1949
  • pointer4
    #709
    nu, nu :D várom :)

    tisztelettel :)
  • blory
    #708
    Mar megjelent az STCC ?
  • GPx8
    #707
    Még egy kérdés: STCC autókat, pályákat be lehet rakni a GTR-E alá???
  • GPx8
    #706
    Sziasztok. A GTR-E -hez csak autófestéseket találtam vannak úja autók is? Pl. Vectra?
  • Alexease
    #705
    Csak az elso 3 reszkerult fel, utana torltek, toroltettek. Nekem meg van (Shared, GTC65 Sounds, GTC65 Cars, ~200MByte), holnap ha lesz szabad net-ido feltoltom.
  • Game Hunter
    #704
    Amennyire időm engedte, én keresgéltem a neten a GTL MOD után, de eddig még nem találtam meg! Lehet, hogy csak akkor a www.nogripracing.com-ra tették fel, de elég hamar leszedték az oldalról.
  • pointer4
    #703
    Nem sikerült senkinek se letükrözni ? :)
    Vagy eleve fel se tudta rakni Mojo66? Mert valamelyik forumban írta, hogy 2x-3x kezdett neki a gyenge netje miatt.
  • GPx8
    #702
  • LaszloLedzenyi
    #701
    de jutubra is feltöltöd remélem mert nekem nincsen kajakom
  • ChuckyHUN
    #700
    Valami hatlmas ez a játék:)
    Kajakra fogok csinálni egy vidit ahogy nordon megyek f3000el akkor ISTENKIRÁÉYL!!:D(g25 user)
  • Danecay
    #699
    Lassan lehetne indítani egy gtrevolutioncentral nevű portált is
  • Game Hunter
    #698
    Gondoltam, de csak úgy írtam!:) Ahelyett, hogy engem szekálsz, inkább ha neked megvan, akkor feltehetted volna!:D
  • Alexease
    #697
    Szerintem, mar az en hozzaszolasombol is megertette:)
  • Game Hunter
    #696
    leszették= leszedték!
  • Game Hunter
    #695
    Sajna leszették!:(
  • Alexease
    #694
    Most mar sehol, leszedtek:)
  • blory
    #693
    Ez a jatek egyre jobb lesz ha megjelenik az az F1 mod is minden benne lesz :)
    A Nogripen hol lehet letolteni a GTL Mod-ot mer nem latom a GTR E letoltesek kozt ?
  • Alexease
    #692
    Ha mar lehet boviteni a programot hivatalosan, akkor hajra:) GTL MOD, tobb lepesben jelenik meg, eddig 3 csomagot adtak ki (Shared, GTC65 Sounds, GTC65 Cars). http://www.nogripracing.com/




  • Danecay
    #691
    Úgy látom, hogy a 2 videó beszúrása nem igazán jött össze, nem tudom miért, de akkor legalább link formájában beszúrom azokat:

    GTR Evolution MMG F1 BETA

    Grand Turismo 5 F1 Prologue
  • Danecay
    #690
    A fenébe lekéstem. Ugyan ezt akartam én is mondani, írni, a tegnapi nap, csak már nem volt rá időm, mert indultam melózni. Hát igen maga a sebességváltás animációja csak fokozná a feeling-et, de ez az alap játékból átültetett animáció, az F1-es verdáknak nem igazán megfelelő. Remélem sikerül az MMG-s srácoknak megoldaniuk a dolgot, már ha így összedolgoznak a SimBim-el még ha fű alatt is, a boxlegénység animációjáról nem is beszélve, a dinamikusan változó időjárás pedig maga megváltás :), de ITTEN VAGYON MEGÍRVA hogy miért is gondolkodnak a srácok a GTR Evolution-ban. Visszatérve a pilótaanimációhoz, BETA verzióban egyelőre így néz ki:




    De örülnék neki hogy ha valami hasonlót ki tudnának belőle hozni mint amit a Grand Turismo 5 F1-es Prologue-ban láthattunk, szóval valami ilyesmit:




    ÁMEN!
  • Amcir
    #689
    remélem egy sim-et kapunk:) Ja valaki az expasion pack magyar megjelenéséről tud valamit?
  • Alexease
    #688
    Mostanaban mar cockpit is van benne;) Es eleg jo. Sot meg az auto is eleg jol megy, bar a szimtol meg messze van:D
  • avcom
    #687
    azért, mert amikor utoljára Codemasters játékot láttam, akkor még tükör sem volt benne :P

    [/off]
  • lac coo
    #686
    Nemá.... Hát miért nem reménykedsz, hogy egy félig-meddig szimulátort kapsz !? :DDD
  • avcom
    #685
    hát csak ott nem érdekel :D
  • Alexease
    #684
    Olyanok talan, majd a Codemasters verzioban lesznek;)
  • avcom
    #683
    az viszont jópofa lenne, ha csavargatná a fékerő-elosztót meg a fordulatszám kapcsolókat stb :)
  • Game Hunter
    #682
    Jó estét mindenkinek!:) Ha a GTR Evolution Offline-t telepítem, akkor ahhoz nincs patch? Mert én sehol nem látom, ahonnan le lehetne tölteni!
  • Alexease
    #681
    Ugy nez ki jovore a Formula1-et ismet nehezitik, es H-Pattern lesz az autokban;) Csak kicsit kapkodni kell majd;P
  • lac coo
    #680
    MMG F1 BMW videon mekkora már, hogy lenyúl váltani a pilóta :))))
    Gondolom át lesz majd az irva, készül hozzá új animáció ...
  • Alexease
    #679
    Mit szeretnel modositani?:)
    Mivel a PLR a szemelyes beallitasokat tartalmazza, nem sok ertelme van cserelgetni.
  • csaba90
    #678
    sziasztok! Valaki tud a játékhoz plr módosításokat? előre is köszi.
  • Zozi6403
    #677
    Inkább vegyél egy angol-m. szótárt,legalább egykilós legyen ,abban már aránylag" megtalálsz minden szót,és útána kiröhögöd a magyarítást.
  • bardocz
    #676
    Baszki,ezt kifelejtettem.Milyen bonyolult dolgok vannak még benne?Jah megvan,finish race az a verseny vége,hiába nyomod utána.
  • Szabi1991
    #675
    jó hozzá a Race07 magyarítása ;)

    link
  • LaszloLedzenyi
    #674
    LOL
  • pointer4
    #673
    Igen és a Lap a kört jelenti, a Speed meg a sebességet.
  • pointer4
    #672
    576 van pl még előjegyzés sincs mikor jön. Most kérdeztem.
  • bardocz
    #671
    Start game:elindul a játék,exit:kilépsz belőle.
  • dupcsik
    #670
    szasztok! tude valaki magyarítást a gtr evolution-hoz,mert nekem az
    angol van meg irjatok! üdv:dupcsik