Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

6milan6
#10235
Tegnap este megcsináltam behordócsiga nélkül is, mert ugye eddig egybe volt groupozva az asztalat és külön importáltam bele a csigát. Gondolom ez kellene.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10234
nekem a 3 tengelyes krögernér a telitettségmutató rossz:S miért van?lehet javítani?mert igy a learatotat nem számolja

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#10233
Hali akinek megvan a mega vágóasztal alap i3d-je, ha megkéram lenne olyan szíves és belinkelné??
#10231
Sziasztok fórumosok!!!!! Egy olyan kérésem lenne hogy a F.A.Q.-ban van egy (univerzális vetõgép, lehet vele búzát és lucernát is vetni!!) De ha beteszem és rácsatlakozok akármelyik trakival akkor eltünik minden kijelzõ és nem lehet csinálni semmit!!!! Ebben segítene valaki nekem!!! Segítsetek kérlek!!!
krisztianp16
#10230
Bocsi a sok képért csak festem át és gondoltam meg mutetom

Idioták kiméljenek!!! :)

krisztianp16
#10229
http://kepfeltolto.hu/i/?183931&t=img

Idioták kiméljenek!!! :)

krisztianp16
#10228
Egykét kép a müszaki elöt és utánhttp://kepfeltolto.hu/i/?183930&t=imghttp://kepfeltolto.hu/i/?183929&t=imghttp://kepfeltolto.hu/i/?183931&t=imghttp://kepfeltolto.hu/i/?183932&t=img bocsi a sok képért még

Idioták kiméljenek!!! :)

krisztianp16
#10227
Köszönöm szépen a segitséget mind kettötöknek <#worship>

Idioták kiméljenek!!! :)

#10226
Talán ha volnál szíves a FAQ-ból letölteni a kombájnt. Ahhoz van olvass el fájl és van hozzá kész pozíció. Különben én sem kisujjból írtam meg a careervehicles-be a sort, hanem lemásoltam egy másik kombájnét, átírtam az elérési utat meg a zposition és xposition értékét. ennyi.

tellerlacika
#10225
én ezt úgy szoktam csinálni hogy ameik gép nem kell annak a poziciójára írom be és akkor annak a helyén lesz ez a legegyszerûbb

H-Dunaföldvár

krisztianp16
#10224
Tudna valaki poziciot adni a claas mega 208-asrol?Mert én nem tudom meg írni.

Idioták kiméljenek!!! :)

#10221
Hali.Miért van az,hogy a mentett játék vissza töltésénél nem jelennek meg a pótkocsik?

tellerlacika
#10220
me béna vagy tolass rá rendesen hogy a tárcsa vonórudja és a vonoszem összeérjen és akkor kiírja hogy nyomd meg a "q"-t és kész

H-Dunaföldvár

#10219
hello mesterek!miért nem tudom felakasztani az ih tárcsát???segitsetek légyszi hogy mit kurhattam el.elõre is köszi
#10218
Sziasztok! Valaki leírná nagyvonalakba hogyan kell használniaz autopilot mod-ot??? Elõre is köszi, és bocs ha hülyeséget kérdeztem!!!
New Holland
#10217
Köszi<#worship><#eljen>

ASUS P5Q-PRO Q9550 SAPPHIREHD4850 DUAL SLOT 4GB CSX CEC FAN KIT COOLERMASTER CM690

chrysler300c
#10216
Kösz a gyors választ! Remélem sok jó gép kijön hozzá mert jó játék ez és még jobb is lesz!

ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

#10215
Jó lesz, a háttérbe pedig tehenek vannak!

#10214
Amennyivel nem válik játszhatatlanul lassúvá a gépeden.

chrysler300c
#10213
Összesen mennyi gépet lehet berakni a játékba?

ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

#10212
Mindkét CAT Lexiont beraktam és semmi gond.
pickány
#10210
ezek lesznek az uj grass modba uhhhhhhhh


- Unimog
- Rasenmähertraktor
- Poettinger Alphamotion
- Poettinger Novacat
- Poettinger Novadisc900
- Poettinger Jumbo
- Poettinger Top 1252
- Wender
- Schwader
- Güllefass
- Güllegrube
- Fendt Xylon 524
- Claas Cougar
- etc (wir arbeiten an weiteren Maschinen)

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

#10209
Azon nem csodálkozom.

#10208
Csak azért mert lehet meg tudnám forgatni,a motolla karját már sikerült és tök jól nézne ki ha forogna a csiga.
#10207
lack nekem nem mûködik
6milan6
#10206
Elvileg belehet, elsõ tervem az is volt. Csak az idõhiány, meg egyéb dolgok miatt az egyszerûbb utat választottam.😄

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10205
Köszi mindenkinek aki részt vett a Mega készítésben, ha lehetne lenne egykérésem a behordócsigát nem lehetne kölön indexként berakni(nem az asztallal eggyütt) i3d-ben?
#10204
<careerVehicles>
<vehicle filename="data/vehicles/trailers/porte coupe.xml" xPosition="168" yOffset="0.5" zPosition="176" yRotation="0"/>
<vehicle filename="data/vehicles/trailers/fliegl-3.xml" xPosition="208" yOffset="1.5" zPosition="235" yRotation="0" />
<vehicle filename="data/vehicles/trailers/dolly.xml" xPosition="208" yOffset="1.5" zPosition="240" yRotation="0" />
<vehicle filename="data/vehicles/cutters/claas/claasCutter1050.xml" xPosition="165" yOffset="0.5" zPosition="167" yRotation="90"/>
<vehicle filename="data/vehicles/steerable/claas/lexion600.xml" xPosition="185" yOffset="0.5" zPosition="213" yRotation="180"/>
<vehicle filename="data/vehicles/steerable/fendt/Axion840.xml" xPosition="178" yOffset="0.5" zPosition="180" yRotation="180"/>>
<vehicle filename="data/vehicles/steerable/fendt/fendt936BBvario.xml" xPosition="794" yOffset="10" zPosition="-160" yRotation="130"/>
<vehicle filename="data/vehicles/steerable/xerion/Xerion3300.xml" xPosition="188" yOffset="0.5" zPosition="188" yRotation="180"/>
<vehicle filename="data/vehicles/trailers/tipper01.xml" xPosition="147" yOffset="0.5" zPosition="189" yRotation="90"/>
<vehicle filename="data/vehicles/trailers/tipper02.xml" xPosition="214" yOffset="0.5" zPosition="191" yRotation="270"/>
<vehicle filename="data/vehicles/trailers/forageWagon01.xml" xPosition="214" yOffset="0.5" zPosition="186" yRotation="270"/>
<vehicle filename="data/vehicles/tools/cultivator01.xml" xPosition="146.7" yOffset="0.5" zPosition="193" yRotation="90"/>
<vehicle filename="data/vehicles/tools/plough01.xml" xPosition="190" yOffset="0.5" zPosition="180" yRotation="0"/>
<vehicle filename="data/vehicles/tools/sprayer01.xml" xPosition="196" yOffset="0.5" zPosition="180" yRotation="0"/>
<vehicle filename="data/vehicles/tools/extraWeight01.xml" xPosition="202" yOffset="0.5" zPosition="180" yRotation="0"/>
<vehicle filename="data/vehicles/tools/extraWeight02.xml" xPosition="204" yOffset="0.5" zPosition="180" yRotation="0"/>
<vehicle filename="data/vehicles/tools/sowingMachine01.xml" xPosition="207" yOffset="0.5" zPosition="180" yRotation="0"/>
<vehicle filename="data/vehicles/tools/plow01.xml" xPosition="212" yOffset="0.5" zPosition="180" yRotation="0"/>
<vehicle filename="data/vehicles/tools/frontDiscMower01.xml" xPosition="179" yOffset="0.5" zPosition="180" yRotation="0"/>
<vehicle filename="data/vehicles/tools/IH490.xml" xPosition="110" yOffset="0.5" zPosition="180" yRotation="270"/>
<vehicle filename="data/vehicles/tools/maehwerk-butterfly.xml" xPosition="167" yOffset="5" zPosition="155" yRotation="90"/>
<vehicle filename="data/vehicles/tools/Lemken_Solitair_12.xml" xPosition="145" yOffset="0.5" zPosition="240" yRotation="270"/>
<vehicle filename="data/vehicles/steerable/rabasteiger2/raba.xml" xPosition="180" yOffset="0.5" zPosition="250" yRotation="0"/>
<vehicle filename="data/vehicles/steerable/rabasteiger3/raba.xml" xPosition="185" yOffset="0.5" zPosition="250" yRotation="0"/>
<vehicle filename="data/vehicles/steerable/cat/LEXION590R.xml" xPosition="150" yOffset="0.5" zPosition="110" yRotation="180"/>
<vehicle filename="data/vehicles/cutters/cat_cutter/F540Cutter.xml" xPosition="200" yOffset="0.5" zPosition="125" yRotation="0"/>
</careerVehicles>
#10203
Szerintem ez nem nagy ördöngõség csak csinált vmi photosobba skint és berakta....
aki elszánt az tudna ilyet csinálni....

Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.

Peugeot08
#10202
Ez érdekes mert nekem sem mûködik?
Talán megadnád a careerVehicles - edet? köszi

#10201
köszönöm nagyon jó lett

#10200
Hali! Mûködik tökéletesen, semmi gond a berakással.
#10199
Kösz a kombájnt! Ha nem gond felteszem az oldalra ezt is, igen szép darab. Az a pótkocsi sem csúnya!

#10197
Bírom az ilyen hozzászólásokat: "Ez a forum azért van hogy segítsetek." - Biztos vagy te ebben??

"miért nem megy a d47 pót.Pedíg minden ugy rakok ahogy kell." - Ha mindent beraksz ahova kell, akkor mennie kell!

#10196
ha nem lehet nem túl nagy baj csak akkor mond meg
6milan6
#10195
Ha mindent úgy raksz be, ahogy kell, akkor a pótkocsi bentvan a játékba és tudod használni. Szóval nem értem mi a problémád.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10194
PSYCHO nagyon jó az a Mega de szeretnélek megkérni arra hogy rakd fel azt a pótot is amit a képen húz a Fendt ha lehet!!!
#10193
Hali.Ez a forum azért van hogy segítsetek.Akkor légyszi segítsetek megoldani,hogy miért nem megy a d47 pót.Pedíg minden ugy rakok ahogy kell.Elõre is köszi.

wazul
#10192


Kicsit arattam!!

#10191
köszi, jó lett, faszák vagytok akik ilyen modelleket csinálnak és beleteszik
mivel a modellezõnek is megkell kell köszönni

#10190
valaki válaszol is a kérdésemre?
#10189
tudsz segíteni nekem?
#10188
Király lett! THX!
claaslexion
#10187
mindenkinek aki részt vett benne gratula a Megáért!
nagyon szép és jó lett!
<#taps>
KÖSZÖNJÜK HOGY MEGOSZTJÁTOK velünk is!<#worship>

atesz25
#10186
Hello.Egy ujabb kérdés miért dudál ki a cat kombájt ha berakom,próbáltam az alap pályán és a többin is.valami ötlet.Egy gép sem okozott ekkora fejtörést?
Kérlek segítsetek!

Phenom Black9950,gigabyte Ga-ma770-ud3, Sapphire 4830 1GB,4gb 1066

krisztianp16
#10185
Ez nagyon jó!!!Köszi szépen

Idioták kiméljenek!!! :)

6milan6
#10184
Te érted hogy mit kérdezel? Mert én nem. Melyik mód scriptjét?

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10183
bocsi írtam a fórumban athiszem utoljára és megmondanáf hova kell rakni a scripet?köszi
Sanxi007
#10182
Köszi!!!!
Nagyon király lett.
Csak így tovább.<#eljen><#taps><#taps><#eljen>

Case STX 4EVER Gépem: CPU: RAM: Videó kártya:

#10181
Király!!!!!!
Köszönönöm szépen!!!!