449
Volition, THQ
  • ApPa123
    #329
    Hy, újradobtam a gamet és ezt csinálja, folyamatosan villog a kép (pixlek szaladglnak) de előtte nem csinálta é a mentésem is ugrott pedig én is ott jártam mikor Nano Rifle-t kelett vennem h adja a mission-t és ugrott az egész:S
  • Hans von Luck
    #328
    Vagy a 4 giga ramot...másnem játszok más játékkal ha megunom a fagyásokat...have a nice day
  • Hans von Luck
    #327
    Köszi, de nekem azzal is csinálta, aztán raktam a 9.9-est. Akkor a Vistát utálja...
  • Voyager88
    #326
    9.9 Ati driver uninstall, 9.8 vissza és azóta nem fagyott még le, lekopogom . Bár még nem sokat játszottam azóta vele de legalább pár missziót már mindenféle bug nélkül végig tudtam vinni, de majd ha jelentkezik újra a probléma akkor mindenképp írok.
  • mans
    #325
    Helo

    Én a saints row 2 nél szenvedek a gyorsaság miadt,azt is a volition csinálta,pár napja tuningolom a proct,és miután a biosba PCI express t 100MHz re fixáltam,azóta normális a sebesség,plusz még a CIA 2 is kikapcsolva van,de még megnézem megint hogy biztos legyek benne hogy tényleg amiadt lett jó.
  • DarkSector
    #324
    örülj neki más meg azé nyávog, mert akadozik a gépén...:D
  • Zeller01
    #323
    Találtatok megoldást a windows7-nvidia sebesség növekedésre? Feltettem a béta 191es drivert, de ugyan úgy nagyon gyors a játék.
  • Hans von Luck
    #322
    Nekem is fagyogat, Win Vista 32-bit, 3870-es Ati graf, legujabb driver-9.9-es. Random fagyasok, detto. Nincs otletem, talan Ati kartya miatt-neked is az van...talan az a gubanc...tanacstalan vagyok...
  • Shep
    #321
    Azért mert nálad nem fagy, nem jelenti azt, hogy nálunk nincs valami olyan beállítás, hardware amit nem szeret a win 7.
  • TDantes
    #320
    Nálam Win7 van, semmi baja. Nem a Win7 a ludas, semmilyen új játék nem fagy ki rajta.
  • Shep
    #319
    Szerintem a win7 a ludas, xp-n semmi gondom ne vele, atomstabil.
  • Yaken666
    #318
    Nekem ugyanez a problémám. Fagyogat elég sokszor. Néha úgy befagy, hogy nem is megy tovább. Win7/ 4870 / legújabb driver.... Én az Ati driverre tippelek, hogy szokás szerint megint az lesz a hunyó.
  • bajsz
    #317
    az meglehet:D de nem biztos.
  • Voyager88
    #316
    Klassz játék és még klasszabb lenne ha nem fagyna ki randomra :S Eddig 3x próbáltam és mindháromszor fogta magát és egyszercsak lefagyott..De megérteném hogyha rombolás közben vagy olyan helyen ami gépigényes, de volt hogy csak gyaloglás közben..Nem tudom találkoztatok-e már ezzel a problémával? Legújabb driver van fent és Ati HD4850 kártyám van. 60 fps megvan a játékban ha épp nincs akció szóval ez valami bug lehet..vagy a 64 bites Windows 7 nem kedvelné a játékot?
  • grebber
    #315
    Ebben lehetne fasza proci tesztet összehozni atom rombolgatás közben mint volt a Crysisban is csak itt brutálisabb!

    Volt hogy tankkal kellett menni azt lőttem mint atom és a robbanástól füsttől semmit nem lehetett látni.
  • bajsz
    #314
    nah megoldódott:D
    működik minden, nálam annyi volt a problem ,hogy valamiért 0-án megállt a GDF nek a morálja és ennyi.Elkezdtem az egész részt előröl és ok minden:D
  • bon
    #313
    Végeztem a játék főküldetéseivel. :) Jók voltak a maradék küldetések.
  • bon
    #312
    Vannak a pályán szétszórva fekete kristályok, azokat széttörve és felvéve a piros kristályoakt elég sok pénzt össze lehet szedni rövid időn belül.
  • bajsz
    #311
    én nem tom banyek ,nekem amióta a elösször megkaptam azóta nálam van.De nem nano forge a neve hanem nano rifle.most egyről beszélünk?:D
  • bajsz
    #310
    Lehet elkezdem előröl jobbat nem tok.
  • bajsz
    #309
    végig nálam volt a játék során mégse lettem okosabb:D
  • grebber
    #308
    Jaja azt gyakorolsz a videóban lőni vele!
  • bajsz
    #307
    nano fegyvert kell megvenni?amit egy kisvideóban a csajszival együtt van a srác.arra a fenyóra gondoltok?
  • grebber
    #306
    Nem igazán!
  • bgabor
    #305
    Bakker, nullán kell állnia az EDF-nek és maxon a Red Factionnak.

    Nem tűnt föl hogy amíg nincs így, addig más szektorokban sem adta be a főküldetéseket?
  • grebber
    #304
    Na visszatöltöttem egy későbbi mentést ott már 0-ázva volt az ellen de még megvolt a sok pénz ott is megvettem a Nano Forge-ot és már beadta a következő küldit! Végre!
  • grebber
    #303
    Visszatöltöttem egy régebbi mentést.Megvettem a Nano Forge-ot.De nem adott be főküldit :(
    Lehet mert még 115-ön áll az ellenség jelzője.
    Leviszem 0-ára hátha beadja ha nem DEL!
  • grebber
    #302
    Utolsó helyen már alig van 2-3 mellékküldetés.
    Nano Forge-ra meg nincs pénzem :(
  • bon
    #301
    Csinálj pár mellékküldetést, szerintem segíteni fog.
  • bgabor
    #300
    Szerintem linkelj be egy screenshotot a mostani helyzetedről, a térképről, hátha rájövünk mi a gond.
  • bon
    #299
    Valóban, megfettem a fegyvert és máris van új küldetés.
  • grebber
    #298
    Jó neked nekem az utolsó 6-ot nem adja be nem csak az utolsót! :(
  • bgabor
    #297
    Bazzeg, olvasgattam a külföldi fórumokat, és megvan a megoldás az utolsó EOS mission problémára:

    Meg kell venni a Nano Forge-ot, és egy videó kíséretében máris kinyitja az utolsó küldetést. A helyzet az, hogy a Nano Rifle-nak fontos szerepe van a sztoriban, ezért nem adja be az utolsó küldiket amíg nincs nálad.

    Csakhát a fene se gondolta volna.

  • werkfilm
    #296
    napokon belül kapható lesz a magyar boltokban.
  • bgabor
    #295
    Na én is eljutottam odáig hogy EOS-ban nullán áll az EDF, és maxon a Red Faction, de az utolsó sárga küldetést nem hajlandó feloldani a program. Kár érte, nagyon élveztem, remek játék.

    Továbbra sincs megoldás erre a problémára?
  • grebber
    #294
    Az utolsó szakaszon nem 12 van

    * 7.1 The Dogs of War
    * 7.2 Death by Committee
    * 7.3 Hammer of the Gods
    * 7.4 Meeting the Marauders
    * 7.5 Emergency Broadcast System
    * 7.6 Manual Override
    * 7.7 Guerrillas at the Gates
    * 7.8 Mars Attacks

    Első kettőt engedte még nekem!
  • DarkSector
    #293
    jah akkor 12 van ezekszerint?
  • DarkSector
    #292
    nekem minden játékban ez volt online mentem accounttal és már kidobta a live az ablakot, az 5x5-ös rublikával...
  • grebber
    #291
    Majd valahogy lesz ha nem sikerül akkor delete.Azt max youtubon megnézem ezt a 6 kimaradt küldetést!
  • bajsz
    #290
    ha a játékon belüll a multiplayerre mész alapból az olnine accounot kér és a serial-t.