491
bizony
  • degenerator
    #491
    hm
  • USAMEN POWER
    #490
    Ja ! Ezért járnak Mercivel, és laknak luxusvillákban... Tisztelet a kivételnek ?! Segélyből, és a magyarok bőrén végülis meglehet élni
  • degenerator
    #489
    nem diákok, nem magyarok, de agresszívak:)
  • Czdano
    #488
    Lol -.-'
  • degenerator
    #487
    a cigányok meg azér bűnöznek, mer szegények.
  • Rundstedt17
    #486
    az egyik csatorna regeli műsorában egy hú de nagy pszichológus nyilatkozott a tanárverő kölyökről nem tudtam hogy hányjak vagy nevessek:D.Idézett a pszicholúgostól:"Ez a gyerek bohóc.Csak azt akarja hogy figyeljenek rá.Nem rossz,nem agresszív,csak szeretné magára felhívni a figylemet:D.érdekes hogy a liberális média meddig megy el a kölyök mosdatásában.Kivánom az ilyeneknek hogy egy bohóc rúgja le őket a lépcsőn:DDDDDDD
  • gameplusz
    #485
    Jaja, éljen a kommunizmus, éljen Rákosi, éljen az összes szoci-moci, aki visszasírja a vasfüggönyt. Gratulálunk, nem nyerted meg a 40 milliót!
  • Landstalker
    #484
    Nem sajnos. Ide fejlődött el a Magyar társadalom fiatalabbik része. Régen (30-40) év ilyet tett volna egy gyerek azt a szülei úgy megnevelték volna hogy még ma is elgondolkodna azon hogy miért kellett megtennem. Sőt ha olyan lett volna a sértett akkor meg szól a hatóságnak és az ember megnézhette volna magát a szibériai jégbányákban, orosz apáink jóvoltából.
  • degenerator
    #483
    nem egyszerű
  • tarti19
    #482
    a szándékot büntetik
  • Cat 02 #481
    Nem találtam el...
  • Molnibalage
    #480
    Persze... Mi mást mondott volna a kis ribi...
  • degenerator
    #479
    most nyilatkozik a tanárkömködő csaj. aki teheti nézze meg a naplót majd a tv2 honlapján.

    nemúgyvót, nem köptem le, nem találtam el.
  • mate317
    #478
    Arra céloztam, hogy nem kéne állva nézni, ahogy terrorizálnak minket, akárki is az. Külföldön megnézhetném magam, ha idegenként elkezdenék az utcán a járókelőkkel balhézni... Itt a romák ezt megtehetik, senki nem szól rájuk.
  • SötétBarom
    #477
    Nem. A primitív emberek terrorizálják a kevésbé primitív embereket.. Ismerek olyan fehérembert, aki kétszer akkora cigány, mint bármelyik roma -.-
  • mate317
    #476
    1 cigányra jut 20 magyar, mégis ők terrorizálnak minket?
  • Bandee1987
    #475
    Isten ments, még rám hozzák a kisebbségi jogvédőket :)
  • guardian hero
    #474
    Ez a topic nem arról szól. Nyiss egy olyat, ha gondolod.
  • Bandee1987
    #473
    Valaki igazán megváltoztathatná a topik címét "egyre agresszívabb cigányok"-ra.
  • tarti19
    #472
    értelek, mondjuk ez nem csak nálatok fordul elő, de ezen probléma gyökere mélyen leledzik:)
  • Checkerboy
    #471
    De én leginkább azon lepődök meg, h mekkora különbség van. Nálunk, a tanárok teljesen hülyék, mindegyik köcsög. És nem azért van, mert rossz jegyet kaptam. Csak szimplán idióták. Nagymamám és Nagypapám tanárok voltak, és nagyon rendesek. De nem csak velem, mindenkivel. Mesélik, h milyen volt az osztályuk, és teljesen ledöbbennek, h mennyire hülyék itt a tanárok. A TANÁROK. Ez a gáz.
  • tarti19
    #470
    Ez sok esetben generációs probléma.
    Az idősebb korosztály teljesen más világban élt, mint most mi
  • Checkerboy
    #469
    Én azt bírom, amikor suliban nagyon nagy arcuk van a tanároknak ( csak néhánynak). Osztanak, mintha te lennél a legnagyobb idióta, ő meg az isten, erre elmegyünk osztálykirándulásra (vagy akármire, sulin kívül), és látszik, h mekkora pancser.
  • D00M
    #468
    Ezért mondom, hogy olyan ember ne menjen tanárnak aki erre az áldozatra nem hajlandó, aki csak szemétkedni akar menjen apeh ellenőrnek vagy politikusnak.
  • tarti19
    #467
    a Tanárnak nem kötelesséeg hanem érdeme ha segíti diákjait
  • D00M
    #466
    Ez így van, pont ez a baj, hogy sokan ezzel nincsenek tisztában, hogy a tanári pálya bizony ezzel ját vagy legalábbis járna.. Egy tanárnak hihetelen fontos szerepe van egy ember, diák, gyerek életében teljes egésszében megváltoztathatja azt, segítheti, illetve tönkreteheti. Nagyon sok ember felelőtlenül választja ezt a pályát, és ezzel a felelőtlenséggel sok száz gyerek életét befolyásolja.
  • tarti19
    #465
    azért nem olyan könnyű egy tanárnak... mivel 20 diákkal legalább kell foglalkozni de inkább 30. Itt pedig azért az ő szerepe sokban befolyásolni tudja az adott diák személyiségi jegyeit, ha felnéznek rá megbíznak benne.
    Sajnos nem könnyű 20-30 felé figyelni ráadásula saját életére is figyelnie kell és tartani a suli és az élet közötti dolgok harmonikus rendszerét
  • D00M
    #464
    Az egésszel az baj, hogy nagyon kevés TANÁR van. Olyan igazi tanár aki törődik azzal, hogy mi van veled, fontos neki az előbbrejutásod az életben stb. Szerencsére nekem kijutott pár ebből a ritka példányból és mélységesen tiszetelem és nagyrabecsülöm őket azért amit tesznek. Nem vagyok egy angyal, voltam már igazgatóiban párzsor kaptam ofőit ezt azt de sosem azoktól akik tényleg rendesek, most lehet sokan azt gondolják hogy, persze az énektanár milyen legyen stb de nem így van. A töri illetve magyar tanárom a két legjobb tanár a városban ha nem a megyében az tuti. Minden órán síri csend van ugyanis úgy adja elő az anyagot hogy élvezzük, bevon minket az órába, észre se vesszük, hogy tanulunk. Ellenben nekem is van pár tanárom az aljából. Azok a régi szoc időben edződött rohadt hárpiák akiket egy kanál vízben tudnák megfojtani. Egy olyan ember aki lehúgyagyúzza és barmozza az osztályt amiben "tanít" ne menjen erre a pályára. Elképesztő milyen bunkó módon tudnak beszélni, nekem rendszeresen beanyáz a média tanár és mikor 3-szorra süti el hát nem kell sok hogy kimenjek és szájba verjem. Elég szókimondó a stílusom a suliban (nem bunkó, csak elmondom amit gondolok) ezért a tanárok többsége aki tényleg intelligens az ezt tudja értékelni, az aljanép pedig csak a rosszat látja benne és megpróbálja elfojtani benned az önállóság legkisebb csíráját is. Volt olyan tanár akivel vitatkoztam (nem veszkedtem) és végén elismerte az igazamat, semmi retorzió nem ért miatta. Van olyan akivel felesleges, megmutatja hogy ő a kemény közben semmivel sem különb nálunk annyi hogy pár évvel idősebb és van egy diplomája. Naés? Kitörölheti a seggét azzal a papírral ha nem tudja érdemben hasznosítani arra amire kéne, hogy segítse a gyerekeket. A legtöbb ilyen szerintem a nyári szünet miatt választja a pályát. Ennek a növekvő agresszivitásnak két oldala van mint mindennek. A problémát otthon, családon belül kell keresni ez tuti, az, hogy így felhígult a tanárok köre csak tetézi a dolgot, ahelyett, hogy érdemben segítene csak kiprovokálja az összeütközéseket. szerintem...
  • Sadist
    #463
    Pedig lehet jót tett volna, és nem vigyorognál így a tuskóságodon.
  • tarti19
    #462
    már tegnap hajnalban is az volt:)
  • degenerator
    #461
    a te korodban még elmegy.
  • Czdano
    #460
    Mellesleg
    1. egyre agresszívabb diákok
    2. A Pc-s játékoknak leáldozott! vol. 2
    3. Modellautók
    4. Test Drive Unlimited
    5. AIRSOFT
    6. Kérdezek, Válaszolsz, Kérdezel
    7. Humoros és aranyos képek, videók
    8. F1CHL - Retro
    9. Milyen házat vegyek?
    10. Milyen gépet vegyek MOST?
  • Wescone
    #459
    Mire?
  • Czdano
    #458
    Gratulálok..és mi volt az oka eme nemes cselekedetnek? xD
  • Jagumo
    #457
    hátnem:D
  • Jagumo
    #456
    SMS-ben kiírta a számom és 1-ből az én anyámat hívta fel...:D

    pedig amint hazaértem volna kicseréltem volna a SIM kártyát , de nemmaradt rá időm :D
  • Jagumo
    #455
    1 betüt elírtam k hellyet m-et meg 1 l betüt kihagytam ... szerintem el kellene bújjak ...:D

    am. meg büszke vagyok :)
  • CattiBrie
    #454
    Igazán büszke lehetsz magadra, meg a helyesírásodra!
  • crazyclone
    #453
    jaja szerintem bármit is meséltek neked még mindig nem gondoltál bele abba hogyha most ilyen agreszivak a tanárok akkor milyenek lehettek ... szerintem a helyzet azota sem változott csak alkalmazkodott korunk változásaihoz
    egysesek számára nem felfoghato hogy erőszakkal nem lehet biirálni az erőszakot mert akkor ugyanoda kerülünk ...
    bárhogyis legyen eltérőek a nézetek attool függően hogy az ember milyen politikai társadalmi és fizikai helyzetben van ...
  • Sadist
    #452
    Remélem pofánvert egy méterrúddal.