1739
10804749371265660057.jpg
A Two Worlds folytatódik.
  • lammaer
    #1699
    Ott a pont, a probléma az, hogy a játékokra fordítható időm véges, és nem tűnik kis falatnak az alapjáték sem, ha azt végigtolom tuti hogy a worldmerge-re már nem marad kapacitás. Meg volt benne egy-két dolog amit nagyon hiányoltam az alapjátékból (pl respaawnoló ellenfelek, női főhős bámulása hátulról :) , szabad átjárás a DLC és az alapvilág közt, amuletek és gyűrűk upgradeje, túl könnyen kiteolható ellenfelek) és köszönhetően a topware bénaságának a régi modok egyesével nem elérhetőek :(

    Amúgy egyéletem-egyhalálom alapon kipróbáltam, és eddig lekopogom de jobbnak tűnik mint az amit az alapjátékból láttam - nagyobb a kihívás, mégtöbb content :), változatosabbak az ellenfelek, pedig ugye mostmár kissé jobban ismerem a játékot hiszen másodszor futok neki.
  • MerlinW
    #1698
    Először mindig az alapjátékot játszd, és csak utána használj modifikációt. Főleg ilyet, ami "szétbarmolja" a játék nagy részét. Már, ha érdekel a fejlesztők által megálmodott játékélmény.
  • lammaer
    #1697
    Üdv,

    Vhogy nekem is elkerülte a radaromat ez a játék, de most belevágtam. Haladgatok-haladgatok (sztem még nem vagyok túl mélyen a játékban) aztán rátaláltam a Worldmerge modra.

    ígéretesnek látszik, de mivel restartot igényel kérdezném hogy végigtolta e valaki innen ezt a modot? Rendesen játszható, nincsenek benne gamebreaker részek? Mert nem szívesen kezdeném újra a játékot hogy utána félúton azzal szembesüljek hogy bugos a mod....
  • Zozo0122 #1696
    Na megvan sikerült felhasználni végül is gondolhattam volna, hogy ilyesmi lesz jól döntöttem :D

    Anonymusx : ha még aktuális akkor öld tovább a növényeket ritkán, de dobnak salétromot. Ha kell öld meg mindet az összes szigeten előbb-utóbb meglesz :D
  • Zozo0122 #1695
    Szintén a kiegészítőben ugye egy bizonyos helyen találunk 3 fiola könnyet...egyet a sámánnak, egyet a grómnak, de a 3.-al egyenlőre nem tudom mit kell csinálni. Később lesz még valami jelentősége? Fel tudom majd használni?
  • Anonymusx
    #1694
    A kiegészítőben az Ipari forradalom - Scientific Revolution küldetésnél 3 salétromot kell szerezni, amit a Zygophyllas-ból lehet kinyerni. Viszont én már vagy 20-at megöltem belőle és egyet se adott.
    Honnan lehetne szerezni?
  • MerlinW
    #1693
    Komolyan, a pofám leszakad:))
  • awacs111
    #1692
    Senki nem mondta.Mindenesetre ez Téged minősített.(a segítséget illik megköszönni)Én befejeztem.
  • MerlinW
    #1691
    És én vagyok a hülye, mi?:)
  • awacs111
    #1690
    Nagyon szépen köszönöm!!
  • grebber
    #1689
    Ezt rakd fel azt jó lesz

    Ha kell a defense is akkor ezt is szeddle
  • awacs111
    #1688
    Ott nem találtam.De köszönöm Neked,inkább ne segíts!A többiektől kérdezném.(ha akad akinek egyszerűbb belinkelni amit kértem,mint hogy..)
  • MerlinW
    #1687
    Tényleg olyan nehéz megnézni a magyaritasok.hu-n?
  • awacs111
    #1686
    Ehhez esetleg így van magyarítás?
  • awacs111
    #1685
    Köszönöm szépen!!
  • grebber
    #1684
    Igen benne van az alapjáték is!
  • awacs111
    #1683
    Köszönnöm a válaszokat,de még mindig nem tiszta(biztos én vagyok értetlen)."Nem mod hanem egy bővített kiadás amiben benne van a 2 dlc is."Ha nem mod,benne van az alapjáték?Azt tudom hogy a modokhoz kell.Köszönöm szépen hogy ennyit fáradoztok!
  • MerlinW
    #1682
    Nem mellesleg, ha mod is volna, minden mod-hoz kell az alapjáték. A nevében is benne van, csak egy modifikáció.
  • grebber
    #1681
    Nem mod hanem egy bővitett kiadás amiben benne van a 2 dlc is: Pirates of the Flying Fortress és a Castle Defense.

  • awacs111
    #1680
    Hát ez az Epic Edition egy mod nem?A Two Worlds 2 egy modja?A Two Worlds 2 kell hozzá?
  • Azeriel
    #1679
    Ezt most nem értem...
  • awacs111
    #1678
    Köszönöm szépen!Ehhez kell az alap játék is?
  • Azeriel
    #1677
    http://www.magyaritasok.hu/downloads/details/1467/two_worlds_ii_es_a_pirates_of_the_flying_fortess
  • awacs111
    #1676
    Sziasztok!Az Epic Editionnak nincs véletlenül magyarítása?Megköszönném ha tudnátok segíteni..
  • RoboKutya78
    #1675
    köszi:)
  • xFreex
    #1674
    Esetleg még nagyot tud dobni a védettségeden, ha maxos tűzmágus vagy és felveszed a legerősebb tűzmágusköpenyt meg sapekot...
  • xFreex
    #1673
    Bocsi. Az a hsz nekem kimaradt...
    Tudtommal igen. Ha jól rémlik akkor 3. hardverváltozás után kell újat kérni.
  • RoboKutya78
    #1672
    skacok erre még nem kaptam választ? valaki járt már így ?
  • Azeriel
    #1671
    Na, igen, "jó ha van" a gólemek meg sem tudnak sebezni már, meg van egy rakás villám sebzés elleni löttyöm, meg méreg ellenállás, de tűz ellenállásból csak egy 50%os meg egy 100%os van, ami 1 percig hat, de ide minimum 5-6 perc kéne. Szóval 1-2 órával ezelötti mentést kell betöltenem, hogy végigjárjam az összes város árusait, hátha találok náluk tűz elenállás löttyöt, de nagyon gyatrán osztogatja, szinte mindenhol villám ellenállás italt találok csak. Ugyan ez a képesség kristályokkal, elvileg lehet ötvözni két egyformát egy erősebbé, de egész játék alatt kb 10db-ot találtam ilyen kövekből, amik közül egy sem volt egyforma.
  • xFreex
    #1670
    A kaptapultokkal tudod sebezni, csak vigyázni kell a gólemjeivel, meg a tűzcsóváival. Nem árt ha van egy rakás gyógyitalod, meg pár erős tűzellenállás istalod.
  • Zozo0122 #1669
    Körbehajóztam Elkronast és felfedeztem a partvidéket...nem volt semmi :D
  • Azeriel
    #1668
    Amúgy most vagyok a főellenségnél, és ha 200x nem haltam meg eddig akkor egyszer sem. Rám lő két tűzgolyót és halott is vagyok. Mégis hogy a fenébe lehet megölni???
  • Azeriel
    #1667
    Annyit nem ér meg, inkább kerestem működő verziót.
  • RoboKutya78
    #1666
    Felmész ha van facebokod akkor azon keresztül be tudsz jelentkezni és utána már csak egy Paypal fiók kel amivel vásárolsz.Be kell reggelni rá
  • RoboKutya78
    #1665
    ha kézen foghatót akarsz akkor is max egy üres dobozt kapsz benne egy papírfecnivel.
    vagy ha nagyon oda vagy érte akkor valami extra kiadást kell keresned.
  • Azeriel
    #1664
    Próbálgattam, de nem jövök rá hogyan kell.
  • Azeriel
    #1663
    Hát, én nem értek az ilyenhez :/ Elképzelésem sincs hogy működhet ez. Ha meg veszek valamit akkor annak legyen kézzel fogható nyoma... nem vágom.
  • RoboKutya78
    #1662
    http://www.go2arena.com/two-worlds.html
    Ennél olcsóbban szerintem nem létezik:)
    Az oldal megbízható ha nem ismernétek.
    Már vettem rajta valamit.
  • Azeriel
    #1661
    Mostanában én sehol nem találom a játékot a boltokba. Lehet még kapni egyáltalán? (vagy valahonnan olyan verziót letölteni ami működik? - nem steamesre gondolok)
  • Zozo0122 #1660
    Ez a játék...most meglepett:) Micsoda utalás az Indiana Jones 3. részéből :DD Konkrétan végigcsinálhatjuk az utolsó kereszteslovag próbáit :) Zseniális :DDD