449
Volition, THQ
  • grebber
    #409
    Red Faction 4: Armageddon Trailer
  • samsung123
    #408
    DURVA DX10-el
  • arty
    #407
    - kell visa/mastercard bankkártya (talán Maestro v. Visa Electron is jo, ki kell próbálni)
    - felmész az oldalra és csinálsz egy accountot
    - beállitod a kártyádat, címedet
    - berakot a kosárba a játékot, checkout...

    ha tudsz angolul, egyértelmű lesz! probaképpen levehetnek pár forintot és utána fogják a rendes összeget leemelni. kb ennyi :)
  • DarkSl4yer
    #406
    Kösz.Meg is venném ha tudnám h kell...
    Sose vettem még külföldi oldalról semmit szval nem is vágom...
    Pedig 2000ezer pézér megvenném.
    De ha te többet tudsz erröl akkor segithetnél plz
  • arty
    #405
    2250ft-ért házhoz jön
  • DarkSl4yer
    #404
    Szerintem nem a Live-al van baj.
    Hanem ez az uj patch rámászott a warez témára.
    Ezt abbol gondolom h a gow kulcsomat elfogadta az elején csak miután felraktam a frissitést a játékhoz akkor az inditásnál beadja ezt a kis ablakot.A játékba se tok belépni...
  • Tatyla
    #403
    frissítették a LIVE-ot.
  • DarkSl4yer
    #402
    Sziasztok!
    Ma feltettem megint a Guerrilla-t mondom multizok vele egy kicsit.
    Felrakom,használom a key-es trükköt,ekkor automatice leszedi a frissítést ugyebár,azt felpakol indít.De ekkor bejön egy kis ablak h regisztráljam a játékot ahol kéri a live-os email cimem és a játék ténylegesen "eredeti" cd-kulcsát...
    Ide hiába írtam be a GoW kulcsát nem fogadja el.
    Ez mióta van így?
    Másnál is előfordult már ez vagy csak nálam?
  • grebber
    #401
    Red Faction-filmet készít a SyFy Channel
  • arty
    #400
    végre...
  • grebber
    #399
    Patch 2 (105MB)

    Fixes:

    * DirectX 9 or 10 selection will now be available using the "-nod3d10" launcher parameter.
    * Fine Aim can now be toggled at any time except for sprinting.
    * An option for "V-Sync" will be added to the "Options" menu.
    * Fixed an issue with weapon selection sticking.
    * Fixed Siege and Damage Control target indicators so they will now stay in their proper positions within 16:10 resolutions.
    * Fixed an error in the resolution list where previously only 16 resolutions could be shown at once.
    * Fixed an error where an "Enter" hint was being displayed during auto-saving.
    * Windows 7 / Vista speed-up issue has been corrected.
    * Launcher will now default to "Normal" priority instead of "Above Normal".
    * Turret sensitivity has been tweaked to feel more natural.
  • csrolli
    #398
    köszi, így már f@szán megy!
  • arty
    #397
    csinálsz windows live accountot és bejelentkezel
  • csrolli
    #396
    üdv
    hogy tudok menteni a játékban?
  • grebber
    #395
    [URL=http://www.gamestar.hu/red-faction-4-8222elkepeszto-ujitasok.html]Red Faction 4 - „Elképesztő újítások"[/URL]
  • Tower Guard
    #394
    Engem rohadtul zavar az elmosódás. Hogy lehet kikapcsolni?
  • grebber
    #393
    Új Red Faction az idei E3-on és legkésőbb jövő márciusban
  • Viktor99
    #392
    Ez ilyen házhozszállításos, vagy ad egy kódot amit például steambe belehet írni és hozzáadja a steames játékokhoz?
  • artschi2
    #391
    meg akarnám venni, de ezt írja fizetéskor:

    "Your transaction will require review by a Customer Service Agent. Please contact Customer Service for further information. We apologize for this inconvenience."

    ez mi a túró?
  • grebber
    #390
    ~2800Ft most a game! Akciósan!
  • ricsa008
    #389
    üdv most akarom az újj gépre felrakni és azt írja hogy már fenn van
    mármint telepítés helyett a javítás,modosítás,eltávolitás jön be
    de az lehetetlen ez a gép nem is halott még a játékról
    mit csináljak?
  • MerlinW
    #388
    kb 3 alkalommal használtam csalást játékban, hiszen vagy jó ey játék és élvezem, vagy sz@r és kuka. Azonban van egy-két játék ami alapjában véve sz@r, de csalással élvezhető egy két eleme 1-2 órán át. Ilyen ez a játék is. A romboláson kívül semmi haszna. Közepes grafika, 0 játékélmény, 0 sztori, buta AI, stb. Ahogy írta bgabor, ökörködésnek jó.

    A másik, hogy mielőtt alsótagozatos módjára ítélkedsz mások felett, nézz magadba kicsit.
  • bgabor
    #387
    Akkor te valamit erősen félrenéztél.
    Trénerrel játszani mint az alsótagozatosok? Nagyon gáz.
  • kadgabor
    #386
    Ez a nem mozdul probléma nálam is fennáll, ha tud valaki valami megoldást akkor please írjon, mert így nem valami jó.....
  • amdopteron
    #385
    az előzőhöz hasonlóan én sem tudom írányítani az embert az egér jobra balra mozog de se ütés semmi más vki segítsen köszi halli
  • Dominorong
    #384
    hello.
    van egy kis gondom a játékkal.
    az első pályán rögtön a kezdésnél nem tudom iránítani az embert.
    pls help valaki.
    előre is thx.
  • PeeTeR
    #383
    a jatek mission resze egy katasztrofa de mega trainer -rel kb 2oran at pusztitottam a vilagot :D okorkodesnek jo :D
  • rcsaby
    #382
    Felbontást hol lehet állitani?
  • JackSparrow88
    #381
    thx, na végre segített vki vmit, vannak még jó emberek is...
  • balee4
    #380
    Meg kell venni, egy pajzsot (asszem, de már nem vagyok benne biztos :D), ami megvéd a radioaktivitás ellen.
  • JackSparrow88
    #379
    Na ehhez szóljon hozzá vki h most mi van akkor:
  • Yetyhunter
    #378
    heroes, a csövesnél csak fel kell sétálnod a walkerrel a csöveken és ettől összedőlnek. a hordódobálósnál meg van detonátoros bombád, annyi h rá kell dobálni a hordókra és amikor leesnek akkor kell felrobbantani. gondolkodni kéne...
  • JackSparrow88
    #377
    Na igen de akkor mégis h haladjak vele egyáltalán, ha a mellékküldiket nemtom megcsinálni az egyetlen főküldihez meg nem lehet odemenni mert még lezárt terület? Inkább arra kéne választ találnom h mért nem nyílik meg az a zóna már...
  • Shep
    #376
    Egyszerűen ha nem sikerül, nem kell megcsinálni őket.
  • Shep
    #375
    Hát számomra mindkettő gyengébb ettől, ezt végig élveztem azokat meg, Borderlandsot pl abba is hagytam idegesítő és unalmas. SWTFU bugos és a gombnyomkodós "átvezetőket" leszámítva egy teljesen középszerű akció játék, DMC pl fényévekkel jobb.
  • JackSparrow88
    #374
    Heló, vki segítene nekem, a lentebb írt problémámban?
    Mer ugye a kimaradt mellékküldik(amik nemtom mennyire fontosak a játék továbbhaladásához)megcsinálása szinte lehetetlen meg nem is értem őket: pl. az egyiknél rombold le a csöveket, de csak betontörő kalapácsot lehet használni illetve robotot amihez le kell menni a picsába de persze elég egy kis félrelépés és szépen lezuhanok a mélybe és akkor vége. Bár igaz már sikerült lejutnom ode de mégis h a jó édes anyjába romboljam le ha lőni és repülni sem tudok a gépezettel??? Vagy amikor ad pár hordót oszt azokat dobjam le a fenébe az épülethez amit meg kell semmisíteni de maguktól nem robbannak fel ugye mire meg már lőhetnék addigra meg már kb 2-3 száz méterre vannak onnan meg aligha sikerülhet eltalálnom, pláne h fegyvert nem is használhatok ilyenkor.Szal ez már annyira szánalmas h az csak na,pedig akár még jó játék is lehetne de sajnos rengeteg geci dolog lerontja az egészet, kár érte...
  • Maxtreme
    #373
    Detto. Nekem is itt a gépemen, de minek,. Elindítani sincs már kedvem.
  • xxxpaulxxx
    #372
    hát jah...
    Borderlands és Force unleashed 100szor jobb ennél:D
  • balee4
    #371
    Ugye? Az elején még nekem is bejött, de aztán rájöttem mennyire egysíkú és unalmas az egész. A fizika a nagy durr, többi átlagos, ezerszer látott játékelem.
  • xxxpaulxxx
    #370
    Nah jó... elhamarkodtam, tényleg igazad van Balee, nem nagy szám az egész:D