441
Segítség! - csajozós problémák
  • bardocz
    #241
    na ez tényleg bonyolultabb már:)
  • nyamiag #240
    ja csaj 18, barát 16, én 18 szoval vannak itt érdekességek (:
  • nyamiag #239
    ami még nagyon jó: legjobb barát nőjével szerelem, igen, természetesen tabu semmit nem akartam tőle csak túl sokat találkoztunk és túl jól éreztük magunkat :) nem elhanagolható hogy egyik legszebb csaj akit valaha láttam, de az iskolábanelső azbiztos. namost ugye megromlott a kapcsolat a mostani barátjával (legjobb barát) szakítani fognak, csak kérdés aztán hogy lesz. Eddig nem derült ki semmi, bár voltak érdekes momdentumok :o mikor eolszor manifasztalodott a kapcsolatunk, azon a héten 3 házibuli volt + kb végig együtt logtunk 3an, el lehet képzelni :O

    legjobb barát meg nagyon nagyon sajnalom ő meg nem érti h mi történt együtt is ittam vele tegnap de nagyon kész van

    szal para a helyzet :)
  • gabo91
    #238
    szvsz várj még pár évet.
    A magyarázat egyszerű. a nők azt hiszik magukról, hogy jóval érettebbek mint a férfiak igy aztán a 13éves kiscsajoknál sem ritka hogy 17-18 éves fiukal kavarnak. Bár szerintem a legtöbb nő csak 14-15 éves kortól kezd testileg éredezni. (kimarad 8.ból)
    Náluk már alap hogy (90%-nál) hogy 18 éves alatti fiú nem jó neki. (de ez tényleg egy minimum, ennél több szokott lenni pár ével). Aztán a 18éves kortól meg...
    Szóval a lényeg ebből az hogy jópár évvel idősebb fiut akar magának a 90%-a a nőknek. de ha te 13 éves vagy akkor hány évest akarsz?? 7-8? hát köszi de ahoz ritka betegnek kell lenni...

    14-15év alatti nő meg csak simán túl fiatal azzal nem sok mindent lehetne kezdeni még a akarná is. (persze nem egy csaj van aki 12évesen már tömegeket cumizott) szóval lehet probálkozni de nem sok eredmény lessz igy, ezért kell várni hogy elérd az elvárt életkort. :)
  • nyamiag #237
    nice (Y)
  • Broafka
    #236
    valahogy Kanál és Light mondanivalója is megfontolandó! :D

    lehet hogy vegyítem a kettőt! :D
  • Looooser
    #235
    jah igen akkor kezd el megindulni a proci XD
  • megalodon
    #234
    228as hsz,igaz!!Akár csak ha 3mpig nmszól akkor valami lehet..
  • Rockynhooo
    #233
    te komolyan csajozni akarsz 13 évesen ?
  • Kanál
    #232
    3 szó: nyitott kapcsolatra vágyom.
    ő fog dobni téged,nálad meg nulla lelkiismeretfurdalás.
    [tud]
  • light00
    #231
    Azért erre mit lehet mondani :D
    Ha genetikailag elhízós vagy, az ellen nem lehet mit tenni, egyébként meg ne egyél annyit. Mondhatnék egy-két dolgot, de a legtöbbhöz még fiatal vagy, szóval maradj a lentebb leírt sétálásnál, és kevesebb otthonülésnél..
  • light00
    #230
    Hát, ráfoghatod a nyuszira is, de általában ilyenkor ált azt szoktam mondani, jónagy körítéssel, hogy "bocs, buliba mentem, nem hosszútávra terveztem". Vagy ha már sokat találkoztatok, akkor legalább megpróbáltad, de nem illetek össze.
    Vagy adj neki még esélyt, és b@szd meg, majd b@szd ki.
  • Firerock
    #229
    te ehhez még kicsi vagy...
  • mama2
    #228
    Te problémád egyszerű: Suliba odamész, megkérded: Szia bejövök neked?" Ha otthagy hogy mit képzelsz akkor nem tetszel neki, de ha kicsit gondolkodik, van nálla esélyed.
  • szucsy89
    #227
    finomabban is meg lehet ezt azért mondani neki:)
  • Broafka
    #226
    nem tudom, ez ilyen egyszerű? vagy csak egyszerű mondani?
    túl érző típus vagyok, rossz érzés úgy faképnél hagyni egy csajt, hogy: "bocs, buliban normális ovltál, most meg hülye vagy!" :D

    de ez lesz valszeg, a hideg kirázott esküszöm, mondom ez nem ugyanaz a csaj, jézusom! :S
  • szucsy89
    #225
    egyszerűen megmondod neki hogy csá...nem kell ezt tulkomplikálni
  • pinnacle
    #224
    nem, csak az Aréna-ba járó embrek szintje vészesen lecsökkent az utobbi időbe...
    és nem kéne még csökkenti-.-
  • pinnacle
    #223
    még pár randi, lehet ő i feszült volt ne mtudni...

    ah meg nem akkor meg bazd ki-.-
  • Kaplan
    #222
    Őszínteség mennyi mindenre képes.
  • Broafka
    #221
    hmm, én összejöttem egy csajjal egy buliban, de a buliban olyan kedves volt, visszafogott, aranyos. Amikor meg találkoztunk, akkor meg olyan furcsa ovlt, mint egy kislány, meg egy kicsit idegesítő is.
    most ő teljesen belém habarodott, de nekem így most nagyon nem szimpi a csaj.

    ötlet erre a problemára?
  • bardocz
    #220
    és miért?tán félsz a halaktól?
  • pinnacle
    #219
    ne küld már oda őket:)

    az maradjon meg ugy ahogy van:Asdasd

    Pókert meg elfelejteni-.-
  • bardocz
    #218
    ezt majd egyszer meg kell nézi haverokkal,pókert úgyis szeretem
  • VRSDM
    #217
    ha igényes helyre vágytok, menjetek óbudán az arena-ba, flóriántól 5perc séta. biliárd - póker - pool - snooker - asztalkák lecsüccsenni, és brutálisan alacsony árak, emellett vadonat új hely.
  • autoszimulator
    #216
    ezekre ne hallgass, mer ez az oldal egy hulladék...


    Amikor vmi szar dologról akar beszélni, mindig hozzád fordul, ez rendszeressé válik,. és ugy maradsz meg neki, hozzád majd a szar dolgokat tuggya csak kötni...


    ezt gondolom ott tanultad, de azé csak átérzed, hogy ez fasság.. a rossz emléket nem hozzád köti, hanem ahhoz, akivel megélte azt, te max segítesz neki, beszélhet veled róla, akár tanácsot adsz (de nem a weblapról veszel hozzá ötletet), és akkor éppenhogy közelebb kerül hozzád..
    És ne akkora tragédiákra gondolj, minthogy a csaj bal kettes körömszéle letörött, és most full depcsy -.-
  • Kaplan
    #215
    Néha annyira vicces ez a dolog. Az oké, hogy még segítséget kér valaki, teljesen természetes emberi dolog, és még az is, hogy válaszolunk rá hisz az ember szeret segíteni. De az, hogy percenként beírja, hogy így meg úgy írjak meg egy kurta levelet.. Valakinek ennyire ne legyen tehetsége semmihez, na az a gáz már. Beszélgetni kell vele (élőben) előszőr is, aztá n ha nem vagytok együtt minden nap (gyk. nem osztálytársak vagytok) akkor fel lehet venni MSN-re hisz valahogy tartani kell a kapcsolatot, az sms drága :DDD
  • Firerock
    #214
  • Martin Rome
    #213
    nem, csak erted dobog a szivem
  • Axl Rose
    #212
    Na, tudtam h ezt a linket vki beszúrja...
  • Firerock
    #211
    járnál vele?
  • mama2
    #210
    bazz én 1 éves írtam LOL. 11 éveset akartam.
  • bardocz
    #209
    ha olyan fajta családból származol,akkor akár anyádat is,de ha nem akkor felejtsd el:D
    amúg meg sétálgassál sokat,az nem megerőltető,és jobb mint egész nap otthon ülni
  • mama2
    #208
    Na most fogyjak le, vagy nem? Mert le fogynák én, de nem tuodk, mert ahhoz mozogni kell, és nekem szívbetegségem van, ami miatt nem tudok mozogni sokat(se foci, se futás, semmi sport), mert ha már kimegyek wécére attol elfáradok:(. Amúgy, nekem is van gonodm: Van egy lány, 1 éves(én 13). Apámnak a köröszttestvérének a lánya, szóval az én másod onokatesóm. Nagyon bele vagyok zúgva, megmondtam neki, de ő azt mondta, rokonok vagyunk, nem lehet. Mit tegyek? Felejtsem el?
  • WiLDoR
    #207
    fogyj le.
    ja és wow-ozni se akarj, ha ilyen problémád van, mert attól csak még dagibb leszel. mint mondtad, nálad eü dolog miatt a fizikai megterhelés kizárva, szal rád duplán is érvényes, hogy felejtsd el a gammát...
  • timantes
    #206
    nem érdemes, én több mint 30 kg-ot fogytam le egy csaj kedvéért aztán nem is kellettem neki , szóval egy kapcsolatban a belső számít ha ott nem találjátok meg a közös hangot akkor lehetsz te a fehor lovon lévő herceg is akkor se kellesz majd neki
  • bardocz
    #205
    hát túlzottan igényesnek nem mondanám,sok a brazilmvisznt van ingyen biliárd,és jó a vbk jah meg a falon csegevarás meg hasonló komcsis képek lógnak,de attól függetlenül a körnnyéken a legjobb hely:D haverokkal kell menni,és akkor szinte midn1 milyen a hely,mert a hangulat biztosan megvan
  • zsolesz92
    #204
    http://www.csajozasitanacsok.hu

    Egy csajnak SOHA ne légy a lelki szemetesládája.
    Amikor vmi szar dologról akar beszélni, mindig hozzád fordul, ez rendszeressé válik,. és ugy maradsz meg neki, hozzád majd a szar dolgokat tuggya csak kötni...
  • Atti12
    #203
    fogyj le.
  • Nauron
    #202
    ha igényes hely, nem teli matt alkesz "brazil gépsor" féle emberekkel akkor nem:)