441
Segítség! - csajozós problémák
  • Firerock
    #281
    meg attól félek hogyha nemet mond akkor barátok se leszünk:S
  • Firerock
    #280
    attat nemtudom:)
    gondolom mert beszari vagyok:)
  • bardocz
    #279
    de ha suliban is találkoztok minek msn-en?
  • Firerock
    #278
    mahjd elhívom holnap kutyátsétáltatni msnen-.-
  • bardocz
    #277
    kb már semmit nem kéne csinálnod,főleg ha ilyen jóban vagytok,nem tudom minek kínzod magad:D
  • Kaplan
    #276
    "mi nyertük ezt az egész "bajnokságot" és a végén meg a meccs közbe is ölelkeztünk:)olyan jóvolt" Ne haragudj, de ez azért elég furcsán hangzott így, reméljük lesznek ennél nagyobb örömeid is az életben :) Bökd oda neki, hogy nagyon bejön, ha már ennyit ölelkeztek.
  • Firerock
    #275
    ma is volt edzés:)
    fasza volt az volt hogy választani kellet és én ŐT választottam,pedig voltak nála jobbak is(akik már 4éve röplabdáznak) és mi nyertük ezt az egész "bajnokságot" és a végén meg a meccs közbe is ölelkeztünk:)olyan jóvolt
    csak msnen nic fenn szoha:(
  • desigo
    #274
    meglátta a csaj a topikot és kinyírta..
  • autoszimulator
    #273
    Csak ha sok a kurázsi, amit leszüretel, és megmarad a tanórára is, akkor még ki is csapják suliból :DD
  • megalodon
    #272
    ez jó ötlet! A következö alkalomig (ha lesz)elgondolkodik
  • MerlinW
    #271
    deni:
    Szedsz egy kis kurázsit a kertben (vagy bedobsz egy felest), elé állsz a suliban, és némi önbizalmat imitálva, szemébe nézve megkérdezed, suli után meginna veled-e egy "kólát (whatever)". Ha nemet mond, rezzenéstelen arccal odaböksz neki egy "sajnálom, de ahogy érzed" szöveget, majd odébbállsz. Ha bárminemű szimpátiát keltettél benne, a következő találkozásnál le fog szólítani. Ez egy általános pszihologia:)
  • Ronny
    #270
    deni eltűnt...
  • megalodon
    #269
    Órákon belül keresnének?
    akkor te bántsd meg öket és amelyik elöbb keres azt választ.
    Vagy talizzatok 3an és szépen mondd el hogy mi a helyzet,hogy a barátságot nmakarod tönkretenni,de kell a csaj is.Aztán hagyd öket kettesben dumálják meg ök a dolgot!
  • gabo91
    #268
    Hát nehézd a döntsé az biztos...
    mindenesetre sokat ne gondolkozz (mert a csajt nem kellene elbizonytalanítani) Ha ismered mindkettőt és a barátóddal régóta vagytok jóbarátok, akkor a biztosat kockáztatod a biznytalanért, lehet hogy bukik a barátság a csajal sem mséz sokáig, lehet hogy csajal jól meglesztek és a barátod duzzog, de majd lenyugszik...
    döntened kell, hogy milegyen. viszont szerintem a csajnak semikép se beszélj arról, hogy mivan a barátoddal stb, nehogy úgy érezze hogy kibeszéled.
  • gabo91
    #267
    Szerintem ebben nincs igazad. ez nem a barátságtól függ, hanem a körülményektől és az emberektől. Lehet, hogy aztmondaná neki hogy persze nem érdekel a csaj nyugodtan járjatok, de attol még a gyerek szenvedne mint az állat és szépen lassan a barátságukon is érződne a feszültség. Szerintem azon is sok múlik hogy miért szakítottak a csajal. ha a lány dobta akkor a gyerek lehet kibukva,esetleg vissza akarná szerezni majd (feltételezem szerette/szereti) vagy utálja a csajt.
  • LestatVenom
    #266
    együtt legyél a fiúval:) nemjól helyettesítettem be a segítő szöveg sablon gyüjteméányembe:$
  • LestatVenom
    #265
    akkor meg beszéld meg velük, ha barátodék már nem járnak akkor nemtom mi akadálya van annak, h te együtt legyél a lánnyal. Főleg ha olyan jó barátok vagytok akkor megkéne értenie, ha viszont nem érti meg akkor gondolkozz el azon, h milyen barátok is vagytok.
  • nyamiag #264
    ez így jól hangzik, csak mindeketten órákon belül keresnének, mindketejükkel nagyon bensőséges a kapcsolatam, minden nap együtt lógunk
  • megalodon
    #263
    akkor békén kell hagyni mindenkit,megsértödni és aki elöbb keres hogy mi van mi a baj azt választani.
  • nyamiag #262
    attól függ milyet :P:P
  • nyamiag #261
    na ez ennél kicsit összetettebb (:
  • megalodon
    #260
    hát igen,bár csajt könnyebb mint barátot
  • LestatVenom
    #259
    barátot is meg csajt is lehet még szerezni, rajtad áll a döntés vagy hagyd ott minkettőt:)
  • megalodon
    #258
    hagyd egy darabig,hogy a csaj hívjon miután szakitottak.és igy a csaj is tied meg a barátod is
  • nyamiag #257
    jelen állapotban valószínűleg felkoncolna, amit meg is értek, de később ki tudja... nagyon ki vna borulva nem láttam még igy embert, most is megy msnen a szappanopre hármunk között
  • Kanál
    #256
    férfibüszkeség miatt barátod ugye nem hiszem hogy megértené valaha is, bármit mond :)
    bár ki tudja, attól függ milyen a srác, én csak magamból indulok ki
  • nyamiag #255
    szerintem csajtól függ, és úgy érzem ér ennyit aztán lehet megváltozik a véleményem
  • autoszimulator
    #254
    1:1be ez volt a szitu, csak kicsit magasabb életkorral.. Havert dobta a nője, s közben a csaj nekem mondta, hogy én kellek, stb.. Emiatt a sráccal is megromlott a viszonyom, mert féltékenykedett, teljesen alaptalanul, de mindezek ellenére, le kellett ráznom a csajt, mert a közös programok kicsit cikik lettek volna, érthető okokból... Annyi csaj futkos, nem ér meg egy fél éves kaland ennyit szerintem.. De aztán ugye ki tudja
  • nyamiag #253
    hm nyilván nemjo érzés, de nem tud róla hálistennek. A pofájába mosolygás kurva szar persze, de mégis mit kellene csinalnom? hagyjam ott a szamomra tökéletes nőt, akivel mindig jól elvagyunk ? A barátságba meg most nem akarok egyelőre belegondolni. És igen nagyon jó barátom...
  • bardocz
    #252
    hát ige,barátok még mindig fontosabbak
  • gabo91
    #251
    Te is ismered a csajt is és a barátodat is. Ha a csajt választod akkor lesz egy jó nőd, de kitudja meddig. Lehet, hogy egy hónapig lehet sokáig. De ha ismered már eléggé akkor nem nehéz kitalálni, mi várható.
    A barátodat ugyancsancsak te ismered, hogy meynire kapná fel a vizet. Magadal kell elszámolnod, hogy menyire furtad meg őket, ha semmi közöd a szakításukhoz és ezt mindketten tudják akkor talán nincs para, de ha tettél lépéseket ez ügyben akkor jó esélyed van, hogy a barátodat elveszítheted. Föleg hogy tegnap együtt ittatok, na most ezekután pofán vigyorogni hogy a volt nőjével mászkálsz...

    Ha a barátod pedig barátod és nem haverod és sosem vágott át akkor érdemes mérlegelni, hogy a csaj vagy a barátság fontosabb-e.


    /Nem kellemes ha a nődet nyúlja le a haverod. volt már nekem is olyan hogy szemétláda haverom egy buliban azért kötött belém, azért csinálta a fesztivált hogy a csaj akit a bulin szedtem fel "jólenne" a másik havarunknak. csaj elküldte őket a ...ba, de aztán mivel ezek ilyen barmok a gyerek széttörte az üveget a hátamon stb. igy otthagytam őket a fenébe (utánnam jöttek, aztán kaptam egykettőt még gyomorba).

    Ebből a tanulság az, hogy válogasd meg a haverjaid, és a haver szart sem ér.
  • bardocz
    #250
    figylej,ha csajod nem is lsz,de kurvagazdag leszel és lenyomod az anyátokköztöt a sztorival,cak keress pár szereplőt
  • Kanál
    #249
    ahaha :D!
    és tényleg olyan sori amit csajjal is lehet nézni
  • nyamiag #248
    igen a csajjal most nézem újra :D:D:D:D:D
  • Kanál
    #247
    látom lesed how i matet.
    goodnyam'
  • nyamiag #246
    igen hát ez lesz mondtam a csajnak, hogy amig a helyzet rendeződik nagyon ne, viszont ő meg fél h mireez megtörténik, én már nemfogom szeretni.

    persze biztosítottam az ellenkezőjéről :)

    annyi fordulatot vett már a történet hogy én alig tudom követni. rosszabb mint egy szappanopera
  • [HUN]FaTaL
    #245
    én is ilyen helyzetben voltam 2 éve, a barátnőm azóta is megvan a baráttal sajnos a kapcsolat megszakadt...
  • bardocz
    #244
    sőt elég nagy szopás,ettől bonyolult

    mert a barátod úgy fogja érezni,hogy kicseszel vele meg hogy átverted,szerintem hagyd a csajt egy ideig és ha kipihente majd akkor
  • capt Davy Jones
    #243
    Az, hogy ráébredsz, hogy nincs mit vesztened, és bevállalsz mindent.
  • Kanál
    #242
    nem bonyolult EZ hanem nem kis szopás :\