Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9577
igy meg sztem oan egyhanguak a szinek
minden szürke szinte

#9576
háááát, õõõ...nem😄 A sajátodat majd átfested

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9575
most õszintén nem nézne ki jól??

6milan6
#9574
Ha így kezdesz neki, hogy "hogy kezdjek bele?", inkán neki se kezdj.😄 (szóismétlés hegyek<#zavart1>)

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

6milan6
#9573

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#9572
csá én nem rég töltöttem le ezt a király game et és már tele is toltam mod al de annál a nagy vetögépnél megcsináltam mindent a leírtak szerint és sajna hajókürt szol amikor tölt a game.Ez már más mod nál is volt egyszer de nem tom mit csesztem el.Ha már le volt irva csak nem olvastam eleget vissza akkor sorry<#wave>
#9568
most én vagyok a vak, vagy nem tudom, de én még 1 fekete alvázas HW-t sem láttam.😊

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9567
tiéd a pálya

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9566
készíteni

#9565
megkéne probálkozni egy MTZ 80-assal (kisfülkéssel )
egy ilyet kép : URL= http://kepfeltolto.hu/i/?67531&g=gal

6milan6
#9564
A Maxira rátudtam tenni, mert annál nem volt egybe group-ozva a modell. Ha lesz kedvem, ráteszem a Megára is.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#9563
mind1gyiken úgy lenne, csak az alap dominátorét használjuk, mert az van animálva

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

DJKonya
#9561
a dominátoron csak a skin ilyen jó vagy tényleg ilyen jól van modellezve a ferdefelhordó?

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

6milan6
#9560
Kár volt ebbe belemerülnöm, most úgy néz ki, nagy minden Dominator.😄

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

6milan6
#9559
Az 1.2-es verzió szinte mindenben jó, kivéve a fizikai tulajdonságokat, amit visszaállítottak az alapra. Az 1.1-es jó volt, csak annál a tempomattal vannak gondok, amit nem tudom hogy lehet beállítani egyenletesre...

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#9557
sztem fesd le az alvázat feketére és akk lesz a legjobb
de igy is már naon jóó
grat.<#eljen><#worship><#eljen><#taps><#taps>

lippet
#9556
Jelenleg így áll a pót, de még apróságokat kell rajta alakítani!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

Kata
#9545
"A Lexit meg úgyis átalakítom... "

Alig várom! 😊

[/cserf][/fülünyúl]

6milan6
#9542
BETA, ennyi.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

6milan6
#9541
Sajnos a játékon belül elég nagy a méretbeli szórás. A 716-os fendt kicsi mindenhez képest, a Lexit meg tudjuk, hogy pár százalékkal kisebb a többi kombájnhoz képest. Szóval nincs két gép ami egymáshoz képest jó lenne. Én az MTZ-t megcsináltam akkorára mint a 716-os, a dominátorok ahhoz képest jók a Megát kivéve, mert az még nagy egy kicsit. A Lexit meg úgyis átalakítom...

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#9540
nálam ezt csinálta a 2 kröger ösze akartam öket akasztani és a 2. nem a vonoszembe akat hanem az 1. nek a 3.tengelyébe?!:S:S és ugy nézett ki mint valami nagy kamion pot xD ::S:S:S(jo tom a kröger csak beta)
lippet
#9539
Lack, Milán meg tudod mondani, hogy az mért van mikor akarom a traki után a másik pótot kapcsolni, akkor az elõs pót hátulja felpattan. Mit állítsak rajta? Vagy azt még te se tudod?

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#9538
sztem már csak egy 1 tengelyes kéneD😞bakit csin vki)

#9537
nembaj , de sztem igy tökéletesek
am grat minden gépetekhez fiuk
jóóók lesznek<#eljen><#eljen>

Kata
#9533
kicsit túlméretesek a 108-asok a lexionhoz képest 😄D

[/cserf][/fülünyúl]

#9531
Egyik kedvenc pótom.Juhéj.

#9530
elég jok lesznek a gépek !!!!grat!!!
yamaha26
#9526
Jó pót lesz<#vigyor3>!
1tipp: az alvázat fesd feketére úgy jobban néz ki(az igazi pótokon is úgy csinálják)

#9524
ilyen MTZ is kéne 😄
http://kepfeltolto.hu/i/?177480

#9517
Szerintem már sokan vártuk 😄 😊

Modell: 100%
Texturen: 100%
Script: 0%

Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))

kispalko
#9516
Szuper. De szerintem a színe is tök jó.

lippet
#9515
Amit én szerkezgetek az így áll😄
Szerintem még kicsit alacsonyabbra kellene venni, meg Milanét látnva kicsit világosabbra=)

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#9514
Megfogja osztani, de csak akkor, ha nem kérdezgetjük állandóan.
#9513
nagyon jókk
gratula<#eljen><#mf1>
rem majd megosztod velünk mindegyiket

NH G240
#9512
Nagyon jók! Csak így tovább!

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#9511
Nagyon szépek! És az a HW..... nem semmi!<#eljen>

6milan6
#9510
Még mindíg találtam egy csomó apró hibát a modelleken, szóval van még rajtuk mit alakítgatni...

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

6milan6
#9509
Az, hogy nem olvasod a fórumot.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#9508
az mitõl van hogy berakom a vetõgépet ezt a nagyot! és nem tudom szétnyitni! mi lehet a baj?
wazul
#9507


Éjszakai mûszak!!

#9506
D:\Landwirtschafts-Simulator 20082\data\vehicles pl nekem ittvan a játék és ott van 1 olyan file hogy wheat01.dds ez vagy hiányzik neked vagy vakamit elrontottál bele ezt rakd bele újra és utánna jónak kell lennie mert nekem is ígyvolt egyszer.ezt rakd bele abba a mappába!! tessék.
#9504
Itt van egy kép az összes modellemrõl. Szerintem a legkisebb tárcsa jó lenne az mtz-hez.
6milan6
#9503
Azért nem jó valószínûleg, mert úgy szerkesztetted, hogy nem volt az i3d-mellett a Kroeger_Wheat.dds fájl, vagy még mindíg nincs ott. Nyisd meg a hátsó rész i3d-jét szövegszerkesztõvel és az elején lesz olyan, hogy "<files>", valószínûleg ott nem jó az elérési útvonal.
Ha valaki Giants Editorral módosítani akar egy modellen, lehetõleg onnét nyissa meg, ahol a játékban is lennie kell, különben jónéhány skin elérési útvonalát felülírja.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#9502
Hello
A Lemken vetõgép meg a catros tárcsa csak a grass modba mûxik???
lippet
#9501
még mindig nem sikerült megcsinálni hogy ne fehér legyen a búza:S 5let esetleg?

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#9500
valaki nem tudná átkonvertálni Ac3d-ból i3d-be

#9491
Milan,Lack nagyon tudtok!<#worship>
Peugeot08
#9490
Csináltam egy (teljesen saját) pótkocsit ac3d-ben

lippet
#9489
már az alap modell meg van? ha igen tegyél róla képet!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

Peugeot08
#9488
Szeretnék csinálni valami gépet a játékba csak nem tudom hogy kell i3d komvertálni. Segítenétek?<#worship>