Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

rambo12
#10383
Lehetne csinálni egy Deutz Fahr Farmliner-t az jó kis gép

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#10381
valaki be tuná modolni a case stx iet mert csináltam egyet
ZTM
#10378
nekem a teljesítményével semmi gond elhúz mindent csak az orrsújt kellett +növelnem hogy ne áljon 2kerékre....

#10377
remélem ifának rendes hangja lesz ojan ifás és egy kép csak ifárol
rambo12
#10374
Pickány a legtöbb dolog az osztárkok gépei XD

az osztrák oldalkon fendt vannak a képek

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#10373
mit értesz teljesítmény alatt?

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

kispalko
#10372
Azt szeretném kérdezni hogy lehet megnöveleni az Mtz teljesítményét.A válaszokat köszönöm.

CoD23
#10370
megvan semmi gond csak árnyékban volt a gép egyik fele és nem látszódott semmi

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#10369
köszi
CoD23
#10368
van valakinek olyan problémája az új kerekes mtz-vel hogy a bal oldalon nincs semmi, csak a jobb oladlon látszik a kerékagy

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#10367
A FAQ-ba bekerûlne a modelezö program linkje ahonan lelehet töltenni(tudom van a google keresö is de bekerûlne)
Meg mivel lehet a gépeket átalakitani vagy hozzá rakni? Milyen programmal lehet megnyitni? És melyik fájt kell ahoz megnyitni.
Elöre is köszönöm a válaszotokat.

#10366
ja nekem is kéne az a csalás

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

lippet
#10365
Esõt ki lehet vhogy kapcsolni, mert kissé idegesítõ hogy le se aratok egy földet és már esik😄

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#10364
segitsetek lécives
pickány
#10363
eke
meg sodro nem lesz kész mert nem mi csináljuk csak elözetes!!!!!!!!!!!!!!!

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

#10362
"fastrac123-Sketchup"
ez jó, látszik hogy nemtudja a gép nevét se és nemtudja hogy igaziból hogy nézki.
krisz267 mit csinálnál a bálázóval?

#10360
Nagyon szépen kérlek h küldj egy képet az ifáról
csak egyetlen egyet nagyon fontos volna és ha kérhetném akkor pótosan búzával tele 😄 PLS

pickány
#10357
valami uj lemken is készulödik de ez nem olyan király szerintem :S

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

#10356
ja jó lessz csak majd lehessen is használni,

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

diggitydave
#10355
ez a bálázó qúrva jó lesz!!!!!!!!

#10354
ez nagyon jó és lehet is majd benne bálázni, de gondolom fejlesztés alatt van de ha elkészül akkor bármi lehet

nandorb
#10353
az asszem google sketchup-ja beirod a googlebe hogy Google SketchUp

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

pickány
#10352
😄 alakul😄😄😄

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

pickány
#10350

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

pickány
#10349
thx sikerált sajna nem én csinálom ez csak német forumos kép 😞

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

pickány
#10348

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

#10347
te csináltad?amugy a direkt linkjét kell beszurni

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

Daneszka
#10346
Frapssal például,én azt használom😊

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

ZTM
#10345
ITTbetallózod a képet majd katt a feltöltésre és a DIREKT LINKET bemásolod a kép beszúrása opcióba...

ZTM
#10339
értem akko még várni kell nem baj.....az jó lesz... !!!hajrá!!! ...

#10338
faszák vagytok, de szerintem még elhamarkodott volt betteni.
most több napon átt azt keleesz olvasni hogy mikor leszkész
de azért örülök hogy ilyen gyorsan haladtok mindenel

#10337
Ifát Joe csinálta, csak rosszul küldte el. Olyan lett sajnos mint a lack féle 218-as. Úgyhogy most elkértem 3ds-ben:d Még üveget kell bele csinálni.

A búza a platón csak optikai tunning, mert nincs rá script.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#10336
Hi!!! Nagyon faja lett az ifa !!! Te vagy minden rménységem 😄
Türelemmel várjuk

ZTM
#10335
az IFÁT Joe csíta 1edül ilyen kis idõ alatt, vagy segítettetek neki(a modellre gondolok nem a berakásra)?
kiváló lesz fiúk köszönöm...most már nemsokár jöhet az E 514<#finom>....

lippet
#10334
Annaburger trágyaszóró<#eljen><#eljen>

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#10332
fasza

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

New Holland
#10331
Az Ifán van búza?Nagyon jók lesznek.<#worship>

ASUS P5Q-PRO Q9550 SAPPHIREHD4850 DUAL SLOT 4GB CSX CEC FAN KIT COOLERMASTER CM690

#10330
csak egy kis ízelítõ

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

Daneszka
#10329
Miféle bálázórol beszélsz?😊

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

ZTM
#10325
kösz.... ezzel fogok járni...

#10324
passz nem tudom a nevét a hozzá illõ pótnak,csak képrõl ismerem fel😄

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

Sanxi007
#10323
Köszi így már sokkal szebb.
#10317 Hsz.Willymi neked meg köszi a hangot.
<#eljen><#taps><#taps><#eljen>

Case STX 4EVER Gépem: CPU: RAM: Videó kártya:

#10322
az a pót a hw lnne az hozzá illik!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nem?
#10321
nagyon szép lett,egy hozzá illõ pót kéne még

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#10319
...eredeti kerekekkel és elsõ sárvédõkkel. Letöltés -> FAQ

lippet
#10318
<#eljen>Köszi!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#10317
http://data.hu/get/468520/Mega-218.rar.html csináltam a megához eredeti hangot ha nem haragszik meg érte senki sem és csináltam a 108-as hoz is eredeti hangothttp://data.hu/get/468517/Dominator-108.rar

#10314
de most volt felujitva meg mi van akor ha elöször a demot rakom fel és csak utána engedi a teljest felrakni és igy még gépet semm let berakni amugy elehet menteni és ami a legjobb hogy ahol leálok ot is marad a gép
6milan6
#10313
VGA driver, DirectX, új gép. Ebben a sorrendben.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10312
hellosztok tudna nekem segiteni valaki hogy mit csináljak akor ha a kép elszinezödik a gépek eleje vagy hátulja pedig elfehéredik mit csináljak lécci segitsen már valaki?