441
Segítség! - csajozós problémák
  • raulreal
    #361
    "most hogy két hete box edzésekre járok" - akkor gondolom a feszültség levezetésével már nincs gond :)
  • raulreal
    #360
    Vhol olvastam, h egy csaj akkor foglalt, ha rajta fekszenek. :D :D :D
    Akkor csapd le. :D
  • di199
    #359
    Akkor is ráhajtatok egy csajra ha van barátja?
    És ha összejön akkor mi a garancia hogy titeket nem cserél le?
    Nekem is tetszik egy csaj csak az is foglalt egy pöcs voltam és nem mertem oda menni hozzá amikor még szabad volt.
    A barátja pedig egy gyökér fél kézzel elintézném(pláne most hogy két hete box edzésekre járok:))
  • sz4bolcs
    #358
    Esetleg, ha nem szeretnéd, hogy a többiek is okuljanak belőle, elküldhetnéd priviben..
  • sz4bolcs
    #357
    Köszönöm a kimerítő választ..
  • sapkafej
    #356
    :) nem kell beismerni semmit, csak ne flegmulj
  • raulreal
    #355
    Jól van, utána nézek, ha pedig tévedtem beismerem, és bocsánatot fogok kérni.
  • raulreal
    #354
    Utolsó gondolatom pedig a témában (többet nem akarok hozzászólni), hogy hajlamosak vagyunk a nőkre tárgyként gondolni. Megszerzem így, megszerzem úgy...mintha nem is emberekről beszélnénk. De tényleg...nem így van? (költői kérdés volt)
  • sapkafej
    #353
    ezt is megadtad. amúgy hagyom, hogy magadtól jöjj rá/nézz utána
  • raulreal
    #352
    Nincs nő, nincs sírás... de biztos németes a gyerek, és a szótárprogram meg valami */²/!%-t hozott be...
  • raulreal
    #351
    Hol élek? A valódi világban.
    Ne csak nézz, hanem láss is démongyerek...

    Amúgy meg erről az egészről. Már bocs, de töketlenek vagytok. De tényleg.
    Szedjétek már össze magatokat, ő is csak egy ember. Nem vmi perfekt E.T.
    Vagy igen, vagy nem. Ha nem, hát akkor nem. Összedől a világ? Na ugye...
    Mindenki nyammog itt állandóan, h mi lesz ha nemet mond...bla bla bla.
    Elég sokan vagyunk itt, és egy ember se pótolhatatlan. Az élet pedig rohadt rövid. Vagy lépsz, vagy egyedül fogsz meghalni. (kicsit sarkított , de ez az igazság)
    Ide vágó idézet: "Nyuszi vagy, Mcfly?" És tényleg, az vagy? Ha nem, akkor bizonyítsd be. Ne nekem, vagy egy istenverte sg-fórumon verd a melled, hanem állj oda. Ha nem teszed meg, akkor meg utána a fejedet verheted a falba. Főleg ha egy "életképesebb egyed" lenyúlja előled. Ez itt a dzsungel. Betondzsungel. Komolyan mondom, tudtak vmit a spártaiak....
  • sz4bolcs
    #350
    Mit jelent?
  • sz4bolcs
    #349
    szar helyen ;]
  • somdav95
    #348
    Itasd le részegre mindkettőt
  • highlander15
    #347
    Az én problémámra van valami megvalósítható megoldás?
  • buBa0
    #346
    Van egy lány aki nagyon teccik nekem csak éppen van barátja, nem szeretek mások kapcsolatába avatkozni de már vagy féléve próbálom elfelejteni sikertelenül, ráadásül holnap egy házibuliban leszünk én ő meg sajnos a srác is jön. Nemtom mit tegyek.
  • DaemoonHunter
    #345
    "Mindenhol kajak részegre isszák magukat az emberek még egy átlag hétvégén is. Fiúk-lányok egyaránt..." - viccnek is rossz
    Te hol élsz amúgy?? Csak azért mert akkor kerülöm azt a környéket ezentúl...
  • sapkafej
    #344
    okos vagy?
  • sapkafej
    #343
    tényleg ez a címe, csak nem ezt jelenti
  • Jrex
    #342
    "ritka, hogy egy csajnak nálánál alacsonyabb pasi kell." - ezt meg már tapasztaltam is....:S
  • Jrex
    #341
    Kösz a biztatást:)
    Egyébként a csaj nem magasabb nálam,csak ha magassarkút visel :P
    de a pasija igen.
  • highlander15
    #340
    Szerintem elég egyértelműen tettem,megmondtam mit érzek iránta.Ha ez nem elég egyértelmű,akkor nem tudom mi az.
  • highlander15
    #339
    Már fel lett áldozva...
  • raulreal
    #338
    Általában azt kell hogy mondjam h igen. Mindenhol kajak részegre isszák magukat az emberek még egy átlag hétvégén is. Fiúk-lányok egyaránt... Sajnos.
    Jómodorról hallottál már? (najó, én se személyeskedek... :D )
    Megoldás? Keress másik csajt. Van egy pár... És lehet, h jobbat is találsz. Ha meg próbálkoztál 2-szer, 3-szor...na de azt hogy? Nem tetted elég egyértelműen. Az ember általában egyszer próbálkozik be, és vagy igen, vagy nem a válasz... Ha nem...akkor meg általában le kell kopni...
    A te dolgod, h eldöntsd, h a barátságot feláldozod-e...
  • raulreal
    #337
    Ne személyeskedj.
  • raulreal
    #336
    No women no cry a dal címe :D
    Még néha napján a rádiók is leadják :S
  • Ben C
    #335
    nem a faszt nem
  • sapkafej
    #334
    bob marley tuti nem énekelt ilyet
  • highlander15
    #333
    Meg ha nálatok minden csaj részegre issza magát,ahhoz is tudok gratulálni.Bár jobban örülnék,ha a problémámra tudnál valami megoldást javasolni!
  • highlander15
    #332
    Hát,apád is csinált volna kisszéket helyetted...
  • raulreal
    #331
    Szilveszterkor kell próbálkozni, olyankor már túl részegek ahhoz, h nemet mondjanak. :D Akármilyen magas is vagy :D
    Csak nehogy úgy járjatok, mint a "Knocked Up" c. film főszereplője :D :D :D
  • raulreal
    #330
    Nincs nő, nincs sírás... Sokan megénekelték már :D :D :D
    ((Bob Marley, ...)) Úgyhogy legyünk raszták :D
  • highlander15
    #329
    Olvasgattam a topikot,és gondoltam én is leírom a problémámat.
    A lány osztálytársam volt általánosban,10 éve ismerem.Próbálkoztam nála 2-3-szor,eredmény nélkül.2 hónapja úgy döntöttem elhívom randira.1-2 feltétellel el is jött volna,de haverommal beszélgettek erről,és mondja a lány hogy csak barátkozni akar,nem akar komoly kapcsolatot. Kibuktam,MSN-ről töröltem,kerülni próbálom,de nagyon érzem a hiányát a jó beszélgetéseinknek,meg zavar,hogy nem látom minden nap,nem beszélek vele.Sok dologban egyezik a véleményünk, sok a közös témánk,mégse sikerült meghódítanom.Mivel próbálkozzak,ha még egyáltalán kellene próbálkoznom?Szeretem azt a lányt,meg is halnék érte ha kellene.
  • DaemoonHunter
    #328
    Semmiképp se neten kezdj vele ismerkedni. Az a buli pont jól jönne, bár ha foglalt...mindegy a biztonság kedvéért tegyél be egy féltéglát is.
    Másik: a magasságod csak akkor gond, ha a csaj magasabb tőled, ritka, hogy egy csajnak nálánál alacsonyabb pasi kell. Ha a pasijától is alacsonyabb vagy...még 1 féltégla + jó sok önbizalom, mert nem könnyű így ismerkedni.
    Harmadik: egy csaj csak akkor foglalt, ha rajta fekszenek
  • Jrex
    #327
    sziasztok,nekem is lenne 1 problémám
    elsőnek is a csaj egy másik városban lakik,-igaz 1 suliba járunk,de mégis a sors a lehető legtávolabbra sodort tőle/másik osztály,másik fakt stb/-(így ki van zárva az 1 buliba járás is meg stb)ez azért fontos mert így csak szűk 4 hónapom van a megszerzéséig(érettségiig)...a másik probléma pedig h szinte nem ismer,de sztem tudja h tetszik nekem(elég rég), mert párszor sikerült "szemezni"vele,DE foglalt.a harmadik probléma pedig én, mert nem vagyok 1 könnyen ismerkedő típus,és nincs netje sem h msnen tudjak vele beszélgetni,és a magasságom sem megfelelő sztem.Remélem tudtok vmiben segíteni,mert ha minden igaz a hétvégén sikerül eljutnom abba a városba bulizni,és szólok a barátnőjének h jöjjenek.
  • Andrejka
    #326
    a pedofil mellett döntött, de elfogadom :(
  • Andrejka
    #325
    későn olvasom a kommenteket, ma vallottam neki az eredménnyel még nemtok mit kezdeni (MÉG):S
  • dragon11
    #324
    Miért kell elhinni mindenkinek mindent?;) am. keress mást, nem jó dolog más kapcsolatát szétszedni..^^
  • ecneb
    #323
    haggyadmáá sztem ezt őse gondolja komolyan... fiatalokmég... am sztem csak megcsalta azt kiakarja fejezni h milyen szerelmes de titokban őse akar semmit... bár lehet ez agyam torz világának szüleménye :D
  • Andrejka
    #322
    okés, majd a híradóban nézzétek hol lakott a gyerek oks?