Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10733
Miért mit ír ki? Nálam az összes link mûködik.

#10732
Köszike szépen Lack és Donor17 nagyonszépen köszike az oldalt! Amúgy Cs megvan a FAQ ba a link nemkell szemüveg csak kár nem müködik a link<#idiota>
Peugeot08
#10731
Hogy lehet autopilot moddal több kombájnnal aratni egyszere?
Tudom hogy nem számolja a gabonát de akorris érdekel!

#10730
http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1208271328&no=5851
Csak fel kell telepíteni
rambo12
#10729
Húha ha nem találod a F.A.Q. ba akko szemüveg kell de valami k..va erõs

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#10728
Lack a New Holland TX-34-es nem akarsz csinálni egy vágóasztalt??
Mert ami most van neki az a fendt nek a vágóasztala megnagyobbítva??
Lehetne ugyan ekkora

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#10727
Hali köszike a segítséget! De miaz a Grassland? Neharizzatok de hol találom meg? És csak felkell telepíteni vagy mi? Most néztem FAQ de nemtalálok ottse róla semmit. Ígérem ha ez meglessz nemnyafogok mostanába, mert minden gépem megvan ami kell! Elõre is köszike.
#10726
Felesleges a FAQ-t bõvíteni. Akkor is benyögika "HWpótotteddmáfel" mondókájukat. Értetlen, analfabéta, 11 éves embereknek bármit tehetek a FAQ-ba.

#10725
Fent van a Grassland? Ha nincs tedd fel. És a scriptet beraktad, ha nincs, tedd be. (readme)

chrysler300c
#10724
Talán kikéne bõvíteni a Faq-t és akkor nemlenne ennyi kéregetõ!!!! (talán)

ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

rambo12
#10723
Jah nekem is ugyan ilyen gondom volt felraktam azt utána minden müködött

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#10722
Telepisd fel a Grassland módot a nélkül nem mûködik.
#10721
Hali! Mért nem tud senkise segíteni hogy a lemken vetõgépet a catros tárcsát és az ih tárcsát mértnem lehet széjjelnyitani? És mért csak vontatni lehet de dolgozni nemlehet vele?
#10720
Jó móka beregelni a fórumra, más néven és megkérni valakit, hogy lökjön egy angol szöveget amiben az új gépeket kunyerálja???? Nem baj, az új regek hozzászólásait is törlöm, mivel idióta módon kéregetnek.

rambo12
#10716
Mivel a Hw pót magyar változata nem készült el vagy még nem linkelték be de ezt megtudhatnád ha visszaolvasol

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#10715
Téleg?

Mert én sehol nem találom

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#10713
a német forumon most raktak fel egy hw80-ast de beta

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

rambo12
#10711
Lack szerintem ideje lene szelektálni a sok szar hülye kérdést

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#10710
F.A.Q olyan nehéz elolvasni??

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#10705
ja jó ötlet,csak mire használnád??a vontatáson kivûl,mert rakodni nem nagyon tudsz vele

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#10704
sorry for the double posting! Can you tell me, if i can found the HW 80, W50 and the Annaburger

Sry for English
#10703
hello
#10699
Valaki akinek van jobb és bal oldali nézete Claas dominator 106-orsól tegye fel az sg-re. elõre is köszi!
#10696
hát nem tudom.megmutattam pár haveromnak mivel jáccogatok mostanábba .....és meglepõdtem:a legtöbb azt mondta mekkora paraszt vagyok<#confused>
#10695
Sziasztok.egy gépet többször is be lehet pakolni a játkba?pl 5 belarus meg 6 lexion?
ZTM
#10684
#10681
még nincsen meg,dolgoznak rajta
#10679 nálunk van téjesz elég nagy,mág fliegl gigant is van<#vigyor2>

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#10680
valaki tudna egy ilyen kombájnt csinálni? nem értek hozzá hogyan kell használni a giants editort http://www.deere.com/de_DE/products_ag/combines/w_series/index.html
#10675
te télleg ennyire gyökér vagy?XD

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#10670

Valaki rá tudna szerkeszteni egy ilyet egy MTZ-re rönk fogó kanálal
Ez is jó lenne benne!
Mit gondoltók meg lehet csinálni?

#10659
Azt én raktam fel<#idiota> csak átrakták másik topikba. Amúgy a németekkel elöbb megosztanám a modokat mint itt pár emberrel...

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#10658
ja vagy ez a másik megoldás😄

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#10652
Ez még mindig technika...

6milan6
#10650
Ahhoz, hogy ne akadjon, magadnak kell programot csinálni. Ami anyiból áll, hogy magadhoz veszel 100-200 ezer Ft-ot és ellballagsz egy számítástechnikai boltba, ahol veszel új konfigot, vagy alkatrészeket és összerakod magad a gépet. Kellemes délutáni program és utána valószínûleg nem fog akadni a játék.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10649
wáááá<#idiota>egyszerre csak 1 mód legyen benne ne 40-en mert akkor akad,meg cuccokból is a szükséges legyen benne és akkor nem fog annyira akadni

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

wazul
#10645
Már müködik a gépezet

#10643
Visszaolvastál, mondom nem ér semmit a gabonát nem számolja,csak annak amelyikben üldögelsz!!!!!!!!!
pickány
#10642
én meg most láttam német forumon uj témaként :Neues von Ungarn azaz uj a magyaroktol azt a képet felrakva meg a faq ot belinkelve amit JD4650 rakott fel az ifával meg a pottal :S

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

joci14
#10641
és mit kell állitani hogy több géppel is lehessen aratni egyszerre ?

rambo12
#10640
Nem tudja valaki hogy hogy lehet a sketchUp-ba üveget tenni a jármûvek ablakába?????

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

ZTM
#10639
hát...ezt má felismerem de milenne ha Joe csína 1et eddig az õ munkái a legjobbak(modellezés terén)sztem...szal Joe ha lesz idõd 1 E 514-est ha összetudnál hozni...köszi elõre is...

6milan6
#10638
Nehogy már ne ismerd fel. Fortschritt E 517 akar lenni.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

pickány
#10637

ez se az ENYÉM csak illusztrácio

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

robi11
#10636
szentem 1 forsthrit+claas kombány öszerakva😄

ZTM
#10635
ez miféle szörnyeteg?

pickány
#10634

EZ SE AZ ÉN GÉPEM HANEM A NÉMET FORUMOS GÉP ILLETVE KÉP MÉGEGYSZER MEGISMÉTLEM NEM A ENNYIM EZ CSAK ÉRDEKESSÉG képpen raktam fel mert mások már megfenyegettek hogy én azt irtam hogy az én képeim meg ilyenek de NEM .A német forumrol teszem be remélem igy már jo mindenkinek

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

#10633
akinek van hw pótkocsiról közeli képei sok nézetbe az szóljon,ugyanis csinálok 1-et

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#10632
Igen végig kell nézni.Nem lehet az eredeti autopilot-tal több géppel meni!!!!

#10283
krisztianp16
#10631
auto pillota csak az alapmappbam jó mert nekem a v6-os mod pack ban fára mászot meg mindenhova és amig aratot nem tudtam mást csinálni vagy végig kell nézni ahogy arrat?

Idioták kiméljenek!!! :)

#10628
Nem egészen konvertálóprogram,hanem elsõsorban 3d-s modellezõ és animációs program,egyébként az alap maya nem is tudja kezelni az i3d fáljt.