Landwirtschafts Simulator 2008-2009
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Új nick :D Jéé de laza :D
Új nick :D Jéé de laza :D
Új nick :D Jéé de laza :D
de a moderátorok istenek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Új nick :D Jéé de laza :D
Ja és a probléma nem a FAQ-val, vagy a topikkal van, hanem az ide beesõ néhány idiótával.(tisztelet a kivételnek)
Sokminden fent lenne? Én akármilyen gagyit nem teszek ki az oldalra, viszont a szép darabokat ahogy idõm engedi feltöltöm.
Kérek szépen valakit hogy irja gyors le nekem hogy mit cseszhettem el abba hogy az ih 7 es fél függ eke miért nem emelkedik fel hiába nyomom az "N" t.Elõre is nagyon szépen köszönöm ha valaki visszair.Mert remélem hogy visszair.Egyépként most vettem észre hogy én se köszöntem meg a mod okta szol most kárpotolom<#crazya>#crazya>köszi köszi köszi köszi köszi köszi köszi köszi köszi köszi köszi SZÉPEN MINDENT KIRÁLYAK VAGYTOK!!!!!!<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship><#vigyor2>#vigyor2>
Új nick :D Jéé de laza :D
"Panszkodtam hogy nincsen cipöm mig nem találkoztam egy olyan emberrel akinek nincsen lába"
😊
A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"
ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA
Amugy nem értem ezt az egsézet. Inkább annak örüljetek hogy a mod készitök ennyi jo cuccost és újitást osztottak meg velünk és ne azon veszekedjetek hogy mit nem raknak fel. Az már más dolog hogy valoban van a modderekben kis fukarság, mert ha már felrakja ide amit készitett hogy megmutassa a közönségnek és ha neadj isten valaki szeretné elkérni hogy õ is hagyhasználja akkor nem azt kéne hogy egybõl hogy lehurrogja és elküldi a francba hogy bazzeg milyen láma vagy csinálj magadnak.... A lényeg hogy gyerekes dolgokon vitatkoztok.
A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"
ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA
majd lessz más aki segiti a játék közönségét ezek terén 😊)) igaz chrysler300c ?? 😊)
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA
Én is annyi kérek hogy változzon meg ez a topik és ennyi ja és hogy ne törödjön senki azzal hogy megkérdezik hogy mikor adja ki valamilyét pl arra így lehet válaszonlni: ha kész lesz!
Ja és minden új dolog kerüljön be a faq oldalára köztük az ifa is!
És akkor sokkal nyugisabb lesz minden!
Én csak ennyit kérek!
Ha nem lesz változozás nyitok egy saját topikot és ott majd nem így megy majd a beszélgetés!
ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA
azért tettem a ""-ket, mert nem pénzre gondoltam (bár az se jönne rosszul😛) Elég egy köszönöm, vagy hogy ez most télleg kurva jó lett. meg ilyesmi.
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA
A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás
Ja és hogy valaki kérdez valamit mint ha bese írta volna nem segítetek neki!
Djöccse!
Ne a másikat hibáztasd hogy nemadják ki az elõbb leítam mit kellene tenni!
Ja és A FAQ-t átkellene dolgozni , amostani se rossz csak kevés kérdésre ad választ! Ja és ahol van a faq odakerülhetnének fel az új cuccok!
ez az én véleményem nem akartam senkit megsérteni ha valaki mégis zokon vette annak bocs de már unom ezt ami itt megy!
Miért nem értjük meg egymást és mindenkinek lehet normális választ adni ls nem elküldeni a fenébe azzal pl hogy te hülye láma!!!!!!!<#boxer>#boxer><#vigyor3>#vigyor3>
Lack! várom a válaszodat és többiek véleményét is!!!
ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA
A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás
Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA
igwn királylesz
Új nick :D Jéé de laza :D
Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB