Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hesston
#11153
Lack azt nem tudod meg csinálni h adsz 1 linket h melyik német oldalrol vannak a gépek ??????? (1 el keveseb kérdezgetés lenne h honnan vannak a cucok)

Új nick :D Jéé de laza :D

#11152
Nem féltek én semmit sem. Már ha lesz mit tárhelyfenntartásra ráfordítani. Egy ember letölti a cuccokat pénzért, majd továbbadja 100 másiknak ingyen. Az egésznek a vége az lesz, hogy mindenhol fent lesz ingyenesen a sok cucc. Én szóltam. (pont mint nagyban a sok jogdíjas film, zene, játék esetében)

Hesston
#11150
Lack vagy valaki remélem a hw180 as potot fejlesztitek még és H-s rendszám kerüljön rá ne pedig D (deutschland)

Új nick :D Jéé de laza :D

#11149
valakinek lenne ötlete miért lehet hogy nem tom felemelni az ih ekét (7 es )<#confused><#wave>
#11147
Igen, a német oldalról van. Elég jó cuccokat gyártanak.

Hesston
#11144
Lack ezt a potot németektöl szetted nem ???? mert aszem tegnap jártam németeknél és ott láttam!! de ha nem tölük van az se baj akor is király!!

Új nick :D Jéé de laza :D

Hesston
#11142
nem nem nem nem én azokat akik modokat+skineket csinálnak=moderátorokat istenként tisztelem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! csak azokat akik pl.olvassá vissza low pls ezeket meg akik alapbol bunko de montam sry ha valakit meg bántok!!!!!!!!
de a moderátorok istenek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Új nick :D Jéé de laza :D

#11141
HW 180 pótkocsi. Szerintem elég jó, ahhoz képest, hogy béta. (letöltés FAQ)

#11140
Tényleg? Ingyen beszereznéd a modokat és azt utána pénzért árulnád? Megsúgom... senki nem adna pénzt ilyesmiért, inkább leszedi mindenki külföldi oldalakról. Láttam már próbálkozást ilyen pénzes modokkal, nem váltak be.
Ja és a probléma nem a FAQ-val, vagy a topikkal van, hanem az ide beesõ néhány idiótával.(tisztelet a kivételnek)

Sokminden fent lenne? Én akármilyen gagyit nem teszek ki az oldalra, viszont a szép darabokat ahogy idõm engedi feltöltöm.

#11139
Hali!
Kérek szépen valakit hogy irja gyors le nekem hogy mit cseszhettem el abba hogy az ih 7 es fél függ eke miért nem emelkedik fel hiába nyomom az "N" t.Elõre is nagyon szépen köszönöm ha valaki visszair.Mert remélem hogy visszair.Egyépként most vettem észre hogy én se köszöntem meg a mod okta szol most kárpotolom<#crazya>köszi köszi köszi köszi köszi köszi köszi köszi köszi köszi köszi SZÉPEN MINDENT KIRÁLYAK VAGYTOK!!!!!!<#worship><#worship><#worship><#worship><#vigyor2>
#11137
Pedig elég sokan leírták ** módjára, hogy linket kérnek. Az egy dolog, hogy sokan nem látták, mert addigra töröltem.

#11136
Lack tudok 1 jó dolgot Nemkell ezekkel megoszatni semmit de nemis kell nekik segíteni majd rájönnek hogy mijen az amikor valamit megkell keresni mert énis így találtam meg mindent.SZÓVAL NE SEGÍTSEN SENKI SENKINEK ÉS KÉSZ MINDENKI CSINÁLJA MAGA A DOLGÁT.
#11134
Ugye Te most nem azokat bunkó parasztoztad le akik a modokat készítik és megosztják veled is?? Nagyon remélem, hogy nem.

wazul
#11133
Bocs hogy ezt irom Lack den nem szabad megkérdezi Hogy áll az iva vagy a HW nem azt mondták hogy linkeljétek be ......... modjára hanem megkérdezték hogy áll!!

#11132
Nem nem, ha a sok ember nem lenne ilyen. Tudod te, hány KÖVETELÕZÕ hozzászólást töröltem én már innen? Ifa mikor lesz kész? Hogy áll az ifa? Ifáról linket pls! A HW-val ugyanez. és egyéb förmedvények napjában többször!! Majd kész lesz, amikor kész lesz. Nem haltok bele, ha késõbb kapjátok meg, vagy igen?

Hesston
#11131
hát cimbi igazad! van többek szerint is a topik fele (ha nem a 3/4 e) bunko paraszt már bocs ha meg sértek v kit de ez az igazság....

Új nick :D Jéé de laza :D

#11130
Mindig azt nézed hogy mivel nem játhatsz, nézd azt hogy eddig miket kaptál tölük.
"Panszkodtam hogy nincsen cipöm mig nem találkoztam egy olyan emberrel akinek nincsen lába"
😊

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

chrysler300c
#11129
Ja csak nemosztják meg a jó dolgokat a hülyeségük miatt már simán játszhatnánk az ifával is ha nemlennének ilyenek!

ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

#11128
Atol hogy új topikot csinálsz még nem biztos hogy fel is rakják a modelljeiket 😊
Amugy nem értem ezt az egsézet. Inkább annak örüljetek hogy a mod készitök ennyi jo cuccost és újitást osztottak meg velünk és ne azon veszekedjetek hogy mit nem raknak fel. Az már más dolog hogy valoban van a modderekben kis fukarság, mert ha már felrakja ide amit készitett hogy megmutassa a közönségnek és ha neadj isten valaki szeretné elkérni hogy õ is hagyhasználja akkor nem azt kéne hogy egybõl hogy lehurrogja és elküldi a francba hogy bazzeg milyen láma vagy csinálj magadnak.... A lényeg hogy gyerekes dolgokon vitatkoztok.

A számok a hsz sorszámok. Csak a keresőbe kell beirnod. LS2008-12338/GrassAdoon-13960/grassMod-13021/grassMod.patch-13341/KombájnAP-13636/Leírás-10616\"

chrysler300c
#11126
Én csinálok másik, topikot de akkor oda hadd kerülhessen fel minden!

ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

#11123
Be lehetne fejezni!! Akinek nem tetszik, az menjen innen és nyisson máshol topikot.

#11122
jol van akor hát akkor tartsátok meg magatoknak aamit csinálgattok és nem kell megosztani... ennyi..
majd lessz más aki segiti a játék közönségét ezek terén 😊)) igaz chrysler300c ?? 😊)
#11121
Kéne egy topik a modoknak, meg 1 a láma kérdéseknek. Mert itt pl minden levan írva, ha nem kérdezné emg nem mondanánk rá hogy láma kb 5 hsz-el kevesebb lenne ebbõl, és csak 1-2 oldalt kéne vissza olvasnia, ami tanulságos is lenne és megtalálná közte amit keres, nem 10 oldalnyi hülyeséget ami most van.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#11119
képzeld én se úgy születtem hogy már modokat csináltam.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

chrysler300c
#11118
Az elõbbi üzenetem nem vicc új topikot nyitok ennek a játéknak ha nem változik meg a hozzáállás!!!!!!! Lack privibe írj nelem ha bajod van velem!!

ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

#11117
meg mit csináljon az aki nem ért a programozáshoz meg a 3d modellezéshez??
chrysler300c
#11116
A FÓRUM 3/4-EDÉNEK FÁJ AZ IGAZSÁG!!
Én is annyi kérek hogy változzon meg ez a topik és ennyi ja és hogy ne törödjön senki azzal hogy megkérdezik hogy mikor adja ki valamilyét pl arra így lehet válaszonlni: ha kész lesz!
Ja és minden új dolog kerüljön be a faq oldalára köztük az ifa is!
És akkor sokkal nyugisabb lesz minden!
Én csak ennyit kérek!
Ha nem lesz változozás nyitok egy saját topikot és ott majd nem így megy majd a beszélgetés!

ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

#11115
HAj. A véleményem: Szerintem nem egy banyolult dolog betenni egy gépet a játékba vagy ....nekem is voltak problémáim de én elolvastam a hozzászólásokat majdnem mindet..lehet lámaság...de én egyszer sem kérdeztem meg azt ami egyébként télleg le van irva.....csak venni kell a fáradtságot.....soha nm kérdeztem h mejik modell mikor lesz kész, mert tudom h rengeteg munka van vele, mindenkinek aki csak azt tudja kérdezni h mikor lesz kész??...lécci töltsd fel..azt üzenem probáljon meg csináálni magának egy gépet vmijen programmal...., kiváncsi lennék õ mit modnana mikor csak azzal nyaggatják hogy hogy áll??....a magyar ember pedig nm a pénz miatt hanem a megbecsülés miatt nm halad.....mert egy modell elkészitése több nap folyamatos munka...de ugy láccik a töbség csak elvárja h néhány ember csak elkészitse ezeket....pedig egy köszönömöt télleg nm tart sokba leirni......bocs h hosszú voltam ....csak kicsit unom h a dolgos embereket cseszegetitek........pedig nélkülük nm lennének ijen faxa gépeink a gamesba...ennnyi<#worship>
#11114
tudom.. de itt csak elküldik az embert ha valami kéne neki ... nem segitenek... de mind1 ez van ebben a topic ban .. nem lehet rajta változtatni
#11113
Akkor nézz be a 18 wos pttm topikba. Mindenki maga csinálja a kamionjait és nem adogatják körbe. Mégis elvannak egymással.
azért tettem a ""-ket, mert nem pénzre gondoltam (bár az se jönne rosszul😛) Elég egy köszönöm, vagy hogy ez most télleg kurva jó lett. meg ilyesmi.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#11112
én teljesen egyet értek chrysler300c -vel.... mert itt ha valaki kérdezne valamit vagy segitséget kérne vagy érdeklödik valami után hogy mikor lessz elérhetö vagy valami elküldik az annyjába ... ez az igazság... ha valaki segitene nekem akkor vegyen fel msnre mert sok segitság kellene és jo lenne ha adna vki ötletet hogy honnét tudnék dolgokat letölteni, mert sok minden nincs fent a F.A.Q.-ban amit készitenek hanem megtartják maguknak ... ennyi...
#11111
Én még nem töltöttem le az annaburgert de milyen a magyar ember nem fizetnek érte minek osszuk meg már ezért is a pénz ezért nem halad az ország.Mindegy azért köszönjük a fáradalmatokat és reméljük még sok VONTATMÁNYT csináltok majd CSAK KÉREK MINDENKIT OSSZA MEG A TÖBBIEKKEL.KÖSZI
#11110
Hari1212 te melyik modot v mapot használod?

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

#11109
Bár nekem is megkelet volna köszönem h fáradságos munkával megcsinálta valaki szoval utolag is Naon kösz!
#11108
Én pl nem töltötem le
#11107
De nekem meg másnak örömet okoz azokkal meg nem kell törödni akik nem köszönik meg !
#11106
jah
#11105
van más baj is nem csak a kéregetés. tegnap pl az annaburgernél 130/8-as arány volt. Mi ez a 130/8? 130 letöltés 8, NYOLC köszönet. És még ti csodálkoztok... Szerintetek olyan vidám dolog 1 hetet elbaszni a szar modokkal hogy még megse köszönitek? Akkor minek osszuk meg? Nem "fizet" érte senki

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#11102
Én támogatom az ötletedet!

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

#11101
CHrysler Most elmagyarázom neked az én véleméyemet. Igen hibáztatom õket mert ha nem tudnád azért nem agyák az ifát mert a többiek kérdezgetik én is ezt tenném. a FAQ átkéne dolgozni?? megcsinálod amikor le van irva 10000 ezerszer csak egyesek nem képesek vissza olvasni na jó ha nem irnák le ugyanazokat a kérdéseket 1 oldalba 10000 szer akkor gondolom válaszolnának és nem ordibálnának de ha vissza olvasol jó formán minde be ugyan az a kérdés van:mikor rakjátok fel az ifát?? én is most dolgozok a bobcaten és meggondolom kétszer kinek aggyam majd oda mert lehet csak azoknak fogom oda adni akik em sirnak álandóan. na csak ennyi és most el lehet mondani kinek van igaza
rambo12
#11100
az új cuccok többsége felkerül a F.A.Q.-ba

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

chrysler300c
#11099
Nemértem az egész fórumot! Miért nemlehet megosztani az új dolgokat aztán csodálkoztok hogy 200. ember is azt kérdezi mikor lesz kész az x vagy y jármû stb.! Tudom hogy nem én vagyok a házigazda de akkor is változtatni kéne ezen!
Ja és hogy valaki kérdez valamit mint ha bese írta volna nem segítetek neki!

Djöccse!
Ne a másikat hibáztasd hogy nemadják ki az elõbb leítam mit kellene tenni!

Ja és A FAQ-t átkellene dolgozni , amostani se rossz csak kevés kérdésre ad választ! Ja és ahol van a faq odakerülhetnének fel az új cuccok!
ez az én véleményem nem akartam senkit megsérteni ha valaki mégis zokon vette annak bocs de már unom ezt ami itt megy!
Miért nem értjük meg egymást és mindenkinek lehet normális választ adni ls nem elküldeni a fenébe azzal pl hogy te hülye láma!!!!!!!<#boxer><#vigyor3>
Lack! várom a válaszodat és többiek véleményét is!!!


ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

rambo12
#11096
Ha így akarsz játszani akko játsz a simtractorral

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#11095
Hy! Ez szerintem is jó ötlet! Akk lenne a legjobb ha a játék elején még csak egy régi traktorod meg esetleg egy kombájnod lenne és innen kéne felépíteni egy hatalmas gazdaságot állatokkal meg mindennel együtt.

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

#11094
Az lenne a fasza h játék ugy kiforná magát h traktor stbt lehetne venni igy gyakorlatilag verhetetlen lenne a game 😄
Hesston
#11093
wáááááááááááááááá végre remélem kész lessz a kukorica mod 😄😄😄😄
igwn királylesz

Új nick :D Jéé de laza :D

#11091
Haj. Tudna nekem vki segiteni??? A problémám, hogy elakadtam a modellemmel....Google Sketchup-pal csinálok egy kombájnt és a "test" már kész de a skin készitéssel van egy kis problémám...nm sikerül :S :S...remélem vki segit !!! KÖSZI!
#11090
KENYBOY Ha nm venéd észre a te és a többi ember hibáábol nem rakják fel az ifát. hogy miért? ezért: Rakjátok fel az ifát, mikor lesz kész, mikor lesz fent. ezek okok miat nem teszik fel.
#11087
Remélem akk már bálázni is lehet és javitanak valamit az emelõ villán vagy a bálákon mert amik most a game-n vannak bálák nem igazán lehet felemelni

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

#11084
ez egy játék:d a trágyaszóró meg amõgyis a permetezést helyettesíti a játékban. az új Gras modban már lesznek állatok, ezért kicsit jobb lesz a játék. Nem olyan unalmas mint most, lesz valami célja.(remélem)

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB