Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

wazul
#10626
Giants-ban megkerestem a sárvédõt nyomtam egy deletet és már nincs is sárvédõ

ZTM
#10625
az éjszaka közepén?..hogy vetted le róla a sárvédõt?nekem a giantsban még nem sikerült...

wazul
#10624
Szerelem a belarust!!😊😊

lippet
#10623
Köszi, de ezt én személy szerint eddig tudtam. De arra kívácsi lennék, hogy hogy mentél 3 kombájnal egyszerre? Mert mikor tabot nyomok akkor leáll a kombájn nem megy elõre:S

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#10622
Bármilyen hangot nagyon egyszerû gyárira cserélni:1.mp3mymp3-al felveszed a kívánt gép hangját(pl.You Tube-ról).2.kivágsz belõle egy nagyjából homogén részt,kimented wav-ba.3.kicseréled a könyvtárban megfelelõ hangal.Ennyi.
#10619
egy konvertálo program obj böl tudsz vele ied be konvertálni?
#10617
Jajj az lemaradt, az egyszerübbeknek mondom csak autopilo-tos asztalnál müködik csak.De szövegszerkesztövel és egy kis számolással minden asztalra fel lehet rakni.
#10616
l -> bal oldalonán vezet
r ->jobb oldalonán vezet
p -> pilot
magyarul l vagy r-el,kiválasztod melyik oldalán vezesse ,p -vel ki be kapcsolod.
Am írja azaktuális állást ( Autopilot links einschalten-bal oldal,Autopilot rechts einschalten-jobb oldal,aktiv,inaktiv
de van egy kis program hiba mert ugye g-re -v re is ki be kapcsol ami értpetõ is, csak ha tab bal váltogatsz akkor a kiemelés közbe megkeveredik és fordítva mûködik,és amikor felemeled akkor kapcsolbe,leteszed meg ki.Ilyenkor q-val akaszd le meg vissza és már jó is.

Autopilot telepítés:
CombineAP.lau
CutterAp.lau mindkettõt bemásolni C:\Program Files\Landwirtschafts-Simulator 2008\data\new_scripts\vehicles mappába.
Utána:
vehicleTypes.xml
<steerables>
<type name="tractor" className="Vehicle"filename="data/scripts/vehicles/vehicle.lua"/>
<?type name="combine" className="Combine" filename="data/scripts/vehicles/Combine.lua"/?> -ez az eredeti sor vagy kitorlod ,vagy <?közé teszed?> mert különben nem mûködik
<type name="combine" className="CombineAP" filename="data/new_scripts/vehicles/CombineAP.lua"/>
</steerables>


<cutters>
<?type name="cutter" className="Cutter" filename="data/scripts/vehicles/cutter.lua"/?> -ez az eredeti sor vagy kitörlöd ,vagy <?közé teszed?> mert különben nem mûködik
<type name="cutter" className="CutterAP" filename="data/new_scripts/vehicles/CutterAP.lua"/>
</cutters>

Na a lényeg ezt NEM ÚGY KELL FELRAKNI MINT A PÓTOT(trailer 01)
még 1x az eredeti sorokat vagy <? közé teszitek ?> vagy kitörlitek (ezzel kezdjetek) és utána másoljátok az újat.
Szerintem sok embernek ezért nem mûködik,mert csak alá másolja mint a pótnál!!!

Akinek ezután sem megy nyugodtan bökje tökön magát!!!
Sok szerencsét.
AP
atesz25
#10614
Hali.Egy kis segítsét ismét.Remélem tudtok is segíteni.A németrõl letöltöttem a frontloader elemet amit beinportálok giants-al és felrakom az mtzre de egyéb dolgot is kellene gondolom hisz nem látszik de az mtz.i3d ott van? mit kellene még tennem?

Phenom Black9950,gigabyte Ga-ma770-ud3, Sapphire 4830 1GB,4gb 1066

#10613
Sziasztok! Visszaolvastam pár oldalt mert rémlett sõt biztike valahová le is írtátok a gondot. De az Ih tárcsát, Lemken vetõgépet és a Catros tárcsát se szét nyitni nem tudom se pedig leengedni hogy dolgozni vele, csak rátudok akasztani és vontatni, ez mért van? Létszike valaki segítsen!! Elõre is köszönöm!
chrysler300c
#10612
na van vagy nincs?

ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

patyesz18
#10611
Halljátok v is lássátok, a híd az elvileg épûl és ha kész lesz akkor mi fog történni a játékban?

#10609
A WTS meg 1 hulladék😄 lehet kezelésbe veszem és kicsit WTS-é teszem😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#10608
az új eke pár eleme nekem nagyon ismerõs... Nagyon hasonlítanak az ekefejek és a tartói a Joe féle IH-éra. Ha ugyan az akkor ennyit a drága copyrightról<#gonosz3>

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#10607
télleg 2,5gb a maya 2008

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

chrysler300c
#10606
Koordinátatérképeid vannak? Mint ami a Faq-ban van csak nekem a mod packv6 mapjához kell!

ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

joci14
#10604
az autópilótát hogy kell használni ? azt irja hogy p,l,r gombokkal de én akárméket nyomom nem müxik.

joci14
#10601
neked hanyas verzióju van hogy 2,5gb ? nekem csak 500mb

#10597
amúgy meg célszerû lenne a "válasz erre" gombot úgy jóbban észreveszem ha írsz
#10596
valószinû azt hogy a jelszó és a megerõsítése nem egyezik, vagy hogy a jelszó túl róvid
#10594
hali!
Ez azt jelenti:Musisz wype³niæ wymagane pola. Pola zaznaczone * s± wymagane.
hogy a csillaggal jelöltet kötelezõ kitölteni!!
1.mezõ: felhasználó név
2.mezõ:e-mail cím
3.mezõ:jelszó
4.mezõ:jelszó megerõsítése

A többi meg az elõzõ ilyen témájú hozzászolásomban!
#10586
ilyen nincs ennyire nehéz felfogni hogy NINCS BÁLÁZÓ?????????????
1 normálatlan elkezdi nyomi a hülyeségewt és uttána 1 percre rá már a másik is a hülyeséget.
gondolkodni nem igaz hogy nem lehet, láttál már valahol egy képet is amin a bálázó uttána van bálla?

Daneszka
#10577
Maya 2.5 Gb😄 kicsit nehéz lenne küldözgetni....Szedd le torrentröl

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

Peugeot08
#10570
emelõ villát találsz a #10548.-hsz-ben belinkelt NÉMET fórumon
ott csak rámész az egérrel a traktoren............. menüpontokra és ott megtalálod.

Peugeot08
#10568
köszi
De ezt nem lehetne megoldani azzal hogy az xml fáljukban atírogatok pár dolgot?

krisztianp16
#10567
Mod_pack_v6

Idioták kiméljenek!!! :)

#10566
Rejestracja ->Zgadzam... ->aztán a * osok kitöltáse: Név;e-mail;Jelszó;Jelszó megint -> Szám beírása -> aztán legallul vagy a jobb vagy a bal oldali, de azthiszem a bal, de próbálkozz vele.
Daneszka
#10565
Azért,mert viszonylag nagy modellek,legalábbis a német modokhoz képest,szedj ki vmi olyan gépet vagy pótkocsit a játékbol,amit nem használsz,és a helyére rakd be amit akarsz,és akkor hátha nemfog

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

Peugeot08
#10564
Miért van az hogy ha berakom a játékba az mtz-ét vagy a dominátort vagy a megát (és elég csak az egyiket beraknom) akkor a játék elkezd szaggatni.

Daneszka
#10563
ha mindent úgy csinálsz ahogy kell,akkor tuti berakja!

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

#10562
Valaki segítsen nem teszi be a gépeket a játékba pedig mindent ugy csinálok ahogy kell. Nem értem miért 😞
ZTM
#10561
Lack azt +tod csinálni hogy az mtz kereke fekete legyen?(a kék skinhez)

#10560
értem,köszi a választ!
kispalko
#10556
Aha Köszönöm

lippet
#10555
John Deere WTS

Kép
DL

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#10554
Hopppááá mit találtam<#wow1> Lehet nem nagy szenzáció,de nekem tetszik. 10 fejes vontatott eke<#hawaii>
kép
10 fejes vontatott eke

#10551
ja a német1 és a lengyel fórum regisztrációs.
allock
#10550
nekem nincsen maya sajna, csak a giantsal babrálgatok

#hhwnd

#10549
ja nekem is ez a bajom! exportáltam Maya-ra és ott csináltam egyet csak az a baj vele ha vissza exportálom i3d-be akkor a material-ja nem jó és olyan anyaga van mint a traktornak és nem tudom hogyan lehetne az üveg anyagát ráhúzni.
#10548
hali! F.A.Q. vagy egyéb honlapok pl.:

német1 fórum:német
lengyel fórum:lengyel
német2 fórum:német2
allock
#10547
az ablak deformálódik forgatásnál de nemtudom miért

#hhwnd

#10546
photoshppal csinálj texturát,és azt rá lehet rakni.
#10545
a 108-nak és a megának meg a rábának is onnan csináltam hangot lehet hogy nem a legjobb elismerem de azért nem olyan rossz szerintem

#10544
majd ha kész lesz megtudod de adig meg türelem mert ha jól tudom még nincsen kész...

#10542
õõõõõ igen miért ?

chrysler300c
#10541
Koordinátatérkép csak az alapjáték mapjához van?

ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

kispalko
#10540
Kösz.

kispalko
#10539
Kösz.

#10538
Hali az lenne a kérdésem hogy pl a fliegl giant potkocsit meg a többi modot miért nem teszi be a játékba pedig mindent ugy csinálok ahogy az le van írva.
Bemásolom a fájlokat ahova kell és mikor elindítom a játékot olyan mintha semmi sem történt volna.
rambo12
#10537
kössz Gondolom a youtubes videó alól vágtad ki nem??

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás