491
bizony
  • Grifidos
    #451
    Egyre szimpatikusabb a Battle Royale... 'oszt no problem.
  • Cat 02 #450
    Tanár lennék, kirúgnak-e vagy nem jól pofánverném...
  • Cat 02 #449
    Honnan tudta h te voltál ?
  • trident
    #448
    http://hvg.hu/velemeny/20080327_tanarveres_roma_pedellusprogram.aspx
  • Jagumo
    #447
    én 7.-ben küldtem egy SMS-t osztályfőnöknem órán hogy Kurva meg mocskos disznó és hozzákel tennem :

    - NEGATÍV rekordot álítottam fel az iskolában
    - Egy igazgatói róvóval megúsztam :D

    legalábbb én is vgy LEG :DDD
  • Wescone
    #446
    Jogában áll csakhogy ő nem akar.
  • trident
    #445
    "Újabb budapesti tanárbántalmazásra derült fény: a Népszabadság szombati cikke szerint Újpest polgármestere, Derce Tamás valamennyi kerületi önkormányzati iskolából nagyon helyesen eljárva kitiltott egy diákot, aki néhány hete bántalmazta tanárát."
  • Cat 02 #444
    Jogában áll tanulni =\
  • Wescone
    #443
    "A lány még tanköteles korú, ezért kizárni csak akkor lehet, ha találnak egy befogadó intézményt."

    Ez olvasható a cikkben.
    Mi az, hogy tanköteles, hogy a fenébe létezhet ilyen törvény? Nem képes felfogni, hogy mivel szórakozik vigyék a p...ba vidékre kapálni, mi a fenéért kell hagyni, hogy meghülyitsen egy egész iskolát???
  • Wescone
    #442
    Az ilyenfajta próblémákat nem a diáknak kell megoldani hanem az iskolaigazgatónak.
  • Sugam
    #441
    bele olvasok a topikba és felidegesítem magam ezeken a vitatkozásokon.. mindenkinek megvan a saját esze , gondolom akik ide irkodnak. mijafasznak vitatkozni ezen.. napmintnap mindenki szembesül ezekkel a dolgokkal, és? meg eza függőség , meg tanár diák viszony hát komolyan ..
    a kiinduló ok, a szűlők. ha nem nevelik meg a kölköt 6évig korig akkor vége van. az hogy önpusztitó társadalomban élünk megint 1 szomorú hír.
  • Csirke4
    #440
    "de osztálytársait sem kímélte: egyik társa haját meggyújtotta és többek telefonját elvette." - Értelmes osztályban agyonverik.
  • savior
    #439
    az se jo, ha egy tanarnak nincsenek nagyon birka osztalyai. nekem volt olyan tanarom, aki odakerult es csak jo osztalyai voltak. oran es oran kivul is elbeszelgettunk vele a hibbijarol vagy valami semleges temarol, ha kellett neki valami akkor segitettunk beszerezni, ha tanacsra volt szuksege, akkor abban is probaltunk neki segiteni. ez kb 2 evig igy volt. aztan a harmadik evet mar ugy kezdte velunk, hogy mi mekkora egy szemet banda vagyunk, mert csak arra ment ki az egesz hogy ot penzzel atverjuk es a tanitasat hatraltassuk, meg hogy miattunk nem tud megfeleloen haladni a tananyaggal... ugyhogy a kovetkezo 2 evben vegig szivatott minket. az en jegyem is 2 osztalyzatnyit romlott nala. tudtam volna orulni, ha van egy olyan osztalya, aki agyba fobe szivatja es nem velunk kezd el kibaszni, akik rendesek voltunk vele.
  • Cat 02 #438
    most h mondod, tényleg elírta m^^
  • bracsek #437
    "azt szeretem [egész osztály röhög], tényleg, mindig azt iszok, kivéve ha nincs sör ! :D" ezt tán átgondolhatnád, mert nem logikus, és szerintem nem is így mondta. ha nincs sör akkor miért nem iszik colát, ha meg van sör akkor meg miért iszik colát, valami hülyegyerek lehet, ha ezt mondta.
  • Cat 02 #436
    Az az érdekes h Japánban tök szigorú az oktatás, ott a diákok örülnek ha bekerülnek egy iskolába, folyatamos előkészítőkre járnak, ott ha mittomén vki rágózik az órán kirúgják *csába.
  • csgj
    #435
    Azért ez túlzás... de régen nem volt ilyen sok agresszív diák. Nem csináltak ennyi baromságot. Vagy ha igen, akkor megbánták, mert kaptak érte. Amúgy természetesen én sem szeretnék ilyen régimódi suliba járni, mert már megszoktam, hogy lazább magatartás is megengedett. És stréber se vagyok, csak mert kicsit kiállok a tanárok mellett is... Csak anyám tanárnő, és tudom, hogy milyen nehéz dolga van. (Na persze nekünk meg most a sz*r oktatási rendszer miatt kell sokat szívnunk :S)
  • degenerator
    #434
    mit szólnál, ha összeverve menne haza a gyereked? mondjuk mert 2 mp-vel késöbb állt be a tornasorba?
  • Cat 02 #433
    Egyszerűen normális iskolába járok...
    Itt vhogy jófejek a tanárok, nem köcsögködnek
    Tegnap is tanuljuk emésztést

    balblablabla tehát a hamburger, cola egészségtelen, mármint, a cola az nem , azt szeretem [egész osztály röhög], tényleg, mindig azt iszok, kivéve ha nincs sör ! :D
  • csgj
    #432
    Pont ez az, hogy a tanárok már nem tehetnek meg annyi mindent... Régen körmöst is kaphattak a diákok, ma meg már lassan rájuk sem szabad szólni. Még régen, általános suliban az osztályunk kierőszakolta, hogy váltsák le a matektanárunkat, mert azt mondta ránk, hogy analfabéták vagyunk, és nem tetszett a tanítási módszere. Régen (nagyszüleink idejében pl) ilyet nem lehetett tenni...
  • bracsek #431
    Amúgy meg tanárgyerek e vagy, hogy iskoláskorú létedre ennyire véded őket?
    Bármennyire jó egy tanár, akkor se tudja mindenki szeretni, de a tiszteletet ki tudja vívni egy tanár, és akit tisztelnek, azzal a diák nem aggresszív, csak a nyámnyila tanárral tud vaddisznó lenni a diák, az meg meg is érdemli.
  • bracsek #430
    Ez speciel tanárfüggő volt, mert a többi tanár végezte a dolgát, ez is végezte valamikor, csak agyrákja lett(addig ivott, nem kell sajnálni) és nem igen törődött a dolgokkal, de az ilyet még az agyrák se tudja megölni? pedig annyiszor kívántam halálát...
  • bracsek #429
    Az jobb volt mikor a magyar tanár azt mondta "Te te rákosi büszke szar" és következő szünetben önkéntesen jött bocsánatot kérni, pedig idős tanár volt, de tudta, hogy hibázott. Az ilyenek tiszteletre méltók, csak legtöbb tanár nem tudja/name akarja bevallani, hogy ő is téved, hisz sokan az Istennél nagyobbnak képzelik maguk. Ezekkel kellene feltörölni a földet, szép fényesre.
  • Cat 02 #428
    Ez sztem iskolafüggő, nálunk is van olyan suli ami országos szintű meg olyan ahova a diákok nagyrésze talán beér a 3. órára, aztán 5. után haza is megy.
  • bracsek #427
    Azért ÚRISTEN nem ennyire egyszerű a helyzet, van amelyik nem tanít, volt olyan tanárom heti 6 órában nem tanított semmit, és a semmit nem átvitt értelembe írom, hanem szó szerint 3 tantárgyból az év alatt volt 1 lecke az egy az 1 nem több és év végén a napló első 3 azaz három tantárgyának lezárását másolta be ami között ott volt a nálunk nem igen kedvelt nekünk idegen "nyelv" és nem a nyugati nyelvekre gondoltam most... Na ezzel a tanárral futnék össze egy sötét sikátorba, vagy olyan helyen, ahol senki nem látja és nincsenek kamerák... Már a fogait kiverték, de ezt nem úszná meg ennyivel...
    Attól még diplomás utcaseprő lehetek :) Amúgy is szép szakma az utcaseprőé semmi felelőség... Lenézzük, de le se szarják...
  • Neoncsoves
    #426
    Töri tanár mondta amikor osztálytársam 1esre felelt: "Én kurvára leszarom hogy megbuksz, de a te bajod lesz ha hülye maradsz..."
  • Neoncsoves
    #425
    nem a diákok aggresszívabbak hanem igenis sok a fiatal tanár... Matek órai idézet tanáromtól: "Fogd már be a kurva pofádat és takarodjál kifele..."
  • Cat 02 #424
    Mit művelnek ? tanítanak nekik ? te ÚRISTEN !!! h lehetnek ilyen gonoszok, végzik a dolgukat és reménykednek h nem egy leendő utcaseptőrt tanítanak...
  • Pepsi Twist
    #423
    ha már itt a fűggőségről is szó van no kéremszépen inkább gépezzen a gyerek mint drogozzon meg cigizzen sztem akkora gáz ha a 14 éves gyerek doboz számra szívja el a cigit 1 nap sztem az a szülőnek nagyobb csapás mintha meghalna a gyerek... meg azt hiszik hogyha cigizik akkor menő meg mittom én micsoda... szánalom...


    Agresszívd diákok? hmm amit ma a tanárok művelnek a gyerekekkel... nem csodálom ha a diákok ilyenek...
  • degenerator
    #422
    dede, mint lentebb írtam, sajnos már futni is tud. negyed óra "gyereknevelés" engem nagyon le tud fárasztani.

    való igaz, nem mindegy, hogy a haver haverja mondja el, hogy a felnőttek csak meg akarnak ijeszteni, nem elhet tőle bajod (közeli ismseretségi körből van a példa, bár a srác buta), vagy egy iskolai megelőző programon.
  • tarti19
    #421
    szerintem járni sem tud nemhogy gépezni:)
    "átlag" na de nem mindegy milyen úton ...:D
  • degenerator
    #420
    akkor maradunk a koránkeltem verziónál. majd holnap átolvasom újra.
  • degenerator
    #419
    egy átlag magyar gyerek 12-13 évesen kerül kapcsolatba a drogokkal. hall rójuk, netalántán kipróbálja. a 2 és akárhány hónapos unokaöcsém még nem tud beszélni, de a gép előtt ül. jóval előbb kialakul a függőség, beleivódik a személyiségbe.
  • tarti19
    #418
    én értem a te szemszögedet:) de te valszeg nem az enyémet:P
  • degenerator
    #417
    igazából négy óra van, elbeszélünk egymás mellett.
  • tarti19
    #416
    szerintem pedig nem értettél meg akkor, vagy én magyaráztam neked furcsán, hogy a könyvek nem mutatják meg kik vagyunk...
  • tarti19
    #415
    előbb megállítod mint a másik 3-t
  • tarti19
    #414
    értelek... részben egyet értek veled de a jelentős részét meg is tudnám cáfolni:P
    persze ezzel nem a mondanivalódat kívánom leszólni, csupán annyi, hogy én más eszközöket is bevetek ilyen alkalomkor:)
  • degenerator
    #413
    sok egyénre alkalmaazható, de pl akinél látsz egy kézigránátokról szóló könyvet, valószínűleg nem hippi.
  • degenerator
    #412
    mindig jobb, ha gépezel? wow függők.