Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MTZ1025
#11011
""
http://data.hu/get/491144/JD8530.rar.html

#11009
Ez Jóféle gép lessz Claas Doinator 105 valami jó rozsdás skinnel az igazi.XD
Jó model grat hozzá
6milan6
#11008
A mod 100%, hogy jó, te csinálsz valamit rosszul.
A fájlokat bemásolod a trailersbe. A scripts mappából a fájlt a data/scripts/vehicles-be. A particleSystems mappából pedid az azonos nevûbe a vehiclesben. Utána a vehicletypes-ba a <trailers> és a </trailers> közé egy új sorba bemásolod a script hivatkozását. A cereervehiclesbe meg írsz neki egy pozíciót és kész.
Vagy valami hasonló...

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

joci14
#11007
thx.de nekem hajókürt van.nem tom mi a baj de a joskin higtrágyaszórónál is ugyanez van amit a faq-ból szedtem le.gondolom ugyanaz a scriptje azért nemjó.

#11006
semmi közük egymáshoz. Csak a fû

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

kispalko
#11005
Aha értem. Ami volt grassmod a régi attól miben különbözik?

#11001
köszi jól mûködik

#11000
nagyon szép
#10999
Már majdnem kész az kombájnom, sok kis apróság fog még rákerülni (normális skin, gumi, ...stb.) nagyon sokat dolgoztam vele, de most már felismerhetõ formába került...XD aszem...2 kép + kép a 105rõl ha vki nm ismerni fel....😛


Sanxi007
#10997
Köszi !!!!!
Szép munka!!!!
<#eljen><#taps><#eljen>

Case STX 4EVER Gépem: CPU: RAM: Videó kártya:

6milan6
#10995
Esetleg aki nem jött rá, az Annaburger readme-jében rossz a careervehicles-be szánt sor. A joskinGuellewagen.xml-t átkell írni Annaburger24.79.xml-re.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10993
német furumon van ott lehet képet is nézni. a keresõbe beírod h gras és adig keresed míg nem találod meg
link-et nem adok

kispalko
#10992
Milyen új grassmod?

#10991
a bannerba nemfog beférni a sok új gép amit megcsináltok

Zoli108
#10990
74%

http://germantrucksimulator.hu

spawnmadrid
#10989
És itt is az elsõ gratuláciõ mindenkinek aki az eddigi gépek készítésében bár mekkora részt is vállalt!!! Gratulálunk srácok és nagyon szépen köszönjük!!! Az eddig készített gépek mind királyul mûködnek ( legalábbis nálam igen ). Mégegyszer grat mindenkinek és csak így tovább!!!

#10987
Szép munka Milán!! Köszi nagyon jó lett!! 😄😄 (csak megjegyzem most néztem fel..és töltöttem le)

Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))

#10986
én még nemtudtam kipróbálni, de nyugi fognak írni róla véleémynt tobben is

#10985
most ebbe teljesen igazad van .
pont most tették bele az új grasmod-ba a trágyaszórót ami már mûködik

6milan6
#10984
Mondjuk az jobban zavar, hogy mielõtt felkerült volna a német oldalra, letöltötték 40-en és egyedül Lack tudott véleményt alkotni róla. Ezek szerint vagy ennyire rossz, hogy arra sem érdemes, vagy mindenki le**arja. Szóval nem tudom miért csodálkoznak egyesek, hogy nem elérhetõ sem az IFA sem a HW.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

6milan6
#10983
Látom, de pont õk osztották az észt, hogy nem az általuk feltett képpel linkeltük be a módjaikat ide a fórumba. Erre mi van megint? Készít egy képet, felteszi a modot uploaded-re és bezárja a topikot. Nevetséges.

Legalább odaírta, hogy magyar....

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10982
1 órába tellet a németeknek hogy megtalálják az annaburgert😄

Zoli108
#10981

A német oldalon találtam,nemsokára kész ha minden igaz <#wink>

http://germantrucksimulator.hu

#10980
Nagyon szép az IFA meg ez a trágyaszóró is. Köszönjük.

6milan6
#10979
Most fejezd be, vagy törlöm az Annaburgert is!

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10978
azt kikell érdemelni

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

6milan6
#10976

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

6milan6
#10975
Én egyikben sem modellezek. Csak a Joe és Viktor által készített modelleket darabolom, konvertálom ac3d-ben, maya-ban, 3dsmax-ban. Mikor melyikre van szükség. Viktor ac3d-ben, Joe ha jól tudom 3dsmax-ban alkot.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10974
csõ betettem az AP és nem tom hogy hogy hogy kell tüb kombányti is vezetni mert ha meg nyomoom az e-t akkor kiszál és megáll az AP-ta mit kell megnyomni hogy menyen
saslaca
#10972
Helló! olyan gondom lenne hogy amikor bele raktam a 3 tengelyes kröger pótot vagy a forgózsámolyost és a pozíciót is bemásoltam és ahogy beleléptem a játékba
nem lépett bele hanem egy hajókürt szólalt meg van ötletetek hogy ez miért van?
a választ elõre is köszi

6milan6
#10971


\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

wazul
#10970
marha jó az ifa remélem nemsokára kész

patyesz18
#10969
Marha jó kis gép lenne csak,h tod berakni?? Me a carierVehiclesbe ami be"kellene" másolni sor nincs meg! Próbáltam csinálni de nem lett jó! Ha megkérhetlek bemásolod nekem a tiédet?

#10967
Eddig egyikse sincsen !
#10965
fasza lesz.
mibe csináltad ?
mármint milyen programban ?

Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.

#10964
Kiráky az ifa 😊<#vigyor3><#worship>
Nuits
#10963
Minden tiszteletem a Tiétek!!

Egoista: az az ember, akit sokkal jobban érdekel saját maga, mint Én...

#10962



AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#10961
#10616 Hsz

#10960
Semmi!<#vigyor2><#nevetes1>
Hesston
#10959
kössz!!!!

Új nick :D Jéé de laza :D

#10958
Alul van az a gomb h keresés 😄

AP legyen a keresõ szo 😄
Hesston
#10955
srácok bocsi de 1 hétig nemvoltam mert nyaraltam de pls v ki irja le mi az a auto pilot és honan tom le szedni ??? elöre is thx

Új nick :D Jéé de laza :D

Hesston
#10953
csokee elég zsir a cat lexion 590 😄

Új nick :D Jéé de laza :D

#10951
Tudtommal nincs.

#10950
más megoldás nincs??
#10949
2 GB

#10947
Próbáld meg XP-n.

#10946
hello nekem vistám van és nem megy a game miért van ez??
#10945
valaki adna egy tartálykocsi linket (tankolos)
kösz