Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#11083
Hy! Ha a game-ben nincsennek állatok akk hogy termelõdik a trágya amit szét lehet szórni a földeken?

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

#11082
Szia az Ifa már sztem rég készvan csak a sok elborúlt elméjû emberke miatt nem osztják meg.
#11080
Lack nem tudom hogy bírod ezt a strapát de ha enyém lenne a fórum énmár tuti gyógyszereken élnék a sok low emberétõl.Azt nemtudom megérteni hogy miért nem lehet megnézni a FAQ-t és vagy 10oldalt visszaolvasni.Talán ez nehezére esik 1-2 embernek?
#11079
😄 Nemsokára ÜDvüzülhetjük körünkben a kukorica modot <#taps><#vigyor3><#crazya><#hehe>
#11077
the mod status is 75%

the conspeed status is 100%

the kukorica Status is 98%
rambo12
#11072
You would tell it when he will be ready?

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#11069
sorry i can´t unterstand you

it is a maize mod (kukorica)
rambo12
#11068
Ez mi kukorica mod???
Igazán megmondhatná valaki mi folyik itt

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#11067
Elbasztál valamit

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

saslaca
#11066
olyan gondom lenne hogy amikor bele raktam a 3 tengelyes kröger pótot vagy a forgózsámolyost és a pozíciót is bemásoltam és ahogy beleléptem a játékba
nem lépett bele hanem egy hajókürt szólalt meg van ötletetek hogy ez miért van?
a választ elõre is köszi

saslaca
#11065
megmondanátok hogy azt a nagy telepet honnan töltöttétek le? köszi

rambo12
#11064
nem tok angolul elmondaná valaki mi folyik itt a kukorica mód meg egyéb dolgok ról???

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#11063
@jd4650

can i see this or can you send me [email protected]

look at only times to
#11062
[/url][/img] aki nek kell szoljon
#11061
We have 2 good corn header

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

thomme
#11058
erre a módra nem lehetne grasslandot tenni:

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

#11057
We wanted you times which to present that we beside various other things to still work. www.modforumls2008plus.phpbb6.de Team: pumaonegollo (direction of the project, Scripting, textures) Johny Stony (models) Blackzeus (models) Kai (models) LSFarmer (models, Scripting, textures) It is already possible wheat and corn on a map to have as well as actual grass texture sunflowers. I do not speak of " Mähgras" separate of the small annoying parts, these with sunflowers are replaced. Corn is located in rows. A Conspeed is already to 100% finished. It is available in different sizes and textures. The trailerplane is already so far finished, is however to superior these again to be exchanged. Conspeed: 100% Conspeed Script: 100% Conspeedskins: Claas 100% Small-hope 100% Cat 100% LU2 Gruber 100% Corn textures: 98% Wheat textures: 100% Sunflowers: 95% Total Status: 75%

Sry, for this Google English
nandorb
#11056
write down in english i don't know Germany

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

Zoli108
#11055
Nice <#circling>

http://germantrucksimulator.hu

#11054
Wir wollten euch mal was präsentieren woran wir neben diversen anderen Dingen noch arbeiten.

www.modforumls2008plus.phpbb6.de


Team : pumaonegollo (Projektleitung, Scripting, Texturen)
Johny Stony (Modelle)
Blackzeus (Modelle)
Kai (Modelle)
LSFarmer (Modelle, Scripting, Texturen)

Es ist bereits möglich Weizen und Mais auf einer Map, sowie als eigentliche Grasstextur Sonnenblumen stehen zu haben. Ich spreche nicht vom "Mähgras" sondern von den kleinen lästigen Teilen, diese werden mit Sonnenblumen ersetzt. Der Mais steht in Reihen.

Ein Maisgebiss ist bereits zu 100% fertig. Es ist in verschiedenen Größen und Texturen verfügbar.
Die Anhängerplane ist auch schon soweit fertig, sind aber am überlegen diese nochmal auszutauschen.

Conspeed: 100%
Conspeed Script: 100%


Conspeedskins :

Claas 100%
Geringhoff 100%
Cat 100%
LU2 Gruber 100%



Mais Texturen: 98%
Weizen Texturen: 100%
Sonnenblumen: 95%

Gesamtstatus : 75%

Nun zu den Bildern :

Mais in seinen Wachstumsphasen :


Conspeedskins :

IMG]

In Aktion :



Anhänger :
#11052
Hali! Gratula az új gépekért Nagyon jók köszike! És kukoricát meg ilyen egyéb növényt még nem lehet termelni? Csak mert vissza olvastam vagy 100 oldalt és már régóta van kukorica adatper, de modot még nem láttam hogy lehetne kukoricát termelni.
joci14
#11051
kérdezd itt.amugy meg az adatlapomon rajta van.

diggitydave
#11050
Qúrva jó lesz az MTZ Joci!!!

6milan6
#11049
Van annak más baja is😄

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#11048
sztem elég szar az a kerék. Túl sûrûn vannak a körmök

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#11047
Az autopilot csak azzal a vágóassztallal mûködik ami mellékelve van a csomaghoz?
pickány
#11045
annak a new holland T7040 es nek a kereke a legjobb azt a kereket át lehetne menteni a többi gépre is csak egy ötlet az mtz is jobban nézne ki szerintem

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

#11044
nekem van egy kis gondom az ih tárcsával meg a 7 es félig függ ekével hogy hiába nyomok bármit nem emeli fel.pls valaki help<#confused>
#11043
piros, de a fülke tetején mõdosíthatnál...És a kipufogó is geci nagy

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

joci14
#11041
a rendszámot pirossal vagy feketével csináljam ?

joci14
#11040






Martinez01
#11037
oksa köszi csak ennyit akrtam😊

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

6milan6
#11036
Kell, de azt nem értem, egyáltalán miért nem használja valaki. A játékot nézve semmiféle hátránya nincs, ha felvan telepítve.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

Martinez01
#11035
helo!kell ezekhez a new gépekhez a grassmod?pl.:lack tárcsája és ekéje???THX

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

#11034
nemkell a falon keresztûl menni.
gondolom otthon is ha a gépel vagy kocsival beállsz a garázyba azt nem az ajtón keresztûl fogod megtenni
a k-farmon vannka kiépítve utak azokat szokták általába használni az emberek

#11033
köszi, jó lett

NH G240
#11031
Köszönöm Lack már nagyon vártam és nagyon jó lett.

#10976:Köszönöm nagyon jó.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#11028
jó az eke, kár hogy nem lehet azt megcsinálni hogy forduljanak a kerekek. Így rosz vele forgolódni, mindig bele akad a kerékbe.
Köszi<#alien2>

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

6milan6
#11027
<#eljen>, THX! Az ekét már vártam.😊

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#11026
Egy kis apróság, végre rájöttem, hogyan kell nagyobb szögben felhajtani az IH tárcsa "szárnyait". (FAQ-ból tölthetõ az új verzió, akinek már bent van a tárcsa a játékban, annak elég csak az xml fájlt bemásolni a régi helyére)




Kész az IH eke (FAQ-ból tölthetõ, nem tökéletes, de ennyire jutottam vele)

#11025
csá mi van akkor ha a k-farmot felraktam és a gépek átmenek a falakon (akkor is ha rámegyek a gépek vissza....gombra) mit csinn?????
MTZ1025
#11023
ok akk malyd csinálok egy olyat aminek nincs duplája

#11022
Mióta megy a fórum mi? A regisztrációd ideje 2008 07. 30. Ne fárassz. Korábban sok traktor meg lett csinálva dupla, sõt tripla kerekesre is....

#11021
pedig van. Mióta kiadták, azóta van nekije duplakerekes változata is😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

MTZ1025
#11019
igen egyszer nem láttam belinkelve
pedig mióta megy a fórum minden eggyes nap vagy 10 szer megnézem

#11018
Ebben most valami újdonságot kéne keresni? Régóta van duplakerekes változata.

claaslexion
#11017
Nagyon fajin lett ill lessz a 105-ös!aki nem ismeri fel az nem is közénk való! 😊

#11014
hello mindenki! most kezdtem játszani evvel a játékkal és megkérdezném hogy honnan lehet leszedni a grassmodokat vagy grassmodot mert nem tom mennyi van! ha van más mód is akkor azt is leszedném csak nemtok oldalt ha valaki tud az lécci írja már meg! elõre is köszi!
MTZ1025
#11013
vélemények jöhetnek bátran!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MTZ1025
#11012
hátúl duplakerekes JD-8530