1949
  • macleody
    #1669
    Meg akartam nézni de 20kB/s-el jön lefelé, le is állítottam.
  • Vackor1024
    #1668
    Ezt szedtem le.
  • attila46
    #1667
    Miról beszéltek ..................???Eredeti gyári lemez!!
  • Dietrich
    #1666
    azért jó lenne tudni mit szedtél le..és honnan
  • Vackor1024
    #1665
    Igen, de kicsomgolva csak egy fájl. De lehet, hogy a GTR 2-s módba kell valahova tenni ?
  • Yeltzin
    #1664
    egy file-os mod nincs
    szerintem az egy tömörített file lesz
  • macleody
    #1663
    Próbáld meg a steam mappába. Steamapps, neved és oda valahova.
  • Yeltzin
    #1662
    rakd vissza az xp-t
  • attila46
    #1661
    hy


    windows7 van fent ,Xp alatt ment csont nélkül ful. grafon,de ez alatt akadozik a grafika..,Van tippetek mit tegyek?
    A race 07 el nincs gond!



    köszi
  • Vackor1024
    #1660
    Hali.

    Letöltöttem a FIA GT 2008 Modot, és csak egy fájl az egész, de nem tudom, hogy hova kell rakni. Online modban van telepítve, próbáltam Race07 mappába több helyre de nem látja.
  • simcompany
    #1659
    A "nem támogatja" az nem igaz, nem tudták megcsinálni, inkább ez az igazság.
  • Bijesz
    #1658
    Szia!

    A válasz a mod readme fájljában megtalálható.

    "Known issues (SimBin Fix Required):
    - Non-adjustable Final Rear Diff Ratio. The DTM Series use fixed gearbox ratios with 4 final diff ratios to choose from. GTR Evo doesn't support this being adjustable, so we have included default setups for both the Audi and Mercedes which are included in there own 7-zip file to go in your CarSetups folder located in your "My Documents". These can be loaded for the other makes via selecting either the Audi 2007 or Mercedes 2007 and loading and saving to the other manufacturer."


    Röviden arról szól, hogy a DTM szabály szerint 4 féle áttétel közül lehet választani, de a játék ezt nem támogatja ezért a mod készítők letiltották.
    Mellékeltek egy default_setups zip fájlt amiben mercedes és audi setup fájlok vannak különböző áttételekkel. Ezek küzül kellene bemásolni a kiválasztottat a játék könyvtárába.
    Fapados, de ez van.
  • pointer4
    #1657
    #1620
  • cheatman
    #1656
    Sziasztok!! Segítség kellene!! A GTR Evolution helyett a Race07 indul el! Mi lehet a probléma? Régebben működött, nagyon nincs kedvem újratelepíteni mert egy csomó mod van benne.
  • Yeltzin
    #1655
    ez semmire nem utal, csak arra, hogy két beszállító van

    megnéztem a weboldalukat, szerintem mindegyik váltóban cserélhetők a fogaskerekek

    hogy a szabály mit mond, azt nem tudom, de ha a DTM autókra keresel rá, mindenhol fix értéket adnak meg final drive-ra
  • simcompany
    #1654
    Ez csak arra nem utal, hogy pályánként, vagy egy idényre. Gyanítom hogy az áttételezést lehet variálni, ilyen teljesítménynél egyszerűen muszáj
  • mcmoha
    #1653
    Gearbox: In the DTM only two different gearboxdifferential units are permitted, which are produced by Hewland and X-trac.

    Forras.
  • pointer4
    #1652
    Akkor nem voltak alaposak a mód készítők :)
  • simcompany
    #1651
    lehet a valóságban állítani. szép is lenne ilyen high-end sorozatban nem lehetne. a fizikában kell átírni.
  • pointer4
    #1650
    Csak tippelek: lehet mert az igaziakban sem lehet áttételt állítani.
  • mcmoha
    #1649
    MX-5 kupa mod.:)
  • cyber
    #1648
    Sziasztok!
    Kérdezném valakitől hogy DTM módban a car setup-nál a váltó áttételeket miért nem lehet módosítani?
    Ez csak nálam lehet probléma vagy eleve hibás a DTM mod?
  • batihu
    #1647
    Sziasztok! Ha valakit érdekel,Bugatti Veyron mod NFS Shift-ből konvertálva:Bugatti
  • pointer4
    #1646
    Hát azt külön kell keresgélned, mert itt az alap verdákhoz van sok. Gyárilag a játékban, az online setup résznél nem biztos hogy van DTM feltöltve, de egy próbát megér.
  • cyber
    #1645
    Köszönöm!
    És azokat merre találom?
    Sajnos gugliban nem találok de az a baj hogy dtm mod hoz kellene nekem.
    Ha van tipp azt megköszönöm!
  • pointer4
    #1644
    Nem lehet. De van fennt, sok online setup.
  • cyber
    #1643
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy a GTR2 setup-k használhatók e a GTR EVOLUTION-höz, ha igen akkor azt miként lehet?
    A választ előre is köszönöm:
  • batihu
    #1642
    Köszi!
  • mcmoha
    #1641
    OK. Ha mar nem kell(mindenki latta akit erdekel) lehetne torolni a hozzaszolasomat.;)
  • gordon 24
    #1640
    Jaja! csak most azt nem tudom elérni hogy a szerverünk lássa mindet.

    Az 5 darabból Nem látja a sima Concept és a 850 est. Nem tudom miért pedig ugyan az van a gépemen meg a szerver gépen is.


    Egy a lényeg senki ne beszéljen illetve írjon erről ugy hogy egyértelmű legyen! Tehát csak körvonalakban beszéljünk róla:D

    Google meg ilyesmik ne találják meg a beszélgetést:D
  • mcmoha
    #1639
    A .bat file-nek igy kell kineznie:

    md c:\wtcced\decrypt
    c:\wtcced\find GameData -exec c:\wtcced\wtcced.exe -k volvo "{}" "c:\wtcced\decrypt\{}" ;
  • gordon 24
    #1638
    Neki álltam a 40 es bent van!

    Meg lehet csinálni, de kersetek rá a netten erre a kitre va egy forum ahol leirja a gyerek, hogy a WTCCED bat filének mit kell tartalmaznia. Mert az amit a readmeeből leszedsz nem csomagolja ki.
  • w77d
    #1637
    kormánnyal tolom XXD
  • bardocz
    #1636
    Lépked a billentyűn :D
  • w77d
    #1635
    mint a summáher XXD
  • LaszloLedzenyi
    #1634
    bagoly a szárnyaiddal hogy vezetsz? :D
  • pointer4
    #1633
    Gondolom úgy is akarsz játszani steamen, oda regeld be, és engedd hogy letöltse. Az mindent a jó helyre tesz.
  • w77d
    #1632
    hali! Meg van eredetiben a race on is és ma megvettem a gtr evot is (kiegészítő lemez,l nem az ami tartalmazza a race 07-et. Install után elindítva nem tudtam elérni a race on kocsikat csak a pályákat, ezért megint installáltam a race ont. Most végre megvannak a race on kocsik, de a gtr evo gépekt nem látom, viszont a gtr pályák ott vannak, meg a menü alján a verziószámnál is ez van: race on, stcc, gtr evo...
  • batihu
    #1631
    Köszi, majd ha sok időm lesz kipróbálom!
  • mcmoha
    #1630
    Kozben talaltam valamit. Itt van egy konverzson kit. Ha van kedved szorakozni akkor ennek a segitsegevel megcsinalhatod magadnak.;)