78
Te vettél már olyan játékot ami olcsó és bevált ? Vagy éppen áldoztál rá 10-20 ezer Forintot és azt mondtad hogy ezt nem érte meg megvenni ?
  • Jeri
    #78
    Sziasztok, találtam nem régiben egy oldalt ahol lehet játékokat vásárolni online, jó áron. Gondoltam megosztom veletek, akik akár pár Eurot is szeretnének spórolni. WoW Game Cardtól kezdve, Eredeti játékokon át, Előrendelés, tehát nagyjából minden van, jó áron, jó kínálat. Egy ismerősöm már vásárolt játékot, gond nélkül. Tehát itt a link azoknak akiket érdekel: G2A Buy a Game
  • baajint
    #77
    http://nemexia.hu/?recruit=1N6480 köszi
  • Tom3 #76
    2008. jún. 24. 08:59 <-- Közel egy éves hsz.... Szóval igen, régen volt már az a 11 500.
  • jackcsabi
    #75
    Felvilágosítalak 3990Ft a reális most, söt...
    Régen volt azmár 11500...
  • Tom3 #74
    CD Galaxsiban láttam a Battlefield 2142-t (netes előrendelés) 3990-ért. (Alacsonyabb árú változat, mely még nem kapható, megjelenése július 9.-11. között várható.)
    Mert amúgy valami 11 500 volna.

    Hellgate: London-t 3990(netes előrendelés) (Alacsonyabb árú változat, mely még nem kapható, megjelenése július 9.-11. között várható.)
    Amúgy 11 990 volna.
  • Énvagyokazapád
    #73
    Witcher + Conflict Denied Ops 7990 CDGALAXIS
  • Doog
    #72
    A 3 játék egyben...
    Ezt még én is meggondolom !
  • RedDevilsza
    #71
    Gears of War + Unreal Tournament 3 + Fear Gold = 7990 Ft
    Sztem iszonyat jó vétel!
  • Doog
    #70
    Ha tudnád a pontos nevét akkor talán...
    De nekem így nem.
  • KoniZTE
    #69
    sziasztok !
    van a neten vhol egy olyan játék ahol több féle néppel kell harcolni , pl majmok is vannak benne
    és 4-5 fajta egység és te választod ki hogy melyik menjen , vkinek nem rémlik ? nem tudjátok hol találom meg ?
  • Doog
    #68
    Semmi értelmes játék mostanában...
    Ki sem adnak most semmi jót PC-re.
  • artschiatwork
    #67
    Nemtom mennyire reklám, most vettem:

    Prey a Steam-ről - 4.95$ +áfa (964 Ft)
    ennyit talán megért :)
  • Molnibalage
    #66
    Az első rész azért annyira nem. A másodikkal csak nagyon keveset játszottam és bejött.
  • Nuki
    #65
    Imperium Galaktikát szarért hugyért árulják, és egy remek jatek (Y)
  • marcinger
    #64
    Most vettem Guitar Hero 3-at 18-ért, de már meguntam. Lehet, hogy ez azért van mert gitárral akartam és az nem volt.
  • Molnibalage
    #63
    Akkor egyszer én is megveszem. Nincs pofám letölteni, ha ennyire jó.
  • tigeroo
    #62
    Véleményem szerint a Sands of Time résznek olyan története van, hogy egy jobb film forgatókönyvét is lepipálná simán!
    Mai napig a kedvenc játékom, hihetetlen hangulata van az egésznek
  • Tinman #61
    Carbont anno 1.5 nap alatt vittem végig, 100%-ra. Nem volt olyan rossz, de a reális ára 2-3.000 Ft.
  • Tinman #60
    Pedig nagyon melegen ajánlott!
    Kegyetlen jó mind a 3 rész. Én anno egyben vittem végig 1 hét alatt és az egyik legjobb játékélményt adta, pedig nem kettő játékot játszottam már végig /havonta min. 3-4!/
  • Z
    #59
    BF2 MM-ben, 13k-ért...nem érte meg.
  • Molnibalage
    #58
    Soha nem játszottam a POP új részeivel pedig biztos lehet hangulatuk. SŐt, a Rayman óta semmilyen ügyességi játékkal nem toltam.
  • Vardar
    #57
    Knights and Merchants
  • zoolee
    #56
    Olcsó gamma ami bejött: CRC2005,GTR,GTR2,cs1.6,CSS,halflife holiday pack,race07,dark messiah
    Mind 10 k alatt volt.
    Drága fozs:NFS carbon meg még volt1-2 amit eladtam már.12 k :C
  • Tinman #55
    Portal kijött külön 3990 Ft-ért!
    Prince of Persia 1-2-3 kijött 2990 Ft-ért!!!!!!!!!!!!!

    Kosárba!!!
  • Kicsikiraly
    #54
    én az orange boxot vettem meg kijövésekor, 12K, de tökéletesen megérte.
  • John Cena
    #53
    diablo 1et lehet már 990ért:D
  • JancsiPapa
    #52
    diablo 1 - 1990
    diablo 2+lod - 3990
    sztem megérte :]
  • Molnibalage
    #51
    Nekem a Dream Pinball 3D van meg. Egész kellemes, csak nagyon egy kaptafára készültek a táblák.
  • Molnibalage
    #50
    Another World!!! Aki még nem játszott vele sürgősen tegye meg. Eric Chai ZSENIÁLIS alkotása. Le merem fogadni, sok mai poligonhuszár nem tudná végignyomni...
  • Molnibalage
    #49
    Szar lehet neked. Egyes játékoknak a support és modok miatt elvileg majdnem végtelen az élettartamuk. Pl. NWN2, és hardoce szimek. Ezekre simán megéri ennyit költeni.
  • trident
    #48
    Két, szerintem színvonalas, online fps: Red Orchestra? ~3300 forint. netán Team Fortress 2 ~5000.-ért?
    (steam-es vásárlás körülvetőleges árai; a RO-ban szoktak lenni féláras akciók, a tf2 pedig kapható mindenféle csomagban, amikor kapsz egy tucat jóságot még):)
  • Goruck
    #47
    most nehogy félreértsétek, nem szídni akartam a z EVM sorozatot, csak linkeltem, h ismeritek-e, én speciel nem nagyon szoktam játékokat beszerezni sehogysem
  • Doog
    #46
    Ez így van.
    A warez verzió szerintem sehol nem tudja nyújtani azt az élményt mint egy eredeti játék. Most vegyük például a TDU-t. Ha letöltöd netről nem lehet vele multy-ba játszani. Ha viszont kiadod érte a 4k-t akkor egyből kapsz hozzá egy cd kulcsot amivel már tudsz multyzni.

    A másik az, hogy szerintem hiába fogják rá a warezra a csökkenést mert a mostani "komolyabb" játékok ha nem eredetiek, van egy-két dolog amit nem lehet vele megcsinálni. (pl.: TDU Multy Player)

    Az én véleményem szerint a warez jó arra, hogy kipróbáljuk a játékot, és ha tetszik lehet rohanni a boltba és megvenni, vagy megrendelni.
  • Énvagyokazapád
    #45
    főleg a gorky zero, hihetetlen jó játék volt anno!
  • Dragooon #44
    Gorky Zero
    Gorky 02: Aurora Watching

    olcsók. és szerintem nagyon jók :)
  • Énvagyokazapád
    #43
    pl
    pl
    pl
    pl
    pl

    és ez csak pár nagyszerű játék a sok közül.
  • KILLER2
    #42
    Hát ez így nem igaz. A Rossz PC Játékok szerintem egy jó sorozat, lehet rajta nagyokat röhögni. De még ezeknél is sokszor meg van jegyezve, hogy nem olyan szar ez. És az EVM sorozatnak valóban vannak jó játékai is, nem csak szarok. Ellenben van sok 8-14e Ft-os játék, ami fele annyit sem ér, mint egy közepesen jó EVMes játék.
  • Vlala #41
    Nocsak! Kell. :)
  • Dante73
    #40
    10-20 ezres csalódásoktól megkímélem magam.
    Mielött megveszek bármilyen játékot, kipróbálom. Tavaji évben, ami megérte nekem, és a mai napig őszintén örülök, hogy megvettem, az a Witcher, (előrendelésben 8000) Test Drive Unlimited (MOst 4 pénz, és bár a támogatása nem a legjobb, mégis; szinte minden nap játszok vele 1-2 órát, ha tehetem), én még teljes áron vettem. BIoshock, használtan vettem 5 ropiért, most a magyarítását várom, másodszorra úgy játszom majd végig. Tomb Raiderek mind megvannak, igaz, mostmár, mióta ennyire konzolos az irányítása, várok egy kicsit a megvétellel.
    Tavalyi évnél maradva, rengeteg várva várt játék okozott csalódást, szerencsére, pénzt nem adtam értük, pl NFSPS, MoH;A, CoD4, és sorolhatnám a végtelenségig.
    Egyetértek Petko-val. Nem a termék a lényeg ma, hanem a körítés. Pc-s játékok terén ugyanott tartunk, mint a 80-as évek végén, kilencvenes évek elején. Megpróbálják a lócitromot lenyomni a torkunkon. Nem veszik észre, hogy ha jó terméket készítenek, az eladja magát, minimális supportal, ha vacakot, akkor reklámozhatják, amig akarják...
    Mondjuk, most rá lehet fogni a warezra a csökkenést. (aminek ugyan van benne része, de korántsem akkora, mint amit el akarnak hitetni velünk...)

    Dante.
  • Olcsóvér
    #39
    mhmhmhmhmhmhmh
    harripotter qrva annyát 12000 ft ot vagy 16 ot költöttem még régebben rá és az a játék egy nagy fosh