1196
illuminált állapotban szép az élet :)
  • nandorb
    #1116
    ciganyok vagytok tik ott magyarorszagon oda figyelje miket beszelsz...felenk nem elterjedtek a ciganyok annyira mint nalatok...
  • Torry
    #1115
    Inkább ez a baj:
    "45-50kgs vagyok a magasagomhoz nagyon keves 169cm", de féjjé geci mert csapattal járok...
    Cigányszokás.
  • MR ME
    #1114
    ja persze nézzük a statisztikát és akkor kiderűl h a józanok sokkal veszélyesebbek mert több balesetet okoznak mi? szívből kívánom neked h szálljatok el egy kanyarban és törjétek tk-ra a verdát, utána majd észheztértek
  • MR ME
    #1113
    nándi te meg egy akkor fasz vagy most komolyan!
    "1-2ora kozzott hetkoznap hajnalban csak a taxi-sok mennek...meg tudod megvan az hogy mennyit iszol meg hogy birj meg azutan vezetni..."
    ja meg a gyalogosok akiket az ilyen balfaszok szoktak elütni mint ti, az meg jónagy baromság h ha keveset iszol blablabla, a reakcióidőd ugyanúgy csökken
    de majd ha karambolóztok akkor talán rájössz, énmár űltem haver mellett amikor lekaptuk a suzuki elejét egy parkoló autón mert figyelmetlen volt, hidd el nem jó móka!
    a legnagyobb bajom meg az h még vhol büszke is vagy rá h részegen vezettek, és az ilyen balfaszok miatt halnak meg álltalában azok az emberek akik semmiről nem tehetnek...aki iszik az vagy ne menjen kocsival, vagy söfőrszolgálatra igenis legyen pénze bazmeg, ennyi felelősségérzetetek legyen már!
  • MR ME
    #1112
    féjjé geci nándi bekeményít
  • Narusco
    #1111
    nem véletlenül nem szabad ittasan vezetni, én sem azért nem teszem mert rendőr, hanem mert van bennem annyi hogy nem kockáztatom a saját/más életét. uramisten, hogy lehet így hozzáállni a dolgokhoz mint ahogy te teszed? szánalmas vagy ember, nem rossz dolog az a halálbüntetés... sosem vezettem ittasan, egyszer gondoltam arra hogy megihattam volna 1 sört, mert nem találkoztam rendőrrel, nos... még aznap megállítottak, és szondáztattak. akkor eldöntöttem, hogy soha nem fogok alkohol után vezetni. ha például tudom, hogy még vezetnem kell, simán meg tudok lenni alkohol nélkül úgy, hogy körülöttem mindenki iszik. mellesleg nem is ülnék be ittas sofőr mellé
  • nandorb
    #1110
    meg nincs jogsim es nem hajtok ennyi, most kb. 2het mulva kezdek el tanulni C -kategoriara...

  • 5w0rdf15h
    #1109
    Adja Isten hogy egyszer elkap a yard és bezárnak pár hónapra, majd ott megtanulod hogy mi a felelősség és ha iszol NEM vezetsz.
  • Mor3llo
    #1108
    Nehogy bebizonyítsd már itt hogy részegen vezetni normális...
  • Mor3llo
    #1107
    megha eppen talalkozunk akkor nemhinnem hogy nekem lenne pl. bajom hanem neked,en ilyen nagy bandaval jarok...,

    :DDDDDDDDD
  • kommersz
    #1106
    elege szanalmas hozzaallas
    es ennyi idosen mar kinohetned ezt a "iszok vezetek,de gecire meno vagyok" dolgot

    tudod csak egyszer utkoznel es meghalna miattad/miatatok valaki sosem tudnal megbocsatani magadnak.

    Elottem is irtak taxi,vagy valaki nem vezet vagy ha ilyen segglyukak vagytok ha isztok akkor nem szabad innotok.
  • nandorb
    #1105
    uh nemfogunk talalkozni...1000:1 az eselynek...megha eppen talalkozunk akkor nemhinnem hogy nekem lenne pl. bajom hanem neked,en ilyen nagy bandaval jarok...,nem muszaj hogy ottlegyen de nem mindig a reszeg ember okozza a bajt hanem eppen az ellenkezo...Eppen az unokatesomrol veszem a peldat aki ivott de normalisan hajtott es aki vele szembejott az ment neki mivel ivott inkabb nemhivta a rendort hanem fizzetett a masik baromnak,aki nekiment...Van rengeteg barom aki nemtud manapsag hajtani...
    Nem eloszor lattam mar olyan esetet amikor mas olyan dolgot csinal ami szabalytalan es pl. 7x ugyanazt megusza mert nincs semmi bizonyitek ellene...
  • pinnacle
    #1104
    ha egyszer a gyerekemnek bármi baja lesz egy ilyen fasz miatt mint te meg a haverjaid, akkor az biztos, h. többet nem fog felkelni...

    Felelősség baszod, nem magadat ölöd meg, hanem a másikat. Érdekes módon a baráti társaságommal mindig meg tudjuk oldani, h. egyvalaki nem iszik...

    egyszer lenne vmi koccanásom vagy bármi egy részeg fasszal:) Adjaisten:)
  • nandorb
    #1103
    uh toled vettem kolcson hogy meg iszok addig a te eszed parologjon utana majd vissza rakom ha fog meg kelleni...
  • kommersz
    #1102
    neked nem sok eszed van
  • nandorb
    #1101
    1-2ora kozzott hetkoznap hajnalban csak a taxi-sok mennek...meg tudod megvan az hogy mennyit iszol meg hogy birj meg azutan vezetni...szal ha nem gyurud a kemeny italokat hanem csak a sort akkor meg esznel vagy...meg az a test sulytol is fugg... pl. hogy en sovany vagyok kb. 45-50kgs vagyok a magasagomhoz nagyon keves 169cm-re engem konyebben megfog,de viszont az egyik haverom kb. 190cm-s es 110kgs hat o nala mar pl. 1uveg wiski sem uti ki,az mellett siman raul a motorra es lemegy kb. 30km-t.Azt mondja a multkor hajnaban kurwa hideg volt itassan elment a rendorok mellett motorral...megse alitottak...
    no de tudjatok azt is hogy az a szerkenytyu ami meri a kozlekedo auto sebesseget is ki lehet cselezni...
    Mentunk 1x az egyik tanarunkal haza vilagos nappal,at megyunk a hidon es lent mindig varnak az emberekre...na athaladjuk es a tanarunk jol megtapossa egyenes uton 100km-re a 80 megengedett helyett egyszer csak a tavolban meglatja a kovetkezo rendorkocsit akik megint radaroznak,na hirtelen lefekezzett picit szal sebbesseg vesztes alatt a kamera cucc bezavarodik es ez altal sokkal kevessebet mutat...
  • hunbasser
    #1100
    nem az a lényeg,hogy mennyi rendőr van,hanem hogy a barom spanod részegen bármilyen kárt okozhatott volna... mondjuk ha 110-zel megy,meg jönnek vele szembe kb 60-70-nel akkor egy frontális ütközésben simán okozhatja 4 ember halálát...
  • nandorb
    #1099
    most iszogatok,de mondom hogy a rendorokbol ejjel nagy ritkasag van ha lat az ember egyet,azt csoda
  • 89
    #1098
    most ez hogy jön ide? az utolsó mondataidat nem is értem...már ittál?
  • kommersz
    #1097
    szerintem te ne igyal.
  • nandorb
    #1096
    te almodsz ugye?

    Uh apamat 10-evvel ezelott megalitotta a rendor es azt mondta neki hogy full reszeg ne hajtson meg minden de a rendor volt az aki itas volt...

    Meg szerintem ejszaka nalunk nem nagyon jarnak a rendorok,azok felnek mert ha veletlenul mafiost allitanak meg az kepes kinyirni vki.-t

    A baratnom faszija es fekete jeep-t lefrocskolt es az szal kiserte es az egyik sarkon neki szaladt es betorte a gepeket...ja es nem volt annyi akart adni 100eurot de ez nem akarta elfogadni hanem a rendort hivta...
  • nandorb
    #1095
    lofaszt,ha halgatod a zenet meg meg 2-en allandoan dumalnak akkor nincs baj akkor van a baj mikor mindenki halgat..
  • 89
    #1094
    haverodtól meg életre eltiltanám a jogosítványt
  • 89
    #1093
    az ilyenek végzik fára csavarodva...
  • nandorb
    #1092
    normalis vagy kurwa draga a taxi meg azis hogy 15kmtert azert nem olyan olcso taxival...
  • GanXstaZoleeWrk
    #1091
    gratulálok a haverodnak hogy 100-110el repkedett, királykodás megy piásan de nincs 5k egy szaros taxira mi?
  • nandorb
    #1090
    tanaroktol kezdve mindenkin latszott az hogy bevot baszva...en alig hallottam vmi. az ittal kiutotte a hallasomat...
    Az egyik tanart akit orokosen basztatunk felmegyek a balkonra es lekuldom hogy tancoljon es erre epp lemegyunk latom o is alig szedi a labat a lepcson...:DDD
    megfordultam 3sec-re es erre eltunik hat mondom szep...oszt hagytam a faszra...elmentem tovabb inni...2korul leleptunk kocsival az egyik haver az is ivott allandoan 100-110el nyomta,az elott az egyik haverja megyunk a kocsihoz es az utcan baszkodnak erre aszongya lehanylak ne szorakozzal oszt jokat hanyt az utca kozepen...
  • nandorb
    #1089
    oh miota nem iszol?
  • MR ME
    #1088
    nem iszunk alkoholt
  • hunbasser
    #1087
    jajdehogynem :Dddddddd
  • nandorb
    #1086
    tegnap volt a balagasom es mivel voltak szponzorok ingyen volt a pia,mindenki bebaszott...
    Akarkit lattam 1-2italt fogott a kezeben...
    De latom tik januar ota nembasztatok be hat ez baj...
  • Picizöldfül
    #1085
    nem Flying Hirsh(ezt a hirst nemtom hogy kell leírni vmi német szó,az is egy koktél,ha jól tudom jager az alapja)
  • Scottt
    #1084
    Annyira nemvoltam részeg ne tudtam volna kiolvasni(najó 5percig bámultam az itallapot:D)
    De oda Flying volt odaírva:D
  • whiskeyman
    #1083
    Olyan nincs, hogy Flying Lambo...
    Flamming van :)
  • MR ME
    #1082
    én egyre több mindent tudok meg amire eddig nem emlékeztem :S
  • GanXstaZoleeWrk
    #1081
    nállunk még az se :) bár tán itt ott kiöntöttem töltés közben (jégeres kémcsőves okosság) valamit de még fel birtam törölni szóval semmi ko :)
  • BADE
    #1080
    nálunk sem volt törés,de sajnos pár műanyag poharat felborítottam ill. leejtettem
    Az újévi koccintásnál is a többiek öntögettek nekem össze egy adagot:)
  • Picizöldfül
    #1079
    fú corvin tetőn voltunk bulizni,de a hazaút nincs meg:D Tipikus teleport:D Mondjuk 3tól ittunk másnap reggelig..:S
  • Scottt
    #1078
    Whiskey: Néztem tegnap direkt törzshelyünkön a koktélbár árlistáját,és csak valami Flying Lamborginit találtam ez ugyan az lenne mint a Flaming?
    1200ft:S
    Meg 1k a beugró bár az rendes szórakozó hely:)
  • MR ME
    #1077
    jah nálunk se volt pohártörés, mondjuk ez lehet annak köszönhető h műanyag poharak voltak :D