akor jo de ekor is van valami az pedig h forditva mozog az egér xD de jo mind1 a 2 gép
rambo12
#9287
kössz én véletlen kitöröltem
XD

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#9286
</careerVehicles>
ha erre gondoltál akkor tesék

rambo12
#9285
Megtudná adni valaki a careereVehicles.xml fáljnak az utolsó bekezdését?????

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

meggabor09
#9284
nekem meg nem jó a lenkem
fejtetõn van
valaki tud rá orvoslást?
ja és nincs mégegy gép azon a helyen
mert kb 5 helyen próbáltam

#9283
hehe igen jó a lemken😄😄 Fendt trisix után 😄😄
#9282
Talán azért forditja fejre mert azon a pozíción más gép is van.
#9281
Passz, ezzel idáig nemfoglalkoztam.
meggabor09
#9280
köszi pezso79
akkor rosszul tudtam mert eddíg ennek hittem a fejtetõre állítást
akkor mivel lehet fejtetõre fordítani?

#9279
megnyitod a C: program files ls sim. data: careervehiclest (jegyzettömbbel) és a sor végén a rotation után lévõ szám az az, hogy az adott gép a játékbanhogy áll. Átirod, majd mented.
meggabor09
#9278
az MTZ-ben kevés a hidraulika olaj és nem tudja kinyomni<#alien><#vigyor3><#nevetes1><#nevetes1>
Vicc volt

meggabor09
#9276
lenne egy olyan kérdésem hogy hogyan lehet forgatni a cuccokat a játékban?
nem fejtetõn áll hanem jobbra-balra kéne fordítani
légyszi segítsen valaki

DJKonya
#9275
csak grassland mod alatt mûködik az eke!

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

rambo12
#9271
atti 59 neke így van
Hiába nyomom nem történik semmmi
mi a gond??

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#9270
Hello! Valaki segitene nekem? Betettem a traktorokat a leirtak szerint,mégsem jelennek meg a játékban! Mit csinálhattam rosszul?

#9269
sztem még az elõzõ oldalon megtalálod azt a HSZ-em amiben leírtam hogy a HW-nak kurva nehéz betenni az alvázát. De valahogy biztos elkerülte a figyelmed, mint ahogy az is, amíg a megának nincs kész a vágóasztal, lószart nem láttok belõle. Lack megcsinálta de neki valami szar van a modellel, ezért nem teszi fel, mert úgy randa lenne.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9265
Kösz,de már megcsináltam.Nem tudom hogyen,de megcsináltam.Azért köszi.

Raidmax Sagittarius: Intel Core2 Quad 2.40 GHz, ATI Radeon HD 3800 Series 512 MB, 2 GB RAM.

#9264
megfogod vissza olvasol, és mindent megtudol

#9263
igen befolyásolja
- nem mind1 hogy a grassland vagy a sima mod van feltelepítve
-a pozició sokban függ, mert amit párosítanak hozzá az csak az alap maphoz van, más mapon lehetséges hogy pl egy háztetõn lesz az eszköz.
- vagy nem mindent úgy csináltál ahogy a leírásbanvan
- a Careervehicles-ben vmit rosszul másoltál

#9261
Tud valaki vmi hsz-t ehhez:#9252?

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

#9260
na valaki tud segíteni befejezni a pókocsimat ?

#9259
hali! Igen le lehet!
NUMPAD 1 NUMPAD3 vissza NUMPAD 2
#9258
hali! meg kell változtatni az "areaStart" és az "areaWith" szélességét is.
patyesz18
#9257
Köszi a segítséget!

CoD23
#9256
Nagyon jó párosítás!!

Patyesz az 1,2,3 gombal tod lehajtani a 0 pedig változtatni tudod hog ymit vess. (fû, gabona)

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

patyesz18
#9255
Sikerûlt letölteni a big vetõgépet ! <#eljen> angyon fasza lett
de az oldalsó jelzõket le lehet hajtani?

#9254
De az van a végén.Betölti és minden üres a farmon.Újraraktam és most sem változott.

Raidmax Sagittarius: Intel Core2 Quad 2.40 GHz, ATI Radeon HD 3800 Series 512 MB, 2 GB RAM.

#9252
Hy! egy olyan kérdésem lenne hogy az befolyásolhatja azt hogy milyen mapot használok mert a gépek és tartozékaik nem jellennek meg vagy rosszul mûködnek? Meg az LMSI fájlt hogy lehet megy nyitni vagy mit lehet vele kezdeni?

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

#9251
Nincs multiplayer megnézhetnéd faq-t és nemtudom h hányadik oldalon van! van az oldal alján keresõ írd be oda!

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

6milan6
#9250
Careervehicles.xml-ben keresd a hibát. Valószínûleg nem a </careerVehicles> az utolsó sor.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#9249
Azt kérdezném,hogy eddig minden rendbe volt,most meg beleteszek egygépet és minden eltûnik?!

Raidmax Sagittarius: Intel Core2 Quad 2.40 GHz, ATI Radeon HD 3800 Series 512 MB, 2 GB RAM.

#9247
Köszi szépen!!
6milan6
#9244
Szerintem elég jó lett ez a solitair, bár nem tudom miért erõltetik minden új modra ezeket a ritka ronda kerekeket.😄 (m1, úgyis kicserélem). A nyomjelzõ tárcsákat már kisebbre vettem, mert kegyetlen nagyok voltak, remélem ezért is nekiállnak majd anyázni a mod készítõi...

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

6milan6
#9242
Lemken Solitair telepítés:

Ezeket: -"Lemken_Solitair_12.i3d"
-"Lemken_Solitair_12.xml"
-"Lemken_Solitair.png"
-"Solitair_Wheels.png"
-"Solitair_Rubber.wav"
-"Airseeder.wav"
-"AirseederIn.wav"
-"AirseederOut.wav"
-"AirseederPneumatic.wav"
bemásolod ide:
".../Landwirtschafts-Simulator2008/data/vehicles/tools"

ezt: -"Wheel_Seeder.lua"
pedig ide:
".../Landwirtschafts-Simulator2008/data/new_scripts/vehicles"

A "careervehicles.xml"-be bemásolod egy új sorba ezt:
<vehicle filename="data/vehicles/tools/Lemken_Solitair_12.xml" xPosition="145" yOffset="0.5" zPosition="240" yRotation="270"/>
A "</careerVehicles>" elé!
A "vehicletypes.xml"-be pedig ezt:
<type name="Wheel_Seeder" className="Wheel_Seeder" filename="data/new_scripts/vehicles/Wheel_Seeder.lua" />
A "<trailers>" és a "</trailers>
" közé, egy új sorba.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#9241
OLVASS MÁR VISSZA!!! be van linkelve csak vissza kéne olvasni

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

#9240
míér nem lehet az új vetõgepet leengedve vontatani mint a pótkocsit
#9239
csá ! Nem tud valaki segíteni befejezni a pótkocsit ?
Elõre is kössz (döntés + átkonvertálás)