274
  • GanXstaZoleeWrk
    #154
    8 854,58 Ft a digitális verzió nem is vészes szvsz.
  • Petyb
    #153
    Bár ha volna EU szerver már meg is vettem volna, és jelenleg ez a legnagyobb visszatartó erő!
  • Petyb
    #152
    Erősen gondolkodom a megvásárláson, egy kedvenc játékom már tönkrement (HGL).
    Nem azért akarom megvenni mert kell az eredeti, hanem azért, hogy ne menjenek tönkre, és ezt kéne sokaknak megérteni, ha valami tetszik akkor vegyék meg, nem az olyan nagy cuccokra gondolok min a wow, mert az el tudja viselni a warezt, hanem a kisebbekre, mint ez is.
  • Petyb
    #151
    "sokkal gyorsabban lehet a szinteket lépni" Szerintem túl könnyű fokozatban próbáltad. Tegnap 3-an toltuk 3 hard gép ellen, mit mondjak elég nehéz volt mert az elején hagytuk a gépet fejlődni, a végén meg máár nem bírtuk sebezni se a hőseit :O
  • Pio
    #150
    A játék honlapján tök jó ki s naplót vezetnek minden napról. Azt írja a másodiknál, hogy 140ezer játék próbált kapcsolódni a szerverükre, de ebből csak 12% volt az eredeti. Múltkor is volt valami játéknál ilyen statisztika és akkor is megdöbbentem, hogy gyakorlatilag 10szer annyian szerzik be warezról a játékokat, mint eredetiben. De hát ez van :)
  • Masakari
    #149
    tele a hama szoba esetleg aki nagyon inaktiv dobjátok ki,így 1edül érdekesnek tűnik a dota-hoz képest de ami azonnal feltünt hogy sokkal gyorsabban lehet a szinteket lépni
  • Petyb
    #148
    demigodhun -on látok "embereket" a hamachi-val de a játékban meg senkit :(

    :O
  • emberke
    #147
    Ha valakinek gondja akadna a hamachi-val, olvassa el figyelmesen az alábbi oldalon a GYIK-ot: HUMACHI
    UI:Szerintem elég sok ember talál itt választ a problémájára. Nem reklámnak szántam a linket.
  • KingPunisher
    #146
    Üdn nekem 1.0.3.0 a hama tedd fel ha gondolod most fent vok és kiprobálhatjuk..
    demigodhun/demigodhun hamán..
  • faber
    #145
    Sziasztok!

    Nekem valahogy nem akar ez menni :( Bocs a warezért előre is...
    1.00.0091-es verzióm van Demigodból, 1.0.1.5 Hamachi, és Vista...és bár a Hamachin minden okésnak tűnik (pingelni tudok, hálózatokhoz joinoltam, stb), a LAN-lobbyban még sem látok semmit....már mindent kipróbáltam, priorizáltam a Hamachi-kapcsolatot, stb...lassan feladom..valakinek van valami ötlete?:S
  • Pio
    #144
    Ilyen helyzetben használhatod a windows+D billentyűkombinációt.
  • KingPunisher
    #143
    Nha közbe rájöttem ha más is megvan nyitva akkor jo :) csak simnán asztalra nem lép :P
  • KingPunisher
    #142
    Ami viszont idegesit Alt+Tab nem müködik a game közben :S másnak sem sikerült müködésre birni ? vagy csak nálam van gond ?
  • KingPunisher
    #141
    Nekem devise van meg tökéletesen müködik magyar nyelvű a másikat nem tudom..
    Aki akar meg jöjjön hamára Sedna és Sila örömmel várja az áldozatokat ;)
  • Masakari
    #140
    nem tudjátok hogy törtből a radiance vagy a devise verzió a jobb?(tényleg bocs a warez dologért csak előbb így nézném meg:S)
  • Zomil
    #139
    nem tudok róla, sztem nincs
  • zorrobomber
    #138
    ingame voice chat ugye nincs?
  • zorrobomber
    #137
    igaz, ott a pont
  • Zomil
    #136
    nem, impulse a program neve stardock-os
  • Masakari
    #135
    azis valami,de live-os a játék?
  • Zomil
    #134
    áh akkor esélyed se leverni egy jó playert, mert mindig vissza rakná magát a bázisára az utolso ütés elött :S

    Masakari: sajnos egyenlöre csak hamachin lehet tolni
  • Masakari
    #133
    hali

    ez a játék games for windows live-os?ha igen akkor a multi hogy müxik?:)(törtel ofc,elősször megnézném így....dota túlságosan alap nekem ebben a műfajban)
  • zorrobomber
    #132
    Teleportról elsőre az ugrott be hogy jobb lenne ha első kattintásra bevinne citadelhez oszt kabát, mert így elég sok idő a katt-mégegykatt az épületre. Ennyi idő alatt plusz ugye a csík, elég könnyen le tud kalapálni egy mob+Demigod :)
  • GanXstaZoleeWrk
    #131
    thx
  • zorrobomber
    #130
    Köszi! Lehet megyek majd hamázni.
  • KingPunisher
    #129
    Van pause azaz be lehet állitani az opciok közt a játék kezdetén..
    Alap esetben tiltott lehet amugy 3 vagy végtelen.. Állitsd át ha ugy jobb neked.
    Hama szoba meg :
    demigodhun
    demigodhun
    akinek van kedve jönni tolni lépjen fel..
  • emberke
    #128
    Illetve kegypontokért meg lehet vásárolni a teleportálás amulettjét.
  • zorrobomber
    #127
    Ami még feltűnt hogy vagy lehetne egy pause a gémben, legalább single playerben, de sztem multiban sem ártana egy olyan mint az sc-ben. Netalántán így el is tudnám olvasni mi mit fejleszt a nagy darálás közepette, de még egy mini-enciklopédiát is el tudtam volna képzelni a főmenüben...
  • werkfilm
    #126
    teleport scroll 250g
  • GanXstaZoleeWrk
    #125
    Nem lehet a halálozáson kívül visszamenni a főbázisra gyorsan? mert általában nem tudom elkölteni a pénzt mivel csak megy a darálás ezerrel és nincs idő visszamenni :) valami teleport kéne.
  • emberke
    #124
    Nem akar valaki létrehozni egy új hamachi szobát? Szívesen beszállnék én is a küzdelembe. Viszont a lentebb említett szoba, sajnos már tele van.
  • KingPunisher
    #123
    Nincs tutorial de én eddig nem kaptam ki géptől igy sem igaz easy és most normalon tolom,toltam.. A zászlok nagyon fontosak plusz dolgokat adnak kb azokon áll vagy bukik minden. KAstélyba tudsz fejleszteni dolgokat amik nem a hőssel kapcsolatosak..
    Ott lehet erősiteni őket meg venni uj tipusokat valamint a tornyokat fejlszteni katapultot venni stb stb.. persze ekkor hősnek nem lesz cuccosra pénz szoval okosan ;)
    És ez bent az igazi Stratégia meg persze hősöd milyen irányba fejleszted mert az sem mind1 adott szituácioban ellenfél-(ek) ellen mi a célravezető..
  • zorrobomber
    #122
    Na ez kimaradt az első skirmish ütközetemből :D Persze easy-n. Közben elolvastam a manuált is -> "Let’s face it, the two most annoying ways to learn how to play a game are the user manual and an in-game tutorial." Ezek szerint ezért nincs in-game tutorial :D
  • Pio
    #121
    A főbázisodon aranyért tudod fejleszteni őket és a tornyaidat is, illetve új lényeket is tudsz aktiválni.
  • zorrobomber
    #120
    na tegnap én is kipróbáltam egy skirmisht, valamelyik assassinnal, nyertem is, de mivel sose dota-ztam elég sok minden homály még :) Pl. a portálok elfoglalásán kívül hogy tudom befolyásolni a seregemet? Kb úgy nyertem hogy tápoltam a demigodot, használtam a varázslatait és ittam a potionokat amiket a boltban vettem.
  • Broafka
    #119
    pff, szellemek, egyszer fejlesztettme őket többször nem.
    Demigodokra kell menni, azok ellen pedig a legjobb az a buff izé ami a 3. számnál van, meg az a hullám támadás 2. számnál.

    Én Oakkal 10-es szinten tournementben aprítok, csak elég pénz kell hozzá, egy jó kard artifact, meg a bótban a legdrágább kesztyű, a legdrágább cipő, a kb 3. sapka manához, és egy manás kupa

    én erre esküszöm
  • Zomil
    #118
    én is oak-al toltam sokat nagyon tetszik és elég erös tud lenni a szellemekkel :)
  • Broafka
    #117
    Oak nagyon erős tud lenni kb úgy 6-7. szinttől
  • BladeW
    #116
    Probald ki a generalokat is! Gyakorlatilag "plusz" sereget vihetnek magukkal. Nekem most nagy kedvencem Oak, 15-20 szintre nagyon fel lehet tapolni szellemekkel.
  • BladeW
    #115
    A 91-es verzio a legfrisebb, hivatalos verzioban is. A tort tartalmazza tehat a 0day patchet is!