1196
illuminált állapotban szép az élet :)
  • offkorz
    #956
    szar az egész :DSA:DS:
  • offkorz
    #955
    néha jobb ha meggyűlölöd,bár,nemmindig megy ez.:|
  • Rockynhooo
    #954

    legszarabb...
  • pinnacle
    #953
    én inkább gyorsba meggyűlőltem:S

    aztán most két érzés megy:

    - GYŰLŐLÖM
    - SZERETEM
    szal kurvaszar:D
  • offkorz
    #952
    könyebb hogyha találsz valami új kiszemeltet akiért küzdeni kell,meg nagyon érdekel és akkor nem foglalkozol a volt nővel ennyi.inni nemjobb rá meg ilyenek
  • Rockynhooo
    #951
    2 hete még én is így voltam h nem kell más csak ő csak ő... aztá jött egy kavarás egy csajjal új kiszemelt stb és már nem is bojgat.. bár egy ideig télleg nagyon gané :|
  • pinnacle
    #950
    háháhá:(

    nah akkor már ketten vagyunk:S

    én ittam rá
    nemjobb:D buliztam nemjobb:S faszomivan:S
  • Rockynhooo
    #949
    én is mindig így voltam ezzel meg vok is, aztá mindig jön vki más akire ha elkezdessz hajtani akkor már nem fog érdekelni az előző...
    amúgy pia nem old meg semmit de azé verjél rá egy 10 sört
  • ThisZip
    #948
    Valamelyik filmben volt az, hogy a nők olyanok mint a villamos, ha elmegy az egyik jön a másik!

    ajánlom, h menj haverokkal sörözni, vagy buliba, és tombold ki magad! ;)
  • Picizöldfül
    #947
    és nincs kedvem inni se rá:(
  • Picizöldfül
    #946
    vége lett bnőmmel a kapcsolatom,akit a legjobban szerettem,és szeretem a mai napig is..:((((
  • Mor3llo
    #945
  • ThisZip
    #944
    hideg tej legjobb ellenszer másnaposság ellen
  • Rockynhooo
    #943
    akkor yo buli vot :D én csak 6 sört ittam meg 3 páleszt de yo vot xd aztá hazaértem liter tejet lenyomtam így aránylag most yol vok.
  • dogfish
    #942
    thx

    fuu paszmek, depekurtam... 17 long island osszesen, plusz weed, meg egetett is volt boven. most meg faj a fejem, de nem baj, amint kitisztul a kep meselek
  • whiskeyman
    #941
    heyyy...HBD

    mikor iszunk?
  • dogfish
    #940
    thx (:
  • Scottt
    #939
    HBD
  • dogfish
    #938
    szulinapom :P
  • LaszloLedzenyi
    #937
    LOL
  • ThisZip
    #936
    hopp nemszóltam, felraktam vmiféle Java programot és eléggé elk*rta a gépemet, mostmár a vonal helyett látom a smile-t....
  • toysoldier
    #935
    milyen vonal? :|
  • Csesza
    #934
    2 osztálytársam is volt, azt mondták jó volt, de nekik ez volt eddig a leglightosabb tábor, mert az előző 2 tatai tábor az mindent visz :D
  • ThisZip
    #933
    mi a fene ez a függőleges kék vonal, amit annyian kezdtek el használni????
  • toysoldier
    #932


    miért mi lesz? :)
  • dogfish
    #931
    en ma leszek, az tutko :D
  • toysoldier
    #930
    még nem voltam részeg
  • zolo
    #929
    Az egész terület legsarkában található a sportpálya, és amellett van ez az új rész.
  • zolo
    #928
    Jah :DD Aszitettem a Challenge parkról volt szó :$

    Bicó...Volt Bicófalva vagy mi.. 2 nap, és jöttek bmx-esek ezerrel. Elég jól nyomták.
    A pool, hát méretet nemtok mondani mekkora, elég mész, backflipet tudtak kifelejövet csinálni belőle. Egyik végén jó magas fal, amire fölteszik a biciklit. Szakszerűen nemtok írni róla, mert nemvagyok benne abban a világban. Elég szépen csinálták a versenyzők.
  • Rockynhooo
    #927
    én arra gondolok ahova most épült a pool :)
  • bardocz
    #926
    De ez nem a biciklipálya nem?
  • Rockynhooo
    #925
    értem. bár az én haverjaim a bico park miatt voltak :) de biztos yo móka :) egyszer megérné kiprobálni nekem is.
  • zolo
    #924
    Aha, tanárunk leszervezte, kipróbáltuk. Fákra kifeszített drótkötelek, pallók, fahidak, falmászás szerű falak, hordók, miegymás, elég hosszú. Felnőttek számára 6 pálya van, amit célszerű sorban csinálni. Elején "tutorial", megmutatják hogy működik a karabíner, hogy kell menni a pályán hogy ne ess le(elég magasan van a fákon a pálya), és mikor ezzel végeztél, onnantól mérik az időt.
    1. óra 2500 Ft, utána megkezdett órák 500Ft. Érdemes egy délutánt rászánni, hogy minden végig akarsz menni, mert 1 óra alatt 2 pályát tudtunk megcsinálni. Sokan voltunk na.

    Megéri, jó buli, kiképzés, kapaszkodni, egyensúlyozni végig, fenn a magasban 1 darab sodronyon.



    Én nem vagyok pezsgő párti, túl szénsavas, nekem a sör az sör marad :DD
  • Rockynhooo
    #923
    haverjaim voltak aszonták király.


    #921 számtalanszor már... sőt nem is rossz alkalmazni .. messze laksz a kocsmátol akkor bekell baszni szépen és otthon ébredsz, felénk ez a teleport.
  • hunbasser
    #922
    nekem csak annyira volt osztálykiránduláson,hogy mondták nekem,hogy így leültem csajokhoz a fotelba,és folyamatosan löktem a dumát.az addig nekem is megvan,hogy ott ülök náluk,de arra már nem nagyon emlékszem,hogy olyan sokat beszéltem volna.mondjuk ott nem csak pia volt.
  • Molnibalage
    #921
    Filmszakadást kinek sikerült már elérnie? Nekem csak egyszer. Utolsó emlékem, hogy ülök az asztalnál és iszok utána másnap az ágyamban ébredtem. Addig nem hittem az ilyesmiben, de úgy látszik lehetséges. Elég fura érzés, mit ne mondjak..
  • hunbasser
    #920
    ehh,mi meg most megyünk földvárra,kíváncsi leszek mennyire fogok emlékezni az egészből :D
  • bardocz
    #919
    Engem oda csak hívtak de nem értem rá.Milyen lett a hely?
  • Rockynhooo
    #918
    Sört így elbaszni... :P :D

    Csillebércen nyílt most extrém sportos park , ott voltál e ?
  • zolo
    #917
    Csillebércen voltunk sportáborban , 1 hete értem haza, társaság kifejlesztett két italt :DDD :
    - Sörgő
    SÖr és pezsgő 50%-ban összeöntve, elég édes, és jósok benne a bubi
    - Muti
    Jäger kortyokban üvegből (min 2-3 korty), és mielőtt elkezded ízlelni iszod rá a 100%-os multivitamint. Jäger keserűség nuku, ellenben finom és jól beüt kb félóra múlva. Min 3-4 kör ajánlott a hatás eléréséhez :DDDD