Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9656
Ez de faca gép! Kösz!

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

allock
#9655
nemtudom volt e már..

Zetor Forterra 10641
Letöltés




..ha igen akkor bocs

#hhwnd

#9654
Nagyon úgy néz ki, hogy itt egyesek nem tudják mi a különbség chat és fórum között... Na most majd megtanulják. A FAQ alatti sorok nem viccbõl vannak.
A közeljövõben tervezem bõvíteni a FAQ-t is. A topikban lévõ de nem odavaló hozzászólások kigyomlálása folyamatban van. (visszamenõleg is - van mit)

ZTM
#9653
Lack 1 ötlet:oda vhova felûre a piros betûkhöz vhova azt is írd hogy a válasz erre gomb használata kötelezõ!!!(nem BMW320i-re gondolok hanem másokra akik nem használják)

ZTM
#9649
olvass:!!! THE MODEL HAS 100.000 Polys !!!

Its a High Poly Mod!
But its testet on many Machines
without Probs!


a readme-jébe volt ez azt jelenti hogy gyengébb a géped mint ami ennek köll...

6milan6
#9643
Hihetetlen mennyire értetlen emberek járnak ide. Az utóbbi napokban párszor leírtam, hogy hagyjon békén mindenki a kéregetésével mindenféle formába, de hiába. Ha nektek ez kellett...

(remélem nem veszi mindenki magára)

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

claaslexion
#9641
csak annyi az egéz nogy egy fix kordinátára kell visszarakosgatni nem marad ott ahol éppen leakasztod!

claaslexion
#9640
mentett játékba is vissza lehet tenni a pótot!

#9639
a mellékelt readme fájlban van a pozició am <Vehicle filename.....
a Cv.D. PROGRAM FILES/LS2008/DATA/CAREERVEHICLES.XML
megnyitod valamilyen szövegszerkesztõvel és az utolsó sor ami <careervehicles>
elé mész és ütsz egy entert és ide bemásolod a readmebe lévõ poziciót ennyi

Bacsa11
#9638
hát az nekem mindegy hogy alap map vagy kiegészített

spawnmadrid
#9636
Nem értem miért nem tudtok baszki visszaolvasni. A kezdetektõl itt vagyok a fórumon, a 3. hsz-nél regeltem és meglehet nézni hogy mennyit írtam, max 10 hsz-t. Volt mikor bejelentkeztem és több mint 400 hsz-el több volt de átolvastam mindet. Ti pedig arra sem vagytok képesek hogy legalább a kibaszott F.A.Q.-ot megnézzétek. Errõl ennyit.

#9635
Nekem is ez volt a problémám! Nálam az volt a baj h alap játékkal nyomtam!

Bacsa11
#9633
tudom a mentéssel mi a helyzet. Ám amikor betölt a játék miután minden a helyén van a kröger pótnak nem hallok mást csak hajókürtöt! És nem tudom mi a probléma! Valami nem lenne jó?

#9632
akkor benne lesz de mentéskor nem jelenik meg de ez már többször is említve volt

Bacsa11
#9631
Köszike, és elvileg akkor benne lenne a kröger pót?

#9630
azon belül egy vehicles mappát

Bacsa11
#9628
a kérdésem csak annyi lenne, hogy a new_scripts-nél csak csinálok egy ilyen nevezetû mappát és kész?

lippet
#9626
az nem a FAQ, de m1!XD

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

pickány
#9625
Naa!! Egész szépen fejlodik a FAQ ideje is volt már frissitgetni !

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

lippet
#9622
én is már vagy 5 embert tiltottam le itt a privát üzeneteknél=)

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#9620
amikor tudják titkosítani hogy mi ne férjünk hozzá és lopjuk el.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

thomme
#9618
Sziasztok!
A Kröger póthoz mikorra készül el a sima verzió.Mert ahol én néztem mind BÉTÁS

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

Kata
#9616
Engem meg a honlap e-mail címén nyaggatnak egyfolytában mindenféle baromsággal. Egyik kedvencem, amelyik leszánalmasoz elõször, utána meg légyszi válaszoljunk. <#hehe>

Közlöm itt is, hogy a honlapon található e-mail címre se irkáljon senki ilyesmit, mert nem vagyok online helpdesk és support. Továbbra se fogok reagálni a "légyszi csináljatok XY traktort mert azts zeretem", "küldjétek el a játékot mert játszani szeretnék vele", "honnan tudok nagy vágóasztalt letölteni, mert nem haladok az aratással" levelekre. Bár nem értem miért játszik valaki ezzel a játékkal ha pont nincs türelme a munkafolyamatokhoz.

[/cserf][/fülünyúl]

#9615
Nem tudja valaki hogy a vontatott lemken vetõgépet a játék miért rakja be fejjel lefelé?
A segítséget elõre is köszönöm.
rambo12
#9613
ezen a képen a dominator 108 sl maxi kész van ? mert nagyon király gép pont mint az igazi ilyen egy jó gép

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#9611
Nem tudom mi a f...t kéregettek. Ha jól tudom eddig is voltak olyan kedvesek és megosztották velünk a kész modelleket. Nem hiszem el hogy nem lehet várni meg esetleg visszaolvasni. Én sem voltam lusta és már van is egy saját map-om.
http://kepfeltolto.hu/i/?178199

#9610
én értem 😄!😄 és jó ötletnek tünik!! de az enyémis jo lenne 😄(ha valaki érti😄)
Peugeot08
#9609
Ja és a magosító pedig úgy nyillana mint a kröger pótkocsié.

Peugeot08
#9608
Rendben.
A billentéskor az oldalt ugy kellene kinyitni, hogy a pótkocsit a tácsára
építed.....és megálsz a ahol leakarod üríteni (annál a rácsnál) megnyomod a B gombot amivel kinyillik valamelyik oldal és aztán megnyomod Q-t amivel lebillented. De ez csak egy ötlet remélem érted.

lippet
#9607
majd este fele talán!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

Peugeot08
#9606
Csinálnál egy képet hátulról is?

#9605
http://www.youtube.com/watch?v=wmURUjsh4Ko
van vidi is rola 😄 és szerintem a Lemken Solitair al müködne is csak a xerion hátára kéne egy tartályt szerkezteni
#9603
haho szerintetek lehet olyat modellezni h Class Xerion 3800/3300 Saddle Trac-ot mert nem lenne rossz:s szentem 😄 2in1 ben munka(elején a kombinátor,hátán a vetömagtartály,hátul pedig a vetögép) szentem nem lenne rossz gép😄😄
DJKonya
#9600
jaja biztos futnak 640x480-as felbontáson minimum grafon de minden alkalmazást le kell állítani a gépeden.....

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

DJKonya
#9598
hát vazze most mit mondjak? szerzel egy modellezõ progit azt megcsinálod, de ha így indulsz neki nem fog sikerülni

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

6milan6
#9597
Jól teszed.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#9591
Nem jó,egyszerûen király!!!!!!!!!

DJKonya
#9590
az amazone catros tárcsának a a két szárnyát megnyújtottam 1-rõl 2-re az X tengelyen, tudtok mondani egy widthIndexet hozzá? mert elõször úgy csináltam hogy a 8-at átírtam 19 re de else indult a game, aztán átírtam 9-re és akkor meg csak egy ilyen kis csíkot húzott....?

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

claaslexion
#9589
egy kérdés!
ki tudja mit kell átvariálni a dominátoron ,hogy másodikban is tudjon aratni a 10 m asztallal?igy elég pocsék a hangja!elõre is köszi a segitséget! pá

#9588
Ide is folyamatosan írják, csak közben törlöm is.

#9587
az enyém most csak 306, de akkor sem küldöm el senkinek

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

6milan6
#9586
Felejtsen már el mindenki a kérgetésével! Attól, hogy nem ide írjátok, hanem pm-ben még ugyan olyan idegesítõ, ha nem rosszabb. Nem küldök senkinek semmit! Fõleg nem a data mappát, ami kb. 450 Mb és folyamatosan változik, tele van félkész dolgokkal.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

lippet
#9585
jó ez még így is😄

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

patyesz18
#9584
Az oldaljelzõket a numpadon-->1-2-3-mal tod irányítani!

lippet
#9583

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#9582
szerintem meg elb*sztad a tökéletes robotkarokat😄😄, csak a tetejét kell emelni, nem z egész platótXD Abban különbözik egy 80.11-es a 60.11-tõl

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9581
mint 1 igazi HW😄😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

lippet
#9580
Szerintem egész jó😄

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#9579
Hello valaki tudnae küldi egy 6 méteresnél nagyobb vágoasztalt , és az 5 trngrlyes utánfutot ,
lippet
#9578
LooL nekem nem jelezte, hogy van új hsz.😄

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430