1949
  • BladeW
    #749
    Na hatha a konzolosoknak is lesz vegre egy autoszimulatoruk
  • GPx8
    #748
    Az STCC-ről beszéltünk (PC), hogy megéri-e?! Szvsz. a Svédek megveszik.
  • symbol
    #747
    hát jah:)link
  • GPx8
    #746
    xbox?
  • Ginger17
    #745
    Köszi!
  • symbol
    #744
    hát nemtom, az iRacinges felhasználók számát elnézve én sem vagyok abban biztos, hogy megéri az STCC...
    értem én hogy xbox meg anyámkinja, de ha fizikailag és játékmenetileg semmi újat nem tudnak nyújtani legalább grafikusan, játékélményileg tegyenek a dolgokért. azt az xboxos grafikát a mai pc-k tömkelege is hozza, lásd GRID. érthetetlen.
  • sziszi86
    #743
    Új GTR2 amatőr liga indul a jövőhéten. Ugyan a weblap félkész állapotú, ám a regisztráció üzemel : http://www.gtr2masters.cwi.hu
    Jelentkezzetek mielőbb! Okt.6 indulás. futamok hetente estéként 22órakor.
    Mi határokon autózunk!
  • Alexease
    #742
    rFactor_HDR.zip
  • Ginger17
    #741
    @Alex!

    Feltöltenéd valahova a saját "enbseries.ini" fájlodat? Ez olyan élvezhetőnek tűnik.

    Megköszönném.
  • GPx8
    #740
    Biztos, hogy többen mint itt és az is biztos, hogy ott inkább megveszik mint itt... :)
  • arty
    #739
    mennyien szimeznek Svédben, akik meg is veszik? én el nem tudom képzelni, hogyan érheti ez meg...
  • GPx8
    #738
    Nem biztos, mert ha Svédországban, pl. így szívesebben megveszik a Race07-et és el tudnak adni belőle rendesen, akkor már megérte.
  • pointer4
    #737
    Pedig ottvan egy ideje, de csak a demo húzható :)
  • BladeW
    #736
    Hat szerintem hiba volt uzletileg kb 1 honapon belul kihozni ket fizetos kieget. Es az STCC-t az sem erositi h gyakorlatilag egy race07 mas kontosben. GTR Evoban legalabb mas autok vannak.
  • GPx8
    #735
    Azért ha valaki találkozik STCC autókkal, pályákkal, az szóljon! ;)
  • blory
    #734
    De mar ket hete megvan jelenve, kezd sok lenni ugy nez ki ez a sok race07 varialas, mar nem buknak annyira az uj dolgokra.
  • BladeW
    #733
    O rly? Steamen se lattam nem tudtam rola
  • GPx8
    #732
    Minek? Az autók meg a pályák úgyis átjönnek...
  • blory
    #731
    S meg nem torte fel senki letezik ? Ennyire nem erdekli az embereket?
  • Alexease
    #730
    Az STCC 2 hete megjelent (a dobozos, Svedek es kornyeke)...
  • BladeW
    #729
    Felrakod az online verziot, multiplayer menubem internet gamesra kattintasz.
  • BladeW
    #728
    Hmm hmm most lattam egy STCC servert unknown class unknown track kiirassal Vajon csak tesztelik még kiadas elott, vagy lemaradtam valamirol?
  • akaaka
    #727
    Hali!
    Hogy lehet online játszani a játékkal????
  • Yeltzin
    #726
    Hali!

    Indítottunk egy kis ingyenes hotlap bajnokságot az utcai autókkal. Ha valakit érdekel, csak kukkantson a weblapra. Mindenki szeretettel várunk!

    Street Kings time trial bajnokság
  • arty
    #725
    félhivatalosan is jolenne :)

    ha mondjuk egy mod nem csak annyit jelentene, h pályák+kocsik, hanem a 'karrierfájl' is át lenne téve az uj engine alá - tudom, h ennél egyedibb pl a GTL játékmenete/karrierje, semmint könnyen átültethető lenne gtr_e alá... pusztán elméletben értettem.

    nyáron havernál GTL-eztem, alig birtam abbahagyni. sajnos a momo-m pedálbugos és anno pár verseny után abbahagytam, azota se nagyon került elő a kormány - egy fejlesztett isi engines GTL indok lenne rá, h megprobáljam megjavitani :)) (vszeg végleg tönkrevágom)
  • Alexease
    #724
    Nem is lesz;)
    A jogok miatt eleve szinte lehetettlen (hivatalosan is) osszefesulni oket;)
  • arty
    #723
    thx

    akkor nincs ultimate játék :)
  • Alexease
    #722
    Csak konvert, es csak autok. Ennyi;)
  • pointer4
    #721
    Erra van ott az rFactor :D
    De ott is cska az autok vannak meg, GTL szerverhez GTL kell.
  • Panther
    #720
    Nem tudsz. Teljesen más fájlrendszer, fájlstruktúra, az eredeti GTL szervereket sem láthatod EVO alól.
  • Encore
    #719
    Az eredeti megvan, csak már annyi szim van a gépen, jó lenne ha amit csak lehet beleépítenének az evolution-be és akkor egy helyen lennének. :D Mégegy hülye kérdés: Ha mondjuk van egy konverzió, mondjuk épp a GTL GTRE alá, akkor ha a GTRE verziót indítom, fel tudok csatlakozni eredeti GTL szerverekhez? Gondolom nem, de hátha...
  • arty
    #718
    engem az érdekelne, h a rendes karrier is játszhato vagy csak lehet használni a pályákat/kocsikat körözésre ? :) lehet h naiv vagyok persze :))
  • Alexease
    #717
    Nem. Mint lathatod, eddig csak 3 csomag jelent meg, az alap file-okkal es 1 kategoriaval (GTC65). A masik ketto talan kesobb vagy soha;)

    Az eredetit vagy az rFactoros verziot erdemes hasznalni, az zsir profi!
  • Encore
    #716
    Ez teljes GTL konverzió?
  • Game Hunter
    #715
    Már letölthető a (GTL Mod Part 1 - Shared files, GTL Mod Part 2 - GTC-65 Sounds, GTL Mod Part 3 - GTC-65 Cars) www.nogripracing.com-ról!:)
  • BladeW
    #714
    Majd felrakják máshová a nogripen nem engedelyezett modokat oszt' viszontlatasra
  • pointer4
    #713
    Sűllyed a hajó :D

    "Forward conversions of original game content from older games to the latest releases are allowed (eg. GTL -> GTR Evo)"
    Akkor most elvileg Mojo66 munkájával nincs baj, Írta is, hogy "What in your opinion is better for SimBin: a customer who buys GTL for $5, or a customer who buys Evo for $30 ? Think about it." itt , amiben igaza is van :D
  • blory
    #712
    Ezek szerint ilyen konverteket nem fogunk a Nogriprol leszedni ezutan :(


    Today we are introducing some revised site rules, firstly
    Uploading Rules

    * Conversions of original game content between competing game titles are not allowed (eg. GTR -> rFactor)
    * Backwards conversions of original game content from the latest releases to older games by the same maker are not allowed (eg. GTR Evo -> GTR2)
    * Forward conversions of original game content from older games to the latest releases are allowed (eg. GTL -> GTR Evo)
    * Scratch built content by modders is allowed (shoudl be obvious but someone will ask)
    * Taking the work of another modder, making very small changes then releasing it as your own is not allowed, whether its across games or not.




    To go with the new uploading rules are some new
    Forum Rules

    * No posting links to game addons that we would not allow here (this includes indirect links to sites that host them)
    * No hinting you have the links and will PM them to people
    * No begging for said links to be PM'd to yourself
    * No adding links to said downloads or sites that host them in your signature or other part of your user profile



    These new rules also apply to any previous file uploads and to older forum topics / posts / user signatures etc. If you have previously posted any file or link which contravenes these new rules, no action will be taken other than to remove the offending item - this will be happening over the next days..



    And a reminder of some current rules

    * No spamming/trolling/flaming.
    * No personal attacks on other members.
    * No rude/abusive usernames, keep it clean or expect your account to get deleted.


    It's apparent from skimming the forums that too much leeway has been given by the staff, and quite a few people need a kick up the backside to remind them that this isn't a free for all.
  • blory
    #711
    Akkor nemsokara biztos lesz GTR E ala is csak a Nogrip beszigoritott erosen nemreg talan azert vetek le a GTL modot is ?
  • GPx8
    #710
    Demo már van. (Steam)