1196
illuminált állapotban szép az élet :)
  • zolo
    #996
    Asztal alatt töltés és no problem :DDD Tequilával többször, meg borral is ment a dolog :DDDD
  • Rockynhooo
    #995
    be is jutottunk mert volt elrejtve még táskába , aztán két haverom kitöltötte mindig pohárba dugiba, 3. haver meg leszarta aztá gyors lemarták és végleg elkültek... megyünk lefele és haverom ilyen aranyos fejjel rámnéz: "lehet ki kellett vna tölteni pohárba.." mondom lehet.. A_S:D_A:SD_A:D
  • hunbasser
    #994
    azigen... nem voltatok cinkek akkor,ááá :D
  • Rockynhooo
    #993
    "étterembe is rántott hússal jártok?" hangzott el a kérdés mikor tök természetesnek hittük hogy dobozos sörrel münk be egy helyre xd
  • nandorb
    #992
    szasz dogfish:D
  • dogfish
    #991
    lelekben veled :)
  • nandorb
    #990
    majd meglatom,mert en ellege gyorsan leszoktam hajtani az italt
  • hunbasser
    #989
    az fasza lesz :DDDDDDdddddd
  • nandorb
    #988
    en ma befogok baszni aztan holnap delutan suli megint.....
    majd messelek hogy telt az sg-en ha meguszom bunti pont nelkul akkor naon jo lesz:D
  • Rockynhooo
    #987
    grat :) én ma 3-4-5 sört iszok haverokkal.
  • Picizöldfül
    #986
    sikerült ma a Rutin(járműkezelési vizsgám)!! Ma tuti K.O...rem lesz beszámolóm:D
  • Rockynhooo
    #985
    ilyen ez... én most voltam egy feszten , 4 nap alatt 3an akartak megverni... de aztá egyikből se lett semmi.. csak egy söröm bánta me mikor havert meglegyintették akkor kiverte csávo a kezemből :S
    másnap meg egy 14 éves punk gyerek akart megverni de hát azt kiröhögtem :D
  • gibson9
    #984
    ON: Múltkor, amikor részeg voltam (tegnap este, ma hajnal :D) belénk kötött egy "túrista" úgy hogy egy szót nem szóltunk neki. Kérdezte hogy mit szólunk be neki, meghogy egyedül lever minket. Egyébként a mellkasomig ért a srác és még mondta is hogy 16 éves, de lezúz :D Meg hogy menjünk be vele a sötétbe és, akkor megöl XD Jól kiröhögtük a szerencsétlent, de aztán jöttek a 2 ajtós szekrény haverjaik, és már ők is megakartak verni :D Na aztán végül elmentünk, mert nem akartunk már balhézni. Meg valószínűleg már mi húztuk volna a rövidebbet így hogy megsokasodtak.
  • gibson9
    #983
    Tényleg így van... Én amikor szakítottam a 2 éves kapcsolatommal, akkor 2-3 hétig sírt nekem telón, hogy mennyire szeret és visszaakar kapni, meghogy örökre vár rám.. -.- hát 3 hét után megkúratta magát az előző párjával, de persze a srácnak csak ennyire kellett exnőm. Aztán már megint én kellettem neki :D 4 hónapos "szünet" után újra összejöttünk, de csak 3 hétig tartott :D Csak a megszokás miatt jöttünk megint össze.
    Ha valami elromlik, azon már az esetek többségében nem lehet segíteni.
  • offkorz
    #982
    ez ígyvan
  • Mor3llo
    #981

    Mellesleg azt mondják, ami egyszer nem működött, az máskor sem fog.
  • pinnacle
    #980
    dugott egyet kettőt, rájött, hogy mégis te kellenél, rajtad áll, hogy visszafogadod vagy sem:)
  • Picizöldfül
    #979
    mondjuk tegnap eléggé szétcsaptam magam.. sok "zöld" és pia társaságában.. volt róka is..szar vót:S:D
  • Picizöldfül
    #978
    szerintetek?
  • Picizöldfül
    #977
    1 hete egy hogy vége lett a bnőmmel,találtam mást, sokat buliztam,barátaim segítettek tök nem volt az eszembe..aztán jött egy csaj,az szó szerint megerőszakolt:D de nem élveztem úgy az egészet ahogy kellett volna...és most a volt bnőm hív hogy jólenne beszélni( ő dobott ki..)
  • dogfish
    #976
    22-en jottem vissza :c

    de ugy tunik, h szeptembertol otthon maradok. a lakast sikerulkt elintezni, mar csak fix, vagy felig fix melo kell :)
  • Timikecuncika
    #975
    Dunára le,haverok lenn, tűz égett, pia töménytelen mennyiségben. Hogy hogyan voltam képes feljönni a Dunáról magam sem tudom, viszont kerültünk egy nagyot... reggel észreveszem bugyim sehol. Párom horkol. Anyám elküld boltba, sétálok, szédülök... út szélén ott hever a bugyim. Gondolkozok. A buli jó volt, biztos a szex is ... :D
  • whiskeyman
    #974
    há' Dogfish koma, Bp-n tartózkodsz-e? Mikor iszunk már egy jóat?
  • Brolly
    #973
    hát nekem tegnap szokásos full volt, ami érdekes, az az hogy elhagytam a kib telefonomat:@ oylan hajnal 1-2 között eljöttünk lementünk a helytől olyan 150 méterre lévő pincénkbe, szívtunk bort, aztán attól tovább még vagy 100 méter suli alatt voltunk nem sokáig legalábbis én nem, esés a farmeromon lévő foltból ítélve volt, pedig nagyon nem emlékszem rá, mindegy, ma nézem nincs meg, visszamentem nézegettem csörgettem, egy jó pár ideig kicsöngött, de vagy a 20. hívás után már nem kapcsolható...:@ ja és ma búcsú volt ott ahol voltunk tegnap az a legdurvább, hogy haver is elhagyta a telóját neki is kicsörgöt és ő se találta, pedig nem nagy búcsú és végigmentem csörgetve de kuss volt szóval jó kérdés, nah egy mínusz, de még mtuer hátra van, örülni fog..:/
  • dogfish
    #972
    nekem nem sikerult, csak a fejfajas... olcso vodka :cc
  • Rockynhooo
    #971
    én tegnap lájt , de majd ma extra xd
  • Mor3llo
    #970
    btw, csúnyán be is basztam
  • Rockynhooo
    #969
    akkor már 3an vunk :D
  • Mor3llo
    #968
    csatlakozom :)
  • dogfish
    #967
    btw, ma csunyan be fogok baszni :D
  • dogfish
    #966
    decemberig eselytelen, de thx :)
  • extramagascsaj
    #965
    megértelek
    hát remélem hamarosan lesz benne részed
  • dogfish
    #964
    aaaa, nekem ugy nem kell
    rauntam mar arra, hogy "gyere baba, mokazzunk egy jot"...

    par hete megertettem, hogy mi a kulonbseg szex es szex kozott, azota csak szerelmbol csinalom / csinalnam :)
  • extramagascsaj
    #963
    ezen könnyen lehet segíteni...kapj el vmi leányt egy bárban...
  • dogfish
    #962
    en mar azt sem tudom, hogyan kell :)
  • extramagascsaj
    #961
    és milyen jó is az
  • dogfish
    #960
    az csak 21 folott ajanlott :D
  • whiskeyman
    #959
    hívd fel és csapjatok egy szakítás utáni szexcsatát :)
  • Scottt
    #958
    Házibulej.
    Uff,mászni nem tudatm.
    Behánytam fürdőszobába[csap,csapalá,csapmellé,csapköré,kádba,mellé,köré]
    Tnap úgykisuvickoltuk haverom házát 4en maradtunka 20főből akik nem hagytuk ott..
    De mi rendet raktunk,tisztább lett a lakás mint mielőtt szülők elm,entek:D
  • Bandee1987
    #957
    17 long island??? az igen