1949
  • pointer4
    #789
    Látom nem bírtad csak úgy setétségben hagyni, elgyengült a szíved :D
  • N o N a m e
    #788
    dupla rétegű dvdre felfér.
  • Alexease
    #787
    Osszecsomagolod 1 nagy ZIP-be (tomorites nelkul), aztan TotalCommander FILE/Split File.
  • Alexease
    #786
    A TotalCommanerben Space-szel kijelolsz a programbol 3.5 GByte-ot (kb a fele) es azt F8-al letorlod. Igy ra fog ferni 1 DVD-re is.
  • pointer4
    #785
  • Attila889
    #784
    Sziasztok.Azzal a kéréssel fordulok hozzátok hogy ugyebár 7 GB-s a gamma,ezt hogy szedhetem ketté hogy 2 DVD-s legyen?Mert nem nagyon értek hozzá....annyit tudok hogy total commanderrel kell....
    Kérlek segítsetek!Nagyon fontos lenne :)
  • BladeW
    #783
    Koszi, allitottam a kerekdolest is, de vegulis az hozott atuto megoldast hogy a kereknyomast csokentettem (egyebkent nagy nyomasu gumival mindig a bealitott ertek ala sullyedt) plusz a hatsoszarnyat is lejebb vettem, igy jobban csuszik az elejen, de a csuszas miatt jobban is melegszik a gumi, es a melegebb gumi jobban tapad
  • Panther
    #782
    Így látatlanban: nagyobb kerékdőlés, fékerőt lehet hátrébb állítani, hogy a hátsó kerekeket fékezd meg jobban, több stabilizátor rúd hátra, de ebben az esetben figyelni kell az elsőre is, nehogy túlkormányzott legyen az autó (persze hátsókerékmeghajtású autónál).
  • BladeW
    #781
    Nincs valakinek jo beallitasa honda 2007 Brno07 -es palyara? Vagy az is jo lenne ha valami setup guru segitene, egyszeruen nem melegednek normalisan a hatso gumijaim, mit lehetne tenni?
  • Panther
    #780
    Üdv emberek,

    Nem indulna velem valaki a RaceConnect-en GTR Evolution versenyeken? Egy nagyon rendes társaság, csak gondoltam a sok angol, meg skandináv mellett elkelne egy-két magyar fickó is.

    Itt a honlapjuk címe, sok versenyük van, jól bonyolítják őket:

    Race Connect Home Page

    GTR Evo tekintetében én a GT Pro Cup-ra és a KHL Trophy-ra jelentkeztem. Remélem lesz még innen is valaki.....
  • BladeW
    #779
    Koszonom a tanacsokat, nezegettem teszteket es arra jutottam h a procim valszeg nem hajtja ki a 4850-et ami dragabb, mint a 9800GT.
  • pointer4
    #778
    Uggyan DX10, már DX 11 re várunk :D
  • Streetwarrior
    #777
    Amilyen felbontást max. a TFT-m tud, ami 1280x1024, semmi különbség nincs a 4850 meg eközött a tesztek szerint. A TFT-met meg nem akarom lecserélni. Egyébként nagyobb monitorral és egy erősebb procival (jelenleg 4800+) valószínű én is rászántam volna azt a plusz 5 ezret.

    Válassz kedvedre BladeW, a 8600GT-nél kb. 3x-szor gyorsabb a 9800GT. Nagyon érezni fogod különbséget. A GRID a fenn említett felbontáson, minden High-ra meg Ultrára tolva 16x-szoros AA-val kb. 30 Fps-t megy +/- 2. Doom3-ban tudok konkrét FPS-t mondani 4x AA, Ultra, 1280x1024 - 135,6. Mérd le neked mennyi.

    Ha hosszabb tévra tervezel akkor egyébként a 4850-et vedd, de csak akkor ha DX10-zel és magas felbontáson akarsz játszani.
  • Solt
    #776
    Mivel még csak véletlenül sem szeretnék egy ATI kontra NV vitát, ezért azt javaslom vétel előtt nézz szét alaposan. Szigorúan a magánvéleményem szerint, jelenleg nem szabad NV-t venni...
  • BladeW
    #775
    Dejo enis pont 8600GT-rol akarok valtani 9800GT-re... Mondjuk nekem eleg az 1024x768, CRT-n nyomom.
  • Streetwarrior
    #774
    Hát sajnos a 175-ös, kártyával adott, driverrel sincs változás. Az alá viszont már nem mehetek, mert akkor szimplán még nem létezett ez a kártya. Hát azt hiszem kénytelen vagyok 1024x768-ban játszani.

    Azért köszönöm a tippet...
  • Streetwarrior
    #773
    Igen frissítettem a DX-et. Köszönöm a tippet, megpróbálkozom vele.
  • Solt
    #772
    Próbáld csak ki másik driver-el!

    Uninstall

    Újraindít csökkentett módban

    Driver cleaner-el leszed minden maradék

    Új driver felrak...

    Mennie kell...
  • pointer4
    #771
    DirectX -et frissítettél?, ezen kívül kevés használható ötletem lenne a Driveren kívül. Esetleg Beta-próba, alaplapi chipset driver fenntvan ?
  • Streetwarrior
    #770
    Ja és persze a legújabb nvidia driver van fenn, ami kb. másfél hete jelent meg. De ha visszatérek a 169-re, akkor félek nem tudom fullon használni a kártyát.
  • Streetwarrior
    #769
    Hi everyone!

    Megvettem az eredeti játékot és akadt vele egy kis probléma:

    Hiába állítom be a grafika felbontását a külső konfigurálóval, semmi haszna, mindig 1024x768 marad. Múlt héten cseréltem a videokártyámat 8600GT-ről 9800GT-re, azóta csinálja ezt. A kártyának semmi baja Clear Sky minden maxra tolva röccenés nélkül. Raktam fel új rendszert miután beszereltem a kártyát és XP-t használok, tehát nem a DX10 zavar be.

    Valami ötlet?
    U.I.: GT Legends-el ugyanez van...
  • Willi Betz
    #768
    Akkor leszedem azt és megnézem hátha jó.
  • pointer4
    #767
    Na igen csak az a vicces, hogy a race07 VLM-es nordschliefe nem csinál ilyet, és - lehet mert azt láttam előbb - a VLM'Nord jobban is tetszik.
  • Willi Betz
    #766
    Ez is elég durva festés:)

  • Willi Betz
    #765
    Nord-on érdekes mód nekem is néha akadozik,bár nekem egy autóval is:D
    Gépem nem egy atomerőmű,ugy látszik túl nagy a pálya és nem tudja beolvasni vagy nem tudom.
  • pointer4
    #764
    Pöpec :D
    Tegnap kicsit berágtam a játékra, indítottam valamelyik GT kategóriába játékot (Corvette). Nordschliefe, 24 auto. Na most egymás után 3 alkalommal is szétfagy restartnál (még a steam is elhal). Más autoval persze nem csinálja..... illetve 20 autóval valmaiért megáll a játék pár másodpercre néha, azután minden oké, megy tovább.
    Az elején race07 el is voltak ilyen bajok, most megint kezdik....
  • Willi Betz
    #763
    Végre egy reális skin:

  • pointer4
    #762
    Jaa, és a part1-2 nek is 1.1 verziója van :)
  • Alexease
    #761
    Alexease, de masik programmal:)
  • Zozi6403
    #760
    És milyen néven.az enyém zozi315 a demón,és késöbb is ez lesz.
  • Alexease
    #759
    Szoktam:) Ma 5 online versenyem volt, tegnap 3.
  • Zozi6403
    #758
    Te szoktál jétszani is(net),vagy csak fórumozol?
  • Alexease
    #757
    A NoGripRacing site-ra ismet felkerult a GTL MOD elso 3 darabja, plusz a '76-os autok.
  • pointer4
    #756

    Remélem nincs :D
    Biztos sokat repszimeztél onnan maradhatott meg ez a marha szokás.
  • jui
    #755
    Ebbe nincsen robot pilota mint a GTR 2-ben?
  • bardocz
    #754
    Fú,ez jónak tűnik.
  • arty
    #753
    2008 !!! :PPP
  • Willi Betz
    #752
    Erről a játékról van valahol egy autólista,mert megvenném a GT4 mellé?
  • lac coo
    #751
    Enthusia ....
    Majd jön Ingy és kaptok ...! :)))
  • arty
    #750
    nem lesz: arányaiban sokkal kevesebb embernek van a konzolhoz kormánya, tehát öngyilkosság lenne igazi szimet kiadni, vszeg öszvérmegoldás lesz, mint a Forza, azaz kontrollerrel is el lehet terelgetni a kocsit szépen :)

    GPx8: szvsz sose tudjuk meg h megérte-e az SCTT :)