1739
10804749371265660057.jpg
A Two Worlds folytatódik.
  • totya4
    #1659
    Nekem az volt a bajom a játékkal hogy rpg-s logikával játszva egy idő után túl könnyű volt - azaz unalmas. "Very Hard Difficulty Level" moddal már ez megváltozott, és pont jó lett. Több mod esetén azokat össze kell fűzni spéci módon.
  • Zozo0122 #1658
    Azok is jók voltak...:)
  • dartonite
    #1657
    Lol na azt meg nem is lattam :)
    Most epp a kulonbozo sirkamrakat rabolgatom egymas utan,de ez uncsi.Mar csak 4 van.
  • Zozo0122 #1656
    Tartogat:) Bár még én is csak most játszom, de marhajó. Hatalmas jó pont a hajókázásért is a játéknak :)
  • RoboKutya78
    #1655
    nem merem emiatt aktiválni a játékot.
  • RoboKutya78
    #1654
    srácok egy kérdés ezzel a játékkal kapcsolatban
    az első rész is megvan eredetiben viszont anno volt egy probléma vele hogy nagyon hardverváltozást nem tűrő játék volt azaz ha vgá-t cseréltél újra kellett installálni és ezt max 3x teheted meg aztán kuka volt az eredeti játék vagy valahol kérni kellett az újraélesítését.
    Ezzel a verzióval mi a helyzet gondolok a steames változatára ez is ilyen?
  • dartonite
    #1653
    Megvettem ezt a jatekot en is.Mi a bubanat tortent velem az elmult 2 evben,ataludtam?Emlekszem ra mennyire irtozatosan gagyinak tunt a Skyrim es a tobbi rpg arnyekaban ez a a produkcio,szoval felora jatek utan kacagva uninstallaltam.Most mar legalisan ujra probalkoztam vele es mennyire jol tettem.
    Basszus,valamit tud ez a game.Nem nagyon tudnam megmagyarazni pontosan mit,mert teny hogy vannak gyermekbetegsegei de az is vitathatatlan hogy napok ota jatszom vele es teljesen kepes volt magaba szippantani.Nem fogom felsorolni,aki belemelyedt az pontosan tudja mire gondolok.Most vagyok 26-os szinten es remelem tartogat meg meglepeteseket.Most mar tuti hogy vegigtolom :)
  • steweee
    #1652
    Two worlds 2 velvet (epic) edition - GOG

    torrent-finder.info

    köszi köszi még1x az 5letet, tényleg simán csak telepíteni kellett, és az utolsó peccs, graf tuning, they fight back és egyéb javító modokkal felszerelt játékkal lehet így már tolni !!!

    ezer hála és köszönet
  • cikasz
    #1651
    http://www.indiegala.com/ -on fizetsz most 6 dodót és megkapod a kieggel együtt sok más játék mellett!
  • MerlinW
    #1650
    Ahaa. Nos elég részletesen le van ott írva hogy kell telepíteni és használni:)
  • steweee
    #1649
    http://www.insidetwoworlds.com/showthread.php?t=33839

    ez
  • MerlinW
    #1648
    Hogy mi?:) Vagy egy kalózos sztori DLC, amit a főmenüből érsz el, illetve van azt hiszem két multiplayer DLC (castle defense meg még valami). Mit gyúr össze micsoda?:)
  • steweee
    #1647
    azt a modot tudja valaki hazsnálni ami egybegyúrja a dlc-kel az alapjátékot ?
  • MerlinW
    #1646
    Bele van építve.
  • joe38
    #1645
    Sziasztok.
    Már rég nyomtam ezt a játékot bár nem a kiegészítővel,de amennyire tudom,külön indítható a kieg,kb.15-20 óra végigjátszás,vannak már benne plusz effektek(köd,eső) amik az alapjátékba is beleépülnek,plusz még az átvezető videók is beleépülnek az alapjátékba.
  • grebber
    #1644
    Meg is kérdezem még 20 x ha nem válaszolnak.

    És ha csak azt indítom akkor az alap game kiesik vagy bele van építve a kiegbe is vagy hogy van ez?
  • MerlinW
    #1643
    Kérdezd még meg 20x ahelyett, hogy elindítanád a játékot. Főmenü, új játék, kiegészítő indítása...
  • grebber
    #1642
    Senki?
  • Zozo0122 #1641
    Zenélni néha szoktam:) A dob meg a hárfa jól megy, a többi katasztrófális egyenlőre :DDD Lopni nem szoktam egyáltalán...próbálom megőrizni a becsületem amennyire tehetem ugye...de hát Kyráért mindent:D Nem arról van szó, hogy a törvényt tartom be...Gandohar törvényei hidegen hagynak, hanem nem fogok a szerencsétlen bányászoktól lopni. Pénzhiány mondjuk az állandóan van...épp várom a befektetésem megtérülését:D Jól megy a kockajáték, de állandóan van vmi feladat...nincs sok időm piálásra és szerencsejátékra
  • xFreex
    #1640
    Igen. Az a játékasztal nálam is bugos volt. Ha pénz kell akkor inkább zenélj az utcán. (Nekem dobbal anno egész jól ment. 1500-3200 -ig kaptam daltól függően.) Vagy másik lehetőség, hogy kirabolod a város összes házát és a szajrét meg eladod apránként annak aki többet fizet érte.
  • Zozo0122 #1639
    Tényleg ez engem is érdekel! A főküldetés utánra tehető gondolom, főleg h lehet a karit folytatni...

    Más kérdés, ha még valaki játszik ezzel...Baselnél nektek is bugos a kockajáték? Ott ülnek a bunkók de ha belépek magammal játszok, egyedül vagyok...pedig megcsináltam már Basel küldetéseit.
  • grebber
    #1638
    Indiegalan most olcsó a TW2 + kieg! Meg is vettem a kieg miatt.

    A kieg hol csatlakozik be a játékba?
  • Zozo0122 #1637
    Egyébként nem értem miért ilyen kihalt ez a topic...ez a játék NAGYON JÓ!
    Messze túlnőtte az első részt, és határozottan KIRÁLY a game! Oké nyilván nem annyira modolható mint pl. egy Elder Scrolls. De most komolyan van itt minden...annyira sokféle feature van...:) Nálam külön +pont (sőt + pontok halmaza), hogy végre van egy játék amiben van normális labirintus:) Sőt nem is egy! Nagyon korrekt game és várom a 3. részt. Hatmandorban mászkálok épp, és gyönyörű a város...a zene is eddig 10 pont :)
  • grebber
    #1636
    Igen csak azzal foglalkoznak a modderek ez meg a kutyát se érdekel.
    Lehet nem támogatott a modolás vagy tudja a halál, de ehhez kb semmi sincs.
  • cikasz
    #1635
    Mindent szebbé lehet varázsolni! Lásd Skyrim...
  • MerlinW
    #1634
    Azt ne mondd, hogy nem gyönyörű a játék...:) Egyébként nincsenek.
  • cikasz
    #1633
    Sziasztok.
    Léteznek a játékhoz modok? Elsősorban optikai tuning érdekelne.
    köszi
  • Zozo0122 #1632
    Na mindent értek mostmár, a térképpel kapcsolatban is:) Találtam a játékban egy földgömböt, abban a katakombában, ahová Rogdortól kapunk kulcsot. Jól látható rajta egész Antaloor, és jól kivehetőek az 1. rész területei is. Ezektől keletre lévő szigeteken játszódik a 2.rész, ez is jól felismerhető. Viszont van egy 3. nagy földrész is(majdnem akkora mint az 1. rész területe)...tehát van hely fenntartva a 3. résznek:) Lehet tudni mikor érkezik a 3. rész?

    A földgömb kiterített verzióját megtaláltam:)

  • Zozo0122 #1631
    Megvolt köszi :) Jó poén volt, csakúgy mint az építész jegyzetei:D Bírom az ilyesmiket. Felvettem még a kastélyban egy állkapcsot arany foggal...:D Nem mertem eladni, hátha küldetés, bár valszeg csak eladható kincs :D
  • xFreex
    #1630
    Valami olyasmi. Meg ha látod, hogy egy tárgy az alap értéke felett még +6 -al feljelsztve volt akkor már kevesebb nyersanyag kell a maxra fejlesztéséhez. Mondhatni megspórolod az első 6 szinthez szükséges nyersanyagot.

    Apropó, ha most kezdted akkor remélem a kastélyban a szökés folyamán összeszedted az összes fellelhető könyvet. Ha igen akkor ajánlom, hogy olvasd el az " Antaloor Építészei " könyvet. Na jó nem kell elolvasni, csak lapozd végig. (ez tartalmazza a készítői stábot) Utána nézd meg az újonnan kapott ajándékokat a fegyverek részlegénél.
  • Zozo0122 #1629
    Köszi! De a gyakorlatban miért jó nekem ez a csillag dolog? Minél magasabb szintű fegyver alapból később annál erősebbet lehet belőle fejleszteni?
  • xFreex
    #1628
    Hy!
    1. Mivel a felénél abbahagytam az elsőt ezért erre nem tudom a választ.
    2. Gondolhatod úgy is, a lényeg, hogy új helyszínek vannak.
    3. A fegyver szintjét jelöli (Pl *9+1) A + jel után a szám azt jelöli, hogy mennyire van fejlesztve.
  • Zozo0122 #1627
    Sziasztok!

    Most kezdtem el a játékot, régebben az 1. részt végigvittem. Lenne pár kérdésem.

    1. Az 1. rész melyik végéhez igazodik a történet? Csak mert az 1. rész jó végződésében megöltük Gandohart...ezek szerint gondolom a rosszhoz.

    2. A térkép...most ezt úgy képzeljem el, hogy Antaloor maga a bolygó és az 1. rész térképe játszódik az egyik földrészen ez a rész pedig másik földrészeken? Értitek gondolom...:D

    3. A fegyver statisztikáknál mit jelentenek a sárga csillagok?

    Köszi a válaszokat :)
  • mooo
    #1626
    Sziasztok!
    Az inventoryn belül lehet mozgatni valahogy a tárgyakat?
  • totya4
    #1625
    Ebbe a problémába én is belefutottam, mivel túlontúl könnyűvé vált a játék egy idő után (rpg stílussal játszva). Egy moddal sikerült nehezíteni, csak éppen több mod esetén spéci programmal kell ezeket a modokat összefűzni hogy ne legyen gubanc. Úgy rémlik ezt a modot használtam: link Néhány szituációban a modot le kellett tiltani (amik pl. időre mentek) mert lehetetlen lett volna teljesíteni.
  • MerlinW
    #1624
    Szerintem sehogy.
  • Shevchenko
    #1623
    Sziasztok!
    Valaki tudja hogy lehet nehézségi szintet állítani, játék közben?
  • Empty
    #1622
    Ez az amulett dolog beállítás, hogy van az elején? Sehogy nem megy pedig régen sikerült. De a menü kicsit összevisszának tűnik!
  • steweee
    #1621
    egybegyúrja az alapjátékot a kieggel és + tartalmakat is ad mellé. meg alapba tartalmaz ilyeneket hogy "they fight back" meg fejből már nem tudom, de sok feljavító modot grafika, harc, inventory terén.

    rá tudsz keresni könnyen, leírása ott van. telepítése tűnt nekem körólményesnek, és nem is volt rá időm. de mindenképpen végig kell játszani 1x az életben ! :)
  • Nos
    #1620
    A gamersgate.com-on akcióban vettem 9.99 euróért (ami most kb 2700Ft).
    A kiegre nem fogadja el a megadott serialt. Valamit elbasztak, vagy valaki már használja. Most kezdhetek mailezgetni velük.

    Milyen a Worldmerge mod?