449
Volition, THQ
  • JackSparrow88
    #369
    Na most már a tököm tele van ezzel a hülye rendszerrel: h az Eof-ot le kell vinni 0-ra a másikat, az "öklöt" meg fel kell vinni 100-ra. Mert most adott egy küldit de nem lehet odamenni mivel még felfedezetlen területen van és ugye akkor elkezdenek bombázni atomból és kinyírnak ha belépek egy ilyen zónába. Viszont mondjuk az lehetne a baj h "csak" 98-on van a számláló. De mégis mi a p*csát csináljak, nincs is nagyon ott a környéken küldi, ami meg van azokat meg nemtom megcsinálni(mellékküldik), most akkor mi a rák van, mikor lehetne odamenni?
  • JaSoN HuNTeR #368
    hogy lehet vele multizni?
  • Yaken666
    #367
    Ati bug lesz. Nálam is ez van csak annyi különbséggel, hogy néha 5-10másodpercig beakad. Ati 9.10es driverrel is csinálja nekem.
  • balee4
    #366
    Jogosan felkapott... :)
  • balee4
    #365
    Na végigvittem, még volt egy küldetés.

    Nem igazán vártam úgy különösebben semmit a játéktól, ennek ellenére jól elvoltam vele, korrekt GTA-klón, de sajnos egy idő után unalmas, leginkább az egy kaptafára épülő küldetések miatt. A durva fizikán, rombolható épületeken kívül, nem nyújt semmi újdonságot.

    Pro:
    - elképesztően látványos fizika
    - általában szép grafika
    - átvezetők
    - egy-két érdekes misszió (amikor a műholddal kell irtani)
    - a sledgehammer és egy-két érdekes fegyver, jármű
    - hosszú játékidő

    Kontra:
    - hamar unalmassá válik
    - nem túl változatos küldetések
    - nem túl kiemelkedő történet
    - semmi igazán nagy újdonság
    - a kis küldetéseknek semmi értelme
    - kevés jármű

    80%
  • lalakov
    #364
    Úgy játék közben, hogy miután betöltöttem? Nem én nekem már előtte sem megy.
  • xxxpaulxxx
    #363
    esetleg nem az van, hogy játék közben próbálod beállítani? Mert úgy nekem se megy:D
  • lalakov
    #362
    Nem tudom a felbontást a játékon kivülről állítani? Mert kifolyik a szemem ettől a szar frissítéstől.
  • gyugyo7
    #361
    Köszönöm a segitségedet Balee de a minimap is csak 6-ot jelez.
  • lalakov
    #360
    Azért ennyire hülye nem vagyok:)), nem is látom milyen felbontáson van és nem is tudok változtatni.
  • xxxpaulxxx
    #359
    display settings
  • lalakov
    #358
    Felbontást lehet valahogy állítani?
    Tewgnap normálisan indult a játék, ma meg nem teszi ki teljes képernyőre a játékot, így kb. a harmadát látom. Mit kéne tennem?
  • xxxpaulxxx
    #357
    innen látszik, hogy ízlések és pofonok... a Batmant 1. percben meguntam, erre meg 1. percben rámondom hogy sokkal jobb:D
    Nincs bajom a Batmannal sem csak nagyon felkapott, és ahhoz képest annyira nem jó játék.
  • DarkSector
    #356
    nem.
    a SAW most jobbnak tünik...:D
  • balee4
    #355
    A CoJ 2-t még elfogadom, de ezt? Amúgy sztem a Batman AA a legjobb idén, azért ebbe nagy Batman fanságom is belejátszik, de ettől függetlenül tényleg hatalmas game. :)
  • bgabor
    #354
    Szerintem meg a COJ:BIB után ez a legjobb játék idén.
  • balee4
    #353
    Év játéka? Rettentően semmi ez a játék a fizikát leszámítva..., unalmas az egész.
  • balee4
    #352
    Pedig 8 van, az épületek tetején bújnak. :D De a minimap jelzi őket.
    Én már a legvégén vagyok, de az uccsó misszió kurva nehéz, már van 10x kezdtem újra xD. (amikor be kell törni a central command-ba, gondolom ez az utolsó)
  • grebber
    #351
    Akciósan most 3750 ft!
  • xxxpaulxxx
    #350
    Nem tudjátok amúgy miért olyan borzalmasak a hangok? A háttérzajok elnyomnak mindent, minden olyan zajos, furcsa... undorító.. akárhogy állítgatom sehogy sem lesz jobb:S
  • xxxpaulxxx
    #349
    Ebbe a topicban miért van ilyen kevés hsz? Ez az év játéka!!!! És mindenki a batmant isteníti
  • gyugyo7
    #348
    Sziasztok !
    Segítséget szeretnék kérni.Eos-ban likvidálni kellene
    8-snipert de csak 6-ott találok meg.
    Előre is köszönöm!!!
  • Gergosz2
    #347
    PLS Vki vmi helpet nem tudna adni 344-es hozzászóláshoz?
  • ApPa123
    #346
    Thx
  • balee4
    #345
    Öö, a mentést a Users\profilod neve\Documents\My Games\Red Faction Guerrilla mappába, a Live profilt, a Users\prodilod neve\AppData\Local\Microsoft\XLive mappába (ez rejtett könyvtár)
  • Gergosz2
    #344
    Hali!

    Nekem az a problémám lenne hogy a játék 1 pillanatra belassul főleg akkor ha autóban megyek.Megnéztem az fps-t az stabil 45.Most ez miért van akkor?

    Config:Core i7 920
    6*160gb vinyó RAID0-ban
    6gb ram
    HD 4890
    Beállítások:
    1980*1020@60hz
    +minden maxon

  • bgabor
    #343
    Tényleg nem tűnt fel eddig hogy csak akkor nyílnak ki a nagy küldetések(a sárgaöklösek), ha leviszed az EDF erejét jelző csúszkát nullára, a Red Fractionét meg fel?
  • ApPa123
    #342
    ööö nem tudnád leírni h mit hova kell rakni? Nem vok vmi nagy pc arc:S:P
  • ApPa123
    #341
    Kösz szépen
  • balee4
    #340
    Én pont most értem Eos-ba, itt a mentésem:

    http://www.sendspace.com/file/i69kji (7zip-pel tömörítettem be)

    és a Live profil hozzá:

    http://www.sendspace.com/file/zn5wfx
  • JackSparrow88
    #339
    Hát az van még de csak néhány, azokat muszáj akkor lerombolni? Mer egyedül eléggé necces, csak nagy sokára szokott jönni olykor felmentő sereg az oldalamra...
  • ApPa123
    #338
    Vki nem tudna felrakni 1 mentést amiben már eos-ban jár??? pls
  • grebber
    #337
    Az ellenfél indexe 0-án van?Leromboltál minden kékkel jelölt épületet a térképen?
  • JackSparrow88
    #336
    Na jó megvettem azt a nano szart jött is egy videó de utána még mindig nem látok új küldit a térképen. Mégis mi a f*szt kell még csinálni?
  • skyman14
    #335
    Van valami mód toborzásra? Mert egyedül egyszerűen nem tudok bevenni egy helyet.
  • JackSparrow88
    #334
    Ok ha lenne annyi csavarom vagy mim. Azt sem tom honnan szoktam azokat szerezni, csak szedek ilyen izéket fel, azok lennének sztem, talán épületrombolásnál vagy nemtom...
  • ApPa123
    #333
    Nah megjault már nem csinálja a hibát de vki nem tudna feltöltni 1 mentést meg kis leírást h mégis ova h rakjam be??(mikor meg kell venni a nano rifle-t h adjon küldetést)pls
  • ApPa123
    #332
    Itt van az előző kommentemben Nano rifle-t meg kell venni (1 fegyver 700 "csavarba" kerül)
  • JackSparrow88
    #331
    Csá, nekem az a gondom a játékkal, h már alig van mit csinálni, a térképen max 5 mellékküldi nincs kész és mégsem ad új főküldit...
    Mit kell csinálni h adjon újakat?
  • ApPa123
    #330
    Ezt csinálja minidg pls help