Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10536
hali! Már elküldtem neki privátban a 0.3.0 verziót, mert a 0.3.1 nem ment nála
#10535
Annyit kellene csinálnod, hogy az oldal alján lévõ "Keresés a témában, vagy ugrás a sorszámra" -hoz beírod, hogy: Giants Editor 0.3.1 és máris le tudod szedni, mert korábban már volt linkelve.

#10534
Hali!én is kinyitottam de sajna az ablaküvegek közül csak a felsõt tudom úgy kivinni hogyne legyen béna. az alsóhoz meg szabni kéne egy másikat.
Te ezzel nem próbálkoztál?
#10533
A mozgásával? Az Amazone Catros scriptjét használja az eke. Van benne egy - az eke számára felesleges funkció, amikor a tárcsát szétnyitod. Úgy néz ki, hogy felakasztod az ekét, nyomnod kell egy B-gombot látszólag feleslegesen (amivel eredetileg a tárcsa szétnyílik) csak így szánt az eke is. Oda vontatod ahová akarod. Majd az N-gombbal tudod az ekét leengedni és szántani vele, és felemelni is az N-nel lehet. Nem tudom, hogy így megosszam-e? Bár ahogy mostanában a társaság nagyrésze viselkedik a topikban, hát..........

kispalko
#10532
Ami itt van én azt szedtem le és az a rossz. De a tiedet áttudod küldeni privátba?Köszönöm.

#10531
hali.
a színrõl : -ez nem a színe hanem ahogy csináltam a 3dsmaxba ott minden újj elemnek külön színe van hogy meglehessen külömböztetni õket amikor csinálni akarsz velük valamit..
-azért ilyen a színe mert én nemtudom "átfesteni" de mivel senki se segít így nemtudom átszínezni de dolgozok rajta.
-oks megcsinálom amit kértél és majd arról is rakok 1 képet

Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.

chrysler300c
#10530
#10504 Tudtok segíteni?

ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

Peugeot08
#10529
segítenétek? az autopilot letöltõ linkjét hol találom?

#10528
Lack szeretném megkérdezni,hogy az ih eke mozgásával mi a helyzet?Elõre is köszi
#10527
innen letudod tölteni, de ha hibát ír ki akkor valami régebbi verziót tölcs le én a 0.3.0 verziót használom

Giants
#10526
neked is exe hibát ir ki?

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#10524
sztem is jó dea szinén változtas meg tazt csinál még + hogy többet össze lehessen kapcsolni
#10523
hali!
nyisd meg a data\maps\map01.i3d-t Giants Editorral és fogj meg valami kis tárgyat(pl.:egy kukát vagy raklapot) és mozgasd oda ahova gépeket akarsz rakni, úgy mozgasd oda hogy közben leírod a baloldalról a kordinátákat (Translate x,y,z) ebbõl neked az x és a z kordináta kell. Ezután már tudod a kordinátákat és behelyezheted a gépeket. Sok sikert!Jó játékot!
#10522
milyen programmal modellezted?amugy sztem jó,csak a szinén változtassál

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#10521
Hát nemnagyon merem felrakni a többi gép mellé de megpróbálom hátha nemnevettek ki ...
Csináltam 1 gyûrûshengert ... íme:
http://kepfeltolto.hu/i/?186867&t=img

Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.

#10520
szerintem nemtudom mibe de szerintem vagy giantsba vagy 3dsmay-ba vagy mayaba vagy ac3d-be elforgatta jobbra 90°-al az ajtót

Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.

Daneszka
#10519
milyen VGA-d van?

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

ZTM
#10515
de minek a gumihevedert úgyse tudják mûködésbe hozni....

#10514
Sziasztok szerintem RÁBA 180.0,E-516 R6, E-516B V8,kellene csak nem egyszerü megcsinálni.
#10512
szerintem nincsen hozzá

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

spawnmadrid
#10511
szasztok. Valaki tudna nekem adni egy linket ahonnan letudom szedni az autopilot mod-ot? De ne írjátok hogy: "olvass vissza" meg hogy: "használd a keresõt", mert megtettem és megtaláltam az autipolot-os hsz-eket, de link az nincs. Elõre is köszönöm.

allock
#10508

#hhwnd

#10506
zsír lett hogy lehet 3 kombájnal egyszerre aratni ezt csak én nem tudom ?

Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.

#10505
http://data.hu/get/472653/New_Holland.rar.html itt van a tx34-es hez az eredeti hang... megcinsáltam😊 ninc smit😊

chrysler300c
#10504
Létezik a modpackv6 mapjához koordinátatérkép? Olyanra gondoltam mint ami az alaphoz is van!

ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

#10502
azért mert nem. Van még vagy 10 modell amit bekell rakin... Kérd meg Lackot hogy tegye be

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

lippet
#10501
<#eljen>Király! Ezt meg hogy sikerült összehozni?=)

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

kispalko
#10500
Valaki nem tud ehhez Schleswig Holstein Map Version AddOn 2.0 mapához koordinátákat. Errõl az oldalról szetem le http://www.ls2008-mods.de.tt/
A válaszok köszönöm.

#10495
nem hiszem

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

6milan6
#10492
Legalább tudnát mit írkálsz össze.

Két pozíciót kell megadni a cereervehicles.xml-be. (x vagy z értéken kell változtatni 4-5-öt)

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10489
na láttam sztem is jó csak rövid😊

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

New Holland
#10488
Faja<#eljen><#vigyor2>

ASUS P5Q-PRO Q9550 SAPPHIREHD4850 DUAL SLOT 4GB CSX CEC FAN KIT COOLERMASTER CM690

#10487
ez mi?

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#10486
ZTM
#10485
ennyire nehezedre esik 5 oldalt visszaolvasni?vagy direkt csinálod?

#10484
Igen.

#10483
a JD-ról milyen hangot csináljak? 1 indítás és 1 alapjárat?

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#10482
Meghallgatom, utána megmondom.

rambo12
#10481
Én a Claas Dominator 108 hangját tettem be XD ha szereznék hanganyagot javítanál rajta vagy megcsinálnád a játékba?

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#10480
Éppenséggel lehetne, ha lenne hozzá jó minõségû hanganyag. Mondjuk én betettem neki a CR980 hangját, de a lexioné is jó szerintem.

rambo12
#10479
New Holland TX-34-es kombájnhoz tud valaki eredeti hangot csinálni??
A kukorica módról van valami hír?

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#10477
szted csinálja valaki? Van jobb dolgunk is, amúgy meg megsúgom neked, hogy gumihevsderest nem lehet belerakni...(-.-')

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

kispalko
#10476
Melyik térképen játszasz?

#10473
még nem

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

bevizzoli125
#10472
Az ifát megtalálom az oldalon valahol?? Nem fontos a link. Csak annyit kérek hogy meglehet-e itt találni a linkjét. és még a hozzáakasztott pót linkjét keresném meg.

TDUnick: bevizzoliHUN

6milan6
#10471
Belehet fejezni.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10470
Amikor Joe átküldi nekünk 3ds-ben vagy ac-ban és következõnap kész lesz. MMMKAY?

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

6milan6
#10466
Ne csodálkozz rajt...<#idiota>

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10464
És pontosan mikor csináltad?

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

New Holland
#10462
Valamiért nem akarom elhinni , hogy ezt te csináltad (link) De ah még is akkor grat.

ASUS P5Q-PRO Q9550 SAPPHIREHD4850 DUAL SLOT 4GB CSX CEC FAN KIT COOLERMASTER CM690