441
Segítség! - csajozós problémák
  • DaemoonHunter
    #321
    Igen, mindenképp tegyél ellene valamit. Ajánlom figyelmedbe a sokkolót és a baseball ütőt.
  • Andrejka
    #320
    jesszusom beszarok, ma kiderült h a srác olyan komolyan gondolja, h megkérte a kezét, h majd várnak 18ig de már most megkéri xd

    ez ellen télleg kell tennem vmit me ez már hihetetlen xd
  • Andrejka
    #319
    nem geci vagy hanem jófej, kösz a segítséget :D
  • ecneb
    #318
    ááá nem komplikálod meg tese :D sztem várd meg amíg szétmennek... lehet szarlessz de nem kell fosnod hogy a "vadállat" gyerek agyonver nem vagy paraszt és úgy lazább h bánatában a te karjaidban köt ki... persze rásegíthetsz olyan módon hogy kicsit csapod neki a szelet de ne dúrván... vagy ha ennyire tudod a belső titkaikat akkor pl így titokban célozhatsz dolgokra amik a pasijának a rossz tulajdonságai :O mekkora geci vagyok :D
  • Andrejka
    #317
    na már csak azon gondolkodok hogy elmondjam/kifejezzem most amit érzek, vagy próbáljam meg őket szétválasztani és lépjek utána,
    ami még rossz hogy a csaj a bandám énekese, és ha vesztenénk feloszlanánk
  • pLau
    #316
    szoval a srác nem vadállat hanem pedofil és gyökér... korabeliekhez kevés de még a kiscsajoknak bejön...
  • Andrejka
    #315
    ja és elég jól informált vagyok, ahhoz hogy tudjam, hogy még csak 1x akartak lefeküdni elvileg az se jött össze,
    szóval én már semmit nem értek, és azt sem tudom mit lépjek
  • ecneb
    #314
    azért sztem elég gáz hogy 1 éve együttvannak ergó... a 18 éves srácnak 12 éves nője volt és azt kurogatja... hát elég nevettséges.. én nemnevezném vadállatnak az ilyet.. inkább balfasznak akinek nemjönnke össze a korabeliek... haha
  • Andrejka
    #313
    ami még pozitívum, hogy a srác az ország másik felében lakik, látják egymást év 5-10x én meg a szomszéd utcában :P
  • Andrejka
    #312
    egyszer már megtette, de megbánta és a karjaimból sírta vissza a csajt,
    egyébként bocsi-ok
    ja és már több mint 1 éve vannak együtt
    ja és még az is nemtom + vagy - e hogy a csaj annyira szereti hogy mindent megtesz, mikor a srác elhagyta én mentettem meg mert fel akarta vágni az ereit, aztán másnap peidg a legjobb barátnője szerencsésen arra járt és kapta el a vonat elől, kicsit zűrös a csaj, de akkor is régóta őt szeretem :D
  • DaemoonHunter
    #311
    "csajokkal" ...ezt nem értem teljesen:D na mindegy
    Szerintem kezdj el küzdősportoli és verd agyon a haverját
    Komolyan...13 éves, a fiúja 19, nem jósolok túl hosszú jövőt ennek, annak a vadállatnak sztem csak lyuk kell, szóval majd "átdobja" neked
  • sz4bolcs
    #310
    nyiss neki topicot!
  • Andrejka
    #309
    mit kell cselekedni akkor ha a csaj tetszik nekem, a csaj 13 a fiúja egy 19 éves vadállat és a csajokkal legjobb barátok vagyunk fél éve?
    próbáljam meg szétszedni őket és aztán lépjek vagy bízzak a szerencsémben?
    tippet privibe vagy itt és egy életre hálám annak aki segít :D
  • Jacky
    #308
    Azóta mi történt?
  • nyamiag #307
    nemhát csajjal együtt vagyunk, midnen a legnagyobb rendben, iskolában para lesz ez a pár hét még, nehéz kibírni h egymáshoz sem érhetünk :P:P

    barát nemtud semmit hálistennek ...
  • wordsworth
    #306
    írhá neki wiwen igen, hátha még ki is röhög :) Menj oda sokkal jobb
  • Jacky
    #305
    Írjál és kérdezd meg, tényleg ő hívott-e a tesi teremhez. Mondd el neki, hogy az osztálytársadban nem igazán bízol meg ilyen téren, mert össze-vissza beszél. És azt is említsd meg, hogy a beszélgetésetek után nem számítottál erre a "talira". (A csajoknak tetszik az ilyesmi, amikor adják az elérhetetlent lol, holott bárki elérhető, csak megfelelően kell közelíteni hozzá)
  • desigo
    #304
    azért odamehettél volna...
  • pcdeni
    #303
    az osztálytársam is cigizik, és a csaj is, és kint dumáltak tán, de nem tom, nem mindig lehet a gyerekben megbízni. szerintetek írjak a csajnak iwiw-en?
  • gabr
    #302
    Legalább megprobáltad!
  • Jacky
    #301
    Azert elmehettel volna a tesi teremhez. Osztalytarsad mit tud errol az egeszrol? És olyan, akitol kitelik, hogy szivat?
    Viszont elegge remenytelennek tunik, elmondasod alapjan. Nezz korbe újra és lehetoleg eletkorodhoz illo lanyt valassz celpontnak
  • pcdeni
    #300
    mindenkinek köszönöm a segítséget, ma megpróbáltam beszélni vele, de nagyon lekezelt, először is, ment még 2 lépést, és utánna fordult vissza, h. "na mit akarsz?" -itt már tudtam, h. reménytelen az egész, de ami furcsa, h. utánna üzent az osztálytársammal, hogy mennyek a tesi teremhez, de nem mentem, mert nem tom, h. ez igaz-e, vagy csak az osztálytársam agyszüleménye, meg addigra elegem volt az egészből, és most nem tom, h. mi van - szerintetek?
  • Jacky
    #299
    Mé ne érdekelne?
    Egyébként nem értem mi a gondod, hiszen most megnyílt az út felé nem? Kicsit vársz, elmondod a barátodnak is, hogy így érzel a lány iránt...
  • nyamiag #298
    (:
  • capt Davy Jones
    #297
    Értem, köszi. Megvan az a rossz tulajdonságom, hogy még elhiszem, ha mondanak nekem valamit. Ezek szerint nem kéne
  • Kanál
    #296
    hajrá nyéjmi4
  • nyamiag #295
    na ma szakított a barátjával(-ommal), gondoltam leírom, bár nem hiszem, hogy érdekelne bárkit is itt :) jo kis 2 hét volt ez (nem), lassan meg jön érettségi, szép lesz (:
  • scs17
    #294
    Mondjuk télleg nem ezt mondanám, hanem h pl szeretném jobban megismerni...; azt h érdeklődi-e irántam, nehéz lenne megmondani, mert nagyon zárkózott típus, ezért vagyok bizonytalan.
    Azért köszi a választ!
  • Pluskast
    #293
    Ha nem mutat érdeklődést irántad akkor veszett fejsze nyele. Ezt meg elvileg tudnod kellene. A nők amúgy sem kedvelik ha egyből minden előzmény nélkűl letámadják. Azt meg hogy elmondani és kimondani, hogy szeretlek... Nos annál sokkal több kell mint egy osztálytársi kapcsolat.
  • Pluskast
    #292
    Ez is az is. Finomabb, inteligenseb formája a kopj le öreg beszólásnak.
  • scs17
    #291
    Tanácsot kérnék.
    Van egy lány (11-be járunk gimibe, mellette ülök). Szünetekben szoktunk beszélgetni, néha nagyon jól el vagyunk, és nekem nagyon megtetszett, mivel ő az intelligensebbek közé tartozik. A múlt héten megismert egy másik scrácot az évfolyamról, és azóta szünetekben többnyire vele szokott beszélgetni, de még nem jöttek össze; amikor együtt látom őket, nagyon szar érzés. Most tisztázódott bennem ,hogy teljesen szerelmes vagyok belé,minden percben ő jár a fejemben, nem tudok semmire sem koncentrálni; de mivel nem vagyok az a típus , aki könnyen kimutatja az érzéseit, ő sztem csak sima osztálytársként tekint rám. Sztetek mit kéne tennem, elmondjam mit érzek iránta?
  • Jacky
    #290
    Szállj át egy másik virágra ami beporzásra vár :)
  • capt Davy Jones
    #289
    Kellene a szakértelmetek/tapasztalatotok
    Ha egy csaj azt mondja, hogy ő most nem szeretne semmit sem, és hozzáteszi, hogy nem a sráccal van a gond, (hanem mint mondotta, ő nem szeretne semmiféle ilyesmit) akkor ezt el lehet hinni, vagy csak a szokásos pofátlan lekoptatás?
  • light00
    #288
    Juj, pizzázni helyett pipáznit olvastam. Nem kicsit vagyok rákattanva
  • Jacky
    #287
    Ne msn-en beszélj vele, ha mar élőben is találkoztok sokat! Beszélj vele suliban, akárhol és hívd el pizzázni vagy egy kávéházba. A talin puhatolozz nala kicsit, aztan ha latod, hogy nem elutasító (márpedig az előjelek szerint nem az - ölelgetések, sokszor vagytok együtt stb.) mondd el neki az érzelmeidet.
  • Firerock
    #286
    énne?
  • LestatVenom
    #285
    csinálj neki msn-en egy szmájlit amiben bevallod az érzéseidet:D ha már ennyit msneztek.
  • pcdeni
    #284
    élek, nem kell értem ilyen hevesen aggódni, csak gondolkozom, és várom az alkalmat, amikor, látom, és megszólíthatom
  • bardocz
    #283
    barátok attól még miért ne lennétek? ha már enyre jóbavagytok,meg egymást ölelgetitek,szerintem nem lesz gond
  • passatgt
    #282
    nálam egyszer bejött, hogy:
    haverjaimmal voltam, odamentem a lányhoz, és mondtam, hogy fogadtam a barátaimmal, hogy nem merek idejönni. első körben még nem gáz, ha hülyének néz:) elkértem számát, pár nap múlva felhívtam, nem e jön el valahova, elmentünk pizzázni etc etc