Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lippet
#10461
jaja az, mert szem ez is a krögerre épül!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#10459
már látom hogy open beta

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

lippet
#10458
a német fórumon van, nézd meg! nem tom

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#10457
ez beta verzió?

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

lippet
#10456
Brantner pótkocsi
DL
Kép
Nem tettem be, mert nem nagyon tetszik!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

krisztianp16
#10454
Eszt láttátok már? http://es.youtube.com/watch?v=Nhbnux-nMn8

Idioták kiméljenek!!! :)

krisztianp16
#10453
Mtz skinek ha valamelyik skin kell valakinek akkor szoljon felrakom

Idioták kiméljenek!!! :)

6milan6
#10452
1. Alap játéknál (amit fogalmam nincs miért használ még valaki), a careervehiclesben 4-5-ösével növeled, vagy csökkented az értékeket x, vagy z irányba. y-nal forgatbi tudod. Hamar rálehet jönni, mikor melyik a jó irány. Ne mond, hogy nem tudod hogy kell, mert általános iskola kb. 5. osztályos tananyag volt a koordináta rendszer.
2. Grassland addon telepítese után ott marad minden gép, ahol elmentetted, feltéve ha nem állítod mindíg vissza a kröger miatt az eredeti careervehiclest. Erre is van megoldást, de inkább ne méllyedjünk bele, mert szerintem ez is sok volt egyszerre.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10451
sziasztok segitene valaki nekem mert egy más hegyén hátán vanak a gépek aszt hogy lehet megcsinálni hogy ne legyenek egy más hegyén hátán és hogy lehet el rendezni oket segitene valaki nekem lééééééééééécciiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Company of Heroes

atesz25
#10450
Szép jó estét.Az mitöl lehet hogy a gépek nem mennek az údvaron belül csak max 7kmh-val és ugy viselkedik néhány mintha sujtalanság lenne😊 .Valami ötlet?

Phenom Black9950,gigabyte Ga-ma770-ud3, Sapphire 4830 1GB,4gb 1066

#10449
Az eredetin ott a tengely

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

patyesz18
#10448
Sztem a hézagot nézte vmi másnak!:S

patyesz18
#10447
Ez van!.... Új belépek és mek tovább, jah emg sûrübben mentek!

#10446
majd megtudod

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#10444
helló most töltöm a játékot eddik a simtractorral játszottam
ez jobb?
és a f.a.q. ba találtam modokat skineket gépeket vontatmánokat
ezeket ha letöltöm akkor be tudom majd rakni a játékba?elõre is kösz i a válaszotokat
#10443
Majd felrakom, ha lesz idõm.

#10442
Érdekes nekem nem írta ki ! Különben millió + 1 oka lehet amitõl hibaüzenetet dob.

#10441
Lack léccives az autopilot modot rakd már fel a F.A.Q-ra
léccives

patyesz18
#10437
Hmmm.....akkor nemtom! Jah Lack nekem érdekes XP-m van vagy is 2 XP-t próbáltam és mind1iknél kiírta!:S:S

pickány
#10436
de ez teljesen alap játék nincs bele téve még semmi

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

#10435
Használj Windows XP-t. Vagy ne használd a tárcsát meg az ekét. Nálam még egyszer nem akadt ki egyik miatt sem.

patyesz18
#10434
Ha visszaolvasol találsz egy olyan rész ahva az van írva,h nemtom pontosan de több mint bitos az IH eke miatt csinálja sztem!
Mert nekem is szokta csinálni de csak akkor ha benn van az IH eke vagy a tárcsa!

pickány
#10433
valakinek az a baja hogy vistaja van és az alap játékkal elindul a game és a játék betöltésnél ki irja neki a game exe hibát és én nem tom mi lehet baja tudtok segiteni ???a gép jo és friss telepités lehet direkt x ??? mert elözöleg valaki irta azt is hogy vistával megy meg nem megy és nem tudtam eldonteni hogy mi a baja ha tudtok segiteni kösz

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

pickány
#10432
ez télleg jo hely

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

#10431
http://ls2008mods.ls.funpic.de/index.php
lehet regizni, és minden van rajta ami kell pl:map

#10430
photoshoppal csinálj hozzá texturát,és ezt kell utánna rárakni!
joci14
#10429
ki milyen mapot használ? mert kéne nekem egy jó

#10427
Ha valaki áttudja konvertálni i3d be az stx-et az szóljon!!!!!!!!!
#10426
de más ban nem sikerült ilyen jól
#10425
ha egyre gondolunk akkor az szerintem soká, mert most 65%-áll vagy 2 napja, de attól lehet hogy vmi nagyobb dolgot tesznek bele, mert volt amikor 12 % ugrott fentebb egy nap alatt

#10424
na bummmm, én meg minden nap dolgozok és amihez nem értek azzal nemis foglalkozok

#10421
Vki aki jobban ért a 3dsmax-hoz felvenné velem a kapcsolatot ?
Csinálok 1-2 cuccot de mondjuk nemtom hogy mibe kéne lefesteni meg ilyesmik..

Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.

#10420
jó lett grat.
szerintem azért ha mondjuk nem 1 ház tervezõben csináltad volna jobban haladt volna de így is nagyon fasza ! Grat

Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.

#10419
itt a vissza olvasás úgylátom egyeseknek luxus

CoD23
#10416
Lack ezt úgy kéne megcsinálni, nem tudom meg lehet e, hogy középen forduljon, és ne a kerekeken, ha igen akkor utána a Rábákat is olyanra kéne meg összehozni!!

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

Sanxi007
#10411
Jó lett.
De akkor még jobb lesz mikor már játékba lesz.
Én már nagyon vártam. <#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#taps>

Case STX 4EVER Gépem: CPU: RAM: Videó kártya:

Persze
#10405
helló!! model tervezésre adtam a fejem és segítséget szeretnék kérni. Az lenne a probléma hogy megvan a model csak nem tudom átkonvertálni maya-ban i3d-be. Ehhez kellene nekem script csak nem találom sehol. Ha lenne valaki oly kedves és feltenné valahova nagyon megköszöném vagy mondana valami megoldást. Elõre is köszi
ZTM
#10402
fasza de sztem a kepfeltoltot használd jpg formátumokat töltsél fel....

jó de sztem a gumihevederhez script kéne...elismerésem

#10400
még nincsenek kész

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#10398
Ha szépen megkérlek felrakod a eredeti jd az F.A.Q.-ba.
Elõre is köszönöm
#10396
http://data.hu/get/469943/SketchUp_2008-08-04_15-21-25-68.bmp.html
#10395
lassítsál az idõn
#10393
http://data.hu/get/469935/SketchUp_2008-08-04_15-21-32-12.bmp.html
#10392
#10391
mi az hogy mi van közte? Ez az eredeti kerék

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#10388
Tegyél fel róla képet.

#10387
haver ki van írva a kép alatt méteres betûkkel
Peugeot08
#10386
A John Deere-odnak mi van a dupla kerék közt?

#10385
Nagyon király lack,köszi szépen,Rábát is megtudod így csinálni?
ZTM
#10384
E 514-est lehetne csinálni....