Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10180
bocs h ezt kérdem de a scrip-et hova kell rakni?
csináltam már new_sc...>oda nem jó
van egy tömörített>nem jó
csináltam egy simát és akkor sem jó
köszi a választ
6milan6
#10179
Van, de használhatatlan ebben a formában. Ahhoz gyenge a játék fizikája, hogy használni lehessen.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10178
Köszönjük szépen!!!
wazul
#10177
vágóasztal kocsi van hozzá??

wazul
#10176
dejó köszi szépen milan

6milan6
#10175

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10174
Már nagyon várom!! Eszméletlen jól néz ki 😊 <#taps>

Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))

#10173
<#eljen>

ZTM
#10172
<#taps><#taps><#taps>köszönöm szépen...

6milan6
#10171
Talán ma elkészül a Mega...

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10170
elég, ha a careervehicles.xml-bõl törlöd a gép sorát.

krisztianp16
#10169
Amikor törölni szeretnék egy gépet elég ha kitörlöm a poziciot?Mert anyi gép van bent hogy egy kicsit szagat.

Idioták kiméljenek!!! :)

#10167
Van az oldal alján keresõ is, lehet használni (ha fárasztó a sok olvasás).

ZTM
#10166
teljesen igazad van mé nem tudnak visszaolvasni...kit érdekel hogy új regek amiko nekem +lett a játék akko nem regeltem még egybõl ide hanem ezt a a topikot figyelgettem 2x is elolvastam elejétõl a végéig toom hogyan keztétek a modolást elõsször nagyobbítottátok a szerszámokat...szal akinek gondja van az olvasson vissza legalább 10 oldalt és ha nem találta a +oldást akko kérdezzen...

Daneszka
#10165
Addig amég nem lesz hozzá script,nemlehet használni....meg nincs is kész még...

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

16gaborm
#10164
Oksa köszi és bocsi a hülye kérdésért csak régen voltam itt fent,meg vissza is olvastam és nem találtam semmi<#szomoru1>

Remélem megcsinálják és akkor egész fassza lesz a GAME<#buck><#worship><#worship>

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

#10163
http://www.youtube.com/watch?v=do7XZafH4xg&feature=related
Ezt a pótkocsit felrakná valaki?
#10162
mert talán nincs kész, és ccsak betétték hogyí milyen lenne

Martinez01
#10161
csá valamié nem mükszik ha lack tárcsáját berakom

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

16gaborm
#10160
A bálázó miért nincs bent a FAQ-ba?

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

Daneszka
#10159
Nézzétek emberek,pont egy kis láma ugat nekem(nekünk),Itt a PM amit küldött:

"Figyu köcsög ez a kibaszott forum azért van hogy segitsünk a másiknak ugy hogy az ijen buzik basszák meg mint TE mert másikoknak is kell a segitség."

Erröl csak annyit,hogy amit te is kérdeztél NORBIXY,az már le lett irva a topikba legalább 10x,ha nem 15x....szóval te csak neugassál,mert ha ennyire láma vagy hogy nembirsz visszaolvasni mondjuk 3-4 oldalt (kb ott irtam vkinek ugyen erre a kérdésre a választ)....Ja és még annyit,hogy én vagyok a buzi meg a köcsög? Nézz már tükörbe nyomorék.

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

krisztianp16
#10158
Ebben a modban csak kukorica lessz?

Idioták kiméljenek!!! :)

#10157
Hali nem tudna valaki adni 1 jo mapp linket mert leszedtem 1 et ami fasza a grasslandhoz fel is raktam a grass-t de sajnos csak 1-2 cucot rakk be pl. a dominátort nem rakja be elöre is nagyon thx!!!!!
rambo12
#10156
itt
Hát ez
én kukorica módnak nézem ez honnan van?? kiváncsi lennék

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#10155
Talán mert regisztrálni kéne.

krisztianp16
#10154
Én nem tudom megnézni mert nem engedi

Idioták kiméljenek!!! :)

atesz25
#10153
Üdvözletemmindenkinek.Elõször is köszi mindent.Egyetlen apró kérdés, hogyan tudnék én is átszinezni vagy éppen ablakot berakni.Ha nem túl bonyolult.?

Phenom Black9950,gigabyte Ga-ma770-ud3, Sapphire 4830 1GB,4gb 1066

New Holland
#10152
A Grassmod már 65% és lessz ben cougar<#taps>
Link

ASUS P5Q-PRO Q9550 SAPPHIREHD4850 DUAL SLOT 4GB CSX CEC FAN KIT COOLERMASTER CM690

allock
#10148
rakodóvillás mtz-t nem tudna vki csinálni piros rakodóval, úgy h lehessen is vele rakodni? 😊

csak egy ötlet, mert az még hiányzik 😊

#hhwnd

#10147
helló 2-3 gépet beraktam a játékba és az összes gép eltûnt. Ilyenkor mi a teendõ?
krisztianp16
#10146
7384 hozászolásban látam egyképet mtz-röl az nem készült ell?

Idioták kiméljenek!!! :)

#10145
Végülis Belarus 81LE, Fendt Trisix 540LE tényleg érdemes egymáshoz hasonlítani. Nem pont egy kategória. A dollys Fliegl össztömege 48Tonna persze, hogy Belarussal kell húzni. <#levele>

thomme
#10144
mármint a grasslandot

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

thomme
#10143
erre nem lehet megcsinálni? http://kepfeltolto.hu/i/?183258

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

krisztianp16
#10142
mod_pack_v6 vagy valami ilyesmi a neve meg tettembe egykét cucot nekem ez a kedvencem mert jó földek vanak bent.

Idioták kiméljenek!!! :)

Peugeot08
#10141
Kicsit gyenge az mtz: http://www.youtube.com/watch?v=do7XZafH4xg&feature=related

Peugeot08
#10140
Õ hogy tud átmenni a hídon egy másik szigetre?

Peugeot08
#10139
Ezt nézzétek: http://www.youtube.com/watch?v=FywE_u3AZMM&feature=related

6milan6
#10137
Ennyire nem tudtok önállók lenni? Valamit nem tudtok, egybõl kérdeztek. Nézzetek utána, vagy próbáljátok ki, ne itt kérdezzétek meg a legalapvetõbb dolgokat is. Ha én is ezt a szisztémát követném, naponta 100 kérdést tehetnék fel, aminek kb. 80%-ra felelni sem tudna senki. Tapasztalatból lehet a legtöbbet tanulni, nem abból, hogy valaki a szátokba rágja a dolgokat.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

thomme
#10136
a grasslandot bármilyen módon lehet használni?

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

Daneszka
#10135
nyugodj már meg....ha kész lesz egyszer,majdbelesz linkelve....

NORBIXY: Olvass már vissza bazmeg-.- kb 4x leirtam 1 oldalon hogy miért nem jelenik meg."Azért nem jelenik meg mentett játékban,mert még béta verzió!!!"

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

ZTM
#10133
hi.

joci az MTZ-d hogy halad tegyél fel új képeket ha tudsz, hagy legeltessem a szemem😊))köszi...

#10132
Szevasztok lenne egy olyan problémám ha elmentem a játékot és ujra betöltöm akkor a kröger potkocsik eltünnek ez miért van??
#10131
valamit nem jól csináltál vagy pedig grassalndot rakd fel

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

6milan6
#10129
Látom sokan nincsenek képben. Tudomásom szerint Lack nem tud modellezni és én sem! Mi "csak" betesszük a játékba a Joe és Viktor álltal készített modelleket. Szóval a továbbiakban ennek szellemében kövessétek el az efféle megnyilvánulásokat.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10127
ls-mod ultimity 1.29
6milan6
#10125
3000 euro kb. 750.000 Ft, Szerinted? <#idiota>

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10122
Egyetértek! 😄 Nagyon szép munka!!! 😊

Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))

#10121
valaki válaszoljon már pénzes vagy nem pénzes? a ls-mod ultimity 1.29????
Sanxi007
#10120
Köszi!!!
Szép munka.
A milan megája tényleg nagyon király lett.
Meg a 10080 hsz.-ben is nagyon jók a gépek ablakkal.

Case STX 4EVER Gépem: CPU: RAM: Videó kártya: