Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10807
HELLO...A kepen az milyen tipusu traktor?esetleg gondot okozna feltölteni?

#10806
http://www.bilder-hochladen.net/files/468p-75-jpg.html kép . link http://uploaded.to/?id=5vf8hy
#10804
Köszi nandor
Martinez01
#10803
hey!this is 1 hungarian forum! !and go to the english or american forum or german!

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

6milan6
#10797
Sokkal rosszab, ha odaírod, hogy olvastad. Ezzel csak azt bizonyítod, hogy felületesen olvastad, vagy egyáltalán nem.
Levan érthetõen írva, hogy az adott mod readme-jébõl a careervehicles.xml-be.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10794
Bizony:Rekord i Super
linkBizon
#10792
Hali csak annyi h a littlerock maphoz jó a kröger mert nekem mindig a kürt van :S elöre is kösz!!!!<#csodalk>
#10791
Szerintem ez nem játék...ez csak egy 3D-s bemutató,,,v valami olyasmi...

Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))

#10788
http://www.youtube.com/results?search_query=claas+cougar+demo+3d&search_type=&aq=2&]ezt nézzétek na ez melyik játékba van
#10787
http://modforumls2008plus.phpbb6.de
6milan6
#10784
Lehet találsz hozzá olyan drivert, amivel elmegy.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

patyesz18
#10780
Mellesleg szívesen csinálnék én is modelleket csak egy kis segítség kellene hozzá... vagy valami kapaszkodó... nemtudom jó helyen kopogtatok e... mert a segítséget kérõket általába elkülditek a p****ba és olvastam a faq-ot

patyesz18
#10779
Hali most néztem a rábákat és kurvajók lettek csak az a baj,h nem középen csuklós, de remélem lesz olyan válalkozó kedvû aki megcsinálja a RÁBA 180-at is!
Elõre is kössz!
Grat az összes magyar moddernek!

6milan6
#10778
Nem bírja elhajtani a hidraulika szivattyút a motor. Állíts az alapjáraton.😄

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

atesz25
#10777
hello.segítsetel legyetek kedvesek.hogyan tudok mtz-re frontloadert tenni.a giantsba már rárraktam.és hogy miért áll le a gép 10mp-re a beleülök?

Phenom Black9950,gigabyte Ga-ma770-ud3, Sapphire 4830 1GB,4gb 1066

#10776
i am building a T088

http://s1.directupload.net/file/d/1513/l9i88692_jpg.htm

http://s5.directupload.net/file/d/1513/8tqq8dms_jpg.htm
BMW320i
#10773
kb reggel 6-ra kész lesz.De lehet , hogy csak 10-körül.

6milan6
#10771
Már vártam.😄

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

BMW320i
#10769
Nem rég néztem én is.Nagyon fasza LESZ a grassmod.Csak nehogy itt is valami beta rákot tegyenek fel.Volt egy map , amit nagyon vártam és felrakták a beta-ját , amiben fele annyi gép és lehetõség van mint amit elõtte képeken láttam.Azóta már kiábrándultam belõle. 😄

BMW320i
#10768
Szeva Lack!Ezt a hsz-t töröld olvasás után légyszi!Bocsi , h ide írtam.Meg kaptad az e-mail-t?Már kétszer elküldtem de nem tom mi van vele.Csá

NH G240
#10767
A grass mod már 70%
videó:Claas Cougar

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

patyesz18
#10766
Odáig eljutottam,h trl+-Ctrl+v verzióval lehet másolni meg eltom helyezni csak nem lesz úgy jó hanem ugyan olyan!

Daneszka
#10765
Nálam is így van! 2 kocsit szoktam húzni,és szépen számolja összeakasztva mint a 2 kocsi tartalmát!

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

patyesz18
#10764
A gaints editor 0.3.0ba,h lehet emgcsinálni a trakit vagy akármit, h dupla kerekes legyen?

NH G240
#10763
Nem mindenkinél ez van mivel a Grassland-ba alapból bent van a dupla pót mód.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#10762
De úgy mûködik.
De nekem a Grassland mond orvosolta a hibát és számolja az ürítést akár hány pót van össze kapcsolva, de lehet, hogy ez csak nálam van.
#10761
"Ja és ne feledjétek, hogy ha a hátsó pótot ürítitek akkor a játék nem fogja jóváírni a leürített gabonát sem pénzbe sem tonnában!(sajna ez van)." duplapotmod létrehozásnál ez van irva,de ha leakasztom az utolsót és külön burítom ki akkor se müködik?

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#10760
Ja meg át alakítottam a pótot.
#10759
az igen 5 teli gigantnál<#awink>duplapotmoddal lehet összecsatlakoztatni nem?

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#10758
Hússzal ment lejtõn felfelé.
#10757
hmm,eléggé birja,többet nem bir?<#eplus2>

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#10756
Hali!
itt a giants editor 0.3.0

ez egy régebbi verzió de nem fagy ki!

Giants030
#10755
azt talán mégse kéne reklámoznod,hogy nem vatted meg a játékot nem???

ja amúgy meglehet rendelni a játék hivatalos honlapján!!!!
#10754
#10753


#10752
Meg néztem mit bír a Rába.
#10748
ja itt akép róla
NH G240
#10746


A hw-t nem én csináltam csak átalakítottam hogy nézzen ki valahogy.
(sajnos a hw belsõ része csíkos)

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#10745
Lack a Grassland különben se mûködik semmise jön be! De köszike mindent! Amúgy meg nem kérek semmit de ha unatkoztok a Rába-250-bõl lehetne csinálni Rába-500! Aztán akkor tényleg fúlós lenne a játék!<#vigyor2>
#10744
hali!készítettem egy belarust kinyitott ajtóval és ablakaival.

Lack ha érdekel elküldöm neked privátba aztán feldobhatod a F.A.Q.-ba.
#10743
huhugány ted má majd fel az srx linkjét
#10742
értem ,jó ötlet

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#10741
PL(-Bálla pakolásra:késziteni hozzá amit lehetne rakodni velle.(kocka bálla)
(-rönk pakolásra: a fa rönk már van benne csak készitenni kénne hozzá rönk fogó kannalat amivel feltudnánk emelni.
(-Trágya pakolás:hátha lesz hozzá ilyen mód is csak késziteni kell hozzá egy csipegtetö kanalat amivel rakodni lehet.
Én legalábis ilyenekre gondoltam!!!
De ti is gondolkozhatol rajta csak pár ötletett osztotam meg ami szerintem jó lenne a játéknak.

#10740
SketchUp? Soha nem teszi be a játékba. Még mielõtt valaki megkérdezné, hogy mikor lesz kész, vagy linkeljük be.

#10739
http://www.youtube.com/watch?v=whLEIrsCO_g szt nézétek
MTZ1025
#10738
hello!!!
azt szeretném megkéérdzni hogy az autopilot csak azzal a vágóassztallal mûködik ami mellékelve van a csomaghoz?

6milan6
#10737
Én ezt nem értem, hogy lehet így nekiállni valaminek. Eddig akárhány játékkal elkezdtem "játszani", az elsõ dolgom az volt, hogy tájékozódtam róla. Magyarítás, kiegészítések, patch-ek, stb. Nem pedig beszakadtam a topikjába és kérdeztem valami eszméletlen hülyeséget. De lehet én csinálom rosszul ezek szerint....

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10736
Mi az a grassland? Érted.... Inkább nem mondok semmit.

#10735
ebbe teljesen igazad van, hogy nincs értelme bõvítteni a F.A.Q-t

6milan6
#10734
Ide egy sablon hsz kellene, amiben bentlenne az általános tudnivalókról minden és minden 10. hsz-nek betenni. Akkor TALÁN észrevennék.<#wilting>

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"