Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Sanxi007
#10311
Köszi!
<#eljen><#taps><#eljen>

Case STX 4EVER Gépem: CPU: RAM: Videó kártya:

#10310
Lack az autopilot modot felraknád az F.A.Q-ra
lécci.és ha lehetne akk olvass el jegyzetömböt is amiben levan írva h mit merre
léccives!
köszi elõre is

#10305
kösz
6milan6
#10304
Talán ha szövegszerkesztõvel (jegyzettömb, wordpad) nyitnád meg az xml-t.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10303
szép,csak a kereken,mármint pontosan a felnin nem lehet változtatni?

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#10302
sziasztok van egy régi problémám amit nem tudok megoldani nem tudnátok segiteni ben
<vehicle filename="data/vehicles/steerable/cat/LEXION590R.xml" xPosition="150" yOffset="0.5" zPosition="110" yRotation="180"/> esztet kéne bemásolni ebe a fájlbacareerVehicles.xml de nem sikerül
6milan6
#10301
xml végén speedScale.....

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10300
Kék belarus



Festés letöltése: FAQ

#10299
sztem lehet de hülyén nézne ki hogy már teljesen billentve van de még 70% buza benne van

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#10298
már jó
köszi 6milán6 és lack

lippet
#10297
A Krögernek lehet a billentési sebességét állítani?😄 Kicsit nekem lassan billentXD

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#10296
sziasztok

A CLAAS Megának a tatályába hogy hogy ilyen kevés búza fér 7000?

#10295
Nézd meg, hogy bent vannak-e a fendt mappában az engineStart.wav és a fendtCombineEngine.wav fájlok.

6milan6
#10294
Az elég érdekes, mert az alapból bent levõ Fendt-ek hangját használja.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10293
fiuk letöltöttem a claas megát és nincs hangja a gépnek
mitõl van ez??

#10292
ott hogy nincs script

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

chrysler300c
#10288
köszi szépen!

ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

#10287
mod pack v6ha nem tölti akkor próbálkozz többször

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#10285
mopack v6 ez kell neked,azon minden rendbe van,platók külön garázsba......

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

chrysler300c
#10284
Engem nem zavarna cssak így elég nehéz felálá futkosni! A fenébe találnom kéne egy jó mapot amin könnyen ellehet helyezni a gépeket !

ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

#10283
nincs link, ezt is én írtam át mondom hogy nem jó mert nem számolja a gabonát, csak látvány miatt csináltam kiváncsiságból.Az autopilot meg csak kombira jo.
Linket meg nem teszek mert ezzel sem bírtok,meg amúgy sincs semmi értelme ha nem számol. Amúgy meg a jelszóval védett scriptet kéne átírni, hogy jó legyen.
atesz25
#10281
Köszönöm a cat-es segítséget jó is lett.Ez ette az én lelkem.még 1x köszi

Phenom Black9950,gigabyte Ga-ma770-ud3, Sapphire 4830 1GB,4gb 1066

chrysler300c
#10280
Segítsetek ha lehet mert már kerestem róla de nemnagyon találtam semmit vagy nem vettem észre!

ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

#10279
Én 2 Lexion-nal és a Mega-val aratok egyszerre,csak az a gond, hogy csak abban számolja a gabonát amivel éppen aktuálissan megyek.Az eredeti autopilottal nem tudsz több géppel menni.
De ahogy elnézem sokan nem bírnak az autópilottal.
#10277
nekem a cat kombánj úgy let jó h a lexion mappájába van egy olyan ,h particleSystems ezt be másoltam Landwirtschafts-Simulator 2008\data\vehicles\particleSystems mappába és jó lett
chrysler300c
#10276
Hogyan lehet több géppel dolgozni? Autopilottal? Traktorhoz és egyéb jármûvekhez is van?

ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

#10275
Sebkine?????
Na még egy szer:
<?type name="cutter" className="Cutter" filename="data/scripts/vehicles/cutter.lua"/?>
<type name="cutter" className="CutterAP" filename="data/scripts/vehicles/CutterAP.lua"/>

Nálam így van bent, mert így nem használja az eredeti scriptet , mert azzal nem mûködik .Vagy ti is ? ? közé tesziitek ,vagy kitörlitek az eredeti sort.
Valószínû sok embernek ezért nem mûködik az autopilot.
atesz25
#10274
Hello.Valaki tud nekem valami ötletet arra hogy a cat kombájn miért nem megy?pl kell a grass mód vagy valami apró hibát csinálhatok, de nem jövök rá pedig már végig néztem a betüméretet is hogy jól írtam

Phenom Black9950,gigabyte Ga-ma770-ud3, Sapphire 4830 1GB,4gb 1066

#10273
kössz az infót

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#10272
Ma este lesz elérhetõ ismét. (startlap szótár - te is használhatod)

ZTM
#10271
hy all nektek se rendes a germán fórum?

#10269
Ó kimaradt két szóköz,meg lehet hogy valekinél:
<cutters>
<type name="cutter" className="CutterAP" filename="data/new_
scripts/vehicles/CutterAP.lua"/>
</cutters>
attól függ hol van a lau-file
#10268
Ha fel van telepítve az autopilot mod, és felülírtad a CutterAP.lau-t, akkor forognia kell.
vehicleTypes.xml
<cutters>
<type name="cutter" className="CutterAP" filename="data/scripts/vehicles/CutterAP.lua"/>
</cutters>
#10267
Köszönöm szépen segítségedet!! Megnézem mit ronthattam el!!!
Ezeket átnézem!!
6milan6
#10266
Csak autopilottal müködik? Én nem használom, így nem forog.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10264
Valakinek mûködik írjatok.Jut eszembe file hivatkozásokat lehet át kell írni, mert én nem mindíg oda rakom be a file -ket ahova eredetileg írják.
6milan6
#10262
Még 1-2 felkiáltójelet írhattál volna...

Vagy a .lua fájlt másoltad rossz helyre, vagy a vehiclestypes.xml-be van rossz helyen a sor amit átmásoltál a readme-bõl.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10260
Ez Joe modellje nem???Ezt simán meg bírja oldani.Nekem nincs fent modellezõ progim(régen volt) ezért csak kisegítõ pontal tudtam megoldani.
#10259
Ja bocs a sok sikert lemaradt,ez csak akkor megy ha mûkõdött az autopilot mod ,mert akkor csak felülírod az eredeti cutterAP laut és megy, amúgy meg az autopilot readme jében benne van.
Mégegyszer sok sikert remélem ,mûködik anúgy lehet találtok valami hibát, de remélem akkor majd írtok
6milan6
#10258
Én keréknél küzdök ilyen problémával.:S

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10254
Hát ha valaki aki modellezõ közelben van a csiga pivotját középre állíthatná mert csak akkor tökéletes.ennép jobban nem bírtam középre állítani.Remélem mûkszik nálatok is.Ja egyértelmû a file nevekbõl mit hova.eredetit mentsétek!! csiga
ZTM
#10250
Válasz erre:#10245

CoD23
#10247
mert béna vagy

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#10242
köszi, ezer hála
6milan6
#10241
Jaja, ezt már Viktorral is beszéltük, hogy azon állítani kellene/kellett volna, de most máson dolgozok.😊

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

6milan6
#10240

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10239
Ja anúgy jó a mega ,csak szerintem (attacherJoint forgatás -90 -60 90),meg egy kicsit rövid a ferdefelhordója szerinte, én már átalakítottam de azért szép munka .
#10238
Igen. Csigával eggyütt, ha lehetne?????
6milan6
#10237
Ennyire balfaszok már nem lehettek! Egész hétvégén nincs másról szó, mint hogy a Kröger kocsi BETA, ezért nem számolja a gabonát és nem marad bent mentés után.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

CoD23
#10236
mivel még Béta és nincs kész!!

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II