1196
illuminált állapotban szép az élet :)
  • nandorb
    #1156
    nem mented a helyzetet nem segit ez a legjobb forum eddig ahol ennyi gyerekes pofat lattam minden hulyesegre tudtok megoldast...
  • Csesza
    #1155
    tik az ólba van
  • nandorb
    #1154
    uh,de viccesek vagytok hehe,ez a legjobb szorakozo hely meg szivatlak benneteket...1000-el tik meg 10k val nyomjatok a valaszokat es jaccatok a zsenit lol...
  • hunbasser
    #1153
    uhh,haver,ne csináld már...ha mész bp-re és tudod,hogy inni fogtok,akkor alap,hogy olyan sofőr megy,aki nem fog inni,mindig így szokták megoldani,vagy max alkoholmentes sört iszik,hogy ne legyen az a kilógós feelingje,hogy mindenki sörözik,csak ő nem pl.a másik amit mondtak is,hogy akkor ott lehet aludni... a 3. variációt is mondták,ami pedig az,hogy vonat,jéé,és azon még inni is lehet. egyébként BP-ről Debrecenbe este,ittasan,kocsival,úgy,hogy még a többiek is óbégatnak annyira be vannak baszva,hát na,ez kb egyenlő egy öngyilkossággal,Bp Debrecentől olyan 300 km-re van,tehát vagy vezetsz hót részegen 2 és fél órát(ami hát... elég kockázatos),vagy kicsit megnyomod a tempót az autópályán és másfél óra,de így meg tuti nem érsz haza élve.
  • hunbasser
    #1152
    nyomassad a történetet,ha van olyan,hátha vicces
  • MR ME
    #1151
    nem kell olyan balfasznak lenni h kocsival jön, ha azzal jön akkor alszik vhol, am a vonatot erre találták ki...
  • GanXstaZoleeWrk
    #1150
    okoska 1500-3000/főért max megalszok valahol te banda szánalom, ja hogy erre se futja? akkor nem kell elindulni se. A többi opciót már leírták.
  • Kandurex
    #1149
    :/ ....
  • kommersz
    #1148
    vagy alszok a kocsiba te balfasz:D
  • Narusco
    #1147
    NEM ISZOL ha tudod hogy autóval vagy, ennyi az egész. miért olyan nehéz ezt megcsinálni?
  • nandorb
    #1146
    nem olyan reszegen de mit csinaljon az aki messzebb lakik?
    pl. budapestre mez kocsival es nemtom en debrencenben laksz,akkor mit csinalsz ittal es kocsival vagytok?5en veled egyutt es nincs hol aludnotok akkor okoska mond mit csinalsz?
  • GanXstaZoleeWrk
    #1145
    http://www.kisalfold.hu/belfold_hirek/elete_volt_a_rali_tragedia_a_tokoli_repteren/2101997/

    Nem tudom már melyik hirnél olvastam hogy a sofőr elszaladt az eset után, és a majdnem lincselést is itt írták rá kell keresni google valahol biztos fent van.
  • 89
    #1144
    erre a rallys hírre kíváncsi lennék
  • GanXstaZoleeWrk
    #1143
    Te szerencsétlen kit érdekel kivel hova jársz ha az idióta haverod és miután jogsid lesz te is részegen elütsz valakit aki egy életre megnyomorodik vagy meghal? Ki a faszt érdelne kik vagytok biztos hogy ugyanazt kapnátok vagy még rosszabbat mint a vétlen, lásd utolsó rallys baleset hol majdnem meglincselték a sofőrt, szóval csak hajrá 45kg banda szánalom.

    de inkább azt kívánom csak hogy ilyen mint te és a haverjaid boruljanak be valami árokba részegen legyen 1-2-3 8 napon túl gyógyuló és a sofőr mehet a kaptárba köcsögnek.
  • Narusco
    #1142
    tehét RLÉSZEG VOLTAM na, amugy igy tényleg szé paz élet bazzeeeeeeg PARTIPARTIOARTI
  • Narusco
    #1141
    mivel hogy a topik cime az hofy EÉGESU VOLRAM ami most vaghyunk ezérzt nm lhet az ha drogoztál
  • nandorb
    #1140
    illuminált állapot lehet az is mikor vki. bedrogazik?
  • foxpal
    #1139
    Hát izé én suliba haverokkal ittunk csütörtökön.. le is buktunk :P
  • cenobite
    #1138
    Én egyszer belepisáltam egy sütőbe. Használaton kívül volt - mármint a sütő- , de mindegy. Meg egyszer telefonkönyvvel kitapétáztunk egy telefonfülkét és reggel a rendőrök ébresztettek és ki kellett fizetnem egy vagon büntetést, mert előzőleg kb. 4en zsúfolodtunk össze, de én ott aludtam. Hát ilyesmik voltak anno. :)
  • 89
    #1137
    jóóó...azért ne szerbezzük már le határontúli magyarjainkat, legyen akármilyen flúgos :D
    mondjuk érdekes, h ő sem nagyon tiltakozott ez ellen :D
  • kommersz
    #1136
    kisbaratom
    vicces tortenetek ittasan
    nem arrol van szo hogy segglyuk vagy es igy vezettek ittasan
    meg ugy szoval te vagy egy szerencsetlen.
  • Tiboy
    #1135
    Hogy ez mekkora egy seggfej
  • nandorb
    #1134
    hm... tik kezdtek itt ciganyozni allandoan a ciganyokrol megy minden topicban a duma,mintha nemtom en az a cigany szo nelkul nem lehetne kibirni,olyan noob-os csapat vagytok komolyan...
  • whiskeyman
    #1133
    így van...hulljon a férgese
  • kommersz
    #1132
    nincs para
    itt a hetvege
    beul egy reszeg vezeto melle
    es nincs gond:)
  • MR ME
    #1131
    ne aggódj, nincs benne cukor
    am jah, de má kezdem megszokni h gecibuta szegény...
  • whiskeyman
    #1130
    Kezd nagyon idegesítő lenni ez az idióta szerb gyerek...
  • kommersz
    #1129
    :DSA:D:AS.dsa
    korrekt
    :D
  • MR ME
    #1128
    :DDDDDDD
  • whiskeyman
    #1127
    Szépen beszélj már te takony
    Mi a fasznak írsz egy magyar fórumra, ha cigányozol minket???
    Nincs szerb fórum? Maradj inkább azon...
  • MR ME
    #1126
    így van!
  • nandorb
    #1125
    hat kotve hiszem hogy faluban jarnak a taxik meg a rendorok...
  • kommersz
    #1124
    menjel iggyala bandaddal ,aztan menjetek haza az uton ahol nincs se rendor,csak taxik:)
  • Narusco
    #1123
    leszarjuk a magyarázkodásodat, szerintem.
  • nandorb
    #1122
    nem ugy gondoltam nem bandam van de vannak ismeroseim akik nem ugy verekednek hogy lebaszunk egyet ennek oszt annyi,hanem a vegso esetben 1verekszik ha nem megy beszal a masik nemugy mint a ciganyok kessel meg csak akkor mernek ha legalabb 5-en vannak...
  • kommersz
    #1121
    csapatban jarnak ugy nincs baleset
    ezt akarta mondani:DSA:D:SAD:SA
  • 89
    #1120
    te most fogyatékos vagy? vagy sikerült elinni az agyad? (mondom ezt másnaposan :D )
    attól még h nem vagy cigány, még "cigánykodhatsz" a "bandáddal"...
  • hunbasser
    #1119
    márpedig ez a "kis lófasz vagyok,de van bandám" dolog eléggé cigányos volt... azok szoktak ilyeneket mondani. nem azt mondom ezzel,hogy cigány vagy,csak azt akarom mondani,hogy ezt nem kellett volna,mert ez az ő szokásuk.ha keménykedni akarsz,akkor ne bandával keménykedj,hanem magaddal.kis nyuszi az,aki egyből a bandához rohan.
  • hunbasser
    #1118
    baszdmeg,most nehogy azt mondd már,hogy általában a fulljózanok okozzák a baleseteket,mert akkor lehidalok gecc :|
  • hunbasser
    #1117
    amúgy nem testsúlytól függ,ez csak egy téves mende-monda...